ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

''HDZ-ov direktor APN-a kupio povlašteni stan od APN-a: "Sram me koliko nemam"''

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

''HDZ-ov direktor APN-a kupio povlašteni stan od APN-a: "Sram me koliko nemam"'' - Page 2 Empty Re: ''HDZ-ov direktor APN-a kupio povlašteni stan od APN-a: "Sram me koliko nemam"''

Post by vuksadinare 29/1/2020, 08:51

vuksadinare wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
vuksadinare wrote:
AssadNaPodmornici wrote:koje ojebine su u HDZu. zna li tko iti jednu osobu da je HDZovac a da je pošten i da je sve stekao svojim radom i trudom u privatnom sektoru i uredno plaćao porez i nije zajeba državu, uhljebio pola sela i krao.. 

postoji li taj HDZovac ?

tu je m.babic dobro rekao - da se desi neko sranje, i da odjedanput 100 000 članova HDZa umre, nitko ne bi mogao reći da je "poginula iti jedna dobra osoba"
a ti mislis da su oni u privatnom sektoru sve redom postenjacine?..pa sam si jednom rekao od ovih uhljeba gori su jedino nasi privatnici...daj malo razmisli prije nego sto napises
Pa gamad vamo i tamo 
Ovo je takva država gdje jedini gamad profitira
ovisi...nitko nije veliku lovu stekao posteno..bas gledah nekidan jedan istinit film o nekom americkom bogatasu iz arizone...koji se obogatio na nekim muljanjima oko dionica,konjskih utrka i slicno...pa je rekao jednom mladom ambicioznom suradniku...'sinko moras 24 sata imati i oci i usi otvorene i cuti i vidjeti gdje prilika za zaradu'
prevedeno...ako zelis biti bogat i imati jednostavno uvijek moras biti gladan novca

vuksadinare

Posts : 99388
2015-09-08


Back to top Go down

''HDZ-ov direktor APN-a kupio povlašteni stan od APN-a: "Sram me koliko nemam"'' - Page 2 Empty Re: ''HDZ-ov direktor APN-a kupio povlašteni stan od APN-a: "Sram me koliko nemam"''

Post by Guest 29/1/2020, 13:52

red wolf wrote:HDZ-ov direktor APN-a kupio povlašteni stan od APN-a: "Sram me koliko nemam"

''Odgovor sam zaprimio u petak i do kraja tjedna ću prijaviti na moju sramotu jednu i pol nekretninu i dva stambena kredita, pa mene je sram koliko nemam, a ne imam! Nemam vozila, nemam pokretnina, imam jednu i pol imovinu i dva kredita. Pa što će premijer misliti o meni, majketi, kako sam sposobna čovjeka napravio, ne može sebi pripomoći, a trebao bi servisirati usluge građana"


hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha

Tko za ovakve i ovakvu stranku glasa, taj nema srama...

Samo ti i tvoj esdepej sutite ... .
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

''HDZ-ov direktor APN-a kupio povlašteni stan od APN-a: "Sram me koliko nemam"'' - Page 2 Empty Re: ''HDZ-ov direktor APN-a kupio povlašteni stan od APN-a: "Sram me koliko nemam"''

Post by marcellus 29/1/2020, 14:30

ono kad ti kolega iz HDZ-a (Butković) kaže da mu je bed što je u istoj stranci s tobom, onda znaš da si dotaknuo dno života.

jer ono, to ko kad ti kolegica u javnoj kući kaže da joj je bed bit s takvom kurvetinom.

_________________
''HDZ-ov direktor APN-a kupio povlašteni stan od APN-a: "Sram me koliko nemam"'' - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

''HDZ-ov direktor APN-a kupio povlašteni stan od APN-a: "Sram me koliko nemam"'' - Page 2 Empty Re: ''HDZ-ov direktor APN-a kupio povlašteni stan od APN-a: "Sram me koliko nemam"''

Post by Guest 29/1/2020, 17:04

Siromak ubogi.

Stan od skoro 78 četvornih metara inače iznajmljuje. I to bivšem ministru Lovri Kuščeviću. 


Žunić kaže da ga poznaje još od djetinjstva, da ne ulazi u njegove poteze, ali da se prijateljstva neće odreći. 


Stan je pripao Žuniću nakon razvoda. 


Najamninu za Kuščevića sada plaća Sabor i to 350 eura mjesečno. 


Pitamo Žunića nije li to malo za takav stan. 


PROMO Kamatna stopa na APN kredite u Erste banci od 2,99% do 3,3% – Jest, ali Kuščević je mene kao dijete još zadužio, kupovao mi je sendviče i zato mu ne računam ništa više – kaže Žunić.

Eto, znao sam. 

'Sendvicari'.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

''HDZ-ov direktor APN-a kupio povlašteni stan od APN-a: "Sram me koliko nemam"'' - Page 2 Empty Re: ''HDZ-ov direktor APN-a kupio povlašteni stan od APN-a: "Sram me koliko nemam"''

Post by marcellus 29/1/2020, 17:24

klošari i kokošari

_________________
''HDZ-ov direktor APN-a kupio povlašteni stan od APN-a: "Sram me koliko nemam"'' - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

''HDZ-ov direktor APN-a kupio povlašteni stan od APN-a: "Sram me koliko nemam"'' - Page 2 Empty Re: ''HDZ-ov direktor APN-a kupio povlašteni stan od APN-a: "Sram me koliko nemam"''

Post by crvenkasti 29/1/2020, 17:42

vuksadinare wrote:...meni je jendom advokat rekao..'ja tebe volim ali sebe jos vise'

Meni je moj zubar rekao da mu je drago što mi je ispala plomba.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28830
2014-04-17


Back to top Go down

''HDZ-ov direktor APN-a kupio povlašteni stan od APN-a: "Sram me koliko nemam"'' - Page 2 Empty Re: ''HDZ-ov direktor APN-a kupio povlašteni stan od APN-a: "Sram me koliko nemam"''

Post by epikur37 29/1/2020, 18:30

Sovak wrote:Jest, ali Kuščević je mene kao dijete još zadužio, kupovao mi je sendviče i zato mu ne računam ništa više – kaže Žunić.[/i][/size]

Eto, znao sam. 

'Sendvicari'.



a cirkusa :)
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

''HDZ-ov direktor APN-a kupio povlašteni stan od APN-a: "Sram me koliko nemam"'' - Page 2 Empty Re: ''HDZ-ov direktor APN-a kupio povlašteni stan od APN-a: "Sram me koliko nemam"''

Post by Brain32 29/1/2020, 19:26

crvenkasti wrote:
vuksadinare wrote:...meni je jendom advokat rekao..'ja tebe volim ali sebe jos vise'

Meni je moj zubar rekao da mu je drago što mi je ispala plomba.
Ako je HDZ-ovac vjerojatno ti nije ispala nego ti ju je ukro.

A zamisli HDZ-ovca privatnika, dođe na posao i sad jebiga...ono...krade mu se normalno, a njegovo je jebiga pa je glupo. Ništa zovi rođaka nek pokrade paš ti kod njega doć pokrast svoje natrag i niko nikom a terapija obavljena. Ko Metadon samo za HDZ-ovce...
Brain32
Brain32

Male
Posts : 1394
2014-04-15


Back to top Go down

''HDZ-ov direktor APN-a kupio povlašteni stan od APN-a: "Sram me koliko nemam"'' - Page 2 Empty Re: ''HDZ-ov direktor APN-a kupio povlašteni stan od APN-a: "Sram me koliko nemam"''

Post by debotoijusto 29/1/2020, 19:39

ne znam kako mi ovo promaklo , moj grijeh moj...uglavnom danas mi lik kojeg znam intezivno 10-ak g. i nikad nije imao temu drugu osim glazba/film/igrice s ocima kapule prepricao ogorceno ovaj dogadjaj...rekao bi sa sigurnoscu da HDZ odlazi ove godine
nemojte sad glasat za SDP inercijom ako boga znate , jeste me culi  :D
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30703
2014-04-12


Back to top Go down

''HDZ-ov direktor APN-a kupio povlašteni stan od APN-a: "Sram me koliko nemam"'' - Page 2 Empty Re: ''HDZ-ov direktor APN-a kupio povlašteni stan od APN-a: "Sram me koliko nemam"''

Post by marcellus 29/1/2020, 19:52

debotoijusto wrote:ne znam kako mi ovo promaklo , moj grijeh moj...uglavnom danas mi lik kojeg znam intezivno 10-ak g. i nikad nije imao temu drugu osim glazba/film/igrice s ocima kapule prepricao ogorceno ovaj dogadjaj...rekao bi sa sigurnoscu da HDZ odlazi ove godine
nemojte sad glasat za SDP inercijom ako boga znate , jeste me culi  :D

pa ovaj bolid ih je pokopao totalno

takvog kretena treba tražit

_________________
''HDZ-ov direktor APN-a kupio povlašteni stan od APN-a: "Sram me koliko nemam"'' - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

''HDZ-ov direktor APN-a kupio povlašteni stan od APN-a: "Sram me koliko nemam"'' - Page 2 Empty Re: ''HDZ-ov direktor APN-a kupio povlašteni stan od APN-a: "Sram me koliko nemam"''

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum