ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Razocarani SDP:'Milanovic je teski konzervativac'

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Razocarani SDP:'Milanovic je teski konzervativac' - Page 2 Empty Re: Razocarani SDP:'Milanovic je teski konzervativac'

Post by sitting_bull Tue 25 Feb - 14:00

vuksadinare wrote:
sitting_bull wrote:
vuksadinare wrote:
ja mislim da bi šiting bio najzadovoljniji da je zoki mamica uzeo za savjetnika :lol!:
jebote, vas je kolinda totalno zaglupila.
ti zoki zoki pa zoki...sto te jebe u guzicu kad ga stalno spominjes posto si drugi ero li drugo pakovanje :bball:
kaj god.
eroo je otvarao tisuće besmislenih tema o plavuši.
ja samo komentiram kad nađem za shodno da treba reagirati.

sitting_bull

Posts : 11143
2015-09-28


Back to top Go down

Razocarani SDP:'Milanovic je teski konzervativac' - Page 2 Empty Re: Razocarani SDP:'Milanovic je teski konzervativac'

Post by Eroo Tue 25 Feb - 14:11

sitting_bull wrote:
vuksadinare wrote:
sitting_bull wrote:
vuksadinare wrote:
ja mislim da bi šiting bio najzadovoljniji da je zoki mamica uzeo za savjetnika lol!
jebote, vas je kolinda totalno zaglupila.
ti zoki zoki pa zoki...sto te jebe u guzicu kad ga stalno spominjes posto si drugi ero li drugo pakovanje Basketball
kaj god.
eroo je otvarao tisuće besmislenih tema o plavuši.
ja samo komentiram kad nađem za shodno da treba reagirati.
Štucat će se vama po Kolindi, ne zvao se ja Ero...

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74829
2016-07-22


Back to top Go down

Razocarani SDP:'Milanovic je teski konzervativac' - Page 2 Empty Re: Razocarani SDP:'Milanovic je teski konzervativac'

Post by Guest Tue 25 Feb - 14:21

Eroo wrote:
sitting_bull wrote:
vuksadinare wrote:
sitting_bull wrote:
vuksadinare wrote:
ja mislim da bi šiting bio najzadovoljniji da je zoki mamica uzeo za savjetnika lol!
jebote, vas je kolinda totalno zaglupila.
ti zoki zoki pa zoki...sto te jebe u guzicu kad ga stalno spominjes posto si drugi ero li drugo pakovanje Basketball
kaj god.
eroo je otvarao tisuće besmislenih tema o plavuši.
ja samo komentiram kad nađem za shodno da treba reagirati.
Štucat će se vama po Kolindi, ne zvao se ja Ero...
Meni se vec štuca...njene obline,sise i guzica...o Ero,kako bih je naboo na svoje Koplje... :love :love :love
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Razocarani SDP:'Milanovic je teski konzervativac' - Page 2 Empty Re: Razocarani SDP:'Milanovic je teski konzervativac'

Post by Noor Tue 25 Feb - 16:03

sitting_bull wrote:
Noor wrote:
sitting_bull wrote:ako si kolinda onda tako biraš savjetnike.
ako si samostalan onda biraš savjetnike s drukčijim mišljenjem i stavovima kako bi u vlastitom uredu kroz razmjenu argumenata  i konfrontaciju mišljenja mogao procijeniti trebaš li ustrajati u svojim stavovima, ili ćeš prihvatiti savjetnikove argumente i modificirati svoj stav.
klimoglavci su niškoristi savjetnici.
što će ti savjetnik koji misli kako i ti misliš? što ti taj može savjetovati, a što sam već ne znaš?
kako što? pa ne može predsjednik u svim područjima biti dovoljno stručan, zato bira ljude za koje vjeruje da to jesu i da će ga savjetovati u svemu onome u čemu bez njih nije u stanju samostalno formirati objektivan stav i donijeti odluku
znači, za savjetnike biraš ljude koje smatraš meritornim za određena područja, ali i ljude od povjerenja.
iz tih razloga, unatoč njegovom obrazovanju, iskustvu i stručnosti u području prava...i velike neostvarene mu želje, Pupovca čak ni Josipović nije, umjesto Tatalovića, uzeo za savjetnika za unutarnju politiku.
eto, dolazi pomalo iz dupeta u glavu.
predsjednik Milanović zna gdje treba koju vrstu savjetnika kako bi ono što je kolinda razjebala opet nekako ujedinio.
to ne možeš ako se okružiš samo istomišljenicima, nego u proces moraju biti uključeni različiti ljudi.
sa stručnim ljudima, u područjima za koje sam nema dovoljno kompetencija,  s kojima dijeli stavove se ionako druži i njihovo mišljenje uvijek ima, ili može do njega doći, a odabrani savjetnici su tampon zona prema onima koji bi inače sve što dolazi od predsjednika dočekali na nož. 
još jedan plus za Milanovića.


pa gdje sam to rekla da povjerenja ne treba biti?
i te kako treba, ali ono i dolazi kao posljedica razmišljanja na istoj ili jako sličnoj valnoj duljini.

a tvoji partijski drugovi i kmeče upravo zbog toga što smatraju da Milanović ima povjerenje u krivu osobu, odnosno osobu koja ne misli kao oni :)

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Razocarani SDP:'Milanovic je teski konzervativac' - Page 2 Empty Re: Razocarani SDP:'Milanovic je teski konzervativac'

Post by Guest Tue 25 Feb - 16:33

sitting_bull wrote:
vuksadinare wrote:
vili40 wrote:Milanović je zapravo isti Plenky,imaju oko 90% sličnosti a razlikuju se samo u nekim sitnim i nebitnim detaljima.Zato se baš i ne podnose.
...milanovic i plenki su ista skola...mvpei...drugo oni su i prijatelji i nekoliko puta su zaednicki ljetovali...plenkiju je sjekira u med pala kad je zoki pobjedio...daleko bi vise problema imao d aje koli pobjedila jer bi jo to bio posljednji mandat i onda bi se otrgnula od plenkija jer ne bi imala sto vise izgubiti..drugim mandatom koli bi si vjerojatno mozda zacementirala celno mjesto u hdz-u...sa druge strane realno ni zokiju ne pase da bero i sdp pobjede jer bi time zoki dobio u beri problem vise a ocito je cinjenica da nakon pobede zokija bero i on vise nisu viđeni u drustvu..a zoki je bio u drustvu bas berinih oponenata u stranci...
smiješno je ovo pokušavanje izjednačavanje milanovića i zgubidana Andreja, jer po toj logici su i Milanović i njonjo isti jer su preko milanovićeve sestrične koja je udana za njonju rodbinski povezani.

uskoro će se vidjeti koliko su različiti Milanović i zgubidan Andrej kad na dnevni red dođu ozbiljne teme u kojima se zgubidan Andrej bahatio bez uporišta u rezultatima.
tiha voda brege dere i toga je zgubidan Andrej svjestan jer ga je Milanović već prizemljio ignoriranjem zgubidanovih provokacija tipa tvrda kohabitacija i ne nasjedanjem na pokušaj da ga se navuče u sukob oko imenovanja načelnika glavnog stožera.

napuhani zgubidan će izdržati do parlamentarnih izbora, a onda će pobjeći kao i dr.ivo.

Moguce.

I onda nam dolazi ovaj dolje dvojac.

A onda cemo se nakon kratkog vremena  sa sjetom prisjecati Kenwood Kena i dobrijeh dana.

I ti i ja i oni i svi mi skupa.


Razocarani SDP:'Milanovic je teski konzervativac' - Page 2 Img_2010
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Razocarani SDP:'Milanovic je teski konzervativac' - Page 2 Empty Re: Razocarani SDP:'Milanovic je teski konzervativac'

Post by sitting_bull Tue 25 Feb - 16:42

Noor wrote:
sitting_bull wrote:
Noor wrote:
sitting_bull wrote:ako si kolinda onda tako biraš savjetnike.
ako si samostalan onda biraš savjetnike s drukčijim mišljenjem i stavovima kako bi u vlastitom uredu kroz razmjenu argumenata  i konfrontaciju mišljenja mogao procijeniti trebaš li ustrajati u svojim stavovima, ili ćeš prihvatiti savjetnikove argumente i modificirati svoj stav.
klimoglavci su niškoristi savjetnici.
što će ti savjetnik koji misli kako i ti misliš? što ti taj može savjetovati, a što sam već ne znaš?
kako što? pa ne može predsjednik u svim područjima biti dovoljno stručan, zato bira ljude za koje vjeruje da to jesu i da će ga savjetovati u svemu onome u čemu bez njih nije u stanju samostalno formirati objektivan stav i donijeti odluku
znači, za savjetnike biraš ljude koje smatraš meritornim za određena područja, ali i ljude od povjerenja.
iz tih razloga, unatoč njegovom obrazovanju, iskustvu i stručnosti u području prava...i velike neostvarene mu želje, Pupovca čak ni Josipović nije, umjesto Tatalovića, uzeo za savjetnika za unutarnju politiku.
eto, dolazi pomalo iz dupeta u glavu.
predsjednik Milanović zna gdje treba koju vrstu savjetnika kako bi ono što je kolinda razjebala opet nekako ujedinio.
to ne možeš ako se okružiš samo istomišljenicima, nego u proces moraju biti uključeni različiti ljudi.
sa stručnim ljudima, u područjima za koje sam nema dovoljno kompetencija,  s kojima dijeli stavove se ionako druži i njihovo mišljenje uvijek ima, ili može do njega doći, a odabrani savjetnici su tampon zona prema onima koji bi inače sve što dolazi od predsjednika dočekali na nož. 
još jedan plus za Milanovića.


pa gdje sam to rekla da povjerenja ne treba biti?
i te kako treba, ali ono i dolazi kao posljedica razmišljanja na istoj ili jako sličnoj valnoj duljini.

a tvoji partijski drugovi i kmeče upravo zbog toga što smatraju da Milanović ima povjerenje u krivu osobu, odnosno osobu koja ne misli kao oni :)
drugarice noor, povjerenje proizlazi iz djela i kontinuiteta u dosljednosti, neovisno tko je na kojoj valnoj duljini.
uzmi druga sauchu kao etalon za izigravanje povjerenja, a on je bio dio društva koje danas kmeči.
osim toga, Milanović odabirom savjetnika pokazuje kako misli ozbiljno kad je govorio o obnovi zajedništva u brorbi za građansku hrvatsku.
još jednom: Milanović je predsjednik, a svjetnici su savjetnici. neće Milanoviću nitko prodati, kao kolindini savjetnici kolindi, da je za dom spremni neki starohrvatski pozdrav niti da je hrvatska bila iza željezne zavjese.

osim toga, drugovi moraju shvatiti da Milanović više nije član sdp-a i da im ništa nije dužan.
dapače, oni milanoviću moraju zahvaliti što ih je pogurao i svojom pobjedom im dao vjetar u leđa.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Razocarani SDP:'Milanovic je teski konzervativac' - Page 2 Empty Re: Razocarani SDP:'Milanovic je teski konzervativac'

Post by Noor Tue 25 Feb - 16:44

sitting_bull wrote:
osim toga, drugovi moraju shvatiti da Milanović više nije član sdp-a i da im ništa nije dužan.
dapače, oni milanoviću moraju zahvaliti što ih je pogurao i svojom pobjedom im dao vjetar u leđa.

nemoj to meni pojašnjavati, jer meni je jasno...objasni to Beri, jer on tvrdi nešto posve drugo

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Razocarani SDP:'Milanovic je teski konzervativac' - Page 2 Empty Re: Razocarani SDP:'Milanovic je teski konzervativac'

Post by Guest Tue 25 Feb - 19:01

Noor wrote:
sitting_bull wrote:
osim toga, drugovi moraju shvatiti da Milanović više nije član sdp-a i da im ništa nije dužan.
dapače, oni milanoviću moraju zahvaliti što ih je pogurao i svojom pobjedom im dao vjetar u leđa.

nemoj to meni pojašnjavati, jer meni je jasno...objasni to Beri, jer on tvrdi nešto posve drugo

Bero mnije obrnuto.

A kad Bero mnije, onda mnije.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Razocarani SDP:'Milanovic je teski konzervativac' - Page 2 Empty Re: Razocarani SDP:'Milanovic je teski konzervativac'

Post by jastreb Tue 25 Feb - 19:25

Eroo wrote:
sitting_bull wrote:
vuksadinare wrote:
sitting_bull wrote:
vuksadinare wrote:
ja mislim da bi šiting bio najzadovoljniji da je zoki mamica uzeo za savjetnika lol!
jebote, vas je kolinda totalno zaglupila.
ti zoki zoki pa zoki...sto te jebe u guzicu kad ga stalno spominjes posto si drugi ero li drugo pakovanje Basketball
kaj god.
eroo je otvarao tisuće besmislenih tema o plavuši.
ja samo komentiram kad nađem za shodno da treba reagirati.
Štucat će se vama po Kolindi, ne zvao se ja Ero...
Najsmješnija prilika na nekoj visokoj funkciji u RH od 91 do danas.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Razocarani SDP:'Milanovic je teski konzervativac' - Page 2 Empty Re: Razocarani SDP:'Milanovic je teski konzervativac'

Post by sitting_bull Wed 26 Feb - 13:25

Eroo wrote:
sitting_bull wrote:
vuksadinare wrote:
sitting_bull wrote:
vuksadinare wrote:
ja mislim da bi šiting bio najzadovoljniji da je zoki mamica uzeo za savjetnika :lol!:
jebote, vas je kolinda totalno zaglupila.
ti zoki zoki pa zoki...sto te jebe u guzicu kad ga stalno spominjes posto si drugi ero li drugo pakovanje :bball:
kaj god.
eroo je otvarao tisuće besmislenih tema o plavuši.
ja samo komentiram kad nađem za shodno da treba reagirati.
Štucat će se vama po Kolindi, ne zvao se ja Ero...
ti se ni ne zoveš ero, udba efendijo.

ti se zoveš bednjanec.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Razocarani SDP:'Milanovic je teski konzervativac' - Page 2 Empty Re: Razocarani SDP:'Milanovic je teski konzervativac'

Post by Eroo Wed 26 Feb - 13:43

sitting_bull wrote:
Eroo wrote:
sitting_bull wrote:
vuksadinare wrote:
sitting_bull wrote:
jebote, vas je kolinda totalno zaglupila.
ti zoki zoki pa zoki...sto te jebe u guzicu kad ga stalno spominjes posto si drugi ero li drugo pakovanje Basketball
kaj god.
eroo je otvarao tisuće besmislenih tema o plavuši.
ja samo komentiram kad nađem za shodno da treba reagirati.
Štucat će se vama po Kolindi, ne zvao se ja Ero...
ti se ni ne zoveš ero, udba efendijo.

ti se zoveš bednjanec.
'Ko ti je taj što te jaši, nešto mi je nepoznat? :)

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74829
2016-07-22


Back to top Go down

Razocarani SDP:'Milanovic je teski konzervativac' - Page 2 Empty Re: Razocarani SDP:'Milanovic je teski konzervativac'

Post by FRANK Wed 26 Feb - 20:08

sitting_bull wrote:
vuksadinare wrote:
ja mislim da bi šiting bio najzadovoljniji da je zoki mamica uzeo za savjetnika lol!
jebote, vas je kolinda totalno zaglupila.
Pa tvoj Mamic ju je financirao

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Razocarani SDP:'Milanovic je teski konzervativac' - Page 2 Empty Re: Razocarani SDP:'Milanovic je teski konzervativac'

Post by sitting_bull Wed 26 Feb - 21:17

LUCIANO MOGGI wrote:
sitting_bull wrote:
vuksadinare wrote:
ja mislim da bi šiting bio najzadovoljniji da je zoki mamica uzeo za savjetnika :lol!:
jebote, vas je kolinda totalno zaglupila.
Pa tvoj Mamic ju je financirao
ali je glupača zaglupila vas.

kužiš tragediju?

glupača vas zaglupila.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Razocarani SDP:'Milanovic je teski konzervativac' - Page 2 Empty Re: Razocarani SDP:'Milanovic je teski konzervativac'

Post by immortal Wed 26 Feb - 22:44

ne može biti konzervativac kad štiti gay populaciju proziva normalan narod radi spaljenog gay krnje s maskenbala

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23153
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Razocarani SDP:'Milanovic je teski konzervativac' - Page 2 Empty Re: Razocarani SDP:'Milanovic je teski konzervativac'

Post by sitting_bull Thu 27 Feb - 1:16

mortal wrote:ne može biti konzervativac kad štiti gay populaciju proziva normalan narod radi spaljenog gay krnje s maskenbala
koji normalan narod?
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Razocarani SDP:'Milanovic je teski konzervativac' - Page 2 Empty Re: Razocarani SDP:'Milanovic je teski konzervativac'

Post by FRANK Fri 28 Feb - 15:04

sitting_bull wrote:
LUCIANO MOGGI wrote:
sitting_bull wrote:
vuksadinare wrote:
ja mislim da bi šiting bio najzadovoljniji da je zoki mamica uzeo za savjetnika lol!
jebote, vas je kolinda totalno zaglupila.
Pa tvoj Mamic ju je financirao
ali je glupača zaglupila vas.

kužiš tragediju?

glupača vas zaglupila.
Mene zaglupila???
Ne mene sigurno nitko iz hdza ili sdp nemoze zaglupit.
Moja mrznja prema desnom i lijevom krilu udbe je jednaka.
Posebno me nemoze zaglupit unuka partizana kao ova masonska koza

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Razocarani SDP:'Milanovic je teski konzervativac' - Page 2 Empty Re: Razocarani SDP:'Milanovic je teski konzervativac'

Post by immortal Fri 28 Feb - 15:23

Noor wrote:
sitting_bull wrote:
osim toga, drugovi moraju shvatiti da Milanović više nije član sdp-a i da im ništa nije dužan.
dapače, oni milanoviću moraju zahvaliti što ih je pogurao i svojom pobjedom im dao vjetar u leđa.

nemoj to meni pojašnjavati, jer meni je jasno...objasni to Beri, jer on tvrdi nešto posve drugo
potpuno!!!
eto kako djeluju srbi na ovom forumu
:stop pričati puno sa njima
immortal
immortal

Female
Posts : 23153
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Razocarani SDP:'Milanovic je teski konzervativac' - Page 2 Empty Re: Razocarani SDP:'Milanovic je teski konzervativac'

Post by sitting_bull Fri 28 Feb - 16:22

mortal wrote:
Noor wrote:
sitting_bull wrote:
osim toga, drugovi moraju shvatiti da Milanović više nije član sdp-a i da im ništa nije dužan.
dapače, oni milanoviću moraju zahvaliti što ih je pogurao i svojom pobjedom im dao vjetar u leđa.

nemoj to meni pojašnjavati, jer meni je jasno...objasni to Beri, jer on tvrdi nešto posve drugo
potpuno!!!
eto kako djeluju srbi na ovom forumu
:stop: pričati puno sa njima
vi ne znate pričati ni sa kime.
zbog klapni vidite u svima srbe i narodne neprijatelje, za vaše je domoljublje udba i njihovo djelovanje kao sveta vodica i tamjan.

vaš su domet isprazne propovijedi, ili zazivanje nove oluje s oltara.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Razocarani SDP:'Milanovic je teski konzervativac' - Page 2 Empty Re: Razocarani SDP:'Milanovic je teski konzervativac'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum