ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Na aerodromu u Sarajevu zadržan putnički prtljag u kojem se nalazilo 760 kg hurmi

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Na aerodromu u Sarajevu zadržan putnički prtljag u kojem se nalazilo 760 kg hurmi - Page 2 Empty Re: Na aerodromu u Sarajevu zadržan putnički prtljag u kojem se nalazilo 760 kg hurmi

Post by Eroo 7/1/2020, 18:51

Šta kažu, u prtljagi 760 kg. Koda je cargo, jebate... :D

Eroo

Posts : 74805
2016-07-22


Back to top Go down

Na aerodromu u Sarajevu zadržan putnički prtljag u kojem se nalazilo 760 kg hurmi - Page 2 Empty Re: Na aerodromu u Sarajevu zadržan putnički prtljag u kojem se nalazilo 760 kg hurmi

Post by Guest 7/1/2020, 18:53

ufffff,,datulje..meke i socne...fine slatke..rekoh jednom Rujki..mijenjat cu te za 50 kila datulji,ako ne budes dobra.. :starac
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Na aerodromu u Sarajevu zadržan putnički prtljag u kojem se nalazilo 760 kg hurmi - Page 2 Empty Re: Na aerodromu u Sarajevu zadržan putnički prtljag u kojem se nalazilo 760 kg hurmi

Post by immortal 7/1/2020, 20:23

T. wrote:
mortal wrote:
T. wrote:
mortal wrote:
Sovak wrote:Sto je 'hurmi'?
ne znam ni ja sigurno, ali da nisu to posude za pepeo preminulih
Blizu... :tu
ah... svi ste dobili odgovor odmah ispod

Urne su posude za pepel
asociralo me... nisam se odmah sjetila pravog naziva
a ostao mi u sjećanju zvuk riječi
heh zašto me odmah niste ispravili ako ste znali
Zašto? Pa jer smo srbi a ti hrvatica...
eto lijepo
immortal
immortal

Female
Posts : 23153
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Na aerodromu u Sarajevu zadržan putnički prtljag u kojem se nalazilo 760 kg hurmi - Page 2 Empty Re: Na aerodromu u Sarajevu zadržan putnički prtljag u kojem se nalazilo 760 kg hurmi

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum