ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zagorci poludjeli za Stojom

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Zagorci poludjeli za Stojom - Page 3 Empty Re: Zagorci poludjeli za Stojom

Post by Leviathan2 23/12/2019, 13:41

a ovo mi je najmilija pjesma na kajkavskom :)






Leviathan2

Posts : 21431
2015-10-04


http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Zagorci poludjeli za Stojom - Page 3 Empty Re: Zagorci poludjeli za Stojom

Post by vuksadinare 23/12/2019, 13:48

Leviathan2 wrote:
vuksadinare wrote:....sto se tice domovinskog rata predbacivati nesto zagorcima vec sam rekao da je blesavo...recimo varazdinska 104.zng brigada kada je ustrojena u osmom mjesecu 1991 imala je najbolji mobilizacijski ili dragovoljni odaziv od svih brigada 'R' oznake...imali su 90%-tnu popunjenost brigade...gotovo trecina 1 gardisjke brigade 'tigrova' u pocetku cinili su zagorci...prakticno dvije bojne 'tigrova' u pocetku imali su svoje baze na podrucju zagorja...4 bojna u kumrovcu(17.8.1991 presli u novu bazu u petrusevcu u zagrebu) i 6.bojna u vinici kod varazdina...1/3 'tigrova' koji su bili u hrv.kostajnici su bili porijeklom zagorci...80% policajaca u vukovaru koji nisu bili iz vukovara ili iz slavonije bili su iz zagorja i međimurja...jedna od boljih i stabilnijih brigada na zapadnoslavonskom bojsitu bila je 104 varazdinska zng brigada...
nemaju oni pojma o zagorcima, ja sam prosao bivsu yugu uzduz i poprijeko i nisam vidio vrijednijih ljudi od njih
al i kad je trebao pofajtat se, nije bilo frke, uvijek su bili za
a evo naletio sam na jos jednog poznanika iz mojih dana blesiranja po zagorju, on je tad bio klinac i roker :) i cak su bili dosta dobri bend se zvao Stela
ja sam mu muvao tetku :)    https://www.youtube.com/watch?v=t5dImy8rntE
mislim nije problem to provjeriti..mas pisane dokumente,na youtube...ja sam bio na ratistu sa dosta zagoraca..njihova prednost(a nekad i mana) je ta tvrdoglavost kad nesto zapnu...eto npr.u onom proboju iz hrvatske kostajnice prije predaje dobrim djelom su u tom proboju sudjelovali zagorci pripadnici tigrova nesto zagrepcana i gotovo svi domaci...grupa zagoraca je rekla da se oni nece predati i gotovo...makar svi izginuli...u zapadnoj slavoniji nakon sto je propala prva akcija oslobađanja zloglasnog 'trokuta' na krickim brdima ostalo je dvadesetak zagoraca drzati liniju makar s evecina povukla na pocetne polozaje...srecom ipak su dali nagovoriti da s epovuku jer im je prijetilo totalno opkoljavanje...zato kazem treba samo malo volje da se istrazi pa se ne bi lupale neke floskule o zagorcima...naravno nisu svi bijeli...ali generalizirati nije dobro
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99187
2015-09-08


Back to top Go down

Zagorci poludjeli za Stojom - Page 3 Empty Re: Zagorci poludjeli za Stojom

Post by Noor 23/12/2019, 15:43

Stanojko wrote:
Noor wrote:
kaya wrote:
danni1 wrote:
Noor wrote:Je, njih 25 poludjelo načisto
Kad ih više nije stalo u birtiju.

Zagorci su pijandure i niškoristi. Da se njih nešto pitalo nikad Hrvatske nebi bilo.
Ja mislim da hrvatske i ima jer se njih nešto pitalo ( tito, tuđman) . Sad možemo pričati o tome koliko je to zapravo dobro ili loše. Hrvatske u svakom slučaju ima i mora biti. Al hrvatima se ne smije dati da vladaju. Jer za to nisu. Moraju biti u zajednici s nekim i da ih netko drži pod kontrolom.
naprimjer, srbi  ..to bi bilo najbolje :rasta
Sele, briljiras! Samo, mislim da su srbi previse meki, mislim da vas najbolje hendluju madjari... :mazo
nema više hendlovanja, vi ste zadnji imali čast :] :^0

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Zagorci poludjeli za Stojom - Page 3 Empty Re: Zagorci poludjeli za Stojom

Post by Stanojko 23/12/2019, 15:49

Noor wrote:
Stanojko wrote:
Noor wrote:
kaya wrote:
danni1 wrote:
Kad ih više nije stalo u birtiju.

Zagorci su pijandure i niškoristi. Da se njih nešto pitalo nikad Hrvatske nebi bilo.
Ja mislim da hrvatske i ima jer se njih nešto pitalo ( tito, tuđman) . Sad možemo pričati o tome koliko je to zapravo dobro ili loše. Hrvatske u svakom slučaju ima i mora biti. Al hrvatima se ne smije dati da vladaju. Jer za to nisu. Moraju biti u zajednici s nekim i da ih netko drži pod kontrolom.
naprimjer, srbi  ..to bi bilo najbolje :rasta
Sele, briljiras! Samo, mislim da su srbi previse meki, mislim da vas najbolje hendluju madjari... :mazo
nema više hendlovanja, vi ste zadnji imali čast :] :^0
He, he, he...to ti mislis... I sad te hendluju, samo ne znas... ;)

_________________
Zagorci poludjeli za Stojom - Page 3 Za_kra11
Stanojko
Stanojko

Posts : 8333
2014-05-05


Back to top Go down

Zagorci poludjeli za Stojom - Page 3 Empty Re: Zagorci poludjeli za Stojom

Post by Noor 23/12/2019, 16:09

Stanojko wrote:
Noor wrote:
Stanojko wrote:
Noor wrote:
kaya wrote:
Ja mislim da hrvatske i ima jer se njih nešto pitalo ( tito, tuđman) . Sad možemo pričati o tome koliko je to zapravo dobro ili loše. Hrvatske u svakom slučaju ima i mora biti. Al hrvatima se ne smije dati da vladaju. Jer za to nisu. Moraju biti u zajednici s nekim i da ih netko drži pod kontrolom.
naprimjer, srbi  ..to bi bilo najbolje :rasta
Sele, briljiras! Samo, mislim da su srbi previse meki, mislim da vas najbolje hendluju madjari... :mazo
nema više hendlovanja, vi ste zadnji imali čast :] :^0
He, he, he...to ti mislis... I sad te hendluju, samo ne znas... ;)
hendluju isti i vas, a i nisu jedini :P

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Zagorci poludjeli za Stojom - Page 3 Empty Re: Zagorci poludjeli za Stojom

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum