ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forumsko prognoziranje rezultata drugog kruga predsjedničkih izbora

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

Forumsko prognoziranje rezultata drugog kruga predsjedničkih izbora - Page 5 Empty Re: Forumsko prognoziranje rezultata drugog kruga predsjedničkih izbora

Post by IL Risorto 4/1/2020, 11:00

ebenica wrote:
סמאל wrote:
Moj dojam je kako se ljudi Kolindi rugaju ali Milanovića mrze,te kako je mržnja puno veći motiv za izlazak na biralište,nego što je poruga.
stvar je ljutnje, ljudi su ljuti na njena druženja i pjevanja dok im prijatelji i obitelj masovno iseljava. i onda im se ona pokvareno smije u lice, sere o jogurtima i koji je klub hrvatski a koji nije.
Ali pjevanje je još najbolje i jedino što koliko toliko valja kod nje. lol!

Sjećam se kad su novinari jednom postavili neko nezgodno pitanje Stipi Mesiću,a on njih pita,,hoćete li da vam ispričam vic''
Isto tako i Kolinda,kad je pitaju nešto što ne zna,ona može reći,,hoćete li da vam zapjevam'' lol!

IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Forumsko prognoziranje rezultata drugog kruga predsjedničkih izbora - Page 5 Empty Re: Forumsko prognoziranje rezultata drugog kruga predsjedničkih izbora

Post by IL Risorto 4/1/2020, 11:00

Eroo wrote:
סמאל wrote:Stvar dojma iz okruženja je subjektivna,te ne može bit mjerilo u prognozama.Jasno kad neka bakica u crkvi može steć dojam kako su svi za Kolindu i da će ona pobjedit,jer to je okruženje u kojem se kreće i na temelju čega stekne taj subjektivni dojam.
Ista stvar je i s onima koji misle o pobjedi Milanovića.
No što se tiče mog osobnog subjektivnog dojma,temeljenog na raznolikom okruženju u različitim mjestima gdje se nađem,nisam stekao dojam nekog većeg entuzijazma o pobjedi bilo koga od ovo dvoje,izuzev ako sam u specifičnom okruženju za koje već unaprijed znam što mogu očekivat.
Ali zato sam imao prilike nalazit se u okruženju u kojem se umjesto simpatija više izrazi antagonizma prema i jednom i drugom kandidatu.
Kolinda uopće nema neke simpatije među ljudima,više izaziva podsmjeh,ali je ljudi ipak toliko ne mrze kao Milanovića.
Moj dojam je kako se ljudi Kolindi rugaju ali Milanovića mrze,te kako je mržnja puno veći motiv za izlazak na biralište,nego što je poruga.
Nisi primijetio da je turistička Dalmacija sklonija umjerenijim vođama, pa čak i takvima kojima se možeš nasmijati?
Sjever je uvijek  skloniji nasilju i nasilnicima, počev od Tita pa nadalje. :D
Ali sam zato primjetio kako herceg-bosna sklonija ratnim zločincima. :cleanteeth
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Forumsko prognoziranje rezultata drugog kruga predsjedničkih izbora - Page 5 Empty Re: Forumsko prognoziranje rezultata drugog kruga predsjedničkih izbora

Post by Eroo 4/1/2020, 11:22

סמאל wrote:
Eroo wrote:
סמאל wrote:Stvar dojma iz okruženja je subjektivna,te ne može bit mjerilo u prognozama.Jasno kad neka bakica u crkvi može steć dojam kako su svi za Kolindu i da će ona pobjedit,jer to je okruženje u kojem se kreće i na temelju čega stekne taj subjektivni dojam.
Ista stvar je i s onima koji misle o pobjedi Milanovića.
No što se tiče mog osobnog subjektivnog dojma,temeljenog na raznolikom okruženju u različitim mjestima gdje se nađem,nisam stekao dojam nekog većeg entuzijazma o pobjedi bilo koga od ovo dvoje,izuzev ako sam u specifičnom okruženju za koje već unaprijed znam što mogu očekivat.
Ali zato sam imao prilike nalazit se u okruženju u kojem se umjesto simpatija više izrazi antagonizma prema i jednom i drugom kandidatu.
Kolinda uopće nema neke simpatije među ljudima,više izaziva podsmjeh,ali je ljudi ipak toliko ne mrze kao Milanovića.
Moj dojam je kako se ljudi Kolindi rugaju ali Milanovića mrze,te kako je mržnja puno veći motiv za izlazak na biralište,nego što je poruga.
Nisi primijetio da je turistička Dalmacija sklonija umjerenijim vođama, pa čak i takvima kojima se možeš nasmijati?
Sjever je uvijek  skloniji nasilju i nasilnicima, počev od Tita pa nadalje. :D
Ali sam zato primjetio kako herceg-bosna sklonija ratnim zločincima. :cleanteeth
Nije mi jasna tvoja konstatacija. Nisu se skrivali po šumama i gorama i ubijali neistomišljenike kao titini razbojnici.
Ne sjećam se ni da su obredno odrubljivali glave ili sprovodili slične obrede, strane našim kulturnim običajima.
Nemaju ni masovnih grobnica(niti jedne) kao u susjednoj Bosni. Evidentna je poprilična kulturna i civcilizacijska razlika.

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74792
2016-07-22


Back to top Go down

Forumsko prognoziranje rezultata drugog kruga predsjedničkih izbora - Page 5 Empty Re: Forumsko prognoziranje rezultata drugog kruga predsjedničkih izbora

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum