ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Veze

Page 4 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Veze - Page 4 Empty Re: Veze

Post by Guest Sun 22 Nov - 17:53

medication wrote:Ja uopće Kica ne gledam kao nekog neiskusnog idealistu. Čovjek ima stav o tome, nije napisao da će njegovo sadašnje mišljenje uklesat u kamen i držat ga se do smrti.

Uostalom, poznajem udivca i udovicu koji imaju isti stav ko i Kic.
A ne može im se baš pripisat naivnost i neiskustvo.

Ja se ne mogu sad zamislit u takvoj ulozi a i ne želim.

Ni ja uopće ne mislim da je to stvar naivnosti ili neiskustva. Jednostavno nismo svi isti.

Guest
Guest


Back to top Go down

Veze - Page 4 Empty Re: Veze

Post by veber Sun 22 Nov - 17:59

Vegvísir wrote:

A gle, vremena ako stvarno želiš, uvijek možeš naći. Dok je živ, nije kasno. :)
 
realno, može umrjet sutra. mislim mogu i ja.
no stalno neke preokupacije. loša isprika.

znao sam se sa starim posvaditi, ali nikaj dramatično. klasika međuljudskih odnosa.

imamo jedan konstantan odnos.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Veze - Page 4 Empty Re: Veze

Post by night sky Mon 23 Nov - 9:54

kic wrote:well, tema je malo crnjak, ali nekako nisam shvacao nikad one koji prekinu s nekim s kim su dugo godina skupa, i nakon pol sata dodje sljedeci partner, ono doslovno za pol sata..




to ni meni nikad nije bilo jasno, nap. veza se nakon pet godina raspala,mučan razlaz i jedno o d njih u roku mjesec dana već guguće s  drugim... pa mislim, wtf!?... takve osobe stamtram nepouzdanima, ne bih nikada imala povjerenj au nekoga tko brzinski baci u smeće nešto što je do samo mjesec unazad bilo velika ljubav.
night sky
night sky

Posts : 1227
2015-08-16


Back to top Go down

Veze - Page 4 Empty Re: Veze

Post by dijagram Mon 23 Nov - 13:43

night sky wrote:
kic wrote:well, tema je malo crnjak, ali nekako nisam shvacao nikad one koji prekinu s nekim s kim su dugo godina skupa, i nakon pol sata dodje sljedeci partner, ono doslovno za pol sata..




to ni meni nikad nije bilo jasno, nap. veza se nakon pet godina raspala,mučan razlaz i jedno o d njih u roku mjesec dana već guguće s  drugim... pa mislim, wtf!?... takve osobe stamtram nepouzdanima, ne bih nikada imala povjerenj au nekoga tko brzinski baci u smeće nešto što je do samo mjesec unazad bilo velika ljubav.
takve osobe jednostavno su neinteligentne, ma moze i direktno, glupave
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18696
2015-08-09


Back to top Go down

Veze - Page 4 Empty Re: Veze

Post by Guest Mon 23 Nov - 15:37

Ima ona izreka o braku: pametnom jednom dosta!  :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Veze - Page 4 Empty Re: Veze

Post by jack_reacher Mon 23 Nov - 18:00

mativka wrote:Ima ona izreka o braku: pametnom jednom dosta!  :D

nisam znao da si bila udana,znači sad si pametnija?!?

affraid :wow:
jack_reacher
jack_reacher

Male
Posts : 974
2014-04-14


Back to top Go down

Veze - Page 4 Empty Re: Veze

Post by Guest Mon 23 Nov - 18:59

bobster wrote:
mativka wrote:Ima ona izreka o braku: pametnom jednom dosta!  :D

nisam znao da si bila udana,znači sad si pametnija?!?

affraid :wow:

hahahahaha, znala sam!   :^0  Tko kaže da sam uopće pametna?!  lol!

Nemoj mene zezati, imaš svoju ženu i djecu za to ... :D  :P
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Veze - Page 4 Empty Re: Veze

Post by jack_reacher Mon 23 Nov - 19:05

mativka wrote:

Nemoj mene zezati, imaš svoju ženu i djecu za to ... :D  :P

ne širi lažne (dez)informacije,znaš da to nije istina,pa valjda ti je mackula objasnila,ne znam dal si pametna(!) samo znam da si jednom rekla da nemaš ljubavnih nego "mentalnih" problema(?).. :^0 👅
jack_reacher
jack_reacher

Male
Posts : 974
2014-04-14


Back to top Go down

Veze - Page 4 Empty Re: Veze

Post by Guest Mon 23 Nov - 19:10

bobster wrote:
ne širi lažne (dez)informacije,znaš da to nije istina,pa valjda ti je mackula objasnila,ne znam dal si pametna(!) samo znam da si jednom rekla da nemaš ljubavnih nego "mentalnih" problema(?).. :^0 👅

Nismo te ni spomenule :) Meni je neugodno pričati o nekome iza leđa. A užasno bi mi bilo raspitivati se..što imam, pitati ću tebe :)

A, samo sam primjenila tvoju taktiku, vidiš da si prvi počeo i da nije niti malo ugodno. Al, eto ti na!  :P

Da, sve je u glavi  :D ;) :x
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Veze - Page 4 Empty Re: Veze

Post by jack_reacher Mon 23 Nov - 19:18

oki doki,vjerujem ti na riječ,pozdravi je ak se još čujete btw nešto sam te pito na stihoklepnici,valjda još nisi vidjela.. ;) :x
jack_reacher
jack_reacher

Male
Posts : 974
2014-04-14


Back to top Go down

Veze - Page 4 Empty Re: Veze

Post by Guest Mon 23 Nov - 20:11

bobster wrote:nešto sam te pito na stihoklepnici,valjda još nisi vidjela.. ;) :x

Jesam  :five:
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Veze - Page 4 Empty Re: Veze

Post by Guest Tue 24 Nov - 20:25

mativka wrote:Ima ona izreka o braku: pametnom jednom dosta!  :D

Ne slažem se sa tim :D 
Kukavice nađu izgovor za odustajanje, a hrabri razlog za naprijed pametnije i bolje.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Veze - Page 4 Empty Re: Veze

Post by Guest Wed 25 Nov - 8:57

night sky wrote:
kic wrote:well, tema je malo crnjak, ali nekako nisam shvacao nikad one koji prekinu s nekim s kim su dugo godina skupa, i nakon pol sata dodje sljedeci partner, ono doslovno za pol sata..




to ni meni nikad nije bilo jasno, nap. veza se nakon pet godina raspala,mučan razlaz i jedno o d njih u roku mjesec dana već guguće s  drugim... pa mislim, wtf!?... takve osobe stamtram nepouzdanima, ne bih nikada imala povjerenj au nekoga tko brzinski baci u smeće nešto što je do samo mjesec unazad bilo velika ljubav.
To i nije bila ljubav...veza nakon 5 godina pri kraju izgleda kao masakr..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Veze - Page 4 Empty Re: Veze

Post by Guest Wed 25 Nov - 9:01

mativka wrote:Ima ona izreka o braku: pametnom jednom dosta!  :D
A valjda jer se jednom zestoko opeku,izgube povjerenje,zivce,ovo i ono,pa vise nece niti pokusati..
Rjetko to moze netko resetirati i krenuti iznova...Mozda oni koji nisu brak nikad previse srcu niti uzeli,samo kao neku ekonomsku zajednicu i interes gledali,pa niu bili niti emotivno povrijedjeni..Puno takvih kod svabija ima...Ili osobe koje su na dva stolca od pocetka sjedili,pa se nisu niti povezale emotivno nikada..
Kakogod bilo,u mirni i bezbolni kraj veze i braka ne vjerujem,ako su ljudi imali nesto "izmedju sebe"...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Veze - Page 4 Empty Re: Veze

Post by Guest Thu 26 Nov - 19:24

dzepna_venera wrote:
mativka wrote:Ima ona izreka o braku: pametnom jednom dosta!  :D

Ne slažem se sa tim :D 
Kukavice nađu izgovor za odustajanje, a hrabri razlog za naprijed pametnije i bolje.

Ma, na takvo razmišljanje me ponukalo jedno promatranje starijih žena u mojoj okolini. Naime, sve one koje su ostale rano udovice, doživjele su poznu starost i to u odličnom zdravstvenom stanju, dok s druge strane, one udane su patile od raznoraznih bolesti i umrle prije ovih.  :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Veze - Page 4 Empty Re: Veze

Post by Guest Thu 26 Nov - 19:25

bogomdani wrote:Kakogod bilo,u mirni i bezbolni kraj veze i braka ne vjerujem,ako su ljudi imali nesto "izmedju sebe"...

Ima jedan način  :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Veze - Page 4 Empty Re: Veze

Post by rozNa Thu 26 Nov - 19:27

ma meni čudno da netko starije životne dobi, pogotovo ako je dugo s jednim partnerom koji odjednom umre, nakon toliko godina, navikneš se na njega maksimalno i onda nađu drugu osobu, takoreći neznanca, kako se prebaciti tako odjednom, odakle im živci opet se navikavati na nekoga, nečije navike, mušice, upoznavati tu osobu... bolje da žive u miru to što im je preostalo, da imaju svoj mir i neku svakodnevicu. a svega, ali meni to bezveze.
rozNa
rozNa

Posts : 200
2015-04-11


Back to top Go down

Veze - Page 4 Empty Re: Veze

Post by Guest Fri 27 Nov - 1:21

rozNa wrote:ma meni čudno da netko starije životne dobi, pogotovo ako je dugo s jednim partnerom koji odjednom umre, nakon toliko godina, navikneš se na njega maksimalno i onda nađu drugu osobu, takoreći neznanca, kako se prebaciti tako odjednom, odakle im živci opet se navikavati na nekoga, nečije navike, mušice, upoznavati tu osobu... bolje da žive u miru to što im je preostalo, da imaju svoj mir i neku svakodnevicu. a svega, ali meni to bezveze.
tak je,a oni koji se lako "šaltaju",vjerovatno su i tijekom "veze" ili "braka" se diskretno "saltali"... king
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Veze - Page 4 Empty Re: Veze

Post by Guest Fri 27 Nov - 9:33

kic wrote:well, tema je malo crnjak, ali nekako nisam shvacao nikad one koji prekinu s nekim s kim su dugo godina skupa, i nakon pol sata dodje sljedeci partner, ono doslovno za pol sata..
:tu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Veze - Page 4 Empty Re: Veze

Post by Guest Fri 27 Nov - 10:11

u biti,novi partner ne dodje brzo,posto je vrlo vjerovatno da se on vec prikrivao malo duze :clown
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Veze - Page 4 Empty Re: Veze

Post by jack_reacher Fri 27 Nov - 13:23

mativka wrote:


Ma, na takvo razmišljanje me ponukalo jedno promatranje starijih žena u mojoj okolini. Naime, sve one koje su ostale rano udovice, doživjele su poznu starost i to u odličnom zdravstvenom stanju, dok s druge strane, one udane su patile od raznoraznih bolesti i umrle prije ovih.  :D
ima dosta takvih slučajeva(naročito se to odnosi na bogate nasljednice)no nije pravilo dok je recimo kod muškića obratno;duže žive u braku ili nekoj vrsti vanbračne zajednice.. rendeer :dying
jack_reacher
jack_reacher

Male
Posts : 974
2014-04-14


Back to top Go down

Veze - Page 4 Empty Re: Veze

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum