ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Libanonski junak: u trgovini bacio se na bombaša samoubojicu

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

Libanonski junak: u trgovini bacio se na bombaša samoubojicu - Page 5 Empty Re: Libanonski junak: u trgovini bacio se na bombaša samoubojicu

Post by Guest 16/11/2015, 14:21

michaellcmacha wrote:a nakon sata svi su mu vani povlađivali kako joj je dobro odgovorio, ali su svejedno radili kako im je ona rekla... toliko o usađivanju patvorene svijesti i hrabrosti i držanju do svog stajališta i uvjerenja...
jebiga, ne možeš kriviti druge što su takvi, većina ljudi, pogotovo na zapadu(ne americi) je tjekom godina evolucije "izbrušena" tako da sluša i prati sistem.

iman hrpu frendova iz policije koji su gore bili na terenu, svi slušaju zapovjedi bez pogovora, ali svi su svjesni da čine krivo, i još gore svjesni su da će sa tom ekipom kojoj su pomogli imati sutra sranja, ali sve jedno služaju zapovjedi Ostoje..


Guest
Guest


Back to top Go down

Libanonski junak: u trgovini bacio se na bombaša samoubojicu - Page 5 Empty Re: Libanonski junak: u trgovini bacio se na bombaša samoubojicu

Post by Guest 16/11/2015, 14:23

michaellcmacha wrote:europa JE TREBALA ZATVORITI GRANICE sad je tako svejedno. vojska je stigla i trenutno se raspoređuje i ekipira.,.. potpuno je irelevantno koje će sad poteze vući europa kao cjelina ili europske države zasebno. šteta je nastupila i sasvim sigurno će se multiplicirati. proces destabilizacije europe je započet i više ga nije moguće zaustaviti...
Deportacija kao rješenje i zabrana ispovijedanja islama u Europi. Od sutra stupa na snagu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Libanonski junak: u trgovini bacio se na bombaša samoubojicu - Page 5 Empty Re: Libanonski junak: u trgovini bacio se na bombaša samoubojicu

Post by udba 16/11/2015, 14:25

Eva wrote:
michaellcmacha wrote:europa JE TREBALA ZATVORITI GRANICE sad je tako svejedno. vojska je stigla i trenutno se raspoređuje i ekipira.,.. potpuno je irelevantno koje će sad poteze vući europa kao cjelina ili europske države zasebno. šteta je nastupila i sasvim sigurno će se multiplicirati. proces destabilizacije europe je započet i više ga nije moguće zaustaviti...
Deportacija kao rješenje i zabrana ispovijedanja islama u Europi. Od sutra stupa na snagu.
Ne ide to tako brzo. I našem drugu nacionalnom revolucionaru Adolfu Hitleru je trebalo preko 10 godina da smanji obime tada jedne druge omrznute vere. S tim da je on vozio s puno brže gasa. Čekaj, gde je još konačno rešenje, polako, strpljenja.
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Libanonski junak: u trgovini bacio se na bombaša samoubojicu - Page 5 Empty Re: Libanonski junak: u trgovini bacio se na bombaša samoubojicu

Post by michaellcmacha 16/11/2015, 14:29

yoda ti si meni sve rekao kad smo pričali o tom tko treba ako ništa bar pokušati mijenjati svijet u kojem živi (životari). kako tada tako ni sada ja se ne ljutim ni na tebe ni na tu djecu, ali žalim i tebe i tu djecu... jer ćete zbog linije manjeg otpora žestoko i krvavo patiti... i ja i moja djeca zajedno s vama... razlika je jedino ta što ću ja i moja djeca kako i onda umjesto tebe, tvog ćaće i tvoje djece tako i sada opet jesti govna i imati nenadoknadive gubitke... nisu moji klinci ništa drugo nego moja preslika kao što sam i ja bio preslik mojih starih... mi za razliku od vas mnogih imamo u sebi usađenu beskompromisnu ljubav prema svojoj Domovini i ne pitamo za cijenu... naravno to vama izgleda smiješno jer se ni na koji način ne možete poistovjetiti sa tim načinom razmišljanja jer vas u pravilu zlo uvijek zaobilazilo ili vas je zlo toliko pogodilo da ste se toliko usrali da taj strah prenosite s generacije na generaciju...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Libanonski junak: u trgovini bacio se na bombaša samoubojicu - Page 5 Empty Re: Libanonski junak: u trgovini bacio se na bombaša samoubojicu

Post by Kermit 16/11/2015, 14:30

ostrakon wrote:
asilovski wrote: a zbog tvoje "slobodne trgovine"i Esadea mi imamo ogromno sranje u Evropi zato i ne moraš biti lumen da shvatiš, počevši od Soroša, think tankova i sl. šljama sama činjenica da ti ne vidiš poveznicu između ratova na bliskom istoku sa liberlaizmom koji propagiraš i masovnom emigracijom dovoljno govori koliki si ti zapravo tudum...
sranje imamo zbog Njemačke koja forsira svoj nefunkcionalni i promašeni ekonomski model, koji uništava europsku ekonomiju, i opet imamo i problema sa izbjeglicama zbog njemačkog nacizma zbog kojeg se europa iskupljuje dan danas i zbog kojeg danas marksisti uspješno divljaju ideološkim i medijskim prostorom + marksizam je i potekao iz njemačke

Baš njemačka, pa ona je od 1945.g. pod okupacijom, njena vanjska poltika staje oko Krete, a indokrinacija samomržnje je dovedena do dludila, svu koncepciju masovne emigracije vodi liberalna elita koja se nalazi u centrima moći kao što su London, NY, Washigton, koji drže mas medije, institucije, think tankove, NGO-ove, a među ostalim vode istu tu "slobodnu trgovinu" i Wall street. Logika iza tako čega je koncept sjedinjenja SAD-a sa EU u jedno političko, društveno i ino tijelo, to sada sa nacijama, narodima i većinskim bijelim st. koji živi u rel. balgostanju nije moguće...
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Libanonski junak: u trgovini bacio se na bombaša samoubojicu - Page 5 Empty Re: Libanonski junak: u trgovini bacio se na bombaša samoubojicu

Post by Guest 16/11/2015, 14:38

michaellcmacha wrote:yoda ti si meni sve rekao kad smo pričali o tom tko treba ako ništa bar pokušati mijenjati svijet u kojem živi (životari). kako tada tako ni sada ja se ne ljutim ni na tebe ni na tu djecu, ali žalim i tebe i tu djecu... jer ćete zbog linije manjeg otpora žestoko i krvavo patiti... i ja i moja djeca zajedno s vama... razlika je jedino ta što ću ja i moja djeca kako i onda umjesto tebe, tvog ćaće i tvoje djece tako i sada opet jesti govna i imati nenadoknadive gubitke... nisu moji klinci ništa drugo nego moja preslika kao što sam i ja bio preslik mojih starih... mi za razliku od vas mnogih imamo u sebi usađenu beskompromisnu ljubav prema svojoj Domovini i ne pitamo za cijenu... naravno to vama izgleda smiješno jer se ni na koji način ne možete poistovjetiti sa tim načinom razmišljanja jer vas u pravilu zlo uvijek zaobilazilo ili vas je zlo toliko pogodilo da ste se toliko usrali da taj strah prenosite s generacije na generaciju...
Jako lijepo micha. Ti si ni manje ni više nego "obitelj, vjera, domovina", a takve se danas prezire i hoće maknuti pod svaku cijenu. Ako već ne može, onda njihovu djecu kroz obrazovne institucije što imaju namjeru. Borio si se kao i moj otac za kurac kad pogledaš današnju sliku, da bi danas po nama pišali i srali. Ja nisam siguran bi li napravio to što ste ti i moja obitelj napravili jer kad pogledam u što se to sve pretvorilo i što su dobili, pa i ja evo koji sam ovdje umjesto da radim svaki dan uredno do 15-16h, imam jednu ženicu i idem na 4 djece pa s njima se zabavljam, igram, veselim, ljutim i tugujem a ono mauna! Luđaci i kompleksaši ruše sve da si dignu samopouzdanje koliko su moćni, pametni, superiorni i koliko su na burzi danas zaradili na dionicama ili da ne govorim nekoga uništili i oteli nešto. Pitanje je veliko za koga i što točno bih se trebao boriti jer ne želimo svi isto i ne gledamo i percipiramo stvari više isto(čitaj: svjetonazori). Nezahvalnosti i sebičnosti i egu nikad kraja.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Libanonski junak: u trgovini bacio se na bombaša samoubojicu - Page 5 Empty Re: Libanonski junak: u trgovini bacio se na bombaša samoubojicu

Post by Guest 16/11/2015, 14:41

michaellcmacha wrote:europa JE TREBALA ZATVORITI GRANICE sad je tako svejedno. vojska je stigla i trenutno se raspoređuje i ekipira.,.. potpuno je irelevantno koje će sad poteze vući europa kao cjelina ili europske države zasebno. šteta je nastupila i sasvim sigurno će se multiplicirati. proces destabilizacije europe je započet i više ga nije moguće zaustaviti...
Isto kako si ih doveli tako ih i odvesti mogu. A kako ih prepoznati lako po boji.,
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Libanonski junak: u trgovini bacio se na bombaša samoubojicu - Page 5 Empty Re: Libanonski junak: u trgovini bacio se na bombaša samoubojicu

Post by Guest 16/11/2015, 14:42

asilovski wrote:
ostrakon wrote:
asilovski wrote:
hahaha pa evropljani i jesu kukavice zbog nevidljive ruke tržište, pederastrije, materijalizmam multikultija i liberalnog kapitalizma i sl. drkeža i proljeva važniji su im njihovi geđeti od općeg dobra, rase, nacije i žrtvovanja, dobro ti si samo sociopata to ti je kategorija ispod kozojeba vjerojatno i u doslovnom smislu ne samo prenesenom
neka sam sociopat, bar nisam žrtva marksističke ideologije

tebi u glavi nije ostalo 2 grama zdravog tkiva
dođe mi da ti kažem odi se liječi, no onda se sjetim da je to neizlječivo
ja marskista heheh znači ako netko upire prstom u problem i govori da je to problem i pokazuje kako se nešto čini suprotno od problema je dio problema, e moj deda taj predmet na autodidaktici vjerojatno nisi imai, osim toga ja jako sumnjam da ti znaš išta o marksizmu, ali no...
lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Libanonski junak: u trgovini bacio se na bombaša samoubojicu - Page 5 Empty Re: Libanonski junak: u trgovini bacio se na bombaša samoubojicu

Post by Guest 16/11/2015, 14:44

gle šta ste mene napali... niti sam ja trpa ove arape, i protiv sam trpanja.. imate 99% medija, imate 99% udruga, imate čak i hrpu članova katoličke crkve, imate HDZ/SDP partije čiji članovi većinom zagovaraju trpanje (MOST) a vi proizvate mene :D radi čega ?


ostavite se mene.  

ovaj forum je leglo negativne energije i svi su je usmjerili protiv mene, iako osobno niti ikoga proizivam(ako i prozovem i falijem onda se ispričam) , i još me se optužuje da navijam za islamiste, soroša, i da sam ja kriv što preko RH trpaju arape...

aj ćao odoh ja se odmorit od foruma , leglo negativne energije-- ne želim sudjelovati u negativnom energetskom krugu kao vi, jer neman koristi....moj zadnji post na forumu , negativne energije za jedno duže vrijeme.. čaos


Last edited by neoliberalni_placenik on 16/11/2015, 14:48; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Libanonski junak: u trgovini bacio se na bombaša samoubojicu - Page 5 Empty Re: Libanonski junak: u trgovini bacio se na bombaša samoubojicu

Post by marcellus 16/11/2015, 14:47

veber wrote:
marcellus wrote:

nego orban je zlo. Ograde i zidovi su fašizam. Ljubav i multikulti će pobijediti. :x
kada ćemo mi multikulti, popiti gemišt?

ajde kad god ti paše. Daj neko vreme pa bum doma. četvrtak mi paše, utorak i sreda ne baš radi novina i rokova
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Libanonski junak: u trgovini bacio se na bombaša samoubojicu - Page 5 Empty Re: Libanonski junak: u trgovini bacio se na bombaša samoubojicu

Post by Guest 16/11/2015, 14:49

zgdosada wrote:
michaellcmacha wrote:europa JE TREBALA ZATVORITI GRANICE sad je tako svejedno. vojska je stigla i trenutno se raspoređuje i ekipira.,.. potpuno je irelevantno koje će sad poteze vući europa kao cjelina ili europske države zasebno. šteta je nastupila i sasvim sigurno će se multiplicirati. proces destabilizacije europe je započet i više ga nije moguće zaustaviti...
Isto kako si ih doveli tako ih i odvesti mogu. A kako ih prepoznati lako po boji.,
Kršiš demokratska načela i ljudska prava što nitko nema pravo, a još dižeš buru i samim time medije i NGO-vna protiv sebe.

To što ti govoriš ima više veze s nacionalnom državom, narod i vrijednosti većine u svojoj državi alfa i omega u odnosu na sve ostale, a ne vrijednostima zapadne obitelji, tolerancije i solidarnosti. Ne ide to tako, homes. :sherlock
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Libanonski junak: u trgovini bacio se na bombaša samoubojicu - Page 5 Empty Re: Libanonski junak: u trgovini bacio se na bombaša samoubojicu

Post by Guest 16/11/2015, 14:57

Starhemberg wrote:
asilovski wrote:
ostrakon wrote:
asilovski wrote:
hahaha pa evropljani i jesu kukavice zbog nevidljive ruke tržište, pederastrije, materijalizmam multikultija i liberalnog kapitalizma i sl. drkeža i proljeva važniji su im njihovi geđeti od općeg dobra, rase, nacije i žrtvovanja, dobro ti si samo sociopata to ti je kategorija ispod kozojeba vjerojatno i u doslovnom smislu ne samo prenesenom
neka sam sociopat, bar nisam žrtva marksističke ideologije

tebi u glavi nije ostalo 2 grama zdravog tkiva
dođe mi da ti kažem odi se liječi, no onda se sjetim da je to neizlječivo
ja marskista heheh znači ako netko upire prstom u problem i govori da je to problem i pokazuje kako se nešto čini suprotno od problema je dio problema, e moj deda taj predmet na autodidaktici vjerojatno nisi imai, osim toga ja jako sumnjam da ti znaš išta o marksizmu, ali no...
lol!
Aj da taj smijeh pojačam.
Libanonski junak: u trgovini bacio se na bombaša samoubojicu - Page 5 Lolsclub.com-meme-maker,%20meme,%20philosoraptor-meme1389447889738
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Libanonski junak: u trgovini bacio se na bombaša samoubojicu - Page 5 Empty Re: Libanonski junak: u trgovini bacio se na bombaša samoubojicu

Post by Riplex 16/11/2015, 16:32

Fénix wrote:
Riplex wrote:
Fénix wrote:Ovo se zove ljudina. O njemu nema apsolutno ničega na Zapadu, potpuno nebitan čin i događaj.

Mi blage veze nemamo što se u našoj zemlji događa zbog šugavih Francuza...
Ima, samo što vi gutate mass mesije i tv sadržaj po cili dan. Na jebenom 9gag se pojavio ovaj čovik minutama nakon događaja
Ja ne gutam, ali pratim što oni rade jer se time raskrinkavaju koliko su vjerodostojni, 'objektivni', 'humani' i 'solidarni'.

Nema ništa o izborima već dva jebena dana. Sve se moglo u 10 minuta zbrojiti na jednom udarnom terminu za vijesti. Jebo ih globalizam u šupak da ih jebo.

Ne znam šta očekuješ od medija na TV i njihovi inačica na netu. To je škart, ne isplati se vrime trošit na to.

_________________
Novinari crvi
Riplex
Riplex

Posts : 1845
2015-07-27


Back to top Go down

Libanonski junak: u trgovini bacio se na bombaša samoubojicu - Page 5 Empty Re: Libanonski junak: u trgovini bacio se na bombaša samoubojicu

Post by Guest 16/11/2015, 16:35

Riplex wrote:
Fénix wrote:
Riplex wrote:
Fénix wrote:Ovo se zove ljudina. O njemu nema apsolutno ničega na Zapadu, potpuno nebitan čin i događaj.

Mi blage veze nemamo što se u našoj zemlji događa zbog šugavih Francuza...
Ima, samo što vi gutate mass mesije i tv sadržaj po cili dan. Na jebenom 9gag se pojavio ovaj čovik minutama nakon događaja
Ja ne gutam, ali pratim što oni rade jer se time raskrinkavaju koliko su vjerodostojni, 'objektivni', 'humani' i 'solidarni'.

Nema ništa o izborima već dva jebena dana. Sve se moglo u 10 minuta zbrojiti na jednom udarnom terminu za vijesti. Jebo ih globalizam u šupak da ih jebo.

Ne znam šta očekuješ od medija na TV i njihovi inačica na netu. To je škart, ne isplati se vrime trošit na to.
Što ljudi očekuju koji to gledaju uopće? Kako će se stvari riješiti? Nikad se nisu riješile već su se samo pogoršale, tipično medijski.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Libanonski junak: u trgovini bacio se na bombaša samoubojicu - Page 5 Empty Re: Libanonski junak: u trgovini bacio se na bombaša samoubojicu

Post by Riplex 16/11/2015, 16:47

Fénix wrote:
Riplex wrote:
Fénix wrote:
Riplex wrote:
Fénix wrote:Ovo se zove ljudina. O njemu nema apsolutno ničega na Zapadu, potpuno nebitan čin i događaj.

Mi blage veze nemamo što se u našoj zemlji događa zbog šugavih Francuza...
Ima, samo što vi gutate mass mesije i tv sadržaj po cili dan. Na jebenom 9gag se pojavio ovaj čovik minutama nakon događaja
Ja ne gutam, ali pratim što oni rade jer se time raskrinkavaju koliko su vjerodostojni, 'objektivni', 'humani' i 'solidarni'.

Nema ništa o izborima već dva jebena dana. Sve se moglo u 10 minuta zbrojiti na jednom udarnom terminu za vijesti. Jebo ih globalizam u šupak da ih jebo.

Ne znam šta očekuješ od medija na TV i njihovi inačica na netu. To je škart, ne isplati se vrime trošit na to.
Što ljudi očekuju koji to gledaju uopće? Kako će se stvari riješiti? Nikad se nisu riješile već su se samo pogoršale, tipično medijski.

Ne znam ja šta oni očekuju. Ja i moja braća smo spremni braniti dom. Prošli smo rat i poraće ko klinci i koliko god to bilo žalosno u današnje vrime nam je to prednost. Od tjelesne spreme pa do taktičke.
Nema tu puno priče ili će biti po našem ili nas neće biti. A nemam nikakvu namjeru živjeti u društvima tipa Švedska/Njemačka/Francuska.
Oće crne i kozojebe? Eto im ih.

_________________
Novinari crvi
Riplex
Riplex

Posts : 1845
2015-07-27


Back to top Go down

Libanonski junak: u trgovini bacio se na bombaša samoubojicu - Page 5 Empty Re: Libanonski junak: u trgovini bacio se na bombaša samoubojicu

Post by Guest 16/11/2015, 16:51

Riplex wrote:
Fénix wrote:
Riplex wrote:
Fénix wrote:
Riplex wrote:
Fénix wrote:Ovo se zove ljudina. O njemu nema apsolutno ničega na Zapadu, potpuno nebitan čin i događaj.

Mi blage veze nemamo što se u našoj zemlji događa zbog šugavih Francuza...
Ima, samo što vi gutate mass mesije i tv sadržaj po cili dan. Na jebenom 9gag se pojavio ovaj čovik minutama nakon događaja
Ja ne gutam, ali pratim što oni rade jer se time raskrinkavaju koliko su vjerodostojni, 'objektivni', 'humani' i 'solidarni'.

Nema ništa o izborima već dva jebena dana. Sve se moglo u 10 minuta zbrojiti na jednom udarnom terminu za vijesti. Jebo ih globalizam u šupak da ih jebo.

Ne znam šta očekuješ od medija na TV i njihovi inačica na netu. To je škart, ne isplati se vrime trošit na to.
Što ljudi očekuju koji to gledaju uopće? Kako će se stvari riješiti? Nikad se nisu riješile već su se samo pogoršale, tipično medijski.

Ne znam ja šta oni očekuju. Ja i moja braća smo spremni braniti dom. Prošli smo rat i poraće ko klinci i koliko god to bilo žalosno u današnje vrime nam je to prednost. Od tjelesne spreme pa do taktičke.
Nema tu puno priče ili će biti po našem ili nas neće biti. A nemam nikakvu namjeru živjeti u društvima tipa Švedska/Njemačka/Francuska.
Oće crne i kozojebe? Eto im ih.
Ok, to je legitimno. Oni neka sebi kroje sudbinu, mi sebi. Nego što kažeš na tzv. 'zajedničke' "vrijednosti"? Koliko ja primjećujem, u povijesti takvih je rijetkih bilo, gotovo i nije. Trgovina i robna razmjena je vrijednost svih, svi nešto kupuju i prodaju. No kakve to veze ima sa životom nevezanim za posao?
Hrvati po ničemu nemaju veze sa Šveđanima, Norvežanima i Dancima osim što svi rade za plaću, kupuju, prodaju, koriste odjeću i razne stvari, piju vodu i udišu kisik i izdišu CO2.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Libanonski junak: u trgovini bacio se na bombaša samoubojicu - Page 5 Empty Re: Libanonski junak: u trgovini bacio se na bombaša samoubojicu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum