ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Predstavnik međunarodne zajednice poručio Dodiku: "Ja sam Tito"

Go down

Predstavnik međunarodne zajednice poručio Dodiku: "Ja sam Tito" Empty Predstavnik međunarodne zajednice poručio Dodiku: "Ja sam Tito"

Post by debotoijusto 16/1/2020, 18:34

VISOKI predstavnik međunarodne zajednice u Bosni i Hercegovini Valentin Inzko poručio je članu Predsjedništva BiH Miloradu Dodiku kako je on za Dodika Tito, a neobičan kratki dijalog vođen je prvi put nakon višemjesečnog prestanka izravne komunikacije dvojice političara.
Nakon višemjesečne Dodikove kanonade teških optužbi na račun austrijskog diplomata, Dodik i Inzko već duže vremena uopće izravno ne komuniciraju.
Inzko se u četvrtak pojavio na primanju koje je u Sarajevu, u povodu pravoslavnih blagdana, priredio mitropolit dabrobosanski Hrizostom, na koje je Dodik stigao s cjelokupnom stranačkom svitom.
Nakon što je ugledao Inzka, Dodik ga je upitao: "Šta ćeš ti ovdje?" a visoki predstavnik nije se dao smesti takvim Dodikovim nastupom i odmah mu je pred okupljenima u šaljivom tonu odgovorio: "Ja sam Tito."




https://www.index.hr/vijesti/clanak/predstavnik-medjunarodne-zajednice-porucio-dodiku-ja-sam-tito/2148522.aspx
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30575
2014-04-12


Back to top Go down

Predstavnik međunarodne zajednice poručio Dodiku: "Ja sam Tito" Empty Re: Predstavnik međunarodne zajednice poručio Dodiku: "Ja sam Tito"

Post by debotoijusto 16/1/2020, 18:38

krkanu zapisavanje sirokim mlazom od 3 esalona EU
toliko o bitnosti
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30575
2014-04-12


Back to top Go down

Predstavnik međunarodne zajednice poručio Dodiku: "Ja sam Tito" Empty Re: Predstavnik međunarodne zajednice poručio Dodiku: "Ja sam Tito"

Post by Guest 16/1/2020, 18:41

Ljutovid od Zahumlja na aparatima.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Predstavnik međunarodne zajednice poručio Dodiku: "Ja sam Tito" Empty Re: Predstavnik međunarodne zajednice poručio Dodiku: "Ja sam Tito"

Post by epikur37 16/1/2020, 18:59

Dodo ga otresao kao slinu :)
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Predstavnik međunarodne zajednice poručio Dodiku: "Ja sam Tito" Empty Re: Predstavnik međunarodne zajednice poručio Dodiku: "Ja sam Tito"

Post by immortal 16/1/2020, 20:48

ako je ovaj Tito možda ga Dodig da smaknuti

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23137
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Predstavnik međunarodne zajednice poručio Dodiku: "Ja sam Tito" Empty Re: Predstavnik međunarodne zajednice poručio Dodiku: "Ja sam Tito"

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum