ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Najveća YouTube zvijezda u Hrvatskoj ima 17 g. i otvoreno govori o seksu i travi

Go down

Najveća YouTube zvijezda u Hrvatskoj ima 17 g. i otvoreno govori o seksu i travi Empty Najveća YouTube zvijezda u Hrvatskoj ima 17 g. i otvoreno govori o seksu i travi

Post by Hektorović 19/10/2018, 12:17

Najveća YouTube zvijezda u Hrvatskoj ima 17 g. i otvoreno govori o seksu i travi
prije 14 sati
GODINA je 2018. godina i zvijezde su se s filmskog platna i crvenog tepiha preselile na YouTube. Mladim generacijama uzori više nisu filmske zvijezde i glazbenici, nego osobe koje djeluju putem YouTube kanala. Jedna od najvećih zvijezda YouTube-a u Hrvatskoj je 17-godišnja Nika Ilčić iz Zagreba koju prati 200 tisuća ljudi. 

Nika ima i svoj blog na internetu, u kojemu je otkrila da je ljubav prema šminkanju otkrila jako rano.
"S 8 godina sam otkrila svoju ljubav prema šminkanju i uljepšavanju, koju sam kasnije počela dokumentirati na svom YouTube i Instagram profilu. Prvi video, na xfabniksx kanal, objavljen je u veljači 2015. godine. Na mojim kanalima možete naci sadržaj koji je smiješan i zabavan do onog malo ozbiljnijeg i pametnijeg.
Također možete naći razne skečeve, izazove, makeup videe, storytimeove, recenzije itd.
Kroz ovo prekrasno virtualno putovanje upoznala sam jako puno prekrasnih i inspirativnih ljudi, proputovala brojne gradove i države, stekla puno novih iskustava i dobila najbolju obitelj pratitelja koju sam mogla poželjeti", napisala je ova mlada dama u svojoj biografiji na blogu.

Nika objavljuje YouTube videe s raznim temama, a jedan od njezinih najgledanijih videa je onaj u kojemu je opisala svoj prvi seks, prvi poljubac i prvo konzumiranje trave.



Nika je fanovima otkrila da se prvi put poljubila s 12 godina s prijateljicom u toaletu, te da je probala kolač s marihuanom u Amsterdamu. Otkrila je i da je za 17. rođendan dobila vibrator te da je njezino prvo seksualno iskustvo bilo jako smiješno.
Nika kaže da je jako živciraju klinci u klubovima. U jednom od videa je opisala iskustvo iz jednog kluba u Zagrebu gdje se jedna 15-godišnjakinja toliko napila da su je zaštitari iznijeli iz kluba.



Nika je jako popularna i na Instagramu, gdje je prate 162 tisuće ljudi, što ukupnu brojku njezinih pratitelja podiže na 362 tisuće. Budući da surađuje s nekoliko brendova, može se zaključiti da od YouTubea i Instagrama lijepo i zarađuje.
Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?




Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Najveća YouTube zvijezda u Hrvatskoj ima 17 g. i otvoreno govori o seksu i travi Empty Re: Najveća YouTube zvijezda u Hrvatskoj ima 17 g. i otvoreno govori o seksu i travi

Post by Hektorović 19/10/2018, 12:18

Najveća YouTube zvijezda u Hrvatskoj ima 17 g. i otvoreno govori o seksu i travi Unknow10
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Najveća YouTube zvijezda u Hrvatskoj ima 17 g. i otvoreno govori o seksu i travi Empty Re: Najveća YouTube zvijezda u Hrvatskoj ima 17 g. i otvoreno govori o seksu i travi

Post by debotoijusto 19/10/2018, 22:53

poduzetnica , biljezim +
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30660
2014-04-12


Back to top Go down

Najveća YouTube zvijezda u Hrvatskoj ima 17 g. i otvoreno govori o seksu i travi Empty Re: Najveća YouTube zvijezda u Hrvatskoj ima 17 g. i otvoreno govori o seksu i travi

Post by Hektorović 19/10/2018, 23:32

pismejker wrote:trash.. :cleanteeth

Ima sasvim lijepih, pristojnih i zrelih cura od 17... ovo je neodgojeno derište sa lošom šminkom i preseravanjem po instagramu...
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Najveća YouTube zvijezda u Hrvatskoj ima 17 g. i otvoreno govori o seksu i travi Empty Re: Najveća YouTube zvijezda u Hrvatskoj ima 17 g. i otvoreno govori o seksu i travi

Post by Yehudim 20/10/2018, 00:09

Podrška maloj

+ za iskrenost

_________________
.
Yehudim
Yehudim

Posts : 4913
2018-03-06


Back to top Go down

Najveća YouTube zvijezda u Hrvatskoj ima 17 g. i otvoreno govori o seksu i travi Empty Re: Najveća YouTube zvijezda u Hrvatskoj ima 17 g. i otvoreno govori o seksu i travi

Post by Guest 20/10/2018, 02:42

Još jedna što zarađuje na budalama...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Najveća YouTube zvijezda u Hrvatskoj ima 17 g. i otvoreno govori o seksu i travi Empty Re: Najveća YouTube zvijezda u Hrvatskoj ima 17 g. i otvoreno govori o seksu i travi

Post by Guest 20/10/2018, 02:49

Hektorović wrote:
Kroz ovo prekrasno virtualno putovanje upoznala sam jako puno prekrasnih i inspirativnih ljudi, proputovala brojne gradove i države, stekla puno novih iskustava i dobila najbolju obitelj pratitelja koju sam mogla poželjeti", napisala je ova mlada dama u svojoj biografiji na blogu.
Prijalelja? Prekrasnih ljudi? ...LOL!...Balavo derište ima puno virtualnih "prijatelja"... Ne vjerujem da je ikoga upoznala onakvim kakav taj zapravo je... Mislim da bi je se velika većina njih odrekla za 35 kuna...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Najveća YouTube zvijezda u Hrvatskoj ima 17 g. i otvoreno govori o seksu i travi Empty Re: Najveća YouTube zvijezda u Hrvatskoj ima 17 g. i otvoreno govori o seksu i travi

Post by immortal 20/10/2018, 10:32

cassanowa wrote:Još jedna što zarađuje na budalama...
nisam znala da ovako zarađuju
immortal
immortal

Female
Posts : 23185
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Najveća YouTube zvijezda u Hrvatskoj ima 17 g. i otvoreno govori o seksu i travi Empty Re: Najveća YouTube zvijezda u Hrvatskoj ima 17 g. i otvoreno govori o seksu i travi

Post by immortal 20/10/2018, 10:50

cassanowa wrote:
Hektorović wrote:
Kroz ovo prekrasno virtualno putovanje upoznala sam jako puno prekrasnih i inspirativnih ljudi, proputovala brojne gradove i države, stekla puno novih iskustava i dobila najbolju obitelj pratitelja koju sam mogla poželjeti", napisala je ova mlada dama u svojoj biografiji na blogu.
Prijalelja? Prekrasnih ljudi? ...LOL!...Balavo derište ima puno virtualnih "prijatelja"... Ne vjerujem da je ikoga upoznala onakvim kakav taj zapravo je... Mislim da bi je se velika većina njih odrekla za 35 kuna...
nije to toliko bitno jer ona očito uživa dok to radi.. ispunjava ju i dobro se osjeća.. vidiš da je sva u elementu, problem će biti ako se jednog dana promjeni, poželi drugačiji život, ako joj se zgadi sve to što je radila neće moći obrisati tragove, to sve može kasnije negativno djelovati na nju
a možda se vine u zvjezde infuencera, zatim u nešto veće istog smjera.. ne znaš što njoj nosi budućnost
možda joj to sve osigura život na nivou boljem od onog koji mi imamo
immortal
immortal

Female
Posts : 23185
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Najveća YouTube zvijezda u Hrvatskoj ima 17 g. i otvoreno govori o seksu i travi Empty Re: Najveća YouTube zvijezda u Hrvatskoj ima 17 g. i otvoreno govori o seksu i travi

Post by immortal 20/10/2018, 10:52

Hektorović wrote:
pismejker wrote:trash.. :cleanteeth

Ima sasvim lijepih, pristojnih i zrelih cura od 17... ovo je neodgojeno derište sa lošom šminkom i preseravanjem po instagramu...
ovisi tko što traži
te pristojne, dobre u životu masu puta prođu lošije od ovakvih slučajeva
u svakom slučaju bolje je i ovo od padanja u depru.. neka mladi žive


Last edited by mortal on 20/10/2018, 10:59; edited 1 time in total
immortal
immortal

Female
Posts : 23185
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Najveća YouTube zvijezda u Hrvatskoj ima 17 g. i otvoreno govori o seksu i travi Empty Re: Najveća YouTube zvijezda u Hrvatskoj ima 17 g. i otvoreno govori o seksu i travi

Post by immortal 20/10/2018, 10:58

jednom su mi predlagali da djelim recepte preko videa i kuham , drugi put pitali želim li biti influencerica... nisam ni znala što je to.. zvuči kao prijenosnik bolesti
nisam ni jedno ni drugo.. i dalje ljepim metal po forumu

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23185
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Najveća YouTube zvijezda u Hrvatskoj ima 17 g. i otvoreno govori o seksu i travi Empty Re: Najveća YouTube zvijezda u Hrvatskoj ima 17 g. i otvoreno govori o seksu i travi

Post by kic 20/10/2018, 11:03


samo metal

:megaman-headbang

kic
kic
Admin

Male
Posts : 48019
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Najveća YouTube zvijezda u Hrvatskoj ima 17 g. i otvoreno govori o seksu i travi Empty Re: Najveća YouTube zvijezda u Hrvatskoj ima 17 g. i otvoreno govori o seksu i travi

Post by immortal 20/10/2018, 11:06

:tu   sunny

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23185
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Najveća YouTube zvijezda u Hrvatskoj ima 17 g. i otvoreno govori o seksu i travi Empty Re: Najveća YouTube zvijezda u Hrvatskoj ima 17 g. i otvoreno govori o seksu i travi

Post by Guest 20/10/2018, 11:13

mortal wrote:jednom su mi predlagali da djelim recepte preko videa i kuham , drugi put pitali želim li biti influencerica... nisam ni znala što je to.. zvuči kao prijenosnik bolesti
nisam ni jedno ni drugo.. i dalje ljepim metal po forumu


o pas t iguzicu... lol! bas me nasmija dobro... lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Najveća YouTube zvijezda u Hrvatskoj ima 17 g. i otvoreno govori o seksu i travi Empty Re: Najveća YouTube zvijezda u Hrvatskoj ima 17 g. i otvoreno govori o seksu i travi

Post by Guest 20/10/2018, 11:17

Hektorović wrote:
pismejker wrote:trash.. :cleanteeth

Ima sasvim lijepih, pristojnih i zrelih cura od 17... ovo je neodgojeno derište sa lošom šminkom i preseravanjem po instagramu...
Pa govorim uglavnom o tim koje prek ososhl medija promoviraju sebe,a povodljive tukice i tukci ih folovaju...vremenom,ako skupe dovoljno foloversa,mogu naci nekog sponzora da ih financira i preko njih nudi svoje proizvode i usluge..
Dakle u osnovi,masovni internet prodavaci roba i usluga..nis na cvrstim temeljima..
Ponudi joj 5k ojra za jednu noc,imat ces najbrutalniju kurwicu koju si ikad vidio...to je oguglalo,ocvrslo,postalo imuno na moralisticke prosere i ostalo...
Pristojne i zrele...dajte najte...poanta je da svaka ima svoj okidac.treba samo naci koji.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Najveća YouTube zvijezda u Hrvatskoj ima 17 g. i otvoreno govori o seksu i travi Empty Re: Najveća YouTube zvijezda u Hrvatskoj ima 17 g. i otvoreno govori o seksu i travi

Post by Guest 20/10/2018, 17:41

mortal wrote:
cassanowa wrote:
Hektorović wrote:
Kroz ovo prekrasno virtualno putovanje upoznala sam jako puno prekrasnih i inspirativnih ljudi, proputovala brojne gradove i države, stekla puno novih iskustava i dobila najbolju obitelj pratitelja koju sam mogla poželjeti", napisala je ova mlada dama u svojoj biografiji na blogu.
Prijalelja? Prekrasnih ljudi? ...LOL!...Balavo derište ima puno virtualnih "prijatelja"... Ne vjerujem da je ikoga upoznala onakvim kakav taj zapravo je... Mislim da bi je se velika većina njih odrekla za 35 kuna...
nije to toliko bitno jer ona očito uživa dok to radi.. ispunjava ju i dobro se osjeća.. vidiš da je sva u elementu, problem će biti ako se jednog dana promjeni, poželi drugačiji život, ako joj se zgadi sve to što je radila neće moći obrisati tragove, to sve može kasnije negativno djelovati na nju
a možda se vine u zvjezde infuencera, zatim u nešto veće istog smjera.. ne znaš što njoj nosi budućnost
možda joj to sve osigura život na nivou boljem od onog koji mi imamo
Nju bi još i mogao razumjeti, ali one od kojih ona živi ne mogu...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Najveća YouTube zvijezda u Hrvatskoj ima 17 g. i otvoreno govori o seksu i travi Empty Re: Najveća YouTube zvijezda u Hrvatskoj ima 17 g. i otvoreno govori o seksu i travi

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum