ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dali Kolinda pijana drži govore,kao što se govori u Hrvatskoj?

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Dali Kolinda pijana drži govore,kao što se govori u Hrvatskoj? - Page 2 Empty Re: Dali Kolinda pijana drži govore,kao što se govori u Hrvatskoj?

Post by immortal Sat 21 Dec - 10:56

pismejker wrote:
mortal wrote:
pismejker wrote:
Eroo wrote:PS: 
Milanović se svojedobno u Bundestagu požalio da u njegovom narodu još uvijek
postoji barem 1 milijun ljudi koji slušaju gusle... :D
Za razliku od njega ti isti ljudi su njen narod i imaju više srčne kulture nego svi Njemci zajedno.
svabi su pragmatican narod..ima ih puno i moraju misliti daleko unaprijed sto i kako..vama pak nema neke buducnosti,pa mozete slobodno guditi po guslama...svatko onoliko koliko mu kubikrauma u glavi dopusta... :rasta :rasta :rasta
bolje se brini o svojoj budućnosti
Hrvatska ide naprijed u pravom smjeru
Bog nas čuva
moja buducnost je osigurana u pragmaticnoj i ozbiljnoj drzavi...
za RH me nije vise nimalo briga...nemam nish sa njom..osim josh par nekretnina..
nek vas cuva..nemam nish protiv..
dok desnica ne zavlada

immortal

Posts : 23186
2014-04-16


Back to top Go down

Dali Kolinda pijana drži govore,kao što se govori u Hrvatskoj? - Page 2 Empty Re: Dali Kolinda pijana drži govore,kao što se govori u Hrvatskoj?

Post by Guest Sat 21 Dec - 10:58

mortal wrote:
pismejker wrote:
mortal wrote:
pismejker wrote:
Eroo wrote:PS: 
Milanović se svojedobno u Bundestagu požalio da u njegovom narodu još uvijek
postoji barem 1 milijun ljudi koji slušaju gusle... :D
Za razliku od njega ti isti ljudi su njen narod i imaju više srčne kulture nego svi Njemci zajedno.
svabi su pragmatican narod..ima ih puno i moraju misliti daleko unaprijed sto i kako..vama pak nema neke buducnosti,pa mozete slobodno guditi po guslama...svatko onoliko koliko mu kubikrauma u glavi dopusta... :rasta :rasta :rasta
bolje se brini o svojoj budućnosti
Hrvatska ide naprijed u pravom smjeru
Bog nas čuva
moja buducnost je osigurana u pragmaticnoj i ozbiljnoj drzavi...
za RH me nije vise nimalo briga...nemam nish sa njom..osim josh par nekretnina..
nek vas cuva..nemam nish protiv..
dok desnica ne zavlada
Pa JA JESAM DESNICA..poanta jest sto vi desnicu pojmite kao nesh ekstremno,sto u svabiji,ili Norveskoj,to nije(uvijek ima minoran broj umnoneukih,koji to tako pojme)...i zato stalno failate..desnica moderna ne znaci iskljucivost,nego postivanje tradicionalnog...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dali Kolinda pijana drži govore,kao što se govori u Hrvatskoj? - Page 2 Empty Re: Dali Kolinda pijana drži govore,kao što se govori u Hrvatskoj?

Post by Eroo Sat 21 Dec - 12:54

pismejker wrote:
mortal wrote:
pismejker wrote:
mortal wrote:
pismejker wrote:
svabi su pragmatican narod..ima ih puno i moraju misliti daleko unaprijed sto i kako..vama pak nema neke buducnosti,pa mozete slobodno guditi po guslama...svatko onoliko koliko mu kubikrauma u glavi dopusta... :rasta :rasta :rasta
bolje se brini o svojoj budućnosti
Hrvatska ide naprijed u pravom smjeru
Bog nas čuva
moja buducnost je osigurana u pragmaticnoj i ozbiljnoj drzavi...
za RH me nije vise nimalo briga...nemam nish sa njom..osim josh par nekretnina..
nek vas cuva..nemam nish protiv..
dok desnica ne zavlada
Pa JA JESAM DESNICA..poanta jest sto vi desnicu pojmite kao nesh ekstremno,sto u svabiji,ili Norveskoj,to nije(uvijek ima minoran broj umnoneukih,koji to tako pojme)...i zato stalno failate..desnica moderna ne znaci iskljucivost,nego postivanje tradicionalnog...
Po Milanoviću spadaš u dio "guslara". :D
Eroo
Eroo

Posts : 75014
2016-07-22


Back to top Go down

Dali Kolinda pijana drži govore,kao što se govori u Hrvatskoj? - Page 2 Empty Re: Dali Kolinda pijana drži govore,kao što se govori u Hrvatskoj?

Post by Guest Sat 21 Dec - 12:55

Eroo wrote:
pismejker wrote:
mortal wrote:
pismejker wrote:
mortal wrote:
bolje se brini o svojoj budućnosti
Hrvatska ide naprijed u pravom smjeru
Bog nas čuva
moja buducnost je osigurana u pragmaticnoj i ozbiljnoj drzavi...
za RH me nije vise nimalo briga...nemam nish sa njom..osim josh par nekretnina..
nek vas cuva..nemam nish protiv..
dok desnica ne zavlada
Pa JA JESAM DESNICA..poanta jest sto vi desnicu pojmite kao nesh ekstremno,sto u svabiji,ili Norveskoj,to nije(uvijek ima minoran broj umnoneukih,koji to tako pojme)...i zato stalno failate..desnica moderna ne znaci iskljucivost,nego postivanje tradicionalnog...
Po Milanoviću spadaš u dio "guslara". :D
dobro,sad.Milanovic,a niti ostali ne razliku bas boje,osim onog-crno-bijelo..a ja sam daleko od tih kategorizacija.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dali Kolinda pijana drži govore,kao što se govori u Hrvatskoj? - Page 2 Empty Re: Dali Kolinda pijana drži govore,kao što se govori u Hrvatskoj?

Post by Eroo Sat 21 Dec - 12:59

Podržavanje i održavanje tradicionalnog je temeljno pitanje domoljublja. 
Narod bez tradicije je bez okusa i mirisa i ne  ne postoji kao narod. 
Da Židovi nisu poštovali svoju tradiciju danas bi bili izgubljeni u arapskom moru
i s njima bi skupa dijelili 5 nobelovaca. :D
Eroo
Eroo

Posts : 75014
2016-07-22


Back to top Go down

Dali Kolinda pijana drži govore,kao što se govori u Hrvatskoj? - Page 2 Empty Re: Dali Kolinda pijana drži govore,kao što se govori u Hrvatskoj?

Post by Guest Sat 21 Dec - 13:03

Eroo wrote:Podržavanje i održavanje tradicionalnog je temeljno pitanje domoljublja. 
Narod bez tradicije je bez okusa i mirisa i ne  ne postoji kao narod. 
Da Židovi nisu poštovali svoju tradiciju danas bi bili izgubljeni u arapskom moru
i snjima bi skupa dijelili 5 nobelovaca. :D
Tako jest..no ovdi na balkanu mijesaju tradicionalno od iskljucivog..Iskljucivost ne donosi prosperitet..

U Israelu zive i rade i arapi,i sve dok postivaju zakon,nema problema...

U RH,kako vidimo po nekim izjavama forumasa,trazi se iskljuciva nacionalna cistoca..manjinama se na teret stavljaju raznorazne "krivice" dok se u domacih i najveci lopovluci i izdaje toleriraju..
Podsjetimo se..u zadnjih 30 godina ipak vladaju Hrvati i isti donose odluke,kao i ostalo sto se radi..to sto je u genima lopovluk,izdaja,korupcija,je posve druga stvar..nisu tome krive nacijonalne manjine.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dali Kolinda pijana drži govore,kao što se govori u Hrvatskoj? - Page 2 Empty Re: Dali Kolinda pijana drži govore,kao što se govori u Hrvatskoj?

Post by Sora Sat 21 Dec - 14:46

mortal wrote:
Eroo wrote:Dali Kolinda pijana drži govore,kao što se govori u Hrvatskoj? - Page 2 79601965_2604729102927366_4214797500877373440_o.jpg?_nc_cat=101&_nc_oc=AQmhcO2N1AUhMdn62CpnVEIc5amBFAnVoYz02k33AE5MPN3I8ZuF2GDQx3NZcC7mqHCTPG3Gp1wbDHaDFTI1XUph&_nc_ht=scontent-frt3-2
kraljica nije izdržala
ili nisu marili ili nisu znali da jake zaobilaze
svaka greška se plaća
zaštitu ne zaslužuju
I ima par sto hiljada Hrvata koji su sretni da su poginuli

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

Dali Kolinda pijana drži govore,kao što se govori u Hrvatskoj? - Page 2 Empty Re: Dali Kolinda pijana drži govore,kao što se govori u Hrvatskoj?

Post by Sora Sat 21 Dec - 14:50

Eroo wrote:WPodržavanje i održavanje tradicionalnog je temeljno pitanje domoljublja. 
Narod bez tradicije je bez okusa i mirisa i ne  ne postoji kao narod. 
Da Židovi nisu poštovali svoju tradiciju danas bi bili izgubljeni u arapskom moru
i s njima bi skupa dijelili 5 nobelovaca. :D
Slušanje nrkih pizdeka iz dijaspore temelj je gluposti i uništavanja drzave

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

Dali Kolinda pijana drži govore,kao što se govori u Hrvatskoj? - Page 2 Empty Re: Dali Kolinda pijana drži govore,kao što se govori u Hrvatskoj?

Post by Eroo Sat 21 Dec - 14:57

pismejker wrote:
U RH,kako vidimo po nekim izjavama forumasa,trazi se iskljuciva nacionalna cistoca..manjinama se na teret stavljaju raznorazne "krivice" dok se u domacih i najveci lopovluci i izdaje toleriraju..
To jednostavno nije istina. Neke manjine su priznate iako za takvo što nisu postojali nikakvi razlozi.
I kojim to manjinama se nešto stavlja na teret?  Objasni nam.
Mnogi stranci(velikani) su se u Hrvatskoj naturalizirali i s ponosom isticali svoje hrvatsvo.
Nije ih nitko na to tjerao. Ljubav do domovine je bila ta koja ih je definirala kao ljude.
Eroo
Eroo

Posts : 75014
2016-07-22


Back to top Go down

Dali Kolinda pijana drži govore,kao što se govori u Hrvatskoj? - Page 2 Empty Re: Dali Kolinda pijana drži govore,kao što se govori u Hrvatskoj?

Post by Guest Sat 21 Dec - 15:25

Eroo wrote:
pismejker wrote:
U RH,kako vidimo po nekim izjavama forumasa,trazi se iskljuciva nacionalna cistoca..manjinama se na teret stavljaju raznorazne "krivice" dok se u domacih i najveci lopovluci i izdaje toleriraju..
To jednostavno nije istina. Neke manjine su priznate iako za takvo što nisu postojali nikakvi razlozi.
I kojim to manjinama se nešto stavlja na teret?  Objasni nam.
Mnogi stranci(velikani) su se u Hrvatskoj naturalizirali i s ponosom isticali svoje hrvatsvo.
Nije ih nitko na to tjerao. Ljubav do domovine je bila ta koja ih je definirala kao ljude.
ebem te slijepa...jel sad vidljivije..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dali Kolinda pijana drži govore,kao što se govori u Hrvatskoj? - Page 2 Empty Re: Dali Kolinda pijana drži govore,kao što se govori u Hrvatskoj?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum