ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GOLICA GA IDEJA...

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

GOLICA GA IDEJA... Empty GOLICA GA IDEJA...

Post by debotoijusto 26/5/2019, 07:40

Miroslav Škoro misli ozbiljno. To je dojam koji se stekne kada dva sata s ovim estradnim umjetnikom razgovarate o njegovoj mogućoj predsjedničkoj kandidaturi. Na nedavnoj HRT-ovoj izbornoj anketi osvojio je 9 posto glasova, a da nitko nije ni znao da bi on mogao ući u bitku za Pantovčak.


Škoro još uvijek ne otkriva hoće li se uistinu upustiti u utrku protiv aktualne predsjednice Kolinde Grabar-Kitarovići najvjerojatnije bivšeg premijera Zorana Milanovića, no sudeći prema njegovim odgovorima, to je zapravo vrlo izgledno. I vrlo je jasno tko ga gura i čijoj se potpori nada ovaj pjevač, doktor znanosti, narodni zabavljač s fakultetskim diplomama iz građevine i ekonomije, televizijski voditelj, nekadašnji član HDZ-a na čijoj je listi 2008. izabran u Sabor i koji je još 90-ih obavljao dužnost generalnog konzula u Mađarskoj.



Koliko je ovo ozbiljno?

- U životu je sve ozbiljno. U sve što radim ulazim ozbiljno i volio bih da ljudi onda to shvate tako. Baš kao što to shvaća moja publika. Ne volim površnost ni kad su u pitanju moje pjesme, moji koncerti ili moji studenti.
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30703
2014-04-12


Back to top Go down

GOLICA GA IDEJA... Empty Re: GOLICA GA IDEJA...

Post by debotoijusto 26/5/2019, 07:41

- Znate, uvijek je sve pitanje forme i sadržaja. Vodim se temeljnim vrijednostima koje sam popio s majčinim mlijekom. Ne rasuđujem ljude po članskim iskaznicama, izgledu, obrazovanju, vjeri, naciji, po onome što čujem o njima, nego na temelju vlastitog dojma i sposobnosti. Stvar je tog sadržaja i forme. Ja taj sadržaj, neke ozbiljne stvari ponekad zapakiram u neku zafrkanciju, neku ironiju, no to je već stvar forme i mog karaktera. Takav sam. Kao što je takav bio moj otac, posebno moj stric Pero, pa moj djed i brat od mog djeda, čuveni stric Andrija. Za njega kažu da je bio zafrkant, ali mudar zafrkant. On kada bi nešto okrenuo na šalu, trebalo bi dva, tri puta okrenuti i vidjeti što se nalazi ispod kamena. Ovo je ozbiljno, no trebalo bi dva, tri puta okrenuti kamen da se vidi što se nalazi ispod kamena. Bez ikakve primisli, bez fige u džepu.
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30703
2014-04-12


Back to top Go down

GOLICA GA IDEJA... Empty Re: GOLICA GA IDEJA...

Post by debotoijusto 26/5/2019, 07:41

Golica li vas ta mogućnost da početkom sljedeće godine stanete na Trg svetog Marka i krenete čitati ‘prisežem svojom čašću da ću dužnost predsjednika Republike Hrvatske obavljati savjesno i odgovorno, na dobrobit hrvatskog naroda...’.
- Sviđa mi se riječ golica. No nisam razmišljao ni približno tako daleko. Dapače, do prije neki dan nisam uopće ozbiljno razmišljao o mogućnosti kandidature. Puno toga bih se trebao odreći i žrtvovati da bih radio posao u kojem znam da će mi raditi sve ono što će mi raditi. A opet, nisam od onih koji će bježati od odgovornosti ako to moj narod traži od mene.
https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/prvi-veliki-intervju-skore-nakon-glasova-o-povratku-u-politiku-ja-predsjednicki-kandidat-necu-bjezati-od-odgovornosti-ako-to-moj-narod-trazi-od-mene/8920943/
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30703
2014-04-12


Back to top Go down

GOLICA GA IDEJA... Empty Re: GOLICA GA IDEJA...

Post by debotoijusto 26/5/2019, 07:46

nisam od onih koji će bježati od odgovornosti ako to moj narod traži od mene
Miroslav Škoro rođen je u Osijeku 1962. godine. Osnovnu školu i gimnaziju završio je u rodnom Osijeku. Diplomirao na Višoj građevinskoj školi Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku. Dvije godine studirao na Community Colledge of Allegheny County, SAD. Bio je polaznik prvog naraštaja Diplomatske akademije MVP-a RH. 

91 je pomogao tako sto otisao u SAD  ?
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30703
2014-04-12


Back to top Go down

GOLICA GA IDEJA... Empty Re: GOLICA GA IDEJA...

Post by vuksadinare 26/5/2019, 08:17

Skoro nije otisao u ameriku 1991..vec 1989..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99391
2015-09-08


Back to top Go down

GOLICA GA IDEJA... Empty Re: GOLICA GA IDEJA...

Post by debotoijusto 26/5/2019, 08:21

vuksadinare wrote:Skoro nije otisao u ameriku 1991..vec 1989..

a narod nije trebao njegove usluge do 95  ;)
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30703
2014-04-12


Back to top Go down

GOLICA GA IDEJA... Empty Re: GOLICA GA IDEJA...

Post by vuksadinare 26/5/2019, 08:30

debotoijusto wrote:
vuksadinare wrote:Skoro nije otisao u ameriku 1991..vec 1989..

a narod nije trebao njegove usluge do 95  ;)
Ti si bio ovdje pa si se skrivao u podrumu..trebali su i tvoje..bio si im puno blizi sto je jos gore :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99391
2015-09-08


Back to top Go down

GOLICA GA IDEJA... Empty Re: GOLICA GA IDEJA...

Post by debotoijusto 26/5/2019, 08:38

vuksadinare wrote:
debotoijusto wrote:
vuksadinare wrote:Skoro nije otisao u ameriku 1991..vec 1989..

a narod nije trebao njegove usluge do 95  ;)
Ti si bio ovdje pa si se skrivao u podrumu..trebali su i tvoje..bio si im puno blizi sto je jos gore :)

ne dragi moj , 88 otisao u patrolu po europi a vratio se 93 i nisam bio vojni obveznik a vodim se pod izdaju za kvazi domoljube
ovi je zapiva 2 domoljubne iz USA i sad je tu kad narod ga treba , nije da mi bitno , ne osudjujem samo primjecujem  B-)
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30703
2014-04-12


Back to top Go down

GOLICA GA IDEJA... Empty Re: GOLICA GA IDEJA...

Post by vuksadinare 26/5/2019, 09:29

debotoijusto wrote:
vuksadinare wrote:
debotoijusto wrote:
vuksadinare wrote:Skoro nije otisao u ameriku 1991..vec 1989 ..

narod nije trebao njegove usluge učiniti 95  ;)
Ti si bio ovdje pa si se skrivao u podrumu..trebali su i tvoje..bio si im puno bliži što je jos gore :)

ne dragi moj, 88 otisao u patrolu po europi a vratio se 93 i nisam bio vojni obveznik a vodim se izdao za kvazi domoljube
ovi je zapiva 2 domoljubne iza a mladji sam od tebe  SAD-a i sad je tu kad ga narod treba, nije da mi bitno, ne osudjujem samo primjecujem  B-)
Svejedno...ako sam ja mogao a mladji sam od tebe..nije bitno jesi bio 91 vojni obveznik..dragovoljce su primali..lutao si vani dok je domovina patila i tvoj narod..dakle podcrtano-minken bojna :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99391
2015-09-08


Back to top Go down

GOLICA GA IDEJA... Empty Re: GOLICA GA IDEJA...

Post by debotoijusto 26/5/2019, 09:35

vuksadinare wrote:
debotoijusto wrote:
vuksadinare wrote:
debotoijusto wrote:
vuksadinare wrote:Skoro nije otisao u ameriku 1991..vec 1989 ..

narod nije trebao njegove usluge učiniti 95  ;)
Ti si bio ovdje pa si se skrivao u podrumu..trebali su i tvoje..bio si im puno bliži što je jos gore :)

ne dragi moj, 88 otisao u patrolu po europi a vratio se 93 i nisam bio vojni obveznik a vodim se izdao za kvazi domoljube
ovi je zapiva 2 domoljubne iza a mladji sam od tebe  SAD-a i sad je tu kad ga narod treba, nije da mi bitno, ne osudjujem samo primjecujem  B-)
Svejedno...ako sam ja mogao a mladji sam od tebe..nije bitno jesi bio 91 vojni obveznik..dragovoljce su primali..lutao si vani dok je domovina patila i tvoj narod..dakle podcrtano-minken bojna :)
ae , isto ka skoro samo on domoljub , kako to ?
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30703
2014-04-12


Back to top Go down

GOLICA GA IDEJA... Empty Re: GOLICA GA IDEJA...

Post by immortal 26/5/2019, 09:37

GOLICA GA IDEJA...
________________________________________________

što ljevičari i nehrvati osjete u tim trenucima ??
ne budi posprdni licemjer
immortal
immortal

Female
Posts : 23187
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

GOLICA GA IDEJA... Empty Re: GOLICA GA IDEJA...

Post by vuksadinare 26/5/2019, 10:49

debotoijusto wrote:
vuksadinare wrote:
debotoijusto wrote:
vuksadinare wrote:
debotoijusto wrote:

narod nije trebao njegove usluge učiniti 95  ;)
Ti si bio ovdje pa si se skrivao u podrumu..trebali su i tvoje..bio si im puno bliži što je jos gore :)

ne dragi moj, 88 otisao u patrolu po europi a vratio se 93 i nisam bio vojni obveznik a vodim se izdao za kvazi domoljube
ovi je zapiva 2 domoljubne iza a mladji sam od tebe  SAD-a i sad je tu kad ga narod treba, nije da mi bitno, ne osudjujem samo primjecujem  B-)
Svejedno...ako sam ja mogao a mladji sam od tebe..nije bitno jesi bio 91 vojni obveznik..dragovoljce su primali..lutao si vani dok je domovina patila i tvoj narod..dakle podcrtano-minken bojna :)
ae , isto ka skoro samo on domoljub , kako to ?
Skoro bar ne hracka po braniteljima...ne druka za drugu stranu..i da ne nabrajam..jebote da ja imam nesto protiv a bio minken bojna od srama ne bi vise zivio u hrvatskoj a ne jos nesto zahtjevao..obrazine kao djonovi
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99391
2015-09-08


Back to top Go down

GOLICA GA IDEJA... Empty Re: GOLICA GA IDEJA...

Post by jastreb 26/5/2019, 11:03

vuksadinare wrote:
 
Skoro bar ne hracka po braniteljima...ne druka za drugu stranu..i da ne nabrajam..jebote da ja imam nesto protiv a bio minken bojna od srama ne bi vise zivio u hrvatskoj a ne jos nesto zahtjevao..obrazine kao djonovi
Čovjek je kukavica. 

Za razliku od Thompsona,koji skoro pa uvijek kaže sve što misli,ovaj se skriva iza njega i boji se javno izreći neka svoja stajališta.

Drugo,nije bio ni u ratu.

Svagdje se gura. Np.,šta je imo tražit u Več.školi kod Pervana?

Zatim želi postati neka hrvatska varijanta Đorđe Balaševića,ali mu to očito ne polazi za rukom.

I sad još oće u politiku,i to ništa manje nego biti predsjednik.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

GOLICA GA IDEJA... Empty Re: GOLICA GA IDEJA...

Post by jastreb 26/5/2019, 11:04

Sve sam ja to prošo.  I šta mi fali.Idi,hahahaha.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

GOLICA GA IDEJA... Empty Re: GOLICA GA IDEJA...

Post by vuksadinare 26/5/2019, 11:07

jastreb wrote:
vuksadinare wrote:
 
Skoro bar ne hracka po braniteljima...ne druka za drugu stranu..i da ne nabrajam..jebote da ja imam nesto protiv a bio minken bojna od srama ne bi vise zivio u hrvatskoj a ne jos nesto zahtjevao..obrazine kao djonovi
Čovjek je kukavica. 

Za razliku od Thompsona,koji skoro pa uvijek kaže sve što misli,ovaj se skriva iza njega i boji se javno izreći neka svoja stajališta.

Drugo,nije bio ni u ratu.

Svagdje se gura. Np.,šta je imo tražit u Več.školi kod Pervana?

Zatim želi postati neka hrvatska varijanta Đorđe Balaševića,ali mu to očito ne polazi za rukom.

I sad još oće u politiku,i to ništa manje nego biti predsjednik.
Svejedno...ali kad ga debo kritizira i prigovara da je minken bojna a tu spada i on..ajd tebe se moze prozvakat da ga za to kritiziras bar si bio 93...pa imas neki papir...ali debo
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99391
2015-09-08


Back to top Go down

GOLICA GA IDEJA... Empty Re: GOLICA GA IDEJA...

Post by jastreb 26/5/2019, 11:10

vuksadinare wrote:
jastreb wrote:
vuksadinare wrote:
 
Skoro bar ne hracka po braniteljima...ne druka za drugu stranu..i da ne nabrajam..jebote da ja imam nesto protiv a bio minken bojna od srama ne bi vise zivio u hrvatskoj a ne jos nesto zahtjevao..obrazine kao djonovi
Čovjek je kukavica. 

Za razliku od Thompsona,koji skoro pa uvijek kaže sve što misli,ovaj se skriva iza njega i boji se javno izreći neka svoja stajališta.

Drugo,nije bio ni u ratu.

Svagdje se gura. Np.,šta je imo tražit u Več.školi kod Pervana?

Zatim želi postati neka hrvatska varijanta Đorđe Balaševića,ali mu to očito ne polazi za rukom.

I sad još oće u politiku,i to ništa manje nego biti predsjednik.
Svejedno...ali kad ga debo kritizira i prigovara da je minken bojna a tu spada i on..ajd tebe se moze prozvakat da ga za to kritiziras bar si bio 93...pa imas neki papir...ali debo
Pa kakve veze ima tko je gdje bio???

Ja imam podjednako dobre prijatelje među braniteljima,među onima koji nisu nigdje bili,a imam i nekoliko dobrih prijatelja pripadnika vojske RS i Krajine.

Ja sam za to da se krene naprjed i da se radi.

I da jedan bivši "četnik" kako bismo ga svi mi ovdje zvali (bivši pripadnik Vojske RS) mi je jedan od najboljih prijatelja,dok mi je jedan "moj" Hrvat,najgori dušmanin u životu.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

GOLICA GA IDEJA... Empty Re: GOLICA GA IDEJA...

Post by vuksadinare 26/5/2019, 11:20

jastreb wrote:
vuksadinare wrote:
jastreb wrote:
vuksadinare wrote:
 
Skoro bar ne hracka po braniteljima...ne druka za drugu stranu..i da ne nabrajam..jebote da ja imam nesto protiv a bio minken bojna od srama ne bi vise zivio u hrvatskoj a ne jos nesto zahtjevao..obrazine kao djonovi
Čovjek je kukavica. 

Za razliku od Thompsona,koji skoro pa uvijek kaže sve što misli,ovaj se skriva iza njega i boji se javno izreći neka svoja stajališta.

Drugo,nije bio ni u ratu.

Svagdje se gura. Np.,šta je imo tražit u Več.školi kod Pervana?

Zatim želi postati neka hrvatska varijanta Đorđe Balaševića,ali mu to očito ne polazi za rukom.

I sad još oće u politiku,i to ništa manje nego biti predsjednik.
Svejedno...ali kad ga debo kritizira i prigovara da je minken bojna a tu spada i on..ajd tebe se moze prozvakat da ga za to kritiziras bar si bio 93...pa imas neki papir...ali debo
Pa kakve veze ima tko je gdje bio???

Ja imam podjednako dobre prijatelje među braniteljima,među onima koji nisu nigdje bili,a imam i nekoliko dobrih prijatelja pripadnika vojske RS i Krajine.

Ja sam za to da se krene naprjed i da se radi.

I da jedan bivši "četnik" kako bismo ga svi mi ovdje zvali (bivši pripadnik Vojske RS) mi je jedan od najboljih prijatelja,dok mi je jedan "moj" Hrvat,najgori dušmanin u životu.
Jastrebe druze stari ...nemoj valjat bedastoce..uzgred cestitam na osvojenom kupu rijeke
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99391
2015-09-08


Back to top Go down

GOLICA GA IDEJA... Empty Re: GOLICA GA IDEJA...

Post by jastreb 26/5/2019, 11:22

vuksadinare wrote:
  
Jastrebe druze stari ...nemoj valjat bedastoce..uzgred cestitam na osvojenom kupu rijeke
Nisu to gluposti. U posljednje 3 godine jako se družim sa Srbima i Muslimanima. Bivšim pripadnicima VRS i ABiH.

I jako smo dobri prijatelji iako smo možda pucali jedni na druge i pljačkali imovinu jedni drugima.

Pa nije nikakva novost da su bivši pripadnici američke i njemačke vojske poslije 2 svj.rata postajali dobri drugovi.

Pa moj je djed bio jako dobar sa nekim bivšim pripadnikom Vermahta i sa bivšim ustašama i četnicima,poslije rata.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

GOLICA GA IDEJA... Empty Re: GOLICA GA IDEJA...

Post by jastreb 26/5/2019, 11:23

U Jugi se bilo najopasnije družiti sa IB-ovcima.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

GOLICA GA IDEJA... Empty Re: GOLICA GA IDEJA...

Post by debotoijusto 26/5/2019, 11:23

vuksadinare wrote:
debotoijusto wrote:
vuksadinare wrote:
debotoijusto wrote:
vuksadinare wrote:
Ti si bio ovdje pa si se skrivao u podrumu..trebali su i tvoje..bio si im puno bliži što je jos gore :)

ne dragi moj, 88 otisao u patrolu po europi a vratio se 93 i nisam bio vojni obveznik a vodim se izdao za kvazi domoljube
ovi je zapiva 2 domoljubne iza a mladji sam od tebe  SAD-a i sad je tu kad ga narod treba, nije da mi bitno, ne osudjujem samo primjecujem  B-)
Svejedno...ako sam ja mogao a mladji sam od tebe..nije bitno jesi bio 91 vojni obveznik..dragovoljce su primali..lutao si vani dok je domovina patila i tvoj narod..dakle podcrtano-minken bojna :)
ae , isto ka skoro samo on domoljub , kako to ?
Skoro bar ne hracka po braniteljima...ne druka za drugu stranu..i da ne nabrajam..jebote da ja imam nesto protiv a bio minken bojna od srama ne bi vise zivio u hrvatskoj a ne jos nesto zahtjevao..obrazine kao djonovi
ne hrackam ni ja samo primjetim lopovluk/bezobrazluk...isto tako ne drukam za drugu stranu stovise i ne pratim drugu stranu... oba smo minkenbojna po tvojim kriterijima...
i kako on sad domoljub ?
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30703
2014-04-12


Back to top Go down

GOLICA GA IDEJA... Empty Re: GOLICA GA IDEJA...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum