ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Finci poludjeli za genocidnim jaknama JNA

Page 1 of 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Finci poludjeli za genocidnim jaknama JNA Empty Finci poludjeli za genocidnim jaknama JNA

Post by vuksadinare 25/4/2017, 17:51

http://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=black&id=965835
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99105
2015-09-08


Back to top Go down

Finci poludjeli za genocidnim jaknama JNA Empty Re: Finci poludjeli za genocidnim jaknama JNA

Post by vuksadinare 25/4/2017, 17:52

...svercerski puti su cudni :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99105
2015-09-08


Back to top Go down

Finci poludjeli za genocidnim jaknama JNA Empty Re: Finci poludjeli za genocidnim jaknama JNA

Post by debotoijusto 25/4/2017, 17:55

"Savršena jakna za svaku priliku u kojoj se osjećate ubojito, npr. posjet rođacima, odlazak na polaganje vozačkog ispita ili vožnja New Englandom. Srbi očito imaju uska ramena jer je meni moja uska na ramenima, ali inače je dobrog kroja", navodi jedan kupac koji preporučuje kupnju jakne. 

SMB komada 1...  :D
@vucko ovo neki novi model ili je JNA imala ovakve pocetkom 90-ih ?
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30616
2014-04-12


Back to top Go down

Finci poludjeli za genocidnim jaknama JNA Empty Re: Finci poludjeli za genocidnim jaknama JNA

Post by vuksadinare 25/4/2017, 18:05

debotoijusto wrote:
[size=41]"Savršena jakna za svaku priliku u kojoj se osjećate ubojito, npr. posjet rođacima, odlazak na polaganje vozačkog ispita ili vožnja New Englandom. Srbi očito imaju uska ramena jer je meni moja uska na ramenima, ali inače je dobrog kroja", navodi jedan kupac koji preporučuje kupnju jakne. [/size]

SMB komada 1...  :D
@vucko ovo neki novi model ili je JNA imala ovakve pocetkom 90-ih ?
ako me sjecanje ne vara ovakvu sam vidio na stanojku u mirkovcima '91... :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99105
2015-09-08


Back to top Go down

Finci poludjeli za genocidnim jaknama JNA Empty Re: Finci poludjeli za genocidnim jaknama JNA

Post by veber 25/4/2017, 18:08

očito niste bili u jna.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Finci poludjeli za genocidnim jaknama JNA Empty Re: Finci poludjeli za genocidnim jaknama JNA

Post by Regoč 25/4/2017, 18:12

veber wrote:očito niste bili u jna.
Ja sam služil Kralja i Otadžbinu, kasnije me nisu zvali.

_________________
Finci poludjeli za genocidnim jaknama JNA Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Finci poludjeli za genocidnim jaknama JNA Empty Re: Finci poludjeli za genocidnim jaknama JNA

Post by veber 25/4/2017, 18:13

svi se srame kaj su bili u jna.
deboto ne, on je izbjegao sve vojske. kao i još neki.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Finci poludjeli za genocidnim jaknama JNA Empty Re: Finci poludjeli za genocidnim jaknama JNA

Post by debotoijusto 25/4/2017, 18:17

vuksadinare wrote:
debotoijusto wrote:
[size=41]"Savršena jakna za svaku priliku u kojoj se osjećate ubojito, npr. posjet rođacima, odlazak na polaganje vozačkog ispita ili vožnja New Englandom. Srbi očito imaju uska ramena jer je meni moja uska na ramenima, ali inače je dobrog kroja", navodi jedan kupac koji preporučuje kupnju jakne. [/size]

SMB komada 1...  :D
@vucko ovo neki novi model ili je JNA imala ovakve pocetkom 90-ih ?
ako me sjecanje ne vara ovakvu sam vidio na stanojku u mirkovcima '91... :)

pari mi turbo moderno za JNA moj stari je imao kuci borbeni komplet za rezervu , to bila grubo tkana vuna, valjda , nesto slicno dekicama iz alan forda s natpisom USA army
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30616
2014-04-12


Back to top Go down

Finci poludjeli za genocidnim jaknama JNA Empty Re: Finci poludjeli za genocidnim jaknama JNA

Post by veber 25/4/2017, 18:25

debotoijusto wrote:pari mi turbo moderno za JNA moj stari je imao kuci borbeni komplet za rezervu , to bila grubo tkana vuna, valjda , nesto slicno dekicama iz alan forda s natpisom USA army
koja jebena vuna?
ova uniforma sa slike bez veste je bila za izlazak u grad selo.
mi u odvojenim rodovima imali smo obleku u kojoj si moga izaći bez problema van.
ja sam bio ....... i imali smo četiri uniforme za svatko godišnje doba. za snijeg navlake za puške.

općenito pričate gluposti.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Finci poludjeli za genocidnim jaknama JNA Empty Re: Finci poludjeli za genocidnim jaknama JNA

Post by debotoijusto 25/4/2017, 18:32

veber wrote:
debotoijusto wrote:pari mi turbo moderno za JNA moj stari je imao kuci borbeni komplet za rezervu , to bila grubo tkana vuna, valjda , nesto slicno dekicama iz alan forda s natpisom USA army
koja jebena vuna?
ova uniforma sa slike bez veste je bila za izlazak u grad selo.
mi u odvojenim rodovima imali smo obleku u kojoj si moga izaći bez problema van.
ja sam bio ....... i imali smo četiri uniforme za svatko godišnje doba. za snijeg navlake za puške.

općenito pričate gluposti.

ovako zasigurno nije izgledalo a materijal bio kao one dekice od nasih baka
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30616
2014-04-12


Back to top Go down

Finci poludjeli za genocidnim jaknama JNA Empty Re: Finci poludjeli za genocidnim jaknama JNA

Post by veber 25/4/2017, 18:37

tako su izgledale, a oni koji su bili u jna znaju što je bilo sa stražnje strane.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Finci poludjeli za genocidnim jaknama JNA Empty Re: Finci poludjeli za genocidnim jaknama JNA

Post by veber 25/4/2017, 18:38

a jakna je fake.
fali jedan dodatak koji smo uvijek skidali.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Finci poludjeli za genocidnim jaknama JNA Empty Re: Finci poludjeli za genocidnim jaknama JNA

Post by debotoijusto 25/4/2017, 18:46

veber wrote:a jakna je fake.
fali jedan dodatak koji smo uvijek skidali.
jel te jakna vratila u neka sretna vremena ?
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30616
2014-04-12


Back to top Go down

Finci poludjeli za genocidnim jaknama JNA Empty Re: Finci poludjeli za genocidnim jaknama JNA

Post by veber 25/4/2017, 18:49

sretna?
nisu mi bila baš nešto sretna.
za razliku od tebe ja sam proveo skoro tri godine u uniformi.

u jna nam je bilo zabavno, kasnije je vrag odnio šalu. i nije bilo više bilo zabavno.
ali ti ne znaš kaj je to kao ni pol minkenske koja ovdje prijavljena.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Finci poludjeli za genocidnim jaknama JNA Empty Re: Finci poludjeli za genocidnim jaknama JNA

Post by Leviathan2 25/4/2017, 18:53

ja imam  dvije takve, dusu dalo kad se po zimi ide u sumu, kupio u zg na bivsem vojnom otpadu il kak se zvalo

_________________
Finci poludjeli za genocidnim jaknama JNA Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Finci poludjeli za genocidnim jaknama JNA Empty Re: Finci poludjeli za genocidnim jaknama JNA

Post by debotoijusto 25/4/2017, 18:54

veber wrote:sretna?
nisu mi bila baš nešto sretna.
za razliku od tebe ja sam proveo skoro tri godine u uniformi.

u jna nam je bilo zabavno, kasnije je vrag odnio šalu. i nije bilo više bilo zabavno.
ali ti ne znaš kaj je to kao ni pol minkenske koja ovdje prijavljena.

sve 5 , ne zalim za propustenim
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30616
2014-04-12


Back to top Go down

Finci poludjeli za genocidnim jaknama JNA Empty Re: Finci poludjeli za genocidnim jaknama JNA

Post by debotoijusto 25/4/2017, 18:56

Leviathan2 wrote:ja imam  dvije takve, dusu dalo kad se po zimi ide u sumu, kupio u zg na bivsem vojnom otpadu il kak se zvalo

hrabro , zamisli da @vucko zakljuci da @crvenkasti dolazi sumom...
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30616
2014-04-12


Back to top Go down

Finci poludjeli za genocidnim jaknama JNA Empty Re: Finci poludjeli za genocidnim jaknama JNA

Post by Leviathan2 25/4/2017, 19:00

debotoijusto wrote:
Leviathan2 wrote:ja imam  dvije takve, dusu dalo kad se po zimi ide u sumu, kupio u zg na bivsem vojnom otpadu il kak se zvalo

hrabro , zamisli da @vucko zakljuci da @crvenkasti dolazi sumom...
zast hrabro, boli me ona stvar ko sto misli, jakna je podobna za tumaranje po snijegu a lagana je sto joj je veliki plus,  sto neki proglasavaju haram  jakne isto ko isis na kroasane me zaboli ona stvar,

_________________
Finci poludjeli za genocidnim jaknama JNA Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Finci poludjeli za genocidnim jaknama JNA Empty Re: Finci poludjeli za genocidnim jaknama JNA

Post by RayMabus 25/4/2017, 19:05

Crpcka tekstilna industrija.

:popcorn
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

Finci poludjeli za genocidnim jaknama JNA Empty Re: Finci poludjeli za genocidnim jaknama JNA

Post by Guest 25/4/2017, 19:57

ima sam i ja , i mislim iman još doma od staroga iz JNA, mislim da se zvala "vjetnamka" , uglavnom vrhunska jaketa, uglavnom godinama sam je nosio dok sam izlazio vanka :D  najbolja jaketa ikada koju sam imao.. nekako lagana, udobna, ali i vrhunska zimi
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Finci poludjeli za genocidnim jaknama JNA Empty Re: Finci poludjeli za genocidnim jaknama JNA

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum