ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Novi zakon o oružje onemogućava legalno posjedovanje oružja

Go down

Novi zakon o oružje onemogućava legalno posjedovanje oružja Empty Novi zakon o oružje onemogućava legalno posjedovanje oružja

Post by Kermit Wed 4 Jan - 16:59

http://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/apsurdi-novog-zakona-o-oruzju-vec-imamo-500.000-komada-ilegalnog-naoruzanja-a-sada-ce-se-taj-broj-i-povecati/5463975/
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Novi zakon o oružje onemogućava legalno posjedovanje oružja Empty Re: Novi zakon o oružje onemogućava legalno posjedovanje oružja

Post by Guest Wed 4 Jan - 17:03

kao što rekoh, ako (točnije kada) budem htio nabaviti oružje, sigurno neću državu pitati za dozvolu .. .mogu oni pisati zakone kakve god hoće
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Novi zakon o oružje onemogućava legalno posjedovanje oružja Empty Re: Novi zakon o oružje onemogućava legalno posjedovanje oružja

Post by Guest Wed 4 Jan - 17:11

veći je problem od mogućnosti posjedovanja što nemaš gdje proći kvalitetnu obuku za borbu vatrenim oružjem

možeš se igrati sa airsoft replikama

Novi zakon o oružje onemogućava legalno posjedovanje oružja Watch?v=UlwB2NwLsaU
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Novi zakon o oružje onemogućava legalno posjedovanje oružja Empty Re: Novi zakon o oružje onemogućava legalno posjedovanje oružja

Post by Guest Wed 4 Jan - 17:13

znam par ljudi iz vojske, policije, čak i specijalci, čak i ex, to mi je najmanji problem - dapače znam osobu(doduše znam osobu koja zna njega) koja ima svoju "farmu" a u stvarnosti ex specijalac, radi upravo "ilegalnu" obuku sa više vrsta oružja itd.  ;:D 

najmanji problem su meni ovi zakoni, kako i porezni tako i za oružje i ostali, jednom kada se iskopčaš iz Matrixa zvanog RH uhljebistan :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Novi zakon o oružje onemogućava legalno posjedovanje oružja Empty Re: Novi zakon o oružje onemogućava legalno posjedovanje oružja

Post by Guest Wed 4 Jan - 17:13

Koješta.ako ti novac nije bed.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Novi zakon o oružje onemogućava legalno posjedovanje oružja Empty Re: Novi zakon o oružje onemogućava legalno posjedovanje oružja

Post by Guest Wed 4 Jan - 17:20

Yoda je pod kontrolom simpatikusa, cerebralni korteks isključen

fight or flight pilot mode :^0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Novi zakon o oružje onemogućava legalno posjedovanje oružja Empty Re: Novi zakon o oružje onemogućava legalno posjedovanje oružja

Post by Guest Wed 4 Jan - 17:21

:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Novi zakon o oružje onemogućava legalno posjedovanje oružja Empty Re: Novi zakon o oružje onemogućava legalno posjedovanje oružja

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum