ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kolinda na aparatima zbog rezultata eu izbora

Go down

Kolinda na aparatima zbog rezultata eu izbora Empty Kolinda na aparatima zbog rezultata eu izbora

Post by RayMabus 28/5/2019, 14:32

Smrklo joj se


https://www.slobodnadalmacija.hr/novosti/hrvatska/clanak/id/605944/los-izborni-rezultat-hdz-a-zadao-glavobolje-i-kolindi-odmaknula-se-od-ekstremne-desnice-i-odrekla-ustaskog-pozdrava-uvjerena-da-joj-jedina-opasnost-prijeti-s-lijevice-no-stvari-su-se-sada-promijenile
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Kolinda na aparatima zbog rezultata eu izbora Empty Re: Kolinda na aparatima zbog rezultata eu izbora

Post by flumen 28/5/2019, 14:44

nek se ona vrati u NATO i medju normalne ljude...jebes Balkan...

_________________

Ima jedan grad koji obiluje inteligentima anacionalnim; kultura ih i svijest, bolje oholost, veze za Italiju, rasa i nagon za Hrvatsku; govore lose dva jezika; Zagreb im je tudj, Italija ih ne treba...

flumen
flumen

Male
Posts : 3221
2015-08-21

Lokacija: : Fiume per sempre

Back to top Go down

Kolinda na aparatima zbog rezultata eu izbora Empty Re: Kolinda na aparatima zbog rezultata eu izbora

Post by RayMabus 28/5/2019, 14:47

S obzirom da je Plenkovićev HDZ osvojio 22% njoj ne gine drugi krug a uđe li Mislav Kolakušić u drugi krug svi koji nisu tih 22% će glasat za Mislava.

Ja ću za Sinčica i onda moj glas radi to da nema kandidata koji je u prvom kugu osvojio 51% a onda idemo u drugi krug i ako uđe Mislav glasat ću za njega.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Kolinda na aparatima zbog rezultata eu izbora Empty Re: Kolinda na aparatima zbog rezultata eu izbora

Post by flumen 28/5/2019, 14:49

RayMabus wrote:S obzirom da je Plenkovićev HDZ osvojio 22% njoj ne gine drugi krug a uđe li Mislav Kolakušić u drugi krug svi koji nisu tih 22% će glasat za Mislava.

Ja ću za Sinčica i onda moj glas radi to da nema kandidata koji je u prvom kugu osvojio 51% a onda idemo u drugi krug i ako uđe Mislav glasat ću za njega.

a sve to sranje, jedno vece od drugog.

_________________

Ima jedan grad koji obiluje inteligentima anacionalnim; kultura ih i svijest, bolje oholost, veze za Italiju, rasa i nagon za Hrvatsku; govore lose dva jezika; Zagreb im je tudj, Italija ih ne treba...

flumen
flumen

Male
Posts : 3221
2015-08-21

Lokacija: : Fiume per sempre

Back to top Go down

Kolinda na aparatima zbog rezultata eu izbora Empty Re: Kolinda na aparatima zbog rezultata eu izbora

Post by RayMabus 28/5/2019, 14:54

flumen wrote:
RayMabus wrote:S obzirom da je Plenkovićev HDZ osvojio 22% njoj ne gine drugi krug a uđe li Mislav Kolakušić u drugi krug svi koji nisu tih 22% će glasat za Mislava.

Ja ću za Sinčica i onda moj glas radi to da nema kandidata koji je u prvom kugu osvojio 51% a onda idemo u drugi krug i ako uđe Mislav glasat ću za njega.

a sve to sranje, jedno vece od drugog.
Zavisi jer po ovoj anketi na Indexu Sinčić osvaja 14 % a Milanović i Kolakušić po 30%

https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=2088604

No to je anketa na Inedxu pa je u praksi to ovako Sinčić oko 7/8% a Kolakušić i Milanović oko 22% dakle Kolinda ide u drugi krug al je pitanje protiv koga dal Milanovića il Kolakušića
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Kolinda na aparatima zbog rezultata eu izbora Empty Re: Kolinda na aparatima zbog rezultata eu izbora

Post by flumen 28/5/2019, 15:06

RayMabus wrote:
flumen wrote:
RayMabus wrote:S obzirom da je Plenkovićev HDZ osvojio 22% njoj ne gine drugi krug a uđe li Mislav Kolakušić u drugi krug svi koji nisu tih 22% će glasat za Mislava.

Ja ću za Sinčica i onda moj glas radi to da nema kandidata koji je u prvom kugu osvojio 51% a onda idemo u drugi krug i ako uđe Mislav glasat ću za njega.

a sve to sranje, jedno vece od drugog.
Zavisi jer po ovoj anketi na Indexu Sinčić osvaja 14 % a Milanović i Kolakušić po 30%

https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=2088604

No to je anketa na Inedxu pa je u praksi to ovako Sinčić oko 7/8% a Kolakušić i Milanović oko 22% dakle Kolinda ide u drugi krug al je pitanje protiv koga dal Milanovića il Kolakušića
mi nemamo kontakta, ali s obziromda mi je rod, ja bin njoj rekal da se ne zabada vise va to sranje...neka re van...ne rabi njoj vise se z budalami natezat...

_________________

Ima jedan grad koji obiluje inteligentima anacionalnim; kultura ih i svijest, bolje oholost, veze za Italiju, rasa i nagon za Hrvatsku; govore lose dva jezika; Zagreb im je tudj, Italija ih ne treba...

flumen
flumen

Male
Posts : 3221
2015-08-21

Lokacija: : Fiume per sempre

Back to top Go down

Kolinda na aparatima zbog rezultata eu izbora Empty Re: Kolinda na aparatima zbog rezultata eu izbora

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum