ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vlatka Pokos oholo i bahato izvrjedjala samohranog oca osmoro djece

Go down

Vlatka Pokos oholo i bahato izvrjedjala samohranog oca osmoro djece Empty Re: Vlatka Pokos oholo i bahato izvrjedjala samohranog oca osmoro djece

Post by vuksadinare 23/11/2022, 07:46

to je to...nema dalje..
vuksadinare
vuksadinare

2015-09-08

Back to top Go down

Vlatka Pokos oholo i bahato izvrjedjala samohranog oca osmoro djece Empty Re: Vlatka Pokos oholo i bahato izvrjedjala samohranog oca osmoro djece

Post by vuksadinare 23/11/2022, 07:52

bitno da si ti zivot potracala trazeci sponzore cicicom i picicom da bi tvoji sponzori i sami skuzili koliko si govno i kao zadnje govno te supirali..da bi u kanadi bila toliko 'ambiciozna' prodavajuci hamburgere uvidjevsi da ti je ipak bolje picicom i dalje trazit sponzore i vratila se ko pokisla kokos
vuksadinare
vuksadinare

2015-09-08

RayMabus likes this post

Back to top Go down

Post by RayMabus 23/11/2022, 14:42

Frustirana je jer njoj nitko nije dao vilu na 350 kvadrata a ovi osmere djece i društvo je reagiralo.

Tako i treba. Triba in dizat tlak i nagrađivat ote šta imaju puno djece a one neka udaraju karijeru i lome se na poslu za kapitalistu.

Ona bi najradije da ovi nisu dobili ništa i onda bi ona bila carica i iznad njih i solila im pamet a ovako ovima izgradilo kuću da imaju di živit a onda ostala posrana ko trica jer nema dice i njoj nitko nije poklonija kuću a toliko se trudila da se jedne dočepa.

Šta želite da napravim ? Treba mi da poskidam zapadnu žgadiju koja podržava Komšića i zato vidite da je netko il nešto uletio kad su oni mislili ekonomski odma ga uništit i da na brzinu tako osvoje Rusiju. Mislim ga držat još neko vrijeme al daleko od toga da ga na bojnom polju neću gaziti štaviše baš suprotno jer šta više tu gubi dupe mu je ugroženo i sve je oštriji prema Komšičevcima. Generalno smatrajte da mi treba da poskidam Komšićevce a posli može i niz vodu. Pusti vodu neka govna odu nakon šta obavi ono šta je meni bitno.
RayMabus
RayMabus

2014-04-11

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics