ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zoran ponovno u formi:'Milijardu dolara?Pih,ni za kavu'

Page 8 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Go down

Zoran ponovno u formi:'Milijardu dolara?Pih,ni za kavu' - Page 8 Empty Re: Zoran ponovno u formi:'Milijardu dolara?Pih,ni za kavu'

Post by Ringo10 17/2/2020, 14:54

Eroo wrote:
jasambrend wrote:
mutava baštarda wrote:
jasambrend wrote:
mutava baštarda wrote:
Ograditi se žicon i odjebat ostalih 7 milijarda...


I odjebat ove Jude što bi nas za par škuda prodale.
logika... treba pomoći ovima što su nam držali sankcije i  rekli brzo i bez mnogo krvi da zajebu one što su nas prvi priznali i naoružali....


I to, ali tradicionalni vazalni odnos nas je i dovea do toga da se još uvijek koprcamo u balkanskoj kaljuži jer "veliki" imaju interes...
KGK je napravila prve korake, dolazi eto i prva milijarda kao nagrada, ali vam se ne da...
AKo sam ja dobro razumio ta milijarda ide svima za taj projekat koji su uključeni, a ne samo Hrvatskoj

Ringo10

Posts : 21566
2015-09-24


Back to top Go down

Zoran ponovno u formi:'Milijardu dolara?Pih,ni za kavu' - Page 8 Empty Re: Zoran ponovno u formi:'Milijardu dolara?Pih,ni za kavu'

Post by vuksadinare 17/2/2020, 15:07

Ringo10 wrote:
Eroo wrote:
jasambrend wrote:
mutava baštarda wrote:
jasambrend wrote:


I odjebat ove Jude što bi nas za par škuda prodale.
logika... treba pomoći ovima što su nam držali sankcije i  rekli brzo i bez mnogo krvi da zajebu one što su nas prvi priznali i naoružali....


I to, ali tradicionalni vazalni odnos nas je i dovea do toga da se još uvijek koprcamo u balkanskoj kaljuži jer "veliki" imaju interes...
KGK je napravila prve korake, dolazi eto i prva milijarda kao nagrada, ali vam se ne da...
AKo sam ja dobro razumio ta milijarda ide svima za taj projekat koji su uključeni, a ne samo Hrvatskoj
cca nama ide preko 100 milijuna dolara...sto je u biti proracun grada splita..pa tko hoce baciti u vjetar cifru koja je kao proracun drugog grada u hrvatskoj..sretno mu..ti tu lovu mozes uloziti tamo gdje je potrebno...a ne kukati kak nemas love za to i to...poklonu se ne gleda u zube....to ti je jedan ajmo rec kvalitetniji kredit bespovratan...no zoki ce nama bolje pojasniti kako je bolje pasti travu i kukati nego uzeti tu lovu koja 'nije ni za kavu'...a sam se grebao za donaciju od 10 000 kuna..onda mu to nije bilo 'ni za kavu'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99155
2015-09-08


Back to top Go down

Zoran ponovno u formi:'Milijardu dolara?Pih,ni za kavu' - Page 8 Empty Re: Zoran ponovno u formi:'Milijardu dolara?Pih,ni za kavu'

Post by vili40 17/2/2020, 17:18

vuksadinare wrote:ja znam samo da je vili propao kao poduzetnik...da nije mogao konkurirati drugima jer ovi su navodno bolje poslove dobijali preko namjestenih natjecaja preko veze i slicno...zapao u dugove..pa je morao van...mada svi takvi imaju slicne ili jednake price...eto ja imam frenda koji je vani a imao je kafic...non stop se tuzio kak ne zarađuje dovoljno...konkurencija ovo ono..ali na koncu najvise si je ipak bio sam kriv...od tri runde on dvije castio jednu naplatio..a to tako ne ide ako hoces biti poduzetnik i imat lovu...jbg
i ti si ga počeo valjati majkoisusova,to nije normalno :D
vili40
vili40

Male
Posts : 10757
2015-08-02


Back to top Go down

Zoran ponovno u formi:'Milijardu dolara?Pih,ni za kavu' - Page 8 Empty Re: Zoran ponovno u formi:'Milijardu dolara?Pih,ni za kavu'

Post by Guest 17/2/2020, 19:12

vuksadinare wrote:cca nama ide preko 100 milijuna dolara...sto je u biti proracun grada splita..pa tko hoce baciti u vjetar cifru koja je kao proracun drugog grada u hrvatskoj..sretno mu..ti tu lovu mozes uloziti tamo gdje je potrebno...a ne kukati kak nemas love za to i to...poklonu se ne gleda u zube....to ti je jedan ajmo rec kvalitetniji kredit bespovratan...no zoki ce nama bolje pojasniti kako je bolje pasti travu i kukati nego uzeti tu lovu koja 'nije ni za kavu'...a sam se grebao za donaciju od 10 000 kuna..onda mu to nije bilo 'ni za kavu'
isusati ti dragoga više..nema poklonjenih novaca o čemu ti trabunjaš? i uložit u kaj? svijet je bajka, svijet stagnira i tone od 2010 negdje, ljudi se školuju da bi radili u gradskom stambenom ili nekom poglavarstvu, ministarstvu ili negdje vrtili papire, kockali dionicama ili lupali štambilje na kredite, to je sav smisao današnjice, svuda je isto, osim nijemaca i kineza nitko nema ništa, nitko se ne trudi ništa, svi se bave uslužnim djelatnostima, jebeni servis. u kaj bi ti uložio? u još sto tona betona? kakav je to ulog? koji više jebeni kurac da nitko nema jebenog mozga, "uzmi lovu i briši" jedna jedina rečenica za cijeli jebeni svijet. šuti i jebeno štambiljaj, kad umireš okreni se na svoj život i pogledaj za koji si kurac uopće postojao.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zoran ponovno u formi:'Milijardu dolara?Pih,ni za kavu' - Page 8 Empty Re: Zoran ponovno u formi:'Milijardu dolara?Pih,ni za kavu'

Post by Sora 17/2/2020, 21:04

I ti fuko 
Nakon svega 
Svih ovoh 30 godina gdje nas nitko ne šljivi 
Ti vjerujes u pomoc i poklone ?

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23724
2014-04-29


Back to top Go down

Zoran ponovno u formi:'Milijardu dolara?Pih,ni za kavu' - Page 8 Empty Re: Zoran ponovno u formi:'Milijardu dolara?Pih,ni za kavu'

Post by Eroo 18/2/2020, 10:10

Sora wrote:I ti fuko 
Nakon svega 
Svih ovoh 30 godina gdje nas nitko ne šljivi 
Ti vjerujes u pomoc i poklone ?
Upravo Hrvatska upravlja dvjema najvećim institucijama u Europi: presjedava EU i Vijeću Europe.
Pored toga je i europski i NATO policajac na vanjskim granicama EU.
Mala država velikih mogućnosti. :)

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74892
2016-07-22


Back to top Go down

Zoran ponovno u formi:'Milijardu dolara?Pih,ni za kavu' - Page 8 Empty Re: Zoran ponovno u formi:'Milijardu dolara?Pih,ni za kavu'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 8 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum