ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Godina bez turizma?

Page 25 of 34 Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 29 ... 34  Next

Go down

Godina bez turizma? - Page 25 Empty Re: Godina bez turizma?

Post by Guest Wed 22 Apr - 21:57

nanjušija ja finog sira Chedara u Lidlou..ajd ne budi lin,strpo Rujku u ajuto i do Nordheima..uzo tri cigle chedara od kilo..

Rujka malocas poslozila picu(jopet :love :love :love) i fino se nazdero..
nish platija nisam osim jeftinih sastojaka..

Guest
Guest


Back to top Go down

Godina bez turizma? - Page 25 Empty Re: Godina bez turizma?

Post by RayMabus Wed 22 Apr - 22:06

Meni ne triba ničiji turizam. More mi je ispod kuće a iman vikendicu na Braču a nisan deset godina otiša tamo. Nije mi se dalo.

Jebe mi se za turizam. To samo diže poreze i hrani uhljebe. Radujem se krahu istoga.
RayMabus
RayMabus

Posts : 177590
2014-04-11


Back to top Go down

Godina bez turizma? - Page 25 Empty Re: Godina bez turizma?

Post by immortal Wed 22 Apr - 22:07

RayMabus wrote:Meni ne triba ničiji turizam. More mi je ispod kuće a iman vikendicu na Braču a nisan deset godina otiša tamo. Nije mi se dalo.

Jebe mi se za turizam. To samo diže poreze i hrani uhljebe. Radujem se krahu istoga.
eto, dočekao si svoje
immortal
immortal

Female
Posts : 23200
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Godina bez turizma? - Page 25 Empty Re: Godina bez turizma?

Post by RayMabus Wed 22 Apr - 22:09

mortal wrote:
RayMabus wrote:Meni ne triba ničiji turizam. More mi je ispod kuće a iman vikendicu na Braču a nisan deset godina otiša tamo. Nije mi se dalo.

Jebe mi se za turizam. To samo diže poreze i hrani uhljebe. Radujem se krahu istoga.
eto, dočekao si svoje
Nisam još. Čekam navalu Arapa u Dalmaciju. Virus dođe ode a ovi kad dođu gotovo je. Sukob.
RayMabus
RayMabus

Posts : 177590
2014-04-11


Back to top Go down

Godina bez turizma? - Page 25 Empty Re: Godina bez turizma?

Post by Guest Wed 22 Apr - 22:11

RayMabus wrote:
mortal wrote:
RayMabus wrote:Meni ne triba ničiji turizam. More mi je ispod kuće a iman vikendicu na Braču a nisan deset godina otiša tamo. Nije mi se dalo.

Jebe mi se za turizam. To samo diže poreze i hrani uhljebe. Radujem se krahu istoga.
eto, dočekao si svoje
Nisam još. Čekam navalu Arapa u Dalmaciju. Virus dođe ode a ovi kad dođu gotovo je. Sukob.
Longi i Yoda,kalase u ruke..ili vHS..svejedno... cheers cheers cheers
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Godina bez turizma? - Page 25 Empty Re: Godina bez turizma?

Post by RayMabus Wed 22 Apr - 22:15

Legendovich wrote:
RayMabus wrote:
mortal wrote:
RayMabus wrote:Meni ne triba ničiji turizam. More mi je ispod kuće a iman vikendicu na Braču a nisan deset godina otiša tamo. Nije mi se dalo.

Jebe mi se za turizam. To samo diže poreze i hrani uhljebe. Radujem se krahu istoga.
eto, dočekao si svoje
Nisam još. Čekam navalu Arapa u Dalmaciju. Virus dođe ode a ovi kad dođu gotovo je. Sukob.
Longi i Yoda,kalase u ruke..ili vHS..svejedno... cheers cheers cheers
Nek uvedu vojnu obvezu. To će ih koštati ;

https://www.google.com/amp/s/www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/7-razloga-zasto-se-vojni-rok-jos-ne-moze-uvesti-trosak-od-500-milijuna-kn-nejasno-je-propisuje-li-ustav-da-i-zene-moraju-sluziti.../371578/amp

Pola miljarde kuna.
RayMabus
RayMabus

Posts : 177590
2014-04-11


Back to top Go down

Godina bez turizma? - Page 25 Empty Re: Godina bez turizma?

Post by Guest Wed 22 Apr - 22:18

RayMabus wrote:
Legendovich wrote:
RayMabus wrote:
mortal wrote:
RayMabus wrote:Meni ne triba ničiji turizam. More mi je ispod kuće a iman vikendicu na Braču a nisan deset godina otiša tamo. Nije mi se dalo.

Jebe mi se za turizam. To samo diže poreze i hrani uhljebe. Radujem se krahu istoga.
eto, dočekao si svoje
Nisam još. Čekam navalu Arapa u Dalmaciju. Virus dođe ode a ovi kad dođu gotovo je. Sukob.
Longi i Yoda,kalase u ruke..ili vHS..svejedno... cheers cheers cheers
Nek uvedu vojnu obvezu. To će ih koštati ;

https://www.google.com/amp/s/www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/7-razloga-zasto-se-vojni-rok-jos-ne-moze-uvesti-trosak-od-500-milijuna-kn-nejasno-je-propisuje-li-ustav-da-i-zene-moraju-sluziti.../371578/amp

Pola miljarde kuna.
ma jok..samo vas pokupe po izvanrednoj situaciji...nikakav vojni rok..obuka 3 mjeseca i perjaj na Marjan....."U boj,u boj,za narod svoj..!!! " cheers cheers cheers
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Godina bez turizma? - Page 25 Empty Re: Godina bez turizma?

Post by RayMabus Wed 22 Apr - 22:22

Legendovich wrote:
RayMabus wrote:
Legendovich wrote:
RayMabus wrote:
mortal wrote:
eto, dočekao si svoje
Nisam još. Čekam navalu Arapa u Dalmaciju. Virus dođe ode a ovi kad dođu gotovo je. Sukob.
Longi i Yoda,kalase u ruke..ili vHS..svejedno... cheers cheers cheers
Nek uvedu vojnu obvezu. To će ih koštati ;

https://www.google.com/amp/s/www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/7-razloga-zasto-se-vojni-rok-jos-ne-moze-uvesti-trosak-od-500-milijuna-kn-nejasno-je-propisuje-li-ustav-da-i-zene-moraju-sluziti.../371578/amp

Pola miljarde kuna.
ma jok..samo vas pokupe po izvanrednoj situaciji...nikakav vojni rok..obuka 3 mjeseca i perjaj na Marjan....."U boj,u boj,za narod svoj..!!! " cheers cheers cheers
Pa to će ih koštat pola miljarde kuna.

Čitaj s razumijevanjem

https://www.google.com/amp/s/www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/7-razloga-zasto-se-vojni-rok-jos-ne-moze-uvesti-trosak-od-500-milijuna-kn-nejasno-je-propisuje-li-ustav-da-i-zene-moraju-sluziti.../371578/amp
RayMabus
RayMabus

Posts : 177590
2014-04-11


Back to top Go down

Godina bez turizma? - Page 25 Empty Re: Godina bez turizma?

Post by Guest Wed 22 Apr - 22:23

Profici Longi profici..nikakav rocni sastav..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Godina bez turizma? - Page 25 Empty Re: Godina bez turizma?

Post by Guest Wed 22 Apr - 22:24

Vrancuska ima max 7000 Legionara i to je to...ali baje imaju SVE moguce oruzje i odlicno su organizirani..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Godina bez turizma? - Page 25 Empty Re: Godina bez turizma?

Post by RayMabus Wed 22 Apr - 22:25

Profići su još skuplji.
RayMabus
RayMabus

Posts : 177590
2014-04-11


Back to top Go down

Godina bez turizma? - Page 25 Empty Re: Godina bez turizma?

Post by RayMabus Wed 22 Apr - 22:37

Izgleda da ništa od turizma još tri godine.

https://slobodnadalmacija.hr/vijesti/svijet/hocemo-li-zapravo-ikad-postati-trajno-imuni-na-koronavirus-zadnji-zakljucci-who-a-su-hladan-tus-spremimo-se-na-socijalno-distanciranje-do-2022-1017691

Taman fino u međuvremenu i kozojebi dolaze. Fino lezi doma i kokice. Nisu tvoja posla.
RayMabus
RayMabus

Posts : 177590
2014-04-11


Back to top Go down

Godina bez turizma? - Page 25 Empty Re: Godina bez turizma?

Post by immortal Wed 22 Apr - 22:40

RayMabus wrote:Izgleda da ništa od turizma još tri godine.

https://slobodnadalmacija.hr/vijesti/svijet/hocemo-li-zapravo-ikad-postati-trajno-imuni-na-koronavirus-zadnji-zakljucci-who-a-su-hladan-tus-spremimo-se-na-socijalno-distanciranje-do-2022-1017691

Taman fino u međuvremenu i kozojebi dolaze. Fino lezi doma i kokice. Nisu tvoja posla.
planiraš uzgajat koze ???
immortal
immortal

Female
Posts : 23200
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Godina bez turizma? - Page 25 Empty Re: Godina bez turizma?

Post by RayMabus Wed 22 Apr - 22:46

mortal wrote:
RayMabus wrote:Izgleda da ništa od turizma još tri godine.

https://slobodnadalmacija.hr/vijesti/svijet/hocemo-li-zapravo-ikad-postati-trajno-imuni-na-koronavirus-zadnji-zakljucci-who-a-su-hladan-tus-spremimo-se-na-socijalno-distanciranje-do-2022-1017691

Taman fino u međuvremenu i kozojebi dolaze. Fino lezi doma i kokice. Nisu tvoja posla.
planiraš uzgajat koze ???
Planiram ležat. Neće stat industrija. Sad će se industrija još više pokrenit jer nema turizma. Iznjamljujem stanove. Ženu i djecu nemam tako da su mi osnove pokrivene s tim. Ja san ti u penziji. Čekam navalu Arapa i treći svjetski rat.
RayMabus
RayMabus

Posts : 177590
2014-04-11


Back to top Go down

Godina bez turizma? - Page 25 Empty Re: Godina bez turizma?

Post by debotoijusto Wed 22 Apr - 22:57

Legendovich wrote:Vrancuska ima max 7000 Legionara i to je to...ali baje imaju SVE moguce oruzje i odlicno su organizirani..
???
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30772
2014-04-12


Back to top Go down

Godina bez turizma? - Page 25 Empty Re: Godina bez turizma?

Post by michaellcmacha Wed 22 Apr - 23:30

debotoijusto wrote:
Legendovich wrote:Vrancuska ima max 7000 Legionara i to je to...ali baje imaju SVE moguce oruzje i odlicno su organizirani..
???
malo se preračunao svetozar... francuski profesionalni vojni kadar broji 120 000 vojnika
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Godina bez turizma? - Page 25 Empty Re: Godina bez turizma?

Post by Guest Thu 23 Apr - 0:22

michaellcmacha wrote:
debotoijusto wrote:
Legendovich wrote:Vrancuska ima max 7000 Legionara i to je to...ali baje imaju SVE moguce oruzje i odlicno su organizirani..
???
malo se preračunao svetozar... francuski profesionalni vojni kadar broji 120 000 vojnika

nope..nisam...misljah na Legion Etrangere,ne ukupni vojni sustav..malo se zajebah..rekoh 7000,a ono..

[th]Active[/th][th]Country[/th][th]Branch[/th][th]Type[/th][th]Role[/th][th]Size[/th]
10 March 1831 – present
Godina bez turizma? - Page 25 23px-Flag_of_France.svg France
Godina bez turizma? - Page 25 23px-Flag_of_France.svg French Army
Foreign legion
Airborne Infantry, Light Infantry, Armoured Infantry, Armoured Cavalry, Combat Engineers, Airborne Engineers, Regimental Foreign Military Police
C. 8,900 men in 11 regiments and one sub-unit (as of January 2018)[1]
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Godina bez turizma? - Page 25 Empty Re: Godina bez turizma?

Post by Ringo10 Thu 23 Apr - 5:24

Kako ce Hrvatska bez turizma

Sad se vidi koliko je turizam varljiv i ranjiv 

Hrvati su u svome ekstremnom antikomunistickom bunilu upropasili kompletnu industriju naslijedjenu iz bivseg sistema umjesto da su isli u njenu reformu i modernizaciju ...kao sto su radile pametne post-socijalisticke zemlje

Turizam je dobra stvar ali vrlo nepouzdana ... I sad ce to tupavi Hrvati naucit na malo tezi i zajebaniji nacin
Ringo10
Ringo10

Posts : 21610
2015-09-24


Back to top Go down

Godina bez turizma? - Page 25 Empty Re: Godina bez turizma?

Post by RayMabus Thu 23 Apr - 5:56

Ringo10 wrote:Kako ce Hrvatska bez turizma

Sad se vidi koliko je turizam varljiv i ranjiv 

Hrvati su u svome ekstremnom antikomunistickom bunilu upropasili kompletnu industriju naslijedjenu iz bivseg sistema umjesto da su isli u njenu reformu i modernizaciju ...kao sto su radile pametne post-socijalisticke zemlje

Turizam je dobra stvar ali vrlo nepouzdana ... I sad ce to tupavi Hrvati naucit na malo tezi i zajebaniji nacin
:tu
RayMabus
RayMabus

Posts : 177590
2014-04-11


Back to top Go down

Godina bez turizma? - Page 25 Empty Re: Godina bez turizma?

Post by kic Thu 23 Apr - 8:10


tema oko turizma je sekundarna nekako zapravo

cijela strategija vlasti se bazira na zaštiti zdravstvenog sustava koji je naslijeđen iz bivše države, a ne na dobrobit samih ljudi

i koji je prilično loš i krhak kako se čini i ne može istrpiti ni malo pritiska

bolnice su kao ratne zone, bolničari naši heroji, i onda snimaju klipove gdje plešu i izazivaju vatrogasce ha-ha--

možeš mislit koliko je nekome do plesa u teškim situacijama.
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48025
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Godina bez turizma? - Page 25 Empty Re: Godina bez turizma?

Post by RayMabus Thu 23 Apr - 8:15

Kad im krahira turizam onda će se fino morat debelo zadužit. Pitanje tko će to vraćat ? Pa turizam. Drugim riječima uhljebi u budućnosti neće vidit ni novčića od turizma jer će sva zarada ić na vraćanje dugova iz ove sada krize.

Prekrasno.
RayMabus
RayMabus

Posts : 177590
2014-04-11


Back to top Go down

Godina bez turizma? - Page 25 Empty Re: Godina bez turizma?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 25 of 34 Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 29 ... 34  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum