ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Odmetnuti sinovi se masovno vracaju kuci..

Page 7 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Go down

Odmetnuti sinovi se masovno vracaju kuci.. - Page 7 Empty Re: Odmetnuti sinovi se masovno vracaju kuci..

Post by Šandor Winnetou 14/3/2020, 23:46

melkior wrote:
cassanowa wrote:
melkior wrote:
cassanowa wrote:
melkior wrote:
Ma, zabarikadirao sam se u knjige i tešku nauku

Odmetnuti sinovi se masovno vracaju kuci.. - Page 7 Knjige_001
Mislim da bi se trebao dogovorti sam sa sobom. Jesi li za fizičko ili mentalno iscrpljivanje u cilju postizanja sreće.
Za ravnotežu (iako mi ne uspijeva). Ma mislim, nije to sreća. Zakon o kaznenom postupku ne može biti sreća, da ga jebeš  bash
Pa da. Spomenuo si potpunu sreću pa mi nisi bio jasan. Jer svi znamo da apsolutna sreća ne postoji...
Potpuna sreća je kad piješ koktel, istodobno, Megane Fox ti masira prostatu, javljaju ti iz Lutrije da si osvojio jackpot, a na mobitel ti dolazi SMS poruka da ti je umrla bivša žena/punica/šef...
halo jel to elektra?
nije, ovdje vodovod.
Nema veze i vama jebem mater!

Šandor Winnetou

Posts : 19656
2017-12-31


Back to top Go down

Odmetnuti sinovi se masovno vracaju kuci.. - Page 7 Empty Re: Odmetnuti sinovi se masovno vracaju kuci..

Post by melkior 15/3/2020, 00:29

avatar
melkior

Posts : 17205
2015-08-09


Back to top Go down

Odmetnuti sinovi se masovno vracaju kuci.. - Page 7 Empty Re: Odmetnuti sinovi se masovno vracaju kuci..

Post by nakaza 15/3/2020, 07:20

vuksadinare wrote:..je'l sad bi kuci pa da nas zarazite ovdje..postenije bi bilo da ste ostali tamo gdje ste i otisli...a ne da zarazite bliznje svoje...

Milorad Pupovac mi javlja da ste svi vi na sisi te vaše države, koliko toliko sigurni.
nakaza
nakaza

Posts : 318
2019-08-05


Back to top Go down

Odmetnuti sinovi se masovno vracaju kuci.. - Page 7 Empty Re: Odmetnuti sinovi se masovno vracaju kuci..

Post by kaya 15/3/2020, 09:14

veber wrote:
kaya wrote:
veber wrote:
kaya wrote:
Ra wrote:
Meni ne pada na pamet ići bilo kuda, jer ako nisam zaražena ne želim ugroziti sebe i osobe s kojima živim, a ako jesam onda ne želim ugroziti svoje najbliže dolaskom tamo.
:|
Pametna ženska 👍.
Ova đubrad se vraća da ne plate karantenu jer su na crno tamo.
Dolaze tu jesti govna i širiti zarazu i misle ako ih skuže bar će biti besplatno.
kaj tebe muči?
Kaj bi me mučilo?
ne znam.
kaj bi ti napravia da ti otac ima rak?
ostala u njemačkoj?
pitanje retoričko.
Pa vjerojatno u toj varijanti ne bi ni bila u njemačkoj sigurno.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Odmetnuti sinovi se masovno vracaju kuci.. - Page 7 Empty Re: Odmetnuti sinovi se masovno vracaju kuci..

Post by vuksadinare 15/3/2020, 09:25

T. wrote:
cassanowa wrote:
Gnječ wrote:veleizdajnici su vaši rvacki političari. jel nekom od vas ustaških budaletina palo na pamet pjevati nož, žica, sabornica.
Ne znam zašto bi ustaše trebale preinačavat četničke pjesme...
Ma izgubljen lik...
Ufuran da je istrijan nacija...
A zapravo cig..., ovaj rom...
nino hadziabdic
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99105
2015-09-08


Back to top Go down

Odmetnuti sinovi se masovno vracaju kuci.. - Page 7 Empty Re: Odmetnuti sinovi se masovno vracaju kuci..

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 7 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum