ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

'Kraljica' sponzorusa Vlatka Pokos part.2!Izvrjedjala Skoru

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

'Kraljica' sponzorusa Vlatka Pokos part.2!Izvrjedjala Skoru - Page 2 Empty Re: 'Kraljica' sponzorusa Vlatka Pokos part.2!Izvrjedjala Skoru

Post by vuksadinare 8/12/2019, 11:30

ceka nas iznimna borba protiv pete kolone,bosnjak,migranata,vuciceve srbije ali i dijela licemjerne medjunarodne zajednice...izacicemo pobjednici ali cijena ce ooet biti placena..

vuksadinare

Posts : 99105
2015-09-08


Back to top Go down

'Kraljica' sponzorusa Vlatka Pokos part.2!Izvrjedjala Skoru - Page 2 Empty Re: 'Kraljica' sponzorusa Vlatka Pokos part.2!Izvrjedjala Skoru

Post by danni1 8/12/2019, 12:35

pismejker wrote:
danni1 wrote:
Sora wrote:Bravo Vlatka 
Eto vam prave domoljupke 
Mogla bi rec puca mi vuvo za vas 
Ali savjetuje zena ..pametno
JE. Baš prava domoljupka.  Kurva koja je živjela na račun bogataša kojima je bogatstvo omogučio HDZ. kad se izlizala i ovi je odbacili otišla u Kanadu pa sad odande prodaje pamet.
kakogod,istinu rekla jeste..bar je bila u tom svijetu pa dobro zna sto se i kako dogadjalo.. :cleanteeth
Pa je. Poanta da nije uredu nekom predbacivati ono što si i sam radio. Pokosica i moral su također nespojivi.

Stvari tako funkcioniraju. Ne postoji alternativa za Škoru,Milanovića, Kolindu.....svi oni imaju "putra na glavi". Politika je "kurva" ne samo kod nas već svugdje u svijetu. Tražiti moral kod političara je glupavo gubljenje vremena.

_________________
'Kraljica' sponzorusa Vlatka Pokos part.2!Izvrjedjala Skoru - Page 2 Comment_eYTostYMe28qO4zCPkZ25P5YRTpkR4rA,w400
danni1
danni1

Male
Posts : 5159
2014-04-16

Age : 52
Lokacija: : Dugo Selo

Back to top Go down

'Kraljica' sponzorusa Vlatka Pokos part.2!Izvrjedjala Skoru - Page 2 Empty Re: 'Kraljica' sponzorusa Vlatka Pokos part.2!Izvrjedjala Skoru

Post by vuksadinare 8/12/2019, 12:53

danni1 wrote:
pismejker wrote:
danni1 wrote:
Sora wrote:Bravo Vlatka 
Eto vam prave domoljupke 
Mogla bi rec puca mi vuvo za vas 
Ali savjetuje zena ..pametno
JE. Baš prava domoljupka.  Kurva koja je živjela na račun bogataša kojima je bogatstvo omogučio HDZ. kad se izlizala i ovi je odbacili otišla u Kanadu pa sad odande prodaje pamet.
kakogod,istinu rekla jeste..bar je bila u tom svijetu pa dobro zna sto se i kako dogadjalo.. :cleanteeth
Pa je. Poanta da nije uredu nekom predbacivati ono što si i sam radio. Pokosica i moral su također nespojivi.

Stvari tako funkcioniraju. Ne postoji alternativa za Škoru,Milanovića, Kolindu.....svi oni imaju "putra na glavi". Politika je "kurva" ne samo kod nas već svugdje u svijetu. Tražiti moral kod političara je glupavo gubljenje vremena.
Vise kod nje prevladava ona...'zasto oni a ne ja'...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99105
2015-09-08


Back to top Go down

'Kraljica' sponzorusa Vlatka Pokos part.2!Izvrjedjala Skoru - Page 2 Empty Re: 'Kraljica' sponzorusa Vlatka Pokos part.2!Izvrjedjala Skoru

Post by immortal 8/12/2019, 13:18

vuksadinare wrote:ceka nas iznimna borba protiv pete kolone,bosnjak,migranata,vuciceve srbije ali i dijela licemjerne medjunarodne zajednice...izacicemo pobjednici ali cijena ce ooet biti placena..
:tu

treba se čuvati i unutarnjih lažaca u krugu desne opcije koji su pozivali na rušenje navedenih a Boga molili da ništa ne naprave
immortal
immortal

Female
Posts : 23153
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

'Kraljica' sponzorusa Vlatka Pokos part.2!Izvrjedjala Skoru - Page 2 Empty Re: 'Kraljica' sponzorusa Vlatka Pokos part.2!Izvrjedjala Skoru

Post by immortal 8/12/2019, 13:19

petokolonaši rigaju vatru, ali bolje još koji rat nego povrat stanja prije 91
(tu ne mislim na radna mjesta, nego prevlast crvenkastih i trofaznih)
immortal
immortal

Female
Posts : 23153
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

'Kraljica' sponzorusa Vlatka Pokos part.2!Izvrjedjala Skoru - Page 2 Empty Re: 'Kraljica' sponzorusa Vlatka Pokos part.2!Izvrjedjala Skoru

Post by crvenkasti 8/12/2019, 13:24

vuksadinare wrote:ceka nas iznimna borba protiv pete kolone,bosnjak,migranata,vuciceve srbije ali i dijela licemjerne medjunarodne zajednice...izacicemo pobjednici ali cijena ce ooet biti placena..

Treba i pojačati ustaštvo. Kad smo ustaše, jači smo.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28770
2014-04-17


Back to top Go down

'Kraljica' sponzorusa Vlatka Pokos part.2!Izvrjedjala Skoru - Page 2 Empty Re: 'Kraljica' sponzorusa Vlatka Pokos part.2!Izvrjedjala Skoru

Post by Guest 8/12/2019, 13:38

Fakat ne znam tko je bedastiji?

Ona, koja tako zdusno komentira nesto/nekoga sto je na drugoj strani sjeverne hemisfere ne bi trebalo uopce zamarati ili ovim debosima koji joj daju za pravo?

Postovane flundre i flundri, ako vam je Hrvatska doista takva, zasto ste uopce u Hrvatskoj?


Da se ja tako cutim u Hrvatskoj ne bih niti minute proveo u takvoj zemlji.

Ako ste pako vani i tako dozivljavate Hrvatsku ... pa ono, nadjite si neki hobi, procitajte knjigu, pojebite se ... ne!


No dobro, svaki bedak ima svoje veselje.

Nego ... cime se ona ono bavi u Kanadi?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

'Kraljica' sponzorusa Vlatka Pokos part.2!Izvrjedjala Skoru - Page 2 Empty Re: 'Kraljica' sponzorusa Vlatka Pokos part.2!Izvrjedjala Skoru

Post by Ringo10 8/12/2019, 13:56

PA dobro, moglo bi se Pokosicu još izjebat. 

Prvo malo popiješ ...
Ringo10
Ringo10

Posts : 21560
2015-09-24


Back to top Go down

'Kraljica' sponzorusa Vlatka Pokos part.2!Izvrjedjala Skoru - Page 2 Empty Re: 'Kraljica' sponzorusa Vlatka Pokos part.2!Izvrjedjala Skoru

Post by Guest 8/12/2019, 15:37

danni1 wrote:
pismejker wrote:
danni1 wrote:
Sora wrote:Bravo Vlatka 
Eto vam prave domoljupke 
Mogla bi rec puca mi vuvo za vas 
Ali savjetuje zena ..pametno
JE. Baš prava domoljupka.  Kurva koja je živjela na račun bogataša kojima je bogatstvo omogučio HDZ. kad se izlizala i ovi je odbacili otišla u Kanadu pa sad odande prodaje pamet.
kakogod,istinu rekla jeste..bar je bila u tom svijetu pa dobro zna sto se i kako dogadjalo.. :cleanteeth
Pa je. Poanta da nije uredu nekom predbacivati ono što si i sam radio. Pokosica i moral su također nespojivi.

Stvari tako funkcioniraju. Ne postoji alternativa za Škoru,Milanovića, Kolindu.....svi oni imaju "putra na glavi". Politika je "kurva" ne samo kod nas već svugdje u svijetu. Tražiti moral kod političara je glupavo gubljenje vremena.
:tu :tu :tu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

'Kraljica' sponzorusa Vlatka Pokos part.2!Izvrjedjala Skoru - Page 2 Empty Re: 'Kraljica' sponzorusa Vlatka Pokos part.2!Izvrjedjala Skoru

Post by debotoijusto 8/12/2019, 15:56

vuksadinare wrote:,inace ne bi me cudilo da je placena za ovakva sranja sto pise...ako koga ne zalim ne zalim nju i slicne iskompleksirane prostitutke i spoznoruse
soros mamicu mu...
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30616
2014-04-12


Back to top Go down

'Kraljica' sponzorusa Vlatka Pokos part.2!Izvrjedjala Skoru - Page 2 Empty Re: 'Kraljica' sponzorusa Vlatka Pokos part.2!Izvrjedjala Skoru

Post by debotoijusto 8/12/2019, 16:00

mortal wrote:
vuksadinare wrote:ceka nas iznimna borba protiv pete kolone,bosnjak,migranata,vuciceve srbije ali i dijela licemjerne medjunarodne zajednice...izacicemo pobjednici ali cijena ce ooet biti placena..
:tu

treba se čuvati i unutarnjih lažaca u krugu desne opcije koji su pozivali na rušenje navedenih a Boga molili da ništa ne naprave
uufff....
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30616
2014-04-12


Back to top Go down

'Kraljica' sponzorusa Vlatka Pokos part.2!Izvrjedjala Skoru - Page 2 Empty Re: 'Kraljica' sponzorusa Vlatka Pokos part.2!Izvrjedjala Skoru

Post by vuksadinare 8/12/2019, 16:02

debotoijusto wrote:
vuksadinare wrote:,inace ne bi me cudilo da je placena za ovakva sranja sto pise...ako koga ne zalim ne zalim nju i slicne iskompleksirane prostitutke i spoznoruse
soros mamicu mu...
Ma kakav soros..danas takva ide na niske tarife daj sto das..a cudim se debo da i ti toliko nisko padas da i ovoj straci kija gladi starcekima jaja dajes podrsku..jel to po poslovici neprijatelj mog neprijateljy je moj projatelj..pa da se sad radi glavom i bradom o cica drazi Basketball
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99105
2015-09-08


Back to top Go down

'Kraljica' sponzorusa Vlatka Pokos part.2!Izvrjedjala Skoru - Page 2 Empty Re: 'Kraljica' sponzorusa Vlatka Pokos part.2!Izvrjedjala Skoru

Post by Guest 8/12/2019, 16:08

vuksadinare wrote:
debotoijusto wrote:
vuksadinare wrote:,inace ne bi me cudilo da je placena za ovakva sranja sto pise...ako koga ne zalim ne zalim nju i slicne iskompleksirane prostitutke i spoznoruse
soros mamicu mu...
Ma kakav soros..danas takva ide na niske tarife daj sto das..a cudim se debo da i ti toliko nisko padas da i ovoj straci kija gladi starcekima jaja dajes podrsku..jel to po poslovici neprijatelj mog neprijateljy je moj projatelj..pa da se sad radi glavom i bradom o cica drazi Basketball
Pa istinu je rekla,a istini se ne daje nikakva podrska..prihvacas je ako si objektivan,ili ne prihvacas,ako si subjektivan...jel..logika.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

'Kraljica' sponzorusa Vlatka Pokos part.2!Izvrjedjala Skoru - Page 2 Empty Re: 'Kraljica' sponzorusa Vlatka Pokos part.2!Izvrjedjala Skoru

Post by debotoijusto 8/12/2019, 16:09

vuksadinare wrote:
debotoijusto wrote:
vuksadinare wrote:,inace ne bi me cudilo da je placena za ovakva sranja sto pise...ako koga ne zalim ne zalim nju i slicne iskompleksirane prostitutke i spoznoruse
soros mamicu mu...
Ma kakav soros..danas takva ide na niske tarife daj sto das..a cudim se debo da i ti toliko nisko padas da i ovoj straci kija gladi starcekima jaja dajes podrsku..jel to po poslovici neprijatelj mog neprijateljy je moj projatelj..pa da se sad radi glavom i bradom o cica drazi Basketball
njena lakomislena mladenacka nesretna ljubav prema bogatim smezuranim muskarcima ne mijenja cinjenicu da jasno kuzi igru
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30616
2014-04-12


Back to top Go down

'Kraljica' sponzorusa Vlatka Pokos part.2!Izvrjedjala Skoru - Page 2 Empty Re: 'Kraljica' sponzorusa Vlatka Pokos part.2!Izvrjedjala Skoru

Post by vuksadinare 8/12/2019, 16:13

debotoijusto wrote:
vuksadinare wrote:
debotoijusto wrote:
vuksadinare wrote:,inace ne bi me cudilo da je placena za ovakva sranja sto pise...ako koga ne zalim ne zalim nju i slicne iskompleksirane prostitutke i spoznoruse
soros mamicu mu...
Ma kakav soros..danas takva ide na niske tarife daj sto das..a cudim se debo da i ti toliko nisko padas da i ovoj straci kija gladi starcekima jaja dajes podrsku..jel to po poslovici neprijatelj mog neprijateljy je moj projatelj..pa da se sad radi glavom i bradom o cica drazi Basketball
njena lakomislena mladenacka nesretna ljubav prema bogatim smezuranim muskarcima ne mijenja cinjenicu da jasno kuzi igru
Koja lakomislena 'mladenacka' ljubav..pa dikan je izbacio sa 42,43 godine..a zlatko maric alias sokol sa 35,36...ta je mlada bila kad se slobo uspinjao na vlast :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99105
2015-09-08


Back to top Go down

'Kraljica' sponzorusa Vlatka Pokos part.2!Izvrjedjala Skoru - Page 2 Empty Re: 'Kraljica' sponzorusa Vlatka Pokos part.2!Izvrjedjala Skoru

Post by vuksadinare 8/12/2019, 16:23

Napala je koli jer je dikan javno rekao da mu pokosica i dalje salje ljubavne poruke i da je za vlatku koli dama..zato je ova pobjesnila na koli..a vidim i na  skoru kojeg optuzuje vec dugo da joj je oteo posao voditelja u jednoj zabavnoj emisiji prije 7,8 godina
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99105
2015-09-08


Back to top Go down

'Kraljica' sponzorusa Vlatka Pokos part.2!Izvrjedjala Skoru - Page 2 Empty Re: 'Kraljica' sponzorusa Vlatka Pokos part.2!Izvrjedjala Skoru

Post by debotoijusto 8/12/2019, 16:27

vuksadinare wrote:
debotoijusto wrote:
vuksadinare wrote:
debotoijusto wrote:
vuksadinare wrote:,inace ne bi me cudilo da je placena za ovakva sranja sto pise...ako koga ne zalim ne zalim nju i slicne iskompleksirane prostitutke i spoznoruse
soros mamicu mu...
Ma kakav soros..danas takva ide na niske tarife daj sto das..a cudim se debo da i ti toliko nisko padas da i ovoj straci kija gladi starcekima jaja dajes podrsku..jel to po poslovici neprijatelj mog neprijateljy je moj projatelj..pa da se sad radi glavom i bradom o cica drazi Basketball
njena lakomislena mladenacka nesretna ljubav prema bogatim smezuranim muskarcima ne mijenja cinjenicu da jasno kuzi igru
Koja lakomislena 'mladenacka' ljubav..pa dikan je izbacio sa 42,43 godine..a zlatko maric alias sokol sa 35,36...ta je mlada bila kad se slobo uspinjao na vlast :)
bas ga cjepidlacis :D

debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30616
2014-04-12


Back to top Go down

'Kraljica' sponzorusa Vlatka Pokos part.2!Izvrjedjala Skoru - Page 2 Empty Re: 'Kraljica' sponzorusa Vlatka Pokos part.2!Izvrjedjala Skoru

Post by melkior 8/12/2019, 17:11

debotoijusto wrote:najbolja studentica VERN-a ANALizirala skoru na razini molekularne biologije
vlatkici slatkici biljezim +
Vlatka Pokos se odselila nakon razlaza s Radeljakom u Kanadu, gdje je završila faks i u kojoj sredini su joj došle neke stvari iz dupeta u glavu. Ponekad se moraš maknuti iz Hrvatske i otisnuti u svijet da vidiš kako stvari doista funkcioniraju. Sasvim drugačije poimanje Hrvatske imaju oni vani od ovih unutra.
avatar
melkior

Posts : 17205
2015-08-09


Back to top Go down

'Kraljica' sponzorusa Vlatka Pokos part.2!Izvrjedjala Skoru - Page 2 Empty Re: 'Kraljica' sponzorusa Vlatka Pokos part.2!Izvrjedjala Skoru

Post by debotoijusto 8/12/2019, 17:17

melkior wrote:
debotoijusto wrote:najbolja studentica VERN-a ANALizirala skoru na razini molekularne biologije
vlatkici slatkici biljezim +
Vlatka Pokos se odselila nakon razlaza s Radeljakom u Kanadu, gdje je završila faks i u kojoj sredini su joj došle neke stvari iz dupeta u glavu. Ponekad se moraš maknuti iz Hrvatske i otisnuti u svijet da vidiš kako stvari doista funkcioniraju. Sasvim drugačije poimanje Hrvatske imaju oni vani od ovih unutra.

lako moguce , nisam promisljao na taj nacin...u svakom slucaju dobra zapazanja posjeduje nakon katarze
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30616
2014-04-12


Back to top Go down

'Kraljica' sponzorusa Vlatka Pokos part.2!Izvrjedjala Skoru - Page 2 Empty Re: 'Kraljica' sponzorusa Vlatka Pokos part.2!Izvrjedjala Skoru

Post by melkior 8/12/2019, 17:22

pismejker wrote:pa..logike svakako ima..zvjezdane skokove su dozivjeli oni sto su promovirali hadezej..

Status Vlatke pokos prenosimo u cijelosti.
"Miroslav Škoro započeo je svoju kampanju s masnom, debelom laži 'Ja sam čovjek iz naroda'. On je upravo suprotno od toga. Skoro je tipični rezultat političkog/partijskog klijentelizma i sve što je u životu stekao može zahvaliti HDZ-u.
Škoro je veliki desničar i domoljub koji je prigodno zbrisao u Ameriku, svojoj djevojci sumnjivog (ne hrvatskog) podrijetla. Njegov uspjeh započeo je ulaskom u najkorumpiraniju stranku u povijesti Hrvatske, HDZ i ušao je u krug Tuđmanovih miljenika.

Na televiziji je mogao raditi što god želi, dobivao je najbolje emisije, direktorske pozicije i otpremnine. Njegova "uspješna tvrtka", naravno, parazitira na državnom proračunu.
Pitam se samo kako dobivaju unosne poslove? Isto tako, većinu njegovih nastupa financirali su hrvatski građani preko HDZ-a iz lokalnih proračuna.
Čovjek koji se okružio polusvijetom, novoustašama, medijskim provokatorima i lažljivcima i koji govori da nema ništa protiv ustaškog pozdrava. Iako bi oni koji su ga koristili zatukli maljem i njega i njegovu polusrpsku obitelj.
Reći da se Miroslav Škoro bori protiv političke korupcije je oksimoron jer jer je tipični rezultat iste. U trenutku kad je zgrnuo dovoljno bogatstva on se 'odrekao" HDZ-a'.
Da nije žalosno, bilo bi smiješno. Ali mrak u koji Hrvatska tone, nije smiješan.
Strašno je gledati da Hrvatska gleda u leđa zemljama za koje je nekad bila Zapad u svakom pogledu. Ili se pretvara u ridikulozne zemlje poput Ukrajine gdje su polupismeni glasači za predsjednika izabrali komedijaša??!! Jadnika s kojim se poigravaju svjetski moćnici.
Inače, za svaku zemlju je zdravije kad poziciju vlade i predsjednika ne drži ista politička opcija.
Prizor na Stradunu, gdje na koncertu na Stradunu mladost urla ustaški, zločinački pozdrav je zastrašujući. Bojim se da Hrvatska tone u totalni mrak", poručila je.
Zanimljivo da takvo ili vrlo slično mišljenje o Škori ima i lotka voltera  :cleanteeth

Što mislim o Škori? On definitivno jest izašao iz HDZ-ovog habitusa i miljea. To nužno ne mora samo po sebi biti loše, ali ja već imam nesvjesni tik na reciklirane HDZ-ovce...
avatar
melkior

Posts : 17205
2015-08-09


Back to top Go down

'Kraljica' sponzorusa Vlatka Pokos part.2!Izvrjedjala Skoru - Page 2 Empty Re: 'Kraljica' sponzorusa Vlatka Pokos part.2!Izvrjedjala Skoru

Post by melkior 8/12/2019, 17:26

melkior wrote:
pismejker wrote:pa..logike svakako ima..zvjezdane skokove su dozivjeli oni sto su promovirali hadezej..

Status Vlatke pokos prenosimo u cijelosti.
"Miroslav Škoro započeo je svoju kampanju s masnom, debelom laži 'Ja sam čovjek iz naroda'. On je upravo suprotno od toga. Skoro je tipični rezultat političkog/partijskog klijentelizma i sve što je u životu stekao može zahvaliti HDZ-u.
Škoro je veliki desničar i domoljub koji je prigodno zbrisao u Ameriku, svojoj djevojci sumnjivog (ne hrvatskog) podrijetla. Njegov uspjeh započeo je ulaskom u najkorumpiraniju stranku u povijesti Hrvatske, HDZ i ušao je u krug Tuđmanovih miljenika.

Na televiziji je mogao raditi što god želi, dobivao je najbolje emisije, direktorske pozicije i otpremnine. Njegova "uspješna tvrtka", naravno, parazitira na državnom proračunu.
Pitam se samo kako dobivaju unosne poslove? Isto tako, većinu njegovih nastupa financirali su hrvatski građani preko HDZ-a iz lokalnih proračuna.
Čovjek koji se okružio polusvijetom, novoustašama, medijskim provokatorima i lažljivcima i koji govori da nema ništa protiv ustaškog pozdrava. Iako bi oni koji su ga koristili zatukli maljem i njega i njegovu polusrpsku obitelj.
Reći da se Miroslav Škoro bori protiv političke korupcije je oksimoron jer jer je tipični rezultat iste. U trenutku kad je zgrnuo dovoljno bogatstva on se 'odrekao" HDZ-a'.
Da nije žalosno, bilo bi smiješno. Ali mrak u koji Hrvatska tone, nije smiješan.
Strašno je gledati da Hrvatska gleda u leđa zemljama za koje je nekad bila Zapad u svakom pogledu. Ili se pretvara u ridikulozne zemlje poput Ukrajine gdje su polupismeni glasači za predsjednika izabrali komedijaša??!! Jadnika s kojim se poigravaju svjetski moćnici.
Inače, za svaku zemlju je zdravije kad poziciju vlade i predsjednika ne drži ista politička opcija.
Prizor na Stradunu, gdje na koncertu na Stradunu mladost urla ustaški, zločinački pozdrav je zastrašujući. Bojim se da Hrvatska tone u totalni mrak", poručila je.
Zanimljivo da takvo ili vrlo slično mišljenje o Škori ima i lotka voltera  :cleanteeth

Što mislim o Škori? On definitivno jest izašao iz HDZ-ovog habitusa i miljea. To nužno ne mora samo po sebi biti loše, ali ja već imam nesvjesni tik na reciklirane HDZ-ovce...
Osim toga, i današnji skup u Lisinskom pokazuje da se Škoro ne može odmaknuti od Tuđmanovih skuta - još jedan Liliputanac nakon Guliverove smrti...Škoro u stvari optužuje Plenkovića da nije dobar HDZ-ovac. Po meni, samo mrtav HDZ-ovac je dobar HDZ-ovac. Reciklaže ne priznam.
avatar
melkior

Posts : 17205
2015-08-09


Back to top Go down

'Kraljica' sponzorusa Vlatka Pokos part.2!Izvrjedjala Skoru - Page 2 Empty Re: 'Kraljica' sponzorusa Vlatka Pokos part.2!Izvrjedjala Skoru

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum