ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zbog napada u Parizu EU zabranjuje legalno oružje građana

Page 1 of 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Zbog napada u Parizu EU zabranjuje legalno oružje građana Empty Zbog napada u Parizu EU zabranjuje legalno oružje građana

Post by Kermit Sat 21 Nov - 9:51

http://www.vecernji.hr/hrvatska/nakon-pariza-poluautomatsko-oruzje-trebalo-bi-biti-zabranjeno-1038987
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Zbog napada u Parizu EU zabranjuje legalno oružje građana Empty Re: Zbog napada u Parizu EU zabranjuje legalno oružje građana

Post by Kermit Sat 21 Nov - 9:51

Stroža kontrola pri prodaji i registraciji oružja, zabrana prodaje vatrenog oružja i streljiva preko interneta te stroža pravila za nabavu i držanje poluautomatskog oružja, koje privatne osobe ne smiju imati čak ni u slučajevima kad je ono trajno onesposobljeno, neki su od prijedloga koje je Europska komisija uputila Vijeću i Parlamentu EU tražeći promjenu direktive EU o naoružanju.
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Zbog napada u Parizu EU zabranjuje legalno oružje građana Empty Re: Zbog napada u Parizu EU zabranjuje legalno oružje građana

Post by Kermit Sat 21 Nov - 9:52

Napali ilegalnim oružjem bez ikakvih dozvola, oli ti Kalšnjikovima a oni razoružavaju građane, hahahah pravi put u fašizam, ali no Rusi su zlikovci
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Zbog napada u Parizu EU zabranjuje legalno oružje građana Empty Re: Zbog napada u Parizu EU zabranjuje legalno oružje građana

Post by RayMabus Sat 21 Nov - 9:55

Mafija sa Balkana i Italije te ruska i ukrajinska mafija može za poštenog naručitelja prošvercat sve šta treba do gore


RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

Zbog napada u Parizu EU zabranjuje legalno oružje građana Empty Re: Zbog napada u Parizu EU zabranjuje legalno oružje građana

Post by Guest Sat 21 Nov - 9:58

Pa ovi su pookli kao bundeve..Ionako primjer usvabiji da nabavis vatropuc,ako si stranac,je nemoguce,mislim legalnim putem...ako si svabo,provuku ti ogledalo od supka do grla,simbolicki receno..svabo u prosjeku je iovako kastrat,i tesko mi ga je zamisliti sa vatropucom u ruci...pivcka boca i Wurstel u zemelu,daleko realnije...a kako svabama bude frcalo perje od Khozoepa... pirat
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zbog napada u Parizu EU zabranjuje legalno oružje građana Empty Re: Zbog napada u Parizu EU zabranjuje legalno oružje građana

Post by mutava baštarda Sat 21 Nov - 9:58

Hahaha... Koja sranja iz septičke jame preko atlantika se preljevaju u našu.. Ako je jebavanje u šupak ljudsko pravo, onda je ljudsko pravo i napraviti nekome tko ti želi nauditi šupak na čelu...

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Zbog napada u Parizu EU zabranjuje legalno oružje građana Empty Re: Zbog napada u Parizu EU zabranjuje legalno oružje građana

Post by Kermit Sat 21 Nov - 10:00

Ovo je strašno flumenovi liberali hoće kastrirati i razoružati evropu za dolazak milijuna njihovih birača
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Zbog napada u Parizu EU zabranjuje legalno oružje građana Empty Re: Zbog napada u Parizu EU zabranjuje legalno oružje građana

Post by RayMabus Sat 21 Nov - 10:02

Uostalo ljudski resursi su oružje samo po sebi

Zbog napada u Parizu EU zabranjuje legalno oružje građana PXL_BOB_201015_11943527


---------------------

97
That which neither weapon nor flame could accomplish
will be achieved by a sweet speaking tongue in council.
Sleeping, in a dream, the king will see
the enemy not in war or of military blood.



Ono što ni oružje, niti plamen može ostvariti
će se postići slatko govornog jezika u vijeću.
Spavanje, u snu, kralj će vidjeti
neprijatelj nije u ratu ili vojne krvi.

http://www.nostradamus.org/q_en_c1.php#q1
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

Zbog napada u Parizu EU zabranjuje legalno oružje građana Empty Re: Zbog napada u Parizu EU zabranjuje legalno oružje građana

Post by Guest Sat 21 Nov - 10:03

Pa upravo tako...nego,prve demonstracije Khozoepa kad sam vidio u Svabiji,jezovito je bilo kako su se Svabi posklanjali sa ulica i posakrivali..po ducanima ionako stranci rade,kao i bekerajima,pa sam imao dojam da uopce nisam u svabiji,nego negdje na srednjem istoku...recimo vizija,moguce potencijalne situacije..
Panduri na konjima i u maricama su kvarili dojam..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zbog napada u Parizu EU zabranjuje legalno oružje građana Empty Re: Zbog napada u Parizu EU zabranjuje legalno oružje građana

Post by RayMabus Sat 21 Nov - 10:04

Samo trpaj.

-------------------

The inhabitants of Marseilles completely changed,
fleeing and pursued as far as Lyons.
Narbonne, Toulouse angered by Bordeaux;
the killed and captive are almost one million.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

Zbog napada u Parizu EU zabranjuje legalno oružje građana Empty Re: Zbog napada u Parizu EU zabranjuje legalno oružje građana

Post by RayMabus Sat 21 Nov - 10:05

TRPAJ JEBEN VAM MATER ŠUGAVU.

TRPAJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

Zbog napada u Parizu EU zabranjuje legalno oružje građana Empty Re: Zbog napada u Parizu EU zabranjuje legalno oružje građana

Post by Guest Sat 21 Nov - 10:10

Mudra odluka za cuvanje i uljenje Steyra... :clown
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zbog napada u Parizu EU zabranjuje legalno oružje građana Empty Re: Zbog napada u Parizu EU zabranjuje legalno oružje građana

Post by jastreb Sat 21 Nov - 10:12

Umjesto da djeluju po konceptu naoružanog naroda po principu "Svi smo mi obrana" ,oni građanima oduzimaju oružje.

Ja da sam Parižanin,na cerno bih nabavio kalaš i livor. Pa da vidimo.

Ja ne bih izigravao jagnje.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Zbog napada u Parizu EU zabranjuje legalno oružje građana Empty Re: Zbog napada u Parizu EU zabranjuje legalno oružje građana

Post by RayMabus Sat 21 Nov - 10:13

jastreb wrote:Umjesto da djeluju po konceptu naoružanog naroda po principu "Svi smo mi obrana" ,oni građanima oduzimaju oružje.

Ja da sam Parižanin,na cerno bih nabavio kalaš i livor. Pa da vidimo.

Ja ne bih izigravao jagnje.
BMK .....bar na Balkanu nije problem kupit kalaš na crno.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

Zbog napada u Parizu EU zabranjuje legalno oružje građana Empty Re: Zbog napada u Parizu EU zabranjuje legalno oružje građana

Post by Guest Sat 21 Nov - 10:15

jastreb wrote:Umjesto da djeluju po konceptu naoružanog naroda po principu "Svi smo mi obrana" ,oni građanima oduzimaju oružje.

Ja da sam Parižanin,na cerno bih nabavio kalaš i livor. Pa da vidimo.

Ja ne bih izigravao jagnje.
Kod mene ima jedan waffen shop i ovih dana je nes guzva u njemu..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zbog napada u Parizu EU zabranjuje legalno oružje građana Empty Re: Zbog napada u Parizu EU zabranjuje legalno oružje građana

Post by RayMabus Sat 21 Nov - 10:17

Te neoliberalne wlade žele kontrolirat swoje građane kako bi lakše proveli NWO.

Hebe se njih za teroriste. Neš ti problema u duplom podu brodom prošvercat par kalaša iz Italije preko mafije do Marseila a onda možeš di god oćeš.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

Zbog napada u Parizu EU zabranjuje legalno oružje građana Empty Re: Zbog napada u Parizu EU zabranjuje legalno oružje građana

Post by RayMabus Sat 21 Nov - 10:18

Francuska će u petak zatraži da Evrpa uvede hitnu unutrašnju kontrolu granica i privremenu suspenziju Šengenskog sporazuma.

http://www.blic.rs/Vesti/Svet/606878/Francuska-trazi-SUSPENZIJU-SENGENA-i-zatvaranje-granica

GRAY STATE
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

Zbog napada u Parizu EU zabranjuje legalno oružje građana Empty Re: Zbog napada u Parizu EU zabranjuje legalno oružje građana

Post by RayMabus Sat 21 Nov - 10:19

ISLAMSKI militanti koji su prošlog tjedna u Parizu ubili 130 ljudi, potaknuvši time novi val snažnih zračnih udara u Siriji i izazvavši uzbunu diljem svijeta, za napade su najvjerojatnije potrošili tek 7000 eura, piše u subotu britanska agencija Reuters.

Za razliku od Francuske i Belgije koje su odmah nakon napada objavile stupanje na snagu dodatnih mjera sigurnosti u vrijednosti od milijardu eura, osam napadača je potrošilo relativno malo novca za nasumičnu likvidaciju ljudi u pariškim arondismanima i sijanje straha i pomutnje.

Za kalašnjikove i streljivo, samoubilačke prsluke kućne izrade te iznajmljivanje automobila i stanova teško da su potrošili više od 7000 eura, ocjenjuje Reuters.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/kalasnjikovi-streljivo-samoubilacki-prsluci-dzihadisti-potrosili-tek-7000-eura-na-pariske-napade/857422.aspx
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

Zbog napada u Parizu EU zabranjuje legalno oružje građana Empty Re: Zbog napada u Parizu EU zabranjuje legalno oružje građana

Post by jastreb Sat 21 Nov - 10:19

RayMabus wrote:BMK .... 
?
Zbog napada u Parizu EU zabranjuje legalno oružje građana Hqdefault
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Zbog napada u Parizu EU zabranjuje legalno oružje građana Empty Re: Zbog napada u Parizu EU zabranjuje legalno oružje građana

Post by RayMabus Sat 21 Nov - 10:20

BMK = Boli Me Kuraz.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

Zbog napada u Parizu EU zabranjuje legalno oružje građana Empty Re: Zbog napada u Parizu EU zabranjuje legalno oružje građana

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum