ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pokolj u Njemačkoj : U pucnjavi najmanje osmero mrtvih i pet ranjenih

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Pokolj u Njemačkoj : U pucnjavi najmanje osmero mrtvih i pet ranjenih - Page 3 Empty Re: Pokolj u Njemačkoj : U pucnjavi najmanje osmero mrtvih i pet ranjenih

Post by RayMabus Thu 20 Feb - 15:05

RayMabus wrote:Nek samo raste Afd i uzima glasove Merkel i ekipi. Svake godine umre miljon Švaba a to su il glasaći socijalista il Merkel i to se osjeti na izborima jer rastu Zeleni i Afd a socijalisti i Merkel gubi glasače.

Imam podatke iz budućnosti , sad će oni s Paganima ( Zeleni ) formirat vlast da se održe još jedan mandat a onda stiže novi val kozojeba iz Turske i hai Hitler.
Moram sad u psihijatrice zbog obiteljskog nasilja.

Smiješno. Društvo će vam se uskorl raspast zbog emanicipacije a ja sam taj koji nije normalan.

Ajde neka. Prispavat ćemo idućih par godina a kad krene onda ćete vi vidit tko je lud.

Bit će masovna streljanja ljevičara i kozojeba.

RayMabus

Posts : 176242
2014-04-11


Back to top Go down

Pokolj u Njemačkoj : U pucnjavi najmanje osmero mrtvih i pet ranjenih - Page 3 Empty Re: Pokolj u Njemačkoj : U pucnjavi najmanje osmero mrtvih i pet ranjenih

Post by RayMabus Thu 20 Feb - 15:06

Mene je sjebala emanicipacija al imat ću to zadovoljstvo da vas gledam kako vam se sistem urušava i raspada u trećem svjetskom ratu.

I tko je u pravu ?

Ja sam uvijek u pravu. To zapamtite.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176242
2014-04-11


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum