ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Predsjednički izbori

Page 19 of 33 Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 26 ... 33  Next

Go down

Svoj glas na predsjedničkim izborima dajem:

Predsjednički izbori - Page 19 Vote_lcap19%Predsjednički izbori - Page 19 Vote_rcap 19% 
[ 7 ]
Predsjednički izbori - Page 19 Vote_lcap32%Predsjednički izbori - Page 19 Vote_rcap 32% 
[ 12 ]
Predsjednički izbori - Page 19 Vote_lcap32%Predsjednički izbori - Page 19 Vote_rcap 32% 
[ 12 ]
Predsjednički izbori - Page 19 Vote_lcap0%Predsjednički izbori - Page 19 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Predsjednički izbori - Page 19 Vote_lcap14%Predsjednički izbori - Page 19 Vote_rcap 14% 
[ 5 ]
Predsjednički izbori - Page 19 Vote_lcap3%Predsjednički izbori - Page 19 Vote_rcap 3% 
[ 1 ]
Predsjednički izbori - Page 19 Vote_lcap0%Predsjednički izbori - Page 19 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Predsjednički izbori - Page 19 Vote_lcap0%Predsjednički izbori - Page 19 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Predsjednički izbori - Page 19 Vote_lcap0%Predsjednički izbori - Page 19 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Predsjednički izbori - Page 19 Vote_lcap0%Predsjednički izbori - Page 19 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Predsjednički izbori - Page 19 Vote_lcap0%Predsjednički izbori - Page 19 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Total Votes : 37
 
 

Predsjednički izbori - Page 19 Empty Re: Predsjednički izbori

Post by RayMabus 23/12/2019, 06:56

vuksadinare wrote:..izvrsio sam analizu pomno...jedina zokijeva prednost u prvom krugu ispred koli i skore je sto je uvjerljivije dobio u podrucjima gdje sdp inace dobija..i to je to..plus poneki postotak vise tamo di nije ocekivao..tako da koli relativno lako ce dobit zokija sa najmanje 6,7% glasova..razlike
A bar pola ovih šta je glasalo za Škoru će glasat protiv Milanovića a on nema odakle dobit toliku masu glasova tako da je sve jasno. Bilo bi nekakvo iznenađenje da on prođe al čisto sumnjam mada mi je svejedno jer ako on pobjedi onda je Plenkovic taj koji će najebat a ako pobjedi Kolinda to je njoj drugi mandat i skreće desno i jebe ju se.

Sad kad pogledam sve ovo još i super ispalo jer da mi je netko reka da će Škoro dobit 24% glasova a Plenkovic samo 26% potpisa bi odma jer znam da je to veliko ljuljanje Plenkijeve fotelje idućih godinu dana , dakle on sad mora vodit računa šta priča i ne smije previše skrenit livo u ovih godinu dana da ga ne bi potopili skroz na idućim parlamentarnim izborima.

Dobra je stvar šta od ovo dvoje kandidata netko mora izgubiti a tko god izgubi desnica profitira.

RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Predsjednički izbori - Page 19 Empty Re: Predsjednički izbori

Post by epikur37 23/12/2019, 07:17

Predsjednički izbori - Page 19 9774b9ed-b9ef-40d2-a343-312c97ef3a49-awdre32

manje više kao i uvijek....jedino je škoro zazelenio slavoniju
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Predsjednički izbori - Page 19 Empty Re: Predsjednički izbori

Post by RayMabus 23/12/2019, 07:22

epikur37 wrote:Predsjednički izbori - Page 19 9774b9ed-b9ef-40d2-a343-312c97ef3a49-awdre32

manje više kao i uvijek....jedino je škoro zazelenio slavoniju
To je ono šta ja uvik govorim da su imigranti blagoslov za desnicu a svi idu na slovensku granicu a upravo su to županije di ljevica ima svoju bazu.

Velika je to stvar kad pesto il tisuču ljudi u Rijeci il Zagrebu ne da glas ljevičarima ( a do jučer jesu ) nego desnici samo zato šta ne žele imigrante oko svojih kuća i zgrada.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Predsjednički izbori - Page 19 Empty Re: Predsjednički izbori

Post by vuksadinare 23/12/2019, 07:42

RayMabus wrote:
vuksadinare wrote:..izvrsio sam analizu pomno...jedina zokijeva prednost u prvom krugu ispred koli i skore je sto je uvjerljivije dobio u podrucjima gdje sdp inace dobija..i to je to..plus poneki postotak vise tamo di nije ocekivao..tako da koli relativno lako ce dobit zokija sa najmanje 6,7% glasova..razlike
A bar pola ovih šta je glasalo za Škoru će glasat protiv Milanovića a on nema odakle dobit toliku masu glasova tako da je sve jasno. Bilo bi nekakvo iznenađenje da on prođe al čisto sumnjam mada mi je svejedno jer ako on pobjedi onda je Plenkovic taj koji će najebat a ako pobjedi Kolinda to je njoj drugi mandat i skreće desno i jebe ju se.

Sad kad pogledam sve ovo još i super ispalo jer da mi je netko reka da će Škoro dobit 24% glasova a Plenkovic samo 26% potpisa bi odma jer znam da je to veliko ljuljanje Plenkijeve fotelje idućih godinu dana , dakle on sad mora vodit računa šta priča i ne smije previše skrenit livo u ovih godinu dana da ga ne bi potopili skroz na idućim parlamentarnim izborima.

Dobra je stvar šta od ovo dvoje kandidata netko mora izgubiti a tko god izgubi desnica profitira.
ma baceni glasovi u vjetar kolakusicu...da je samo 3% njegovih glasova otslo n skorinu stranu neko od ovo dvoje bi izvisio....vrlo dobar...rezultat škore u zagrebu..kao i u dijaspori
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

Predsjednički izbori - Page 19 Empty Re: Predsjednički izbori

Post by vuksadinare 23/12/2019, 07:44

....tko hoce promenadu sa migrantima u hrvatskoj i nepostivanje drzavnih granica glasat ce za zokija..ja cu zazmirit i glasat za koli...plu zoki nema dobre odgovore sto s etice vojske koja jedan od tri najvaznija stupa u svakoj drzavi
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

Predsjednički izbori - Page 19 Empty Re: Predsjednički izbori

Post by marcellus 23/12/2019, 07:59

T. wrote:Pametnija mačka od vas oboje...

X

_________________
Predsjednički izbori - Page 19 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Predsjednički izbori - Page 19 Empty Re: Predsjednički izbori

Post by RayMabus 23/12/2019, 08:02

vuksadinare wrote:....tko hoce promenadu sa migrantima u hrvatskoj i nepostivanje drzavnih granica glasat ce za zokija..ja cu zazmirit i glasat za koli...plu zoki nema dobre odgovore sto s etice vojske koja jedan od tri najvaznija stupa u svakoj drzavi
Promenadu ćeš svakako imat jer toliku masu imigranata Hrvatska ne može zaustaviti bez obzira tko bio predsjednik.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Predsjednički izbori - Page 19 Empty Re: Predsjednički izbori

Post by darth_vader 23/12/2019, 08:05

AlfaOmega wrote:Dobro je, Hrvatima je pun kurac desnice. Ide pomirdba sa Bošnjama i Srbima, a i malo više imigranata, jel.


:20
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Predsjednički izbori - Page 19 Empty Re: Predsjednički izbori

Post by Guest 23/12/2019, 08:06

kolinda pobedila u srbiji
interesantan podataka
kolinda kao fan " glazbenika "
omiljena medju hrvatima u srbiji.
sad bar znamo podatak vise o njima.


Last edited by pizzon on 23/12/2019, 08:10; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Predsjednički izbori - Page 19 Empty Re: Predsjednički izbori

Post by RayMabus 23/12/2019, 08:10

pizzon wrote:kolinda pobedila u srbiji
interesantan podataka
Ne baš pošto je tamo glasalo tek 719 ljudi.


https://www.novosti.rs/vesti/planeta.300.html:837642-Kolinda-odnela-ubedljivu-pobedu-u-Srbiji
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Predsjednički izbori - Page 19 Empty Re: Predsjednički izbori

Post by Guest 23/12/2019, 08:11

RayMabus wrote:
pizzon wrote:kolinda pobedila u srbiji
interesantan podataka
Ne baš pošto je tamo glasalo tek 719 ljudi.


https://www.novosti.rs/vesti/planeta.300.html:837642-Kolinda-odnela-ubedljivu-pobedu-u-Srbiji

zasto tako malo
mozda su glasali u hr.?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Predsjednički izbori - Page 19 Empty Re: Predsjednički izbori

Post by vuksadinare 23/12/2019, 08:14

...ponovljm škoro je izgubio od kolakusica....jucer su mi se javljali likovi kasno navecer koji su glasali za kolakusica i rekli da im je sad zao sto nisu glasali za škoru da ih je kolakusic razocarao...uopce se nije javljao u svoj stozer...te je rekao da ga sad zanima samo eu parlament...dakle lova i foteljica..kolakusic je ispao najveca prevara i cini mi se da je odradio za koli i za zokija...kao trojanski konj
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

Predsjednički izbori - Page 19 Empty Re: Predsjednički izbori

Post by Guest 23/12/2019, 08:15

na pocetku, kolinda je bila uvazavana, kod nas, kao
pismena osoba, ali ja brzo pala.
odnosom prema ndh i nizom
obicnih situacija.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Predsjednički izbori - Page 19 Empty Re: Predsjednički izbori

Post by RayMabus 23/12/2019, 08:17

vuksadinare wrote:...ponovljm škoro je izgubio od kolakusica....jucer su mi se javljali likovi kasno navecer koji su glasali za kolakusica i rekli da im je sad zao sto nisu glasali za škoru da ih je kolakusic razocarao...uopce se nije javljao u svoj stozer...te je rekao da ga sad zanima samo eu parlament...dakle lova i foteljica..kolakusic je ispao najveca prevara i cini mi se da je odradio za koli i za zokija...kao trojanski konj
Jebe se njega. On je fotelju u EU parlamentu uvatija , osan tisuća eura plaća mjesečno. Realno on nije politička stranka nego pojedinac koji je banija. Uostalom šta je Pernar reka za njega da je on globalist.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Predsjednički izbori - Page 19 Empty Re: Predsjednički izbori

Post by vuksadinare 23/12/2019, 08:17

to je tako...kad ti se uvale padobranci...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

Predsjednički izbori - Page 19 Empty Re: Predsjednički izbori

Post by RayMabus 23/12/2019, 08:22

vuksadinare wrote:to je tako...kad ti se uvale padobranci...
Ima tešku narav. Brzo će se ogadit svojim biračima. To je taki lik , naprasan a bez potencijala za takvu naprasnost.


Last edited by RayMabus on 23/12/2019, 08:23; edited 1 time in total
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Predsjednički izbori - Page 19 Empty Re: Predsjednički izbori

Post by vuksadinare 23/12/2019, 08:22

RayMabus wrote:
vuksadinare wrote:...ponovljm škoro je izgubio od kolakusica....jucer su mi se javljali likovi kasno navecer koji su glasali za kolakusica i rekli da im je sad zao sto nisu glasali za škoru da ih je kolakusic razocarao...uopce se nije javljao u svoj stozer...te je rekao da ga sad zanima samo eu parlament...dakle lova i foteljica..kolakusic je ispao najveca prevara i cini mi se da je odradio za koli i za zokija...kao trojanski konj
Jebe se njega. On je fotelju u EU parlamentu uvatija , osan tisuća eura plaća mjesečno. Realno on nije politička stranka nego pojedinac koji je banija. Uostalom šta je Pernar reka za njega da je on globalist.
tih 6% za kolakusica bilo je presudno za drugi krug...si drugi su prosli ocekivano i jurican i peovic i đapic i babic i kovac..velim da je škoro dobio 3 ili 4% kolakusicevih glasova on bi bio u drugom krugu...mora se isto znati da su pokvareni mediji tu isto odigrali ulogu za kolakusica i kontra skore narocito zadnji tjedan...posebno nakon suceljavanja gdje su dijelom hvalili kolakusica...i to mediji pod kontrolom sdp-a i hdz-a....mada realno kolakusic na tom suceljavanju nije nista rekao narocito van pravosidnih tema na tim pitanjima je bio je najlosiji kandidat..ali jbg dovoljno da dobije tih 6% i zajebe škoru...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

Predsjednički izbori - Page 19 Empty Re: Predsjednički izbori

Post by vuksadinare 23/12/2019, 08:25

..inace 80% kolakusicevih glasaca je desne provijencije i to je ono najgore...ne razumije kkako nisu procjenili ispravno da kolakusic nije taj...sad kukaju..ma jebite se..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

Predsjednički izbori - Page 19 Empty Re: Predsjednički izbori

Post by T. 23/12/2019, 08:28

vuksadinare wrote:..inace 80% kolakusicevih glasaca je desne provijencije i to je ono najgore...ne razumije kkako nisu procjenili ispravno da kolakusic nije taj...sad kukaju..ma jebite se..
Kratkovidne ovce...
Škoro je izgubio glasove onih koji nisu izašli...
Znam po mojima, svi će za škoru a svi ostali doma...
T.
T.

Posts : 17149
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Predsjednički izbori - Page 19 Empty Re: Predsjednički izbori

Post by RayMabus 23/12/2019, 08:30

vuksadinare wrote:..inace 80% kolakusicevih glasaca je desne provijencije i to je ono najgore...ne razumije kkako nisu procjenili ispravno da kolakusic nije taj...sad kukaju..ma jebite se..
Pa ja san ode lipo na forumu napisa da njega po Hrvatske nepoznaje i da on ne može ugrozit HDZ/SDP ekipu i da je to s te strane izgubljen glas jer se ode gleda da izbaciš jednog od ovog dvoje iz drugog kruga.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Predsjednički izbori - Page 19 Empty Re: Predsjednički izbori

Post by vuksadinare 23/12/2019, 08:37

T. wrote:
vuksadinare wrote:..inace 80% kolakusicevih glasaca je desne provijencije i to je ono najgore...ne razumije kkako nisu procjenili ispravno da kolakusic nije taj...sad kukaju..ma jebite se..
Kratkovidne ovce...
Škoro je izgubio glasove onih koji nisu izašli...
Znam po mojima, svi će za škoru a svi ostali doma...
..i toga ima....ali znam dobro da su za kolakusica glasali brdo onih koji su desnica po vokaciji...jer kolakusic je iz karamarkovog tabora..on ga je i htio za ministra pravosuđa u svojoj vladi...danas i sinoc se vec cesu....ali sto je tu je sad....kad sve zbrojis suverenisticka opcija na zadnja dva izbora eu parlamentarnim i predsjednickim odlicno je prosla...a proci ce i na parlamentarnim..i ovima u hdz-u ako ovo nije upozorenje ne zna sto je...ali nec eim biti jer su ziherasi..plenki nece i ne smije u koaliciju sa suverenistickim opcijama zbog brisela...mada realno hdz-u ako zeli biti opet u vlasti jedino moze pomoci suverenisticka opcija...ali ziherastvo oporbe unutar hdz-u plenkiju ce prevagnuti...na plenkijevu stranu....jucer sam odjebao takve hdzovce....kad su poceli pricati kad kolinda pobjedi mi cemo onda plenkija..ja sam ih odmah sasjekao..necete vi nista..jer vam u pravom trenutku proradi ona zica kako sacuvati privilegije...to se pokazalo nakon europarlamentarnih izbora i sad...kako cete nekog rusiti ako kolinda pobjedi samim time je plenki ojacao svoju fotelju..nemojte s ekladiti da ce kolinda stati na vasu stranu ja se ne bi kladio...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

Predsjednički izbori - Page 19 Empty Re: Predsjednički izbori

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 19 of 33 Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 26 ... 33  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum