ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Denkverbot

Page 40 of 50 Previous  1 ... 21 ... 39, 40, 41 ... 45 ... 50  Next

Go down

Denkverbot - Page 40 Empty Re: Denkverbot

Post by mativka Mon 30 Dec - 21:51

No da,

Kakav je to kapitalizam bez socijalizma?

mativka

Posts : 5952
2018-08-07


Back to top Go down

Denkverbot - Page 40 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Mon 30 Dec - 21:51

mativka wrote:
Ra wrote:
mativka wrote:
Ra wrote:
mativka wrote:
Da, :)
Pa hvala ti što se sjećaš!

Uvijek onako rezimiram prošlu..i danas sam baš pred kolegicama izrekla na glas misao:
Što li će nam ova godina donijeti...
Zašto hvala. Pa nisam ti tad pomogla ja nego netko drugi. ;)
Oh, sjećam se puno toga. Nije namjerno. Jednostavno se sjećam. :)

Što god da nam donese neće biti nešto što neću moći preživjeti ili proživjeti. 
Osim smrti naravno. A to ionako nije u mojoj nadležnosti i moći. 

A nadam se najboljoj. Boljoj od svih dosadašnjih. :)
Ra,
prekrasna si osoba...jedna od rijetkih.
Hvala Mate, ali nisam ni približno prekrasna. :)
Samo sam proživjela malo više od drugih pa sam pokupila zrno mudrosti iz prve ruke. ;)

Ti si mi draga osoba od prvog dana i volim s tobom pričati. Prema tome, komplimenti idu dvosmjerno. :D
Volim izigravati mudraca, ali sam više tip šaljivdžije ;)
I ostani šaljivdžija. To je raca u izumiranju. Deficitarna do kraja. :)

Idem Mate. 
Ako bude frka  sutra navečer, bit ću blizu kompa... možeš računati barem na brzinski zagrljaj. ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 40 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Mon 30 Dec - 21:52

mativka wrote:No da,

Kakav je to kapitalizam bez socijalizma?
Sirov. Neprobavljiv.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 40 Empty Re: Denkverbot

Post by mativka Mon 30 Dec - 21:53

Ra wrote:
mativka wrote:
Ra wrote:
mativka wrote:
Ra wrote:
Zašto hvala. Pa nisam ti tad pomogla ja nego netko drugi. ;)
Oh, sjećam se puno toga. Nije namjerno. Jednostavno se sjećam. :)

Što god da nam donese neće biti nešto što neću moći preživjeti ili proživjeti. 
Osim smrti naravno. A to ionako nije u mojoj nadležnosti i moći. 

A nadam se najboljoj. Boljoj od svih dosadašnjih. :)
Ra,
prekrasna si osoba...jedna od rijetkih.
Hvala Mate, ali nisam ni približno prekrasna. :)
Samo sam proživjela malo više od drugih pa sam pokupila zrno mudrosti iz prve ruke. ;)

Ti si mi draga osoba od prvog dana i volim s tobom pričati. Prema tome, komplimenti idu dvosmjerno. :D
Volim izigravati mudraca, ali sam više tip šaljivdžije ;)
I ostani šaljivdžija. To je raca u izumiranju. Deficitarna do kraja. :)

Idem Mate. 
Ako bude frka  sutra navečer, bit ću blizu kompa... možeš računati barem na brzinski zagrljaj. ;)
Svakako,
Nek se tradicija nastavi :)

_________________
On & On
mativka
mativka

Posts : 5952
2018-08-07


Back to top Go down

Denkverbot - Page 40 Empty Re: Denkverbot

Post by kic Mon 30 Dec - 21:54

Ra wrote:
mativka wrote:
Ra wrote:
mativka wrote:
Možda nam samo treba sex?!
A možda. A to se barem lako riješi.  :D
Lako, al malo teže :D
Hahaha točno znam što misliš. I slažem se. :D

ovdje muški upadaju:

a ča misli?
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48020
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 40 Empty Re: Denkverbot

Post by mativka Mon 30 Dec - 21:56

Ra wrote:
mativka wrote:No da,

Kakav je to kapitalizam bez socijalizma?
Sirov. Neprobavljiv.
Pitam se,
što bi Aben rekao na ovaj upit :)

_________________
On & On
mativka
mativka

Posts : 5952
2018-08-07


Back to top Go down

Denkverbot - Page 40 Empty Re: Denkverbot

Post by mativka Mon 30 Dec - 21:58

kic wrote:
Ra wrote:
mativka wrote:
Ra wrote:
mativka wrote:
Možda nam samo treba sex?!
A možda. A to se barem lako riješi.  :D
Lako, al malo teže :D
Hahaha točno znam što misliš. I slažem se. :D

ovdje muški upadaju:

a ča misli?
Ima li muških? :D

_________________
On & On
mativka
mativka

Posts : 5952
2018-08-07


Back to top Go down

Denkverbot - Page 40 Empty Re: Denkverbot

Post by kic Mon 30 Dec - 21:59

mativka wrote:
kic wrote:
Ra wrote:
mativka wrote:
Ra wrote:
mativka wrote:
Možda nam samo treba sex?!
A možda. A to se barem lako riješi.  :D
Lako, al malo teže :D
Hahaha točno znam što misliš. I slažem se. :D

ovdje muški upadaju:

a ča misli?
Ima li muških? :D

50% populacije kažu
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48020
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 40 Empty Re: Denkverbot

Post by mativka Mon 30 Dec - 22:01

kic wrote:
mativka wrote:
kic wrote:
Ra wrote:
mativka wrote:
Lako, al malo teže :D
Hahaha točno znam što misliš. I slažem se. :D

ovdje muški upadaju:

a ča misli?
Ima li muških? :D

50% populacije kažu
A mi žene se odjavljujemo,...pa da vidimo :)

_________________
On & On
mativka
mativka

Posts : 5952
2018-08-07


Back to top Go down

Denkverbot - Page 40 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Mon 30 Dec - 22:20

Ra wrote:
Guest wrote:
Ra wrote:
Gnječ wrote:
Ra wrote:
Gnječ, odgovorit ću ti pod Najticom da ne tražim tvoj post.

I, btw, da znam odgovor ne bih pitala. Već sam negdje prije napisala da nagađam, pogađam, preispitujem....

ja sam dao više odgovora, međutim, niti jedan nisi komentirala. stavio sam i dva videa ali ignor doneba vjerovatno iskačem iz ladice u koju si me ugurala pa se to ne pika jer onda bi morala promijeniti sebe i tvoj stav u odnosu na mene a to je jebeno bolno pa je onda lakše trolat i nipodaštavat Gnječa nego mu i u tragovima priznati da je u pravu. ne...ne no no...
Joj Gnječ. 
Odjavio si se prije no što sam ti odgovorila.   gaah


Oprosti što nisam komentirala tvoje komentare. Sve sam pročitala, ali nisam komentirala sve. Nisam ni Matine, ni sve od ebenice, Najtice ... Pa znaš me više od deset godina, majkumu. Nisam revna po tom pitanju, jbg :_|
Da se nas dvoje jednom za svagda dogovorimo. Ti na forumu možeš tu napisati što te volja. Psovati, ljutiti se, vikati, prijetiti, mene nećeš prepasti niti promijeniti moje mišljenje o tebi. 
Ja sam upoznala jednog drugog Gnječa, čovjeka dragog i toplog, koji mi je olakšao život kad mi je bilo jako teško. Taj moj pajdo, drug i prijatelj, tjerao je skupa sa mnom golubove da mi ne seru na ulaz ureda, šarafao je skupa sa mnom police, uređivao vrtove, slušao me kad sam cmoljila na krkane koji su me uvrijedili. S tim drugom sam dijelila porciju kobasica u pivnici, sjedila na pločniku uz arenu slušajući koncert za koji nismo imali para, pila pivo koje inače ne podnosim i komentirala ženske u minicama. Taj moj drug me skupa s  U. ispratio kad sam krenula u nepoznato, mahnuo mi i poželio sreću. Ja to ne mogu i ne želim zaboraviti. To si meni ti, osoba koja me nikad nije uvrijedila u RL, a ne ovaj forumski Gnječ....  i sad pizdi i dalje i vrijeđaj se i gunđaj i yebi svima matere uzduž i poprijeko, izvlači ciklon b i utoku...  ja znam tko si, mene nećeš zavarati. :)

Da, strpala sam te u ladicu. 
U moju dragocjenu ladicu koju nosim u srcu, a u kojoj su moji dragi prijatelji i svi oni divni ljudi koje sam srela slučajno, ali su mi obogatili život, uljepšali ga i dali mu smisao. 

Sretan ti Božić (znam da ga ne slaviš, ali ti želim ono što on simbolično nosi) i Nova godina i... ako se ne pojaviš i roćkas.  :kiss:

I'm back.

HVALA!

sad dođoh i vidim ovo. to moram skinšotat i pohranit u pismohranu.

opet me ova luda Ra navukla da se opet i opet registriram na ovaj šugavi forum.

da, sve je istina što si napisala. jedino neznaš da sam sa U. proboravio cijelo popodne na aerodromu dok je njoj stigla gvozdena ptica a onda do grada mi je bila cijela avantura dva dana bez sna dođem u pivnicu po jučerašnje poglotke puna borša teška ko smrt i teglim ti ja to i onda u plodinama naručim pivo i zaspem na terasi nisam mogao ni naprijed ni nazad ljeto pun kurac ljudi nitko da me pita jel mi šta treba mogo sam umrit na toj jebenoj ustaškoj terasi. na žalost svih ustašofilnih i klerofašističkih rvata nisam umro snašo sam se sam nisam bezveze išo na one NNNI akcije.

ja sam ružno pače. tko nije shvatio neće nikad ni shvatiti. jel netko shvatio što je tu pisac htio reći? jes moj kurac.


još sam nešto htio dobroga reć ali zbog zuba vremena i zbog zubobolje koja me sad jebe mi je promaklo i otišlo u nepovrat...

uglavnom, svima sretna nova godina i nemojte se zajebavat imate samo jedan život i nakon toga prc. nema ni raja ni pakla samo vječno spavanje. dakle, nemojte raditi drugima ono što ne želite da drugi rade vama i što je još bitnije, radite drugima ono što drugi rade vama ali tako da ne riskirate zatvor....hmmmm....



avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 40 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Mon 30 Dec - 22:40

šta je sad? nitko ne piše! nisam vam valjda uništio vorumsku rvacko ustaško klerofašističku domoljubnu novu godinu? ako jesam baš mi je drago. evo Kolinda se napila od muke jebo je otac.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 40 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Mon 30 Dec - 23:02

i uglavnom, na staru godinu sam se sa svima posvadžao tako da nakon nove godine imam fresh start.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 40 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Mon 30 Dec - 23:06

ajdete ljudi u pizdu materinu puni ste otrova, govana ega, taštine i distorzije za popizdit. svi fercerate do jaja uozbiljite se sutra, prekosutra, dej after tomorow...pipl mast trast as!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 40 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Mon 30 Dec - 23:26

sad sam bio na psihijatrijskom odjelu ViP. majkomila....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 40 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Mon 30 Dec - 23:41

mativka mi dosta liči na enjoyku. jedino što mativka ima dva fakulteta znači trostruko je opasnija po život i zdravlje od enyojke a enyoj je jebeno opaka psihopatska kučka. žao mi je ali od tisuće i tisuće ljudi s kojima sam došao u kontakt, one baš koji su ok i to dokazano ok mogu izbrojati na prste jedne ruke....nažalost.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 40 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Tue 31 Dec - 6:18

mativka wrote:
Ra wrote:
ebenica wrote:
mativka wrote:
ebenica wrote:
naravno, zato i odem kad treba sa foruma jer je neki puta nepravedno biti dio nečijeg života, jer je i virtualni život-život, neki puta kad daješ ispada da uzimaš.
Voliš li ti zavoditi?
? kakvo je ovo pitanje? :roll  ne, naravno da ne, nikad to ne radim.
Kakvo? Pa direktno.  :D
Sumnjivo lice si.  pirat
On je jedina osoba s kojom sam na forumu ikada psovala.
Bili smo si tako dobri pa smo si majke spominjali :)
ne vjerujem da sam ti ja ikad spominjao majku, sa ženama se držim nekih granica, sa muškima nemam tih problema iako i njima spominjanje majke nije osobno već je upućeno stavovima koje zastupaju, prema nekim stvarima jednostavno treba biti grub.

ne znam kakavo to veze ima sa "zavođenjem", duboko se nadam da tebe ne zavode psovkama a pogotovo da bih te ja zavodio ne samo psovkama nego općenito.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 40 Empty Re: Denkverbot

Post by mativka Tue 31 Dec - 10:02

Gnječ wrote:i uglavnom, na staru godinu sam se sa svima posvadžao tako da nakon nove godine imam fresh start.
Sada mudrije :)

_________________
On & On
mativka
mativka

Posts : 5952
2018-08-07


Back to top Go down

Denkverbot - Page 40 Empty Re: Denkverbot

Post by mativka Tue 31 Dec - 10:06

ebenica wrote:
mativka wrote:
Ra wrote:
ebenica wrote:
mativka wrote:
Voliš li ti zavoditi?
? kakvo je ovo pitanje? :roll  ne, naravno da ne, nikad to ne radim.
Kakvo? Pa direktno.  :D
Sumnjivo lice si.  pirat
On je jedina osoba s kojom sam na forumu ikada psovala.
Bili smo si tako dobri pa smo si majke spominjali :)
ne vjerujem da sam ti ja ikad spominjao majku, sa ženama se držim nekih granica, sa muškima nemam tih problema iako i njima spominjanje majke nije osobno već je upućeno stavovima koje zastupaju, prema nekim stvarima jednostavno treba biti grub.

ne znam kakavo to veze ima sa "zavođenjem", duboko se nadam da tebe ne zavode psovkama a pogotovo da bih te ja zavodio ne samo psovkama nego općenito.
Uuu jesmo se dobrano pokrkali :)
Niche je stavljao neke slike, pa smo komentirali. Na kraju se komentiranje svelo na majke gluhe i slijepe :)

Pitanje zavođenja sam postavila zbog rečenice koja mi nije jasna do kraja:.... virtualni život je život, neki put kada daješ ispada da uzimaš...

_________________
On & On
mativka
mativka

Posts : 5952
2018-08-07


Back to top Go down

Denkverbot - Page 40 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Tue 31 Dec - 10:09

mativka wrote: Na kraju se komentiranje svelo na majke gluhe i slijepe :)

Pitanje zavođenja sam postavila zbog rečenice koja mi nije jasna do kraja:.... virtualni život je život, neki put kada daješ ispada da uzimaš...
:roll , ok, ako ti tako kažeš.

bio sam jasan da nisam mogao biti jasniji.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 40 Empty Re: Denkverbot

Post by aben Tue 31 Dec - 10:27

* * *

Parmenides goes up to the counter. “Same as always?” asks the barista. Parmenides nods.

* * *

Pythagoras goes up to the counter and orders a caffe Americano. “Mmmmm,” he says, tasting it. “How do you guys make such good coffee?” “It’s made from the freshest beans,” the barista answers. Pythagoras screams and runs out of the store.

* * *

Thales goes up to the counter, says he’s trying to break his caffeine habit, and orders a decaf. The barista hands it to him. He takes a sip and spits it out. “Yuck!” he says. “What is this, water?”

* * *

Gottfried Leibniz goes up to the counter and orders a muffin. The barista says he’s lucky since there is only one muffin left. Isaac Newton shoves his way up to the counter, saying Leibniz cut in line and he was first. Leibniz insists that he was first. The two of them come to blows.

* * *

Georg Wilhelm Friedrich Hegel goes up to the counter and gives a tremendously long custom order in German, specifying exactly how much of each sort of syrup he wants, various espresso shots, cream in exactly the right pattern, and a bunch of toppings, all added in a specific order at a specific temperature. The barista can’t follow him, so just gives up and hands him a small plain coffee. He walks away. The people behind him in line are very impressed with his apparent expertise, and they all order the same thing Hegel got. The barista gives each of them a small plain coffee, and they all remark on how delicious it tastes and what a remarkable coffee connoisseur that Hegel is. “The Hegel” becomes a new Starbucks special and is wildly popular for the next seventy years.

* * *

Socrates goes up to the counter. “What would you like?” asks the barista. “What would you recommend?” asks Socrates. “I would go with the pumpkin spice latte,” says the barista. “Why?” asks Socrates. “It’s seasonal,” she answers. “But why exactly is a seasonal drink better than a non-seasonal drink?” “Well,” said the barista, “I guess it helps to connect you to the rhythm of the changing seasons.” “But do you do other things to connect yourself to that rhythm?” asked Socrates. “Like wear seasonal clothing? Or read seasonal books? If not, how come it’s only drinks that are seasonal?” “I’m not sure,” says the barista. “Think about it,” says Socrates, and leaves without getting anything.

* * *

Rene Descartes goes up to the counter. “I’ll have a scone,” he says. “Would you like juice with that?” asks the barista. “I think not,” says Descartes, and he ceases to exist.

* * *

Jean-Paul Sartre goes up to the counter. “What do you want?” asks the barista. Sartre thinks for a long while. “What do? I want?” he asks, and wanders off with a dazed look on his face.

* * *

William of Occam goes up to the counter. He orders a coffee.

* * *

Adam Smith goes up to the counter. “I’ll have a muffin,” he says. “Sorry,” says the barista, “but those two are fighting over the last muffin.” She points to Leibniz and Newton, who are still beating each other up. “I’ll pay $2 more than the sticker price, and you can keep the extra,” says Smith. The barista hands him the muffin.

* * *

John Buridan goes up to the counter and stares at the menu indecisively.

* * *

Ludwig Wittgenstein goes up to the counter. “I’ll have a small toffee mocha,” he says. “We don’t have small,” says the barista. “Then what sizes do you have?” “Just tall, grande, and venti.” “Then doesn’t that make ‘tall’ a ‘small’?” “We call it tall,” says the barista. Wittgenstein pounds his fist on the counter. “Tall has no meaning separate from the way it is used! You are just playing meaningless language games!” He storms out in a huff.

* * *

St. Anselm goes up to the counter and considers the greatest coffee of which it is possible to conceive. Since existence is more perfect than nonexistence, the coffee must exist. He brings it back to his table and drinks it.

* * *

Ayn Rand goes up to the counter. “What do you want?” asks the barista. “Exactly the relevant question. As a rational human being, it is my desires that are paramount. Since as a reasoning animal I have the power to choose, and since I am not bound by any demand to subordinate my desires to that of an outside party who wishes to use force or guilt to make me sacrifice my values to their values or to the values of some purely hypothetical collective, it is what I want that is imperative in this transaction. However, since I am dealing with you, and you are also a rational human being, under capitalism we have an opportunity to mutually satisfy our values in a way that leaves both of us richer and more fully human. You participate in the project of affirming my values by providing me with the coffee I want, and by paying you I am not only incentivizing you for the transaction, but giving you a chance to excel as a human being in the field of producing coffee. You do not produce the coffee because I am demanding it, or because I will use force against you if you do not, but because it most thoroughly represents your own values, particularly the value of creation. You would not make this coffee for me if it did not serve you in some way, and therefore by satisfying my desires you also reaffirm yourself. Insofar as you make inferior coffee, I will reject it and you will go bankrupt, but insofar as your coffee is truly excellent, a reflection of the excellence in your own soul and your achievement as a rationalist being, it will attract more people to your store, you will gain wealth, and you will be able to use that wealth further in pursuit of excellence as you, rather than some bureaucracy or collective, understand it. That is what it truly means to be a superior human.” “Okay, but what do you want?” asks the barista. “Really I just wanted to give that speech,” Rand says, and leaves.

* * *

Voltaire goes up to the counter and orders an espresso. He takes it and goes to his seat. The barista politely reminds him he has not yet paid. Voltaire stays seated, saying “I believe in freedom of espresso.”

* * *

Thomas Malthus goes up to the counter and orders a muffin. The barista tells him somebody just took the last one. Malthus grumbles that the Starbucks is getting too crowded and there’s never enough food for everybody.

* * *

Immanuel Kant goes up to the counter at exactly 8:14 AM. The barista has just finished making his iced cinnamon dolce latte, and hands it to him. He sips it for eight minutes and thirty seconds, then walks out the door.

* * *

Bertrand Russell goes up to the counter and orders the Hegel. He takes one sip, then exclaims “This just tastes like plain coffee! Why is everyone making such a big deal over it?”

* * *

Pierre Proudhon goes up to the counter and orders a Tazo Green Tea with toffee nut syrup, two espresso shots, and pumpkin spice mixed in. The barista warns him that this will taste terrible. “Pfah!” scoffs Proudhon. “Proper tea is theft!”

* * *

Sigmund Freud goes up to the counter. “I’ll have ass sex, presto,” he says. “What?!” asks the barista. “I said I’ll have iced espresso.” “Oh,” said the barista. “For a moment I misheard you.” “Yeah,” Freud tells her. “I fucked my mother. People say that.” “WHAT?!” asks the barista. “I said, all of the time other people say that.”

* * *

Jeremy Bentham goes up to the counter, holding a $50 bill. “What’s the cheapest drink you have?” he asks. “That would be our decaf roast, for only $1.99,” says the barista. “Good,” says Bentham and hands her the $50. “I’ll buy those for the next twenty-five people who show up.”

* * *

Patricia Churchland walks up to the counter and orders a latte. She sits down at a table and sips it. “Are you enjoying your beverage?” the barista asks. “No,” says Churchland.

* * *

Friedrich Nietzsche goes up to the counter. “I’ll have a scone,” he says. “Would you like juice with that?” asks the barista. “No, I hate juice,” says Nietzsche. The barista misinterprets him as saying “I hate Jews”, so she kills all the Jews in Europe

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 40 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Tue 31 Dec - 14:06

mativka wrote:
Gnječ wrote:i uglavnom, na staru godinu sam se sa svima posvadžao tako da nakon nove godine imam fresh start.
Sada mudrije :)

mativka, napuši se kurca.


evo. mudrije ne može.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 40 Empty Re: Denkverbot

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 40 of 50 Previous  1 ... 21 ... 39, 40, 41 ... 45 ... 50  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum