ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pokolj u Njemačkoj : U pucnjavi najmanje osmero mrtvih i pet ranjenih

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Pokolj u Njemačkoj : U pucnjavi najmanje osmero mrtvih i pet ranjenih - Page 2 Empty Re: Pokolj u Njemačkoj : U pucnjavi najmanje osmero mrtvih i pet ranjenih

Post by RayMabus 20/2/2020, 13:14

Ubija je nekog momka iz Bosne , valjda konobar tu i neku Poljakinju konobaricu.

Znači opasno radit u nargila barovima. Desničari ih imaju na piku

RayMabus

Posts : 176242
2014-04-11


Back to top Go down

Pokolj u Njemačkoj : U pucnjavi najmanje osmero mrtvih i pet ranjenih - Page 2 Empty Re: Pokolj u Njemačkoj : U pucnjavi najmanje osmero mrtvih i pet ranjenih

Post by vuksadinare 20/2/2020, 13:15

rekao sam davno boli me kurac za svabe...zadnje svabe su bile prije 80 godina...nego zao mi vilija ako najebe ni kriv ni duzan... bom
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99159
2015-09-08


Back to top Go down

Pokolj u Njemačkoj : U pucnjavi najmanje osmero mrtvih i pet ranjenih - Page 2 Empty Re: Pokolj u Njemačkoj : U pucnjavi najmanje osmero mrtvih i pet ranjenih

Post by RayMabus 20/2/2020, 13:20

vuksadinare wrote:rekao sam davno boli me kurac za svabe...zadnje svabe su bile prije 80 godina...nego zao mi vilija ako najebe ni kriv ni duzan... bom
Pa neće ako ne ide u nargila barove. Ovo je pametni neki desničar. Otiša je tamo di uvik može nać grupu neprijatelja a društvo neće osuđivati ubojice nargilaša.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176242
2014-04-11


Back to top Go down

Pokolj u Njemačkoj : U pucnjavi najmanje osmero mrtvih i pet ranjenih - Page 2 Empty Re: Pokolj u Njemačkoj : U pucnjavi najmanje osmero mrtvih i pet ranjenih

Post by RayMabus 20/2/2020, 13:24

RayMabus wrote:
vuksadinare wrote:
RayMabus wrote:Motiv je ksenofobija prema strancima. Ovi je više ko Brevik. Napisa je i manifest.



https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/iskopirali-su-moje-ideje-procitajte-dio-bolesnog-manifesta-ubojice-iz-hanaua-u-njemu-spominje-donalda-trumpa-ali-i-slavnog-nogometnog-trenera/9997501/


Samo nek se roka.
ray ovo neki tvoj rodijak?..i on je protivu 'emaćipaćije' Basketball
Da.

Ja da sam u Njemačkoj i da mi je natrpalo ovoliko kozojeba oko kuće i ja bi napravija pokolj.
Izgleda da si i više nego u pravu. Ovo je naš. Posla je poruku Amerikancima da im vlast drži tajna vlada i sve opisa.

https://www.novosti.rs/vesti/planeta.299.html:848504-Ovo-je-Tobijas-Rathajn-masovni-ubica-iz-Nemacke-Pre-pokolja-objavio-snimak-sa-porukom-Amerikancima-i-rekao-gde-slave-DjAVOLA

Amerika sotonizira Njemačku emanicipacijom i trpačinom.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176242
2014-04-11


Back to top Go down

Pokolj u Njemačkoj : U pucnjavi najmanje osmero mrtvih i pet ranjenih - Page 2 Empty Re: Pokolj u Njemačkoj : U pucnjavi najmanje osmero mrtvih i pet ranjenih

Post by RayMabus 20/2/2020, 13:43

Ja ne volim oružje , lin san i nisan Nijemac. Jedva čekam novi imigrantski val koji će provalit na Balkan i onda pravac Nkemačka. Nek se desničari u Njemačkoj dignu na sve četiri. 

Ovo je to dobro napravija , nargila barovi , droga i kriminal , neće ga društvo osuđivat , još će ga mnogi pohvalit a udarija je na kozojebe.

Dobar posao.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176242
2014-04-11


Back to top Go down

Pokolj u Njemačkoj : U pucnjavi najmanje osmero mrtvih i pet ranjenih - Page 2 Empty Re: Pokolj u Njemačkoj : U pucnjavi najmanje osmero mrtvih i pet ranjenih

Post by RayMabus 20/2/2020, 14:09

Evo oglasila se Merkel , kaže rasizam je zlo , mržnja je zlo.

A nije ti zlo kad si natrpala miljon Arapa 2015 pa je stanovništvo Njemačke u jednoj godini naraslo s 82 milijuna na 83 miljona stanovnika.

To ti nije zlo. To ti je valjda dobro.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176242
2014-04-11


Back to top Go down

Pokolj u Njemačkoj : U pucnjavi najmanje osmero mrtvih i pet ranjenih - Page 2 Empty Re: Pokolj u Njemačkoj : U pucnjavi najmanje osmero mrtvih i pet ranjenih

Post by marcellus 20/2/2020, 14:49

Po čemu je taj lik "desničar" i zašto se taj manifest nigdje ne može pročitati? Možda zato jer ko onaj na novom zelandu brije na mao ce tunga i čegevaru? "Desničar?" Osim toga rasizam je izvorno ljevičarska filozofija, to zna svatko tko je ikad čitao marksa i naročito engelsa. Radikalni i ekstremni desničar sam ja pa mi na kraj pameti nije ubijat turke i kurde.

_________________
Pokolj u Njemačkoj : U pucnjavi najmanje osmero mrtvih i pet ranjenih - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Pokolj u Njemačkoj : U pucnjavi najmanje osmero mrtvih i pet ranjenih - Page 2 Empty Re: Pokolj u Njemačkoj : U pucnjavi najmanje osmero mrtvih i pet ranjenih

Post by RayMabus 20/2/2020, 14:53

marcellus wrote:Po čemu je taj lik "desničar" i zašto se taj manifest nigdje ne može pročitati? Možda zato jer ko onaj na novom zelandu brije na mao ce tunga i čegevaru? "Desničar?" Osim toga rasizam je izvorno ljevičarska filozofija, to zna svatko tko je ikad čitao marksa i naročito engelsa. Radikalni i ekstremni desničar sam ja pa mi na kraj pameti nije ubijat turke i kurde.
Zato šta mrzi strance i sve koji nisu bijele rase. To je desničar.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176242
2014-04-11


Back to top Go down

Pokolj u Njemačkoj : U pucnjavi najmanje osmero mrtvih i pet ranjenih - Page 2 Empty Re: Pokolj u Njemačkoj : U pucnjavi najmanje osmero mrtvih i pet ranjenih

Post by vili40 20/2/2020, 14:54

vuksadinare wrote:rekao sam davno boli me kurac za svabe...zadnje svabe su bile prije 80 godina...nego zao mi vilija ako najebe ni kriv ni duzan... bom
a ne boj se za mene,neće grom u koprive.Sad sam na kolektivnom a uskoro bez straha gore,malo vi to pretjerujete,Njemačka je velika pa bi bilo čudo da se ništa ne dogodi.Jesam ti tu napisao kako smo lani u nedjelju uplašili jednog tipa iz Beiruta?
vili40
vili40

Male
Posts : 10757
2015-08-02


Back to top Go down

Pokolj u Njemačkoj : U pucnjavi najmanje osmero mrtvih i pet ranjenih - Page 2 Empty Re: Pokolj u Njemačkoj : U pucnjavi najmanje osmero mrtvih i pet ranjenih

Post by RayMabus 20/2/2020, 14:55

vili40 wrote:
vuksadinare wrote:rekao sam davno boli me kurac za svabe...zadnje svabe su bile prije 80 godina...nego zao mi vilija ako najebe ni kriv ni duzan... bom
a ne boj se za mene,neće grom u koprive.Sad sam na kolektivnom a uskoro bez straha gore,malo vi to pretjerujete,Njemačka je velika pa bi bilo čudo da se ništa ne dogodi.Jesam ti tu napisao kako smo lani u nedjelju uplašili jednog tipa iz Beiruta?
Njemačka je velika , može primit još miljon Arapa. lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 176242
2014-04-11


Back to top Go down

Pokolj u Njemačkoj : U pucnjavi najmanje osmero mrtvih i pet ranjenih - Page 2 Empty Re: Pokolj u Njemačkoj : U pucnjavi najmanje osmero mrtvih i pet ranjenih

Post by T. 20/2/2020, 14:56

marcellus wrote:Po čemu je taj lik "desničar" i zašto se taj manifest nigdje ne može pročitati? 
Jer tako tvrdi ministarstvo istine...
I čemu čitanje poduljeg texta ako je isto ministarstvo u bitnim crtama javnosti iznijelo sadržaj manifesta?
T.
T.

Posts : 17137
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Pokolj u Njemačkoj : U pucnjavi najmanje osmero mrtvih i pet ranjenih - Page 2 Empty Re: Pokolj u Njemačkoj : U pucnjavi najmanje osmero mrtvih i pet ranjenih

Post by RayMabus 20/2/2020, 15:01

Nije Njemačka velika nego je gusto naseljena a to je razlika. Svake godine umre miljon Švaba. Imaju manjak rođenih umrlih veći od 150 tisuća. Među rođenima ima 200 tisuća ovih koji nemaju njemačko državljanstvo dakle imaju manjak samo tu 350 tisuća ljudi kad se gledaju etnički Nijemci a da ne pričam da među ovima šta imaju njemačko državljanstvo ima bar 15% stranaca s njemačkim državljanstvom a ako ne i više.

U prevodu 400 tisuća etničkih Nijemaca svake godine manje.

Nisu oni baš toliko veliki koliko sebi umišljaju.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176242
2014-04-11


Back to top Go down

Pokolj u Njemačkoj : U pucnjavi najmanje osmero mrtvih i pet ranjenih - Page 2 Empty Re: Pokolj u Njemačkoj : U pucnjavi najmanje osmero mrtvih i pet ranjenih

Post by Ringo10 20/2/2020, 15:03

RayMabus wrote:
RayMabus wrote:
vuksadinare wrote:
RayMabus wrote:Motiv je ksenofobija prema strancima. Ovi je više ko Brevik. Napisa je i manifest.



https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/iskopirali-su-moje-ideje-procitajte-dio-bolesnog-manifesta-ubojice-iz-hanaua-u-njemu-spominje-donalda-trumpa-ali-i-slavnog-nogometnog-trenera/9997501/


Samo nek se roka.
ray ovo neki tvoj rodijak?..i on je protivu 'emaćipaćije' Basketball
Da.

Ja da sam u Njemačkoj i da mi je natrpalo ovoliko kozojeba oko kuće i ja bi napravija pokolj.
Izgleda da si i više nego u pravu. Ovo je naš. Posla je poruku Amerikancima da im vlast drži tajna vlada i sve opisa.

https://www.novosti.rs/vesti/planeta.299.html:848504-Ovo-je-Tobijas-Rathajn-masovni-ubica-iz-Nemacke-Pre-pokolja-objavio-snimak-sa-porukom-Amerikancima-i-rekao-gde-slave-DjAVOLA

Amerika sotonizira Njemačku emanicipacijom i trpačinom.
PA nije on ništa slagao. Američka politička takozvana elita je sotonističko zlo kakvo nije viđeno u povijesti. 

Ali su vrlo moćno ZLO. Ekonomski i vojno i u svakom pogledu
Ringo10
Ringo10

Posts : 21566
2015-09-24


Back to top Go down

Pokolj u Njemačkoj : U pucnjavi najmanje osmero mrtvih i pet ranjenih - Page 2 Empty Re: Pokolj u Njemačkoj : U pucnjavi najmanje osmero mrtvih i pet ranjenih

Post by RayMabus 20/2/2020, 15:07

RayMabus wrote:Nije Njemačka velika nego je gusto naseljena a to je razlika. Svake godine umre miljon Švaba. Imaju manjak rođenih umrlih veći od 150 tisuća. Među rođenima ima 200 tisuća ovih koji nemaju njemačko državljanstvo dakle imaju manjak samo tu 350 tisuća ljudi kad se gledaju etnički Nijemci a da ne pričam da među ovima šta imaju njemačko državljanstvo ima bar 15% stranaca s njemačkim državljanstvom a ako ne i više.

U prevodu 400 tisuća etničkih Nijemaca svake godine manje.

Nisu oni baš toliko veliki koliko sebi umišljaju.
Sad uzmi da im dolaze generacije kojih je puno manje i onda ćeš imat svake godine pola miljona etničkih Nijemaca manje u državi.

Pajdo nisu oni toliko baš veliki koliko oni misle da jesu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176242
2014-04-11


Back to top Go down

Pokolj u Njemačkoj : U pucnjavi najmanje osmero mrtvih i pet ranjenih - Page 2 Empty Re: Pokolj u Njemačkoj : U pucnjavi najmanje osmero mrtvih i pet ranjenih

Post by vili40 20/2/2020, 15:14

RayMabus wrote:Nije Njemačka velika nego je gusto naseljena a to je razlika. Svake godine umre miljon Švaba. Imaju manjak rođenih umrlih veći od 150 tisuća. Među rođenima ima 200 tisuća ovih koji nemaju njemačko državljanstvo dakle imaju manjak samo tu 350 tisuća ljudi kad se gledaju etnički Nijemci a da ne pričam da među ovima šta imaju njemačko državljanstvo ima bar 15% stranaca s njemačkim državljanstvom a ako ne i više.

U prevodu 400 tisuća etničkih Nijemaca svake godine manje.

Nisu oni baš toliko veliki koliko sebi umišljaju.
Sve to stoji ali velim da sve to preuveličavate.Njemačka nije gusto naseljena osim tamo na zapadu gdje je blizu i Francuska i Švicarska.Baš sam bio tamo u 12.mjesecu,Rastatt u mercedesu.Proputovao sam Njemačku uzduž i poprijeko,autoputom tisuću puta a jednom i autobusom koji nije išao na autoput nego kroz manje lijepe gradove i ja nemam uopće dojam da je gusto naseljena.Uređeno je sve to i besprijekorno funkcionira a te migrante nisam baš vidio jer su pod kontrolom,turaka ima.
I ne umišljaju oni sebi da su veliki,oni to jesu ali nemaju vremena za umišljanje jer rade.Industrija im je za nas nebo i zemlja.
vili40
vili40

Male
Posts : 10757
2015-08-02


Back to top Go down

Pokolj u Njemačkoj : U pucnjavi najmanje osmero mrtvih i pet ranjenih - Page 2 Empty Re: Pokolj u Njemačkoj : U pucnjavi najmanje osmero mrtvih i pet ranjenih

Post by RayMabus 20/2/2020, 15:18

Ne umišljaju oni sebi da su veliki , oni to i jesu. Pokolj u Njemačkoj : U pucnjavi najmanje osmero mrtvih i pet ranjenih - Page 2 1f602 

Ovo nešto ko ona : Ja nisam umišljen , ja sam savršen. Pokolj u Njemačkoj : U pucnjavi najmanje osmero mrtvih i pet ranjenih - Page 2 1f602
RayMabus
RayMabus

Posts : 176242
2014-04-11


Back to top Go down

Pokolj u Njemačkoj : U pucnjavi najmanje osmero mrtvih i pet ranjenih - Page 2 Empty Re: Pokolj u Njemačkoj : U pucnjavi najmanje osmero mrtvih i pet ranjenih

Post by RayMabus 20/2/2020, 15:43

Bitno je njih podijeliti na desničare i ljevičare , zavadi pa vladaj

https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/rasizam-je-otrov-koji-se-prosirio-po-nasem-drustvu-njemacka-u-soku-nakon-desnicarskog-teroristickog-napada-medu-zrtvama-i-drzavljanin-bih/9998467/

Sad će im se natrpat još stranaca pa će desnica ojačat.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176242
2014-04-11


Back to top Go down

Pokolj u Njemačkoj : U pucnjavi najmanje osmero mrtvih i pet ranjenih - Page 2 Empty Re: Pokolj u Njemačkoj : U pucnjavi najmanje osmero mrtvih i pet ranjenih

Post by catabbath 20/2/2020, 15:55

A dobro izgleda da nisu njemci nastradali osim mame tog lika.

_________________
Pokolj u Njemačkoj : U pucnjavi najmanje osmero mrtvih i pet ranjenih - Page 2 Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12404
2015-08-22


Back to top Go down

Pokolj u Njemačkoj : U pucnjavi najmanje osmero mrtvih i pet ranjenih - Page 2 Empty Re: Pokolj u Njemačkoj : U pucnjavi najmanje osmero mrtvih i pet ranjenih

Post by Guest 20/2/2020, 15:56

Pa sad ti saugaj nargilu u Dojclandu.

Odmah odstrel.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pokolj u Njemačkoj : U pucnjavi najmanje osmero mrtvih i pet ranjenih - Page 2 Empty Re: Pokolj u Njemačkoj : U pucnjavi najmanje osmero mrtvih i pet ranjenih

Post by RayMabus 20/2/2020, 15:59

Nek samo raste Afd i uzima glasove Merkel i ekipi. Svake godine umre miljon Švaba a to su il glasaći socijalista il Merkel i to se osjeti na izborima jer rastu Zeleni i Afd a socijalisti i Merkel gubi glasače.

Imam podatke iz budućnosti , sad će oni s Paganima ( Zeleni ) formirat vlast da se održe još jedan mandat a onda stiže novi val kozojeba iz Turske i hai Hitler.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176242
2014-04-11


Back to top Go down

Pokolj u Njemačkoj : U pucnjavi najmanje osmero mrtvih i pet ranjenih - Page 2 Empty Re: Pokolj u Njemačkoj : U pucnjavi najmanje osmero mrtvih i pet ranjenih

Post by RayMabus 20/2/2020, 16:05

RayMabus wrote:Nek samo raste Afd i uzima glasove Merkel i ekipi. Svake godine umre miljon Švaba a to su il glasaći socijalista il Merkel i to se osjeti na izborima jer rastu Zeleni i Afd a socijalisti i Merkel gubi glasače.

Imam podatke iz budućnosti , sad će oni s Paganima ( Zeleni ) formirat vlast da se održe još jedan mandat a onda stiže novi val kozojeba iz Turske i hai Hitler.
Moram sad u psihijatrice zbog obiteljskog nasilja.

Smiješno. Društvo će vam se uskorl raspast zbog emanicipacije a ja sam taj koji nije normalan.

Ajde neka. Prispavat ćemo idućih par godina a kad krene onda ćete vi vidit tko je lud.

Bit će masovna streljanja ljevičara i kozojeba.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176242
2014-04-11


Back to top Go down

Pokolj u Njemačkoj : U pucnjavi najmanje osmero mrtvih i pet ranjenih - Page 2 Empty Re: Pokolj u Njemačkoj : U pucnjavi najmanje osmero mrtvih i pet ranjenih

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum