ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Denkverbot

Page 38 of 50 Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39 ... 44 ... 50  Next

Go down

Denkverbot - Page 38 Empty Re: Denkverbot

Post by Noor 27/3/2020, 11:41

kic wrote:
moram reć, da najviše se oslanjam na index portal u neko zadnje vrijeme, buntovni su, ništa im nije sveto, svakom se usude postaviti pitanje i svakog dovesti u pitanje..

ali ovo što rade, otvoriš im naslovnu stranicu, pa live praćenje broja: zaraženih, umrlih, u svijetu, u hrvatskoj, još sad dodali stupac za nezaposlene..

ono sve to mi je malo postalo puno, kao da žive na toj nedaći na neki način
skini si njihovu aplikaciju na mob, pa će ti vezano uz situaciju stizat notifikacije o najbitnijem

Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Denkverbot - Page 38 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 27/3/2020, 11:50


skinuh ovo radije:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.wonder&hl=en_US
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48019
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 38 Empty Re: Denkverbot

Post by Maggie19 27/3/2020, 11:54

Ja sam se vec malo odmakla od "corona vijesti".
Pocinje mi.bit sve pomalo previse.
Vise me zanima onaj zabavni pogled na stvari trenutno.

_________________
Learn what is to be taken seriously and laugh at the rest.
Maggie19
Maggie19

Posts : 6791
2019-01-30


Back to top Go down

Denkverbot - Page 38 Empty Re: Denkverbot

Post by Noor 27/3/2020, 11:55

kic wrote:
skinuh ovo radije:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.wonder&hl=en_US
probat ću ;)

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Denkverbot - Page 38 Empty Re: Denkverbot

Post by Noor 27/3/2020, 11:56

Maggie19 wrote:Ja sam se vec malo odmakla od "corona vijesti".
Pocinje mi.bit sve pomalo previse.
Vise me zanima onaj zabavni pogled na stvari trenutno.
jesi i ti doma?

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Denkverbot - Page 38 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 27/3/2020, 12:02

Zar si stvarno to zelite? Pratiti stanje zarazenih, umrlih preko aplikacije???

E sad si zamislite aplikaciju preko koje pratite stanje preminulih od karcinoma, infarkta, mozdanih udara, poginulih u prometnim nesrecama, umrlih zbog neimastine, gladi... Hajde, zamislite si u kakvom ste trenutno stanju uma.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 38 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 27/3/2020, 12:08

mativka wrote:Meni je odlično što live prenose izvješća Nacionalnog stožera.
ja kupujem večernjak samo radi osmrtnica-fejsbuka. ponekad se dogodi da nekoga prepoznam pa lajkam.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 38 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 27/3/2020, 12:09

znam ić' i po sprovodima i pikat ljude: ti si sljedeći. k'o po svadbama kak meni rade već 20 godina.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 38 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 27/3/2020, 12:10

Mislim, doista vas ne razumijem. Ako ste ucinili sve sto vam je bilo moguce da zastitite svoju obitelj (odnosno, mogucnost zaraze svedete na minimum), sto ce vam ta aplikacija??? Da jos vise pizdite i dovodite se u stanje bezumlja? Fak! Pizditi nad onim nad cime ionako nemate kontrolu? Doista!?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 38 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 27/3/2020, 12:12

ebenica wrote:znam ić' i po sprovodima i pikat ljude: ti si sljedeći. k'o po svadbama kak meni rade već 20 godina.
uveo bih i da obitelj pokojnog baca vijenac iza leđa a svi se postrojimo i hvatamo.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 38 Empty Re: Denkverbot

Post by mativka 27/3/2020, 12:21

ebenica wrote:znam ić' i po sprovodima i pikat ljude: ti si sljedeći. k'o po svadbama kak meni rade već 20 godina.
:rofl :rofl :rofl

_________________
On & On
mativka
mativka

Posts : 5952
2018-08-07


Back to top Go down

Denkverbot - Page 38 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 27/3/2020, 12:24

violator wrote:Mislim, doista vas ne razumijem. Ako ste ucinili sve sto vam je bilo moguce da zastitite svoju obitelj (odnosno, mogucnost zaraze svedete na minimum), sto ce vam ta aplikacija??? Da jos vise pizdite i dovodite se u stanje bezumlja? Fak! Pizditi nad onim nad cime ionako nemate kontrolu? Doista!?
upravo si to sama napravila u prvom dijelu posta. i nemoj psovat, ružno je to, psovke su za kočijaše, budi dama.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 38 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 27/3/2020, 12:35

kic wrote:
aben wrote:
kic wrote:
moram reć, da najviše se oslanjam na index portal u neko zadnje vrijeme, buntovni su, ništa im nije sveto, svakom se usude postaviti pitanje i svakog dovesti u pitanje..

ali ovo što rade, otvoriš im naslovnu stranicu, pa live praćenje broja: zaraženih, umrlih, u svijetu, u hrvatskoj, još sad dodali stupac za nezaposlene..

ono sve to mi je malo postalo puno, kao da žive na toj nedaći na neki način
ali, ti si advance korisnik interneta,
zar nisi istreniro oči da uopće ne vidi te pizdarije?


moja žena je informatički nepismena. kad me nešto pito da je pomožen na netu, unda primjetin koliko drukčije gljedomo na stranice, ona prvo vidi bljeskave reklame, banere, linkove na druge stranice, ponude, a jo to njanci ne vidin. tako se tribaju čitati i vijesti, automatski, efortlessly odvajati nepotrebno.

međutin, jo imun drukčiju tehniku. jo uopće ne čitun vijesti. pričekun da svi sve prečitaju, da se malo porazgovaraju, pa se otkrije ča je pizdarija, a ča ni, i unda se ono nojbitnije proširi ko common knowledge, koje unda stigne i do mene. uvik sve saznan zanji, ali, čemu preša, ionako? koliko često stigne vijest na ku tribo reagirati omoh, a za ku moreš omoh biti sigur da je to zaista vijest na ku moroš reagirati omoh?


ako bi tribali govoriti o etičnosti takovog portala, jo bi reko da je etičan, jer niko ni primoran ići na njih. ko i kazino, niko ni natiran pojti i ostaviti unutro ploću.

apstrahiram: ovo je glupost, ovo je prepričano već x puta, ovo je nebitno, ovo je prepisano

i većina stvari su takve na portalima da, nebitne, već je dugo postalo najvažnije donijeti prvi tu vijest jer ljud klikću i oni dobivaju lovu od reklama, a ljudi samo povećavaju nervozu i ništa nisu u cijelosti saznali, naučili

obični clickbait-horor-show, a ne etičnost

ali, ljudi zelu sebi povecavati nervozu, da ne zelu, ne bi ih privlacilo citati textove ki in povecavaju nervozu.
zivot je trud. ne more se proglasavati neeticnim sve ono ca ne zahtjeva puno truda.

index nije trud, ali ni zoto neetican. ljudi tribaju grow the fuck up, poceti somi misliti, preuzimati odgovornost, ulagati trud.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 38 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 27/3/2020, 12:39

mativka wrote:
aben wrote:
mativka wrote:
aben wrote:
mativka wrote:Ukoliko obolite od korone, hoćete li ovdje napisati?
Zbog čega ste toliko grintavi u ova neizvjesna vremena?


jedino ko umrin od korone ne ću napisati
Tako nekako i ja :)

Nisam pitala,
u ovo doba korone očituju li se kakve oscilacije ponašanja kapitalista i socijalista?


nije to dobar nočin za gljedanje. kapitalisti i socijalisti se u principu isto ponašaju; ako in neko ponudi free lunch, obadvoje će uzesti. ako in neko ponudi da će in uzesti šoldi, obadvoje će uljudno odbiti.
to je zoto ča su i kapitalisti i socijalisti ljudi.

ono di su rozlike je long term razmišljanje i odluke. ako in neko ponudi da podrže i obvežu se nekoj inicijativi koja in kratkoročno ne će ni dati ni uzesti šolde, a u budućnosti bi mogla nahroniti siromahe, socijalist će prihvatiti, kapitalist će s gnušanjen odbiti. 

esencijalno, rozlika između socijalistov i kapitalistov je samo u inteliganciji. ali, ne u inteligenciji kapitalisti-su-inteligentniji-pa-znaju-kako-se-izlječiti-od-virusa, nego u inteligenciji ekonomiziranja.
A bi li se ti kupio primjer vreću brašna i razdijelio susjedima za koje znaš da su u potrebi?

pa mi stalno razmjenjujemo dobra. moji susidi nami nosu ribe, kumpiri, salote, donesu koloci, jojo i drugo ca imaju, a jo njima dojin ono cega jo imun u izobilju. its what neighbours do.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 38 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 27/3/2020, 12:43

ebenica wrote:
violator wrote:Mislim, doista vas ne razumijem. Ako ste ucinili sve sto vam je bilo moguce da zastitite svoju obitelj (odnosno, mogucnost zaraze svedete na minimum), sto ce vam ta aplikacija??? Da jos vise pizdite i dovodite se u stanje bezumlja? Fak! Pizditi nad onim nad cime ionako nemate kontrolu? Doista!?
upravo si to sama napravila u prvom dijelu posta. i nemoj psovat, ružno je to, psovke su za kočijaše, budi dama.

a ca ste se poceli medjusobno gristi?

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 38 Empty Re: Denkverbot

Post by Maggie19 27/3/2020, 12:57

Noor wrote:
Maggie19 wrote:Ja sam se vec malo odmakla od "corona vijesti".
Pocinje mi.bit sve pomalo previse.
Vise me zanima onaj zabavni pogled na stvari trenutno.
jesi i ti doma?
Da. :-)

_________________
Learn what is to be taken seriously and laugh at the rest.
Maggie19
Maggie19

Posts : 6791
2019-01-30


Back to top Go down

Denkverbot - Page 38 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 27/3/2020, 13:00

ebenica wrote:
violator wrote:Mislim, doista vas ne razumijem. Ako ste ucinili sve sto vam je bilo moguce da zastitite svoju obitelj (odnosno, mogucnost zaraze svedete na minimum), sto ce vam ta aplikacija??? Da jos vise pizdite i dovodite se u stanje bezumlja? Fak! Pizditi nad onim nad cime ionako nemate kontrolu? Doista!?
upravo si to sama napravila u prvom dijelu posta. i nemoj psovat, ružno je to, psovke su za kočijaše, budi dama.


Zasto bih..? Vrijedja li te moje izrazavanje na bilo koji nacin (estetski, moralni, intelektualni)?

Uostalom...

ebenica wrote:.... svijet je u kurcu radi takvih pizdarija gdje se stalno mora pazit', tog sterilnog sustava gdje je dovoljno postojati da drugi paze kaj će reć' jer ti imaš osjećaje.


Postoje i psovke koje se toliko cesto upotrebljavaju da su izgubile svoje izvorno znacenje - devulgarizirale su se... Drugacije receno, smatram ih dijelom naseg bogatog verbalnog stvaralastva (sinonima).
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 38 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 27/3/2020, 13:02

aben wrote:
ebenica wrote:
violator wrote:Mislim, doista vas ne razumijem. Ako ste ucinili sve sto vam je bilo moguce da zastitite svoju obitelj (odnosno, mogucnost zaraze svedete na minimum), sto ce vam ta aplikacija??? Da jos vise pizdite i dovodite se u stanje bezumlja? Fak! Pizditi nad onim nad cime ionako nemate kontrolu? Doista!?
upravo si to sama napravila u prvom dijelu posta. i nemoj psovat, ružno je to, psovke su za kočijaše, budi dama.

a ca ste se poceli medjusobno gristi?

Ne, zasto?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 38 Empty Re: Denkverbot

Post by mativka 27/3/2020, 13:15

aben wrote:
pa mi stalno razmjenjujemo dobra. moji susidi nami nosu ribe, kumpiri, salote, donesu koloci, jojo i drugo ca imaju, a jo njima dojin ono cega jo imun u izobilju. its what neighbours do.
Znači li to da je jedina obrana od vila pun naramak darova?:)

_________________
On & On
mativka
mativka

Posts : 5952
2018-08-07


Back to top Go down

Denkverbot - Page 38 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 27/3/2020, 13:39

violator wrote:

Zasto bih..? Vrijedja li te moje izrazavanje na bilo koji nacin (estetski, moralni, intelektualni)?

zato što ti bolje stoji. ali ne moraš ako ne želiš.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 38 Empty Re: Denkverbot

Post by Noor 27/3/2020, 13:45


_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Denkverbot - Page 38 Empty Re: Denkverbot

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 38 of 50 Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39 ... 44 ... 50  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum