ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Duhacekova 'misao':Mi homici cemo opstati a vi homofobi,nazadnjaci,desnicari ce te izumrijeti i mi cemo vam se onda smijati na grobu'

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Duhacekova 'misao':Mi homici cemo opstati a vi homofobi,nazadnjaci,desnicari ce te izumrijeti i mi cemo vam se onda smijati na grobu' - Page 2 Empty Re: Duhacekova 'misao':Mi homici cemo opstati a vi homofobi,nazadnjaci,desnicari ce te izumrijeti i mi cemo vam se onda smijati na grobu'

Post by melkior 24/2/2020, 21:20

melkior wrote:
melkior wrote:
melkior wrote:Ako nema svijesti o grijehu, onda nema ni grijeha. Samo bezbožna jebačina tko s kim stigne i tko koga dohvati gdje i kada stigne  :}
Pa i ubojstvo iz osvete je slađe nego iz niskih pobuda lol!
Uostalom, otkud Državi pravo da osvetu proglašava niskom pobudom!? Jel se to opet Crkva i fratri ukazali pri pisanju Kaznenog zakona?  Znači, nama Kazneni zakon propisuju pederi koji su institucionalizirali monopol na pederluk kroz stoljeća!? Pa čak i kad pederi prozivaju heteriće zbog mržnje, to pozivaju služeći se, pazi sad, istom kršćanskom terminologijom i moralnom dijalektikom jer je navodno, zabranjeno mrziti? Da stvar bude još gora, zabranjeno činiti zločin iz mržnje? Pa tko će mi to zabraniti!?
Jesu li pederi Isus ili je i Isus peder, pa da stvari konačno izvedemo na čistac što je pravo,  što krivo, što je dobro, a što zlo?
Tko tebe udari po jednom obrazu, okreni mu i drugi, oprosti svome neprijatelju, pa to može samo pederčina izjaviti, čitava zapadna civilizacija u posljednjih 2000 godina se temelji na pederskoj ideologiji i agendi kojom se siluje zdravi razum i pravo na dobru, zdravu i psihološki iscjeljujuću osvetu? Jer nisu htjeli izreći pravu istinu, jer eliti to nije odgovaralo već se polako, podmuklo išlo na višestoljetnu feminizaciju muškog spola kako bi zabranili uživanje u onome što je oduvijek bio privilegij jakih: da jebu žene i kolju neprijatelje bez ograničenja.

melkior

Posts : 17203
2015-08-09


Back to top Go down

Duhacekova 'misao':Mi homici cemo opstati a vi homofobi,nazadnjaci,desnicari ce te izumrijeti i mi cemo vam se onda smijati na grobu' - Page 2 Empty Re: Duhacekova 'misao':Mi homici cemo opstati a vi homofobi,nazadnjaci,desnicari ce te izumrijeti i mi cemo vam se onda smijati na grobu'

Post by melkior 24/2/2020, 21:29

melkior wrote:
melkior wrote:
melkior wrote:
melkior wrote:Ako nema svijesti o grijehu, onda nema ni grijeha. Samo bezbožna jebačina tko s kim stigne i tko koga dohvati gdje i kada stigne  :}
Pa i ubojstvo iz osvete je slađe nego iz niskih pobuda lol!
Uostalom, otkud Državi pravo da osvetu proglašava niskom pobudom!? Jel se to opet Crkva i fratri ukazali pri pisanju Kaznenog zakona?  Znači, nama Kazneni zakon propisuju pederi koji su institucionalizirali monopol na pederluk kroz stoljeća!? Pa čak i kad pederi prozivaju heteriće zbog mržnje, to pozivaju služeći se, pazi sad, istom kršćanskom terminologijom i moralnom dijalektikom jer je navodno, zabranjeno mrziti? Da stvar bude još gora, zabranjeno činiti zločin iz mržnje? Pa tko će mi to zabraniti!?
Jesu li pederi Isus ili je i Isus peder, pa da stvari konačno izvedemo na čistac što je pravo,  što krivo, što je dobro, a što zlo?
Tko tebe udari po jednom obrazu, okreni mu i drugi, oprosti svome neprijatelju, pa to može samo pederčina izjaviti, čitava zapadna civilizacija u posljednjih 2000 godina se temelji na pederskoj ideologiji i agendi kojom se siluje zdravi razum i pravo na dobru, zdravu i psihološki iscjeljujuću osvetu? Jer nisu htjeli izreći pravu istinu, jer eliti to nije odgovaralo već se polako, podmuklo išlo na višestoljetnu feminizaciju muškog spola kako bi zabranili uživanje u onome što je oduvijek bio privilegij jakih: da jebu žene i kolju neprijatelje bez ograničenja.
Ono što je iscjeljujuće za muškarce i plodonosno za žene uglavnom je opasno za Državu i religiju, jer onda Država ne može kontrolirati svoje stanovništvo, a muškarci pak, više vole žene nego popove, koji su pak svi pederčine odreda? Zato popovi neće nikada priznati pravo ženama da i one budu svećenici, jer su im ionako prevelika konkurencija  u lovu na muški spol i dječake.  Zato fratri nose haljine, jer mrze žene u onoj istoj mjeri u kojoj ih mogu mrziti eunusi, haremski čuvari robinja za sultana: ne jebu ali i paze da nitko drugi ne jebe. U stvari, podsjećaju i na onu Isusovu kritiku farizeja: 

Tada Isus prozbori mnoštvu i svojim učenicima: 2»Na Mojsijevu stolicu zasjedoše pismoznanci i farizeji. 3Činite dakle i obdržavajte sve što vam kažu, ali se nemojte ravnati po njihovim djelima jer govore, a ne čine. 4Vežu i ljudima na pleća tovare teška bremena, a sami ni da bi ih prstom maknuli. 5Sva svoja djela čine zato da ih ljudi vide. Doista, proširuju zapise svoje i produljuju rese. 6Vole pročelja na gozbama, prva sjedala u sinagogama, 7pozdrave na trgovima i da ih ljudi zovu ‘Rabbi’. 
(Mk 12, 37–40; Lk 20, 45–47)
»Jao vama, pismoznanci i farizeji! Licemjeri! Zaključavate kraljevstvo nebesko pred ljudima; sami ne ulazite, a ne date ući ni onima koji bi htjeli.« 14
15»Jao vama, pismoznanci i farizeji! Licemjeri! Obilazite morem i kopnom da pridobijete jednog sljedbenika. A kad ga pridobijete, promećete ga u sina paklenoga dvaput goreg od sebe.«
(Lk 11, 39–52)
avatar
melkior

Posts : 17203
2015-08-09


Back to top Go down

Duhacekova 'misao':Mi homici cemo opstati a vi homofobi,nazadnjaci,desnicari ce te izumrijeti i mi cemo vam se onda smijati na grobu' - Page 2 Empty Re: Duhacekova 'misao':Mi homici cemo opstati a vi homofobi,nazadnjaci,desnicari ce te izumrijeti i mi cemo vam se onda smijati na grobu'

Post by melkior 24/2/2020, 21:31

Zašto fratri ne vole pedere, ali ih istodobno brane i čuvaju od bijesa javnosti? Jer se boje usuda kojeg bi podijelili s pederima: pobijte sve pedere i sve muškarce koji nose haljine.
avatar
melkior

Posts : 17203
2015-08-09


Back to top Go down

Duhacekova 'misao':Mi homici cemo opstati a vi homofobi,nazadnjaci,desnicari ce te izumrijeti i mi cemo vam se onda smijati na grobu' - Page 2 Empty Re: Duhacekova 'misao':Mi homici cemo opstati a vi homofobi,nazadnjaci,desnicari ce te izumrijeti i mi cemo vam se onda smijati na grobu'

Post by melkior 24/2/2020, 21:43

Koji su to muškarci koji navodno nisu pederi a nose haljine? Pa nose haljine upravo zato jer jesu pederi, da ne bi morali jahati kao muškarci i ići u ratove. Ni u ratove ni u lov, niža ratnička klasa je ta koja im mora osigurati i jelene na stolu i dupeta u sakristiji. Barem im žene nisu fizički obrlatiti jer ključ od pojasa nevinosti je ionako imao njen otac ili muž. Zato su nedojebane, frustrirane babe gladne kruha i kurca po selima počele rovariti protiv drugih žena optužujući ih da su vještice...
avatar
melkior

Posts : 17203
2015-08-09


Back to top Go down

Duhacekova 'misao':Mi homici cemo opstati a vi homofobi,nazadnjaci,desnicari ce te izumrijeti i mi cemo vam se onda smijati na grobu' - Page 2 Empty Re: Duhacekova 'misao':Mi homici cemo opstati a vi homofobi,nazadnjaci,desnicari ce te izumrijeti i mi cemo vam se onda smijati na grobu'

Post by melkior 24/2/2020, 21:44

Pederi, crna kuga i seksualna isfrustriranost nedojebanih žena u srednjem vijeku uništili su gotovo čitavu Europu.
avatar
melkior

Posts : 17203
2015-08-09


Back to top Go down

Duhacekova 'misao':Mi homici cemo opstati a vi homofobi,nazadnjaci,desnicari ce te izumrijeti i mi cemo vam se onda smijati na grobu' - Page 2 Empty Re: Duhacekova 'misao':Mi homici cemo opstati a vi homofobi,nazadnjaci,desnicari ce te izumrijeti i mi cemo vam se onda smijati na grobu'

Post by melkior 24/2/2020, 21:47

Žene treba jebat, a neprijatelje pobit, i onda civilizacija može ići naprijed. Sve drugo je protuprirodni blud između srca i razuma.
avatar
melkior

Posts : 17203
2015-08-09


Back to top Go down

Duhacekova 'misao':Mi homici cemo opstati a vi homofobi,nazadnjaci,desnicari ce te izumrijeti i mi cemo vam se onda smijati na grobu' - Page 2 Empty Re: Duhacekova 'misao':Mi homici cemo opstati a vi homofobi,nazadnjaci,desnicari ce te izumrijeti i mi cemo vam se onda smijati na grobu'

Post by melkior 24/2/2020, 22:43

Pederi ne mogu izgubiti jer ih štite masoni na najvišim državnim i društvenim funkcijama (njihova agenda je globalizam, uništenje nacionalnih država i obitelji), zatim emancipirane žene  koje su premrežile pravosudne institucije (Ray Mabus je bio u pravu, žene će uništiti civilizaciju), a štangu i pederima i masonima drže fratri jer ne dopuštaju da ih se pobije iz očitih razloga, jer bi oni bili sljedeći na redu, jer su i sami muškarci u haljinama i ne daju muškarcima da slobodno dišu, kao uostalom, niti ženama. 

Hrvatska je premala, a otvorena zemlja i kad se promijene uvjeti i okolnosti u čitavoj Europi, onda će se  te promjene preliti i k nama po inerciji. Da bi Hrvatska uopće mogla samostalno oduprijet se i pederima i crkvi i masoneriji, trebalo bi uvesti vojnu diktaturu koja bi povratila stvari na pravo mjesto. S obzirom da to u doglednoj budućnosti nije izgledno, veća je vjerojatnost da će Hrvati kao narod i kao nacija doista nestati utopljeni u Njemačkoj i Irskoj, a od srpnja i u Austriji, nego što će vojska izvršiti državni udar i preuzeti vlast. Gordan Duhaček je možda peder, ali je u pravu.
avatar
melkior

Posts : 17203
2015-08-09


Back to top Go down

Duhacekova 'misao':Mi homici cemo opstati a vi homofobi,nazadnjaci,desnicari ce te izumrijeti i mi cemo vam se onda smijati na grobu' - Page 2 Empty Re: Duhacekova 'misao':Mi homici cemo opstati a vi homofobi,nazadnjaci,desnicari ce te izumrijeti i mi cemo vam se onda smijati na grobu'

Post by melkior 24/2/2020, 22:49

kaya wrote:Zapravo budu, koliko god ti to bilo smiješno. Bilo ih je uvijek biti će ih ubuduće. I dobiti će sve veća prava. Kotač povijesti ne ide unatrag. Možete vi paliti krnje, gristi gume na biciklima, drečati, padati u nesvijest, šetati s markićkom. Isto vam...
A od ovog njihovog cvileža kako su ih zapalili i malog stazića i kaznenih prijava dobiti ću isto proljev..ne bi da su prave zapalili...
:tu  Točno.
avatar
melkior

Posts : 17203
2015-08-09


Back to top Go down

Duhacekova 'misao':Mi homici cemo opstati a vi homofobi,nazadnjaci,desnicari ce te izumrijeti i mi cemo vam se onda smijati na grobu' - Page 2 Empty Re: Duhacekova 'misao':Mi homici cemo opstati a vi homofobi,nazadnjaci,desnicari ce te izumrijeti i mi cemo vam se onda smijati na grobu'

Post by marcellus 25/2/2020, 02:18

kaya wrote:Zapravo budu, koliko god ti to bilo smiješno. Bilo ih je uvijek biti će ih ubuduće. I dobiti će sve veća prava. Kotač povijesti ne ide unatrag. Možete vi paliti krnje, gristi gume na biciklima, drečati, padati u nesvijest, šetati s markićkom. Isto vam...
A od ovog njihovog cvileža kako su ih zapalili i malog stazića i kaznenih prijava dobiti ću isto proljev..ne bi da su prave zapalili...
zapravo u ovakvim slučajevima i te kako ide u oba smjera. 
homoseksualnost je prihvaćana i osućivana ciklički,, ponekad je bila popularna, ponekad ne.

_________________
Duhacekova 'misao':Mi homici cemo opstati a vi homofobi,nazadnjaci,desnicari ce te izumrijeti i mi cemo vam se onda smijati na grobu' - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Duhacekova 'misao':Mi homici cemo opstati a vi homofobi,nazadnjaci,desnicari ce te izumrijeti i mi cemo vam se onda smijati na grobu' - Page 2 Empty Re: Duhacekova 'misao':Mi homici cemo opstati a vi homofobi,nazadnjaci,desnicari ce te izumrijeti i mi cemo vam se onda smijati na grobu'

Post by Guest 25/2/2020, 02:40

kaya wrote:A od ovog njihovog cvileža kako su ih zapalili i malog stazića i kaznenih prijava dobiti ću isto proljev..ne bi da su prave zapalili...
A kako bi inače mogli govoriti da su ugroženi?!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Duhacekova 'misao':Mi homici cemo opstati a vi homofobi,nazadnjaci,desnicari ce te izumrijeti i mi cemo vam se onda smijati na grobu' - Page 2 Empty Re: Duhacekova 'misao':Mi homici cemo opstati a vi homofobi,nazadnjaci,desnicari ce te izumrijeti i mi cemo vam se onda smijati na grobu'

Post by Guest 25/2/2020, 02:41

melkior wrote: ...i njihova LGBTQ djeca...
Mora da se šališ :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Duhacekova 'misao':Mi homici cemo opstati a vi homofobi,nazadnjaci,desnicari ce te izumrijeti i mi cemo vam se onda smijati na grobu' - Page 2 Empty Re: Duhacekova 'misao':Mi homici cemo opstati a vi homofobi,nazadnjaci,desnicari ce te izumrijeti i mi cemo vam se onda smijati na grobu'

Post by Guest 25/2/2020, 02:45

jastreb wrote:Jedina dva ozbiljna pokreta u svijetu koji samo idu naprijed su LGTB i islamistički.
To su totalno kontradiktorni pokreti. Znači, rat je neminovan.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Duhacekova 'misao':Mi homici cemo opstati a vi homofobi,nazadnjaci,desnicari ce te izumrijeti i mi cemo vam se onda smijati na grobu' - Page 2 Empty Re: Duhacekova 'misao':Mi homici cemo opstati a vi homofobi,nazadnjaci,desnicari ce te izumrijeti i mi cemo vam se onda smijati na grobu'

Post by prckov 25/2/2020, 08:48

melkior wrote:Pederi ne mogu izgubiti jer ih štite masoni na najvišim državnim i društvenim funkcijama (njihova agenda je globalizam, uništenje nacionalnih država i obitelji), zatim emancipirane žene  koje su premrežile pravosudne institucije (Ray Mabus je bio u pravu, žene će uništiti civilizaciju)
to su sve korisni idioti preko kojih se krci put ka komunizmu kineskog tipa
ono bogatuni ce ostat bogatuni a zgadija ce postat ovce bez slobode govora osim ako se klimanje glavom vrhovnom faraonu ne smatra slobodom
I da, zgadija ce imat I svoja prava, naravno
 a to su parvo na  ljubav prema faraonu, multikulturalizmu, toleranciji I inkluzivnosti   B-)
prckov
prckov

Posts : 34057
2014-04-19


Back to top Go down

Duhacekova 'misao':Mi homici cemo opstati a vi homofobi,nazadnjaci,desnicari ce te izumrijeti i mi cemo vam se onda smijati na grobu' - Page 2 Empty Re: Duhacekova 'misao':Mi homici cemo opstati a vi homofobi,nazadnjaci,desnicari ce te izumrijeti i mi cemo vam se onda smijati na grobu'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum