ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Handkeu uručena Nobelova nagrada za književnost: Hrvatska, Turska, Kosovo, Albanija i Sjeverna Makedonija bojktotirali

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

Handkeu uručena Nobelova nagrada za književnost: Hrvatska, Turska, Kosovo, Albanija i Sjeverna Makedonija bojktotirali - Page 5 Empty Re: Handkeu uručena Nobelova nagrada za književnost: Hrvatska, Turska, Kosovo, Albanija i Sjeverna Makedonija bojktotirali

Post by dzango 11/12/2019, 23:09

crvenkasti wrote:
dzango wrote:
crvenkasti wrote:Mi Šiptari, Hrvati i muslimani se trebamo dogovorit i namjerno ne pročitat ni jednu njegovu knjigu!

Nek vidi, smrad švabočetnučki!
Koji mu sad ti dođeš?

Ja sam Hrvat. Idem dobro sa Šiptarima, Turcima, muslimanima, tako nešto.
Faki samo salata.

dzango

Posts : 28140
2014-04-19


Back to top Go down

Handkeu uručena Nobelova nagrada za književnost: Hrvatska, Turska, Kosovo, Albanija i Sjeverna Makedonija bojktotirali - Page 5 Empty Re: Handkeu uručena Nobelova nagrada za književnost: Hrvatska, Turska, Kosovo, Albanija i Sjeverna Makedonija bojktotirali

Post by red wolf 11/12/2019, 23:09

Handkeu uručena Nobelova nagrada za književnost: Hrvatska, Turska, Kosovo, Albanija i Sjeverna Makedonija bojktotirali - Page 5 Acnt?_=1576102115019&did=21&tag=tier1_2&r=http%253A%252F%252Fwww.ex-iskon-pleme.com%252Ft37841p60-handkeu-urucena-nobelova-nagrada-za-knjizevnost-hrvatska-turska-kosovo-albanija-i-sjeverna-makedonija-bojktotirali&ua=Mozilla%2F5.0%20(Windows%20NT%206.3%3B%20Win64%3B%20x64%3B%20rv%3A70.0)%20Gecko%2F20100101%20Firefox%2F70Vi ljudi ste izgubili kompas...Slavite ljudsko dobro ne shvačajući da slavite zapravo zlo...
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15947
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Handkeu uručena Nobelova nagrada za književnost: Hrvatska, Turska, Kosovo, Albanija i Sjeverna Makedonija bojktotirali - Page 5 Empty Re: Handkeu uručena Nobelova nagrada za književnost: Hrvatska, Turska, Kosovo, Albanija i Sjeverna Makedonija bojktotirali

Post by crvenkasti 11/12/2019, 23:18

dzango wrote:
crvenkasti wrote:
dzango wrote:
crvenkasti wrote:Mi Šiptari, Hrvati i muslimani se trebamo dogovorit i namjerno ne pročitat ni jednu njegovu knjigu!

Nek vidi, smrad švabočetnučki!
Koji mu sad ti dođeš?

Ja sam Hrvat. Idem dobro sa Šiptarima, Turcima, muslimanima, tako nešto.
Faki samo salata.

Nismo mi krivi što Srbe mrze sve neki bezveznjaci i primitivci.

Istina je da se sad osjećamo glupo među njima.
Jebiga...
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28809
2014-04-17


Back to top Go down

Handkeu uručena Nobelova nagrada za književnost: Hrvatska, Turska, Kosovo, Albanija i Sjeverna Makedonija bojktotirali - Page 5 Empty Re: Handkeu uručena Nobelova nagrada za književnost: Hrvatska, Turska, Kosovo, Albanija i Sjeverna Makedonija bojktotirali

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum