ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zoran ponovno u formi:'Milijardu dolara?Pih,ni za kavu'

Page 7 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Zoran ponovno u formi:'Milijardu dolara?Pih,ni za kavu' - Page 7 Empty Re: Zoran ponovno u formi:'Milijardu dolara?Pih,ni za kavu'

Post by vuksadinare 17/2/2020, 11:10

....najvaznija je prica..tko je bolje isprica taj predsjednik ili premijer..

vuksadinare

Posts : 99155
2015-09-08


Back to top Go down

Zoran ponovno u formi:'Milijardu dolara?Pih,ni za kavu' - Page 7 Empty Re: Zoran ponovno u formi:'Milijardu dolara?Pih,ni za kavu'

Post by vuksadinare 17/2/2020, 11:22

ma najbolje da smo izabrali onog gemištarca za predsjednika ako nista bar je bio najiskreniji kad je za sve ostale rekao da su foleri i pricam ti pricu...ak nis drugo ovom bi se covjek od srca nasmijao Basketball
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99155
2015-09-08


Back to top Go down

Zoran ponovno u formi:'Milijardu dolara?Pih,ni za kavu' - Page 7 Empty Re: Zoran ponovno u formi:'Milijardu dolara?Pih,ni za kavu'

Post by Sora 17/2/2020, 11:32

kaya wrote:Jel postoji uopće u iti jednoj državi ured i funkcija bivšeg predsjednika?!
Mislim nama je i aktualni realno višak al još i bivši?!
 Ama ne treba nama  ni  vlada ni predsjednik 
Dosta su Hercegovci u svim tijelima od sabora do vrhovnika 
:tu
Al sad ozbiljno to pisem
Kaj ce nam itko osim njih. Oni su upuceni u tajne politike, ekonomije, drzsvnost im u mslom prstu 
Hrvatsvo u da ne recem gdje 
A Hrvati ..ofce 
Kaj cemo, svatko sebi drustvo i vlast

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23724
2014-04-29


Back to top Go down

Zoran ponovno u formi:'Milijardu dolara?Pih,ni za kavu' - Page 7 Empty Re: Zoran ponovno u formi:'Milijardu dolara?Pih,ni za kavu'

Post by Sora 17/2/2020, 11:34

Eroo wrote:
mutava baštarda wrote:
Eroo wrote:
abraham wrote:Zajebanciju na stranu ali zasto je problem biti i u EU i unutar inicijative tri mora??? Nije problem gurati Srbiju , Kosovi Boser u eu a u redu je sjeci kontakte sa centralnom Europom. Protiv cijeg interesa je inicijativa??? Njemackog???? Bilo kako bilo stotinjak miliona dolara...... Gljive ce se saditi u SV Rok-u a "mi" necemo graditi peljeski most. Vec je KGK,na zalost, iskocila iz inicijative na , moje misljenje, pritisak KK. Dakle , mante se centralne Europe a drste se zapadnog Balkna i strteskih interesa da Srbija Kosovo I Boser udju u istu????? Jos vise krvopija, pardon grebatora a sama DNRH kmeci da im se hoce smanjiti lemozina iz EU. Koja jebena logika??? Kila mozga.....Placu da im Eu oce smanjiti donacije a nece americke????? Prosjak sa stavom. Muhahahahahahahahaaaa
Ma kakva kila mozga, to su ljudi bez mozga.
Bi li EU mogla pokreniti sličnu inicijtivu u Americi?Ne bi!
Ne bi jer smo na globalnom planu patuljci, koji su se u svemu skrivali pod skute Amera.
I konačno šta Ameri imaju od inicijative "tri mora" a da bi to škodilo EU?
Nisam do sada čuo ni za jedan argument za protiv koji bi imao iole smisla.
E to volim 
Da se ero pravi mutav kad pise mutavoj bustardi  afro

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23724
2014-04-29


Back to top Go down

Zoran ponovno u formi:'Milijardu dolara?Pih,ni za kavu' - Page 7 Empty Re: Zoran ponovno u formi:'Milijardu dolara?Pih,ni za kavu'

Post by Sora 17/2/2020, 11:43

Ulizivati se Americi i njenim i interesima 
Moze samo bezobzirna gadura koja je napustila svoje mjesto  hrvatske eleposlsnice u SAD preko noci i otisla u NATO 
Kao takvu svi su je procitali, cak i vrapci na krovu. 
Nego se nesto ipak zajebala, propala joj akvizicija pred predsjedničke izbore kpje je znala da gubi. 
Da, doduse. Mozda je ta inicijativa 3 mora s najsiromašnijim zemljama evrope u necem dobra. 
Meni recimo slici na Titovu politiku nesvrstanih koja je isto okupljala siromašne da bi se međusobno pomagali. 
Pa eto. Oce Orban . Ako mu date komad Međimurja ..
I da. LNG terminal na Krku bit ce naravno dobar za turizam u toj regiji u ličku materinu 
A drugi projekti koje je kitarovic predložila - PUSIONA ISTO


Last edited by Sora on 17/2/2020, 11:46; edited 1 time in total

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23724
2014-04-29


Back to top Go down

Zoran ponovno u formi:'Milijardu dolara?Pih,ni za kavu' - Page 7 Empty Re: Zoran ponovno u formi:'Milijardu dolara?Pih,ni za kavu'

Post by Noor 17/2/2020, 11:45

Sovak wrote:
vili40 wrote:
Gnječ wrote:
tre wrote:
vili40 wrote:
pokloni,pokloni,velim ti da amerikanci ništa ne poklanjaju pogotovo sad kad su na relaciji EU-SAD odnosi vrlo loši.Uostalom stručnjaci bi trebali proučiti kud bi to išlo a ne kolinda i njeni krezubi siroti talibani.Ona i njeni sada bivši luftbrenzeri od savjetnika se razumiju u to ko i moja pokojna baba u nuklearnu fiziku.Gdje je obrazloženje što mi time dobivamo a što gubimo?Samo inicijativa tri mora pa inicijativa tri kurca i palca pa inicijativa blabla
Jel ima ikoji trenutak u tvom životu da ne kukaš? Ne valja kad smo s drugima, ne valja kad smo sami, ne valja kad nam daju lovu, ne valja kad dajemo lovu, ne valja kad gubimo, ne valja kad pobjeđujemo...tebi treba dobar psihijatar i još bolja šaka lijekova svaki dan.

i jel napisao nešto pogrešno? nije. čovjek vidi realnost i to napiše potpuno se slažem s njime. a to što si ti izdrogiran domoljubljem od devesprve to je za lječenje ciglom u glavu. udaraj se ciglom u glavu dok ne zaboraviš da postoje srbi. kad se to dogodi onda ćeš se sigurno zapitati koji kurac ja radim u ovoj rvackoj vukojebini. odmah nakon pitanja kreni se mahnito svom snagom udarati ciglom po glavi. vidjet ćeš da ti bude bolje.
ja im nisam htio ni odgovarati jer očigledno da nekima smeta istina a to je da su ti njihovi političari i HDZ napravili toliko štete da se više nikad nećemo postaviti na noge.Onda index napiše lošu vijest ali istinitu pa tule tu ko bolesni majmuni jer im je to cviljenje.Svi bi trebali dići ruke u zrak i slaviti ovo kaj imamo sada,svaka kritika nije primjerena jer nekima kvarimo idilu.I još to,da su kakvi domoljubi onda bi ih smetale sve te pojave koje razaraju društvo i zemlju ali očigledno im je tanjur pun i boli ih kurac.

Da, pun nam je tanjur jer smo se trudili napuniti ga. Netko vise, netko manje, netko u RH, netko vani. 

Mojim roditeljima i njihovim roditeljima je vise bio prazan nego pun, ali od njih nikad nisam cuo takvo crnilo kao od vas.

Iskreno, ne bih htio biti na vasem mjestu.
Citajuci vase postove ... ma zivot vam je u kurcu.
:tu

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Zoran ponovno u formi:'Milijardu dolara?Pih,ni za kavu' - Page 7 Empty Re: Zoran ponovno u formi:'Milijardu dolara?Pih,ni za kavu'

Post by Sora 17/2/2020, 11:48

Ah 
Da je bar meni zivot u kurcu

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23724
2014-04-29


Back to top Go down

Zoran ponovno u formi:'Milijardu dolara?Pih,ni za kavu' - Page 7 Empty Re: Zoran ponovno u formi:'Milijardu dolara?Pih,ni za kavu'

Post by Sora 17/2/2020, 11:48

Ili na kurcu 
Se razmemo

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23724
2014-04-29


Back to top Go down

Zoran ponovno u formi:'Milijardu dolara?Pih,ni za kavu' - Page 7 Empty Re: Zoran ponovno u formi:'Milijardu dolara?Pih,ni za kavu'

Post by Šandor Winnetou 17/2/2020, 11:50

Sora wrote:Ili na kurcu 
Se razmemo
baba s čime navabiš muške u svoju mrežu?

_________________
Zoran ponovno u formi:'Milijardu dolara?Pih,ni za kavu' - Page 7 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19657
2017-12-31


Back to top Go down

Zoran ponovno u formi:'Milijardu dolara?Pih,ni za kavu' - Page 7 Empty Re: Zoran ponovno u formi:'Milijardu dolara?Pih,ni za kavu'

Post by vuksadinare 17/2/2020, 11:51

ja znam samo da je vili propao kao poduzetnik...da nije mogao konkurirati drugima jer ovi su navodno bolje poslove dobijali preko namjestenih natjecaja preko veze i slicno...zapao u dugove..pa je morao van...mada svi takvi imaju slicne ili jednake price...eto ja imam frenda koji je vani a imao je kafic...non stop se tuzio kak ne zarađuje dovoljno...konkurencija ovo ono..ali na koncu najvise si je ipak bio sam kriv...od tri runde on dvije castio jednu naplatio..a to tako ne ide ako hoces biti poduzetnik i imat lovu...jbg
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99155
2015-09-08


Back to top Go down

Zoran ponovno u formi:'Milijardu dolara?Pih,ni za kavu' - Page 7 Empty Re: Zoran ponovno u formi:'Milijardu dolara?Pih,ni za kavu'

Post by Sora 17/2/2020, 11:55

tre wrote:
Sora wrote:Ili na kurcu 
Se razmemo
baba s čime navabiš muške u svoju mrežu?
Dobro kuham između ostalog 
Citam razne kuharice pa kuham 
Imsm dobre ..kuhače king

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23724
2014-04-29


Back to top Go down

Zoran ponovno u formi:'Milijardu dolara?Pih,ni za kavu' - Page 7 Empty Re: Zoran ponovno u formi:'Milijardu dolara?Pih,ni za kavu'

Post by Šandor Winnetou 17/2/2020, 11:58

Sora wrote:
tre wrote:
Sora wrote:Ili na kurcu 
Se razmemo
baba s čime navabiš muške u svoju mrežu?
Dobro kuham između ostalog 
Citam razne kuharice pa kuham 
Imsm dobre ..kuhače king
to baba, nema ništa bolje od dobre klope :tu

_________________
Zoran ponovno u formi:'Milijardu dolara?Pih,ni za kavu' - Page 7 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19657
2017-12-31


Back to top Go down

Zoran ponovno u formi:'Milijardu dolara?Pih,ni za kavu' - Page 7 Empty Re: Zoran ponovno u formi:'Milijardu dolara?Pih,ni za kavu'

Post by Sora 17/2/2020, 12:00

tre wrote:
Sora wrote:
tre wrote:
Sora wrote:Ili na kurcu 
Se razmemo
baba s čime navabiš muške u svoju mrežu?
Dobro kuham između ostalog 
Citam razne kuharice pa kuham 
Imsm dobre ..kuhače king
to baba, nema ništa bolje od dobre klope :tu
Pa naravno 
Dobre i zdrave,
S ljubavlju kuhane 
A ne ovo po restoranima i ducsnima kaj se zsljepi za zeludac 
Ne hvala

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23724
2014-04-29


Back to top Go down

Zoran ponovno u formi:'Milijardu dolara?Pih,ni za kavu' - Page 7 Empty Re: Zoran ponovno u formi:'Milijardu dolara?Pih,ni za kavu'

Post by mutava baštarda 17/2/2020, 12:18

abraham wrote:
mutava baštarda wrote:
abraham wrote:
mutava baštarda wrote:
Eroo wrote:
Ma kakva kila mozga, to su ljudi bez mozga.
Bi li EU mogla pokreniti sličnu inicijtivu u Americi?Ne bi!
Ne i ima zasto ne.USA je drzava a EU je udruga nezavisnih drzava.Daklem nije niti konfederacija. Drugo EU je prosirena Njemacka koja je dva puta dobila po picki od US a i opet ce ako bude trebalo. Trece inicijativa tri mora nije u koliziji sa EU, jer bi onda bila u koliziji i saradnja Benluxa ili skandinavijskih zemlja koje sve imaju bilateralne ili trilaterarne ugovore a unutar EU su. Za DNRH je tragicno da iskace iz ove alijanse koja do sada nije kostala nista a moze donijeti nesta i gura zapadni Balkan, citaj Srbe, od kojih ni kroz proslost a ni u buduce ne moze ocekivati nista dobro. Ostalo je kila mozga .....
Ovo ti je oksimoron
Pogledati pod Dublisnkiu konvenciju i ponaasanje EU/D 2015-te. Inicijativa tri mora nema apsolutno nikakove kolizije sa EU. Ostalo je kila mozga.....Da, Eu je zemlja gdje Cipar, Bugarska, malta i Rumunjska odlucuju a DNRH predsjedava. Jebo te pa Plenkovic je precjednik cijele EU sad. Nesta kao Sejdo Bajramovic ili Morina ako se dobro sjecam....
Kila mozga dvije marke... 
Kao prvo ja sam bio i još sam uvijek kontra EU. EU je osmišljena radi ukrupnjenja da bi se moglo na globalnom planu nešto napraviti. 
Americi odgovara razjedinjena evropa kojom će se lakše upravljati i koja će biti u podređenom polažaju. U tom smislu inicijativa 3 mora je dobra.... (ali da ne bi došli u situaciju kao mujo u vicu kad je vika,:dosta, pun kurac mi je ovih orgija, ja već treći put pušim kurac) 
A u biti radi se o tržištu plinom, odnosno ograničavanju energetskog pristupa evropi iz smjera rusije o čemu je još pričao Obama...
Da nije njemačka to što je zbog sjevernog toka koji je izgrađen pod prijetnjom sankcijama vjerojatno bi se tamo pojavile bijele kacige, freedom fighteri i nekakva revolucija....

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Zoran ponovno u formi:'Milijardu dolara?Pih,ni za kavu' - Page 7 Empty Re: Zoran ponovno u formi:'Milijardu dolara?Pih,ni za kavu'

Post by Guest 17/2/2020, 13:01

Sora wrote:Ili na kurcu 
Se razmemo

Gle, zensko si.

Ak' si 'vrganj' nemres priustiti, barem u prolazu, onda nekaj s tobom ne valja.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zoran ponovno u formi:'Milijardu dolara?Pih,ni za kavu' - Page 7 Empty Re: Zoran ponovno u formi:'Milijardu dolara?Pih,ni za kavu'

Post by Guest 17/2/2020, 13:08

mutava baštarda wrote:
abraham wrote:
mutava baštarda wrote:
abraham wrote:
mutava baštarda wrote:
Bi li EU mogla pokreniti sličnu inicijtivu u Americi?Ne bi!
Ne i ima zasto ne.USA je drzava a EU je udruga nezavisnih drzava.Daklem nije niti konfederacija. Drugo EU je prosirena Njemacka koja je dva puta dobila po picki od US a i opet ce ako bude trebalo. Trece inicijativa tri mora nije u koliziji sa EU, jer bi onda bila u koliziji i saradnja Benluxa ili skandinavijskih zemlja koje sve imaju bilateralne ili trilaterarne ugovore a unutar EU su. Za DNRH je tragicno da iskace iz ove alijanse koja do sada nije kostala nista a moze donijeti nesta i gura zapadni Balkan, citaj Srbe, od kojih ni kroz proslost a ni u buduce ne moze ocekivati nista dobro. Ostalo je kila mozga .....
Ovo ti je oksimoron
Pogledati pod Dublisnkiu konvenciju i ponaasanje EU/D 2015-te. Inicijativa tri mora nema apsolutno nikakove kolizije sa EU. Ostalo je kila mozga.....Da, Eu je zemlja gdje Cipar, Bugarska, malta i Rumunjska odlucuju a DNRH predsjedava. Jebo te pa Plenkovic je precjednik cijele EU sad. Nesta kao Sejdo Bajramovic ili Morina ako se dobro sjecam....
Kila mozga dvije marke... 
Kao prvo ja sam bio i još sam uvijek kontra EU. EU je osmišljena radi ukrupnjenja da bi se moglo na globalnom planu nešto napraviti. 
Americi odgovara razjedinjena evropa kojom će se lakše upravljati i koja će biti u podređenom polažaju. U tom smislu inicijativa 3 mora je dobra.... (ali da ne bi došli u situaciju kao mujo u vicu kad je vika,:dosta, pun kurac mi je ovih orgija, ja već treći put pušim kurac) 
A u biti radi se o tržištu plinom, odnosno ograničavanju energetskog pristupa evropi iz smjera rusije o čemu je još pričao Obama...
Da nije njemačka to što je zbog sjevernog toka koji je izgrađen pod prijetnjom sankcijama vjerojatno bi se tamo pojavile bijele kacige, freedom fighteri i nekakva revolucija....

Ne vidim problem u LNG terminalu na Krku.

Isto tako niti u ruskom plinu.

Zasto mi ne bismo imali vise energetskih ulaza?

Pa upravo to ti daje vise mogucnosti. Izbor.

Ako imas samo jedan port, onda kurac. 

Dovoljno je da jedan kihne usred zime i svi se zaseru.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zoran ponovno u formi:'Milijardu dolara?Pih,ni za kavu' - Page 7 Empty Re: Zoran ponovno u formi:'Milijardu dolara?Pih,ni za kavu'

Post by Guest 17/2/2020, 13:13

vuksadinare wrote:ja znam samo da je vili propao kao poduzetnik...da nije mogao konkurirati drugima jer ovi su navodno bolje poslove dobijali preko namjestenih natjecaja preko veze i slicno...zapao u dugove..pa je morao van...mada svi takvi imaju slicne ili jednake price...eto ja imam frenda koji je vani a imao je kafic...non stop se tuzio kak ne zarađuje dovoljno...konkurencija ovo ono..ali na koncu najvise si je ipak bio sam kriv...od tri runde on dvije castio jednu naplatio..a to tako ne ide ako hoces biti poduzetnik i imat lovu...jbg

Jebi ga. 

Nije niti prvi niti zadnji koji je morao staviti kljuc u bravu.

Stavio ga jednom i ja. 

Stvar je u tome da sam znao stati i ne ulaziti
u teske dubioze kad sam vidio da ne ide.

Na zapadu su bankroti svakodnevica. 

Ali i novi pocetci.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zoran ponovno u formi:'Milijardu dolara?Pih,ni za kavu' - Page 7 Empty Re: Zoran ponovno u formi:'Milijardu dolara?Pih,ni za kavu'

Post by mutava baštarda 17/2/2020, 13:17

Sovak wrote:
mutava baštarda wrote:
abraham wrote:
mutava baštarda wrote:
abraham wrote:
Ne i ima zasto ne.USA je drzava a EU je udruga nezavisnih drzava.Daklem nije niti konfederacija. Drugo EU je prosirena Njemacka koja je dva puta dobila po picki od US a i opet ce ako bude trebalo. Trece inicijativa tri mora nije u koliziji sa EU, jer bi onda bila u koliziji i saradnja Benluxa ili skandinavijskih zemlja koje sve imaju bilateralne ili trilaterarne ugovore a unutar EU su. Za DNRH je tragicno da iskace iz ove alijanse koja do sada nije kostala nista a moze donijeti nesta i gura zapadni Balkan, citaj Srbe, od kojih ni kroz proslost a ni u buduce ne moze ocekivati nista dobro. Ostalo je kila mozga .....
Ovo ti je oksimoron
Pogledati pod Dublisnkiu konvenciju i ponaasanje EU/D 2015-te. Inicijativa tri mora nema apsolutno nikakove kolizije sa EU. Ostalo je kila mozga.....Da, Eu je zemlja gdje Cipar, Bugarska, malta i Rumunjska odlucuju a DNRH predsjedava. Jebo te pa Plenkovic je precjednik cijele EU sad. Nesta kao Sejdo Bajramovic ili Morina ako se dobro sjecam....
Kila mozga dvije marke... 
Kao prvo ja sam bio i još sam uvijek kontra EU. EU je osmišljena radi ukrupnjenja da bi se moglo na globalnom planu nešto napraviti. 
Americi odgovara razjedinjena evropa kojom će se lakše upravljati i koja će biti u podređenom polažaju. U tom smislu inicijativa 3 mora je dobra.... (ali da ne bi došli u situaciju kao mujo u vicu kad je vika,:dosta, pun kurac mi je ovih orgija, ja već treći put pušim kurac) 
A u biti radi se o tržištu plinom, odnosno ograničavanju energetskog pristupa evropi iz smjera rusije o čemu je još pričao Obama...
Da nije njemačka to što je zbog sjevernog toka koji je izgrađen pod prijetnjom sankcijama vjerojatno bi se tamo pojavile bijele kacige, freedom fighteri i nekakva revolucija....

Ne vidim problem u LNG terminalu na Krku.

Isto tako niti u ruskom plinu.

Zasto mi ne bismo imali vise energetskih ulaza?

Pa upravo to ti daje vise mogucnosti. Izbor.

Ako imas samo jedan port, onda kurac. 

Dovoljno je da jedan kihne usred zime i svi se zaseru.
:tu

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Zoran ponovno u formi:'Milijardu dolara?Pih,ni za kavu' - Page 7 Empty Re: Zoran ponovno u formi:'Milijardu dolara?Pih,ni za kavu'

Post by abraham 17/2/2020, 14:17

Bilo kako bilo,ponovo se tema zatrolala i otisla u pm. Da samo spomenem tvrdnju o prosirenoj Njemackoj. Vec kada je uvucen Sjeverni Tok, da vidimo ciji je to interes??? Eu ili Njemacke i Rusije???? Tstststststsss ovo postaje zamorno. Jako tesko za razumjeti. Sto je ciji interes..... Kila mozga...

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14091
2014-04-14


Back to top Go down

Zoran ponovno u formi:'Milijardu dolara?Pih,ni za kavu' - Page 7 Empty Re: Zoran ponovno u formi:'Milijardu dolara?Pih,ni za kavu'

Post by Guest 17/2/2020, 14:19

Sovak wrote:
Da, pun nam je tanjur jer smo se trudili napuniti ga. Netko vise, netko manje, netko u RH, netko vani. 

Mojim roditeljima i njihovim roditeljima je vise bio prazan nego pun, ali od njih nikad nisam cuo takvo crnilo kao od vas.

Iskreno, ne bih htio biti na vasem mjestu.
Citajuci vase postove ... ma zivot vam je u kurcu.
Zoran ponovno u formi:'Milijardu dolara?Pih,ni za kavu' - Page 7 Maxres10
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zoran ponovno u formi:'Milijardu dolara?Pih,ni za kavu' - Page 7 Empty Re: Zoran ponovno u formi:'Milijardu dolara?Pih,ni za kavu'

Post by Ringo10 17/2/2020, 14:54

Eroo wrote:
jasambrend wrote:
mutava baštarda wrote:
jasambrend wrote:
mutava baštarda wrote:
Ograditi se žicon i odjebat ostalih 7 milijarda...


I odjebat ove Jude što bi nas za par škuda prodale.
logika... treba pomoći ovima što su nam držali sankcije i  rekli brzo i bez mnogo krvi da zajebu one što su nas prvi priznali i naoružali....


I to, ali tradicionalni vazalni odnos nas je i dovea do toga da se još uvijek koprcamo u balkanskoj kaljuži jer "veliki" imaju interes...
KGK je napravila prve korake, dolazi eto i prva milijarda kao nagrada, ali vam se ne da...
AKo sam ja dobro razumio ta milijarda ide svima za taj projekat koji su uključeni, a ne samo Hrvatskoj
Ringo10
Ringo10

Posts : 21566
2015-09-24


Back to top Go down

Zoran ponovno u formi:'Milijardu dolara?Pih,ni za kavu' - Page 7 Empty Re: Zoran ponovno u formi:'Milijardu dolara?Pih,ni za kavu'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 7 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum