ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Libanonski junak: u trgovini bacio se na bombaša samoubojicu

Page 3 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Libanonski junak: u trgovini bacio se na bombaša samoubojicu - Page 3 Empty Re: Libanonski junak: u trgovini bacio se na bombaša samoubojicu

Post by udba 16/11/2015, 13:42


Nema ništa o izborima već dva jebena dana.
Sad je najbolje vreme da Most dogovori par fotelja bez puno galame, dok narod okrene glavu od ovih šta pale sveće po cesti biće sve lepo dogovoreno bez pritisci

udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Libanonski junak: u trgovini bacio se na bombaša samoubojicu - Page 3 Empty Re: Libanonski junak: u trgovini bacio se na bombaša samoubojicu

Post by Kermit 16/11/2015, 13:42

ostrakon wrote:
Regoč wrote:
ostrakon wrote:
koliko vidim on nije spasio nikog, a 150 ljudi nije moglo poginuti ni u najluđem akcijskom filmu
prosječni broj mrtvih pri bombaškim napadima je oko 10ak 15 mrtvih
Nije li spasio tih desetak, petnaestak mogućih mrtvih?
pa ako je 37 mrtvih, a 2 bombaša, onda nije

no ljudi valjda vole lažne junake, nešto slično kao što mi slavimo onog heroja Luku Ritza komu je netko prosuo mozak dok je ovaj bio napušen i pijan
ne slavimo, zapravo ga naši mediji nisu niti spomenuli kao niti bombardiranje Bejruta, ali su lili suze zbog francuskih kukavica koji su i omogućili vehabijama da kolju i ubijaju, ali no teško ćeš ti shvatiti išta od ovoga...
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Libanonski junak: u trgovini bacio se na bombaša samoubojicu - Page 3 Empty Re: Libanonski junak: u trgovini bacio se na bombaša samoubojicu

Post by Guest 16/11/2015, 13:42

Joj Jodica, koliko si ti imao falš prognoza, ovo je niš kaj je Ištvan nabrojal. Nemaš baš sreće u kartama, ali te valjda ide u ljubavi.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Libanonski junak: u trgovini bacio se na bombaša samoubojicu - Page 3 Empty Re: Libanonski junak: u trgovini bacio se na bombaša samoubojicu

Post by Regoč 16/11/2015, 13:43

ostrakon wrote:
Regoč wrote:
ostrakon wrote:
koliko vidim on nije spasio nikog, a 150 ljudi nije moglo poginuti ni u najluđem akcijskom filmu
prosječni broj mrtvih pri bombaškim napadima je oko 10ak 15 mrtvih
Nije li spasio tih desetak, petnaestak mogućih mrtvih?
pa ako je 37 mrtvih, a 2 bombaša, onda nije

no ljudi valjda vole lažne junake, nešto slično kao što mi slavimo onog heroja Luku Ritza komu je netko prosuo mozak dok je ovaj bio napušen i pijan
"Spazio je drugog bombaša, bacio se na njega i aktivirao bombu prekrivši je tijelom.
Da to nije učinio, bombaš bi uspio doći do mase ljudi i poginulo bi na desetke drugih, a još stotine bilo bi ranjeno."

Tako kaže Večernjak, dakle je ipak nekoga spasio. Možda su desetci drugih i stotine ranjenih pretjerane, ali ni desetak nije odbaciti. Pogotovo onima koji bi bili tih desetak.

_________________
Libanonski junak: u trgovini bacio se na bombaša samoubojicu - Page 3 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Libanonski junak: u trgovini bacio se na bombaša samoubojicu - Page 3 Empty Re: Libanonski junak: u trgovini bacio se na bombaša samoubojicu

Post by michaellcmacha 16/11/2015, 13:43

ostrakon wrote:
Fénix wrote:Jebo ih globalizam u šupak da ih jebo.
Globalizam traje još od 15. stoljeća, od kad su otkriveni drugi kontinenti i kad je počela prekomorska trgovina.
e jebiga sad to se može reći i za put svile, a taj vid prekomorske trgovine seže nekih 100-150 godina ranije...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Libanonski junak: u trgovini bacio se na bombaša samoubojicu - Page 3 Empty Re: Libanonski junak: u trgovini bacio se na bombaša samoubojicu

Post by Guest 16/11/2015, 13:43

Eva wrote:Joj Jodica, koliko si ti imao falš prognoza,.
pa čekam cilo vrime da mi se kaže šta sam falio.. zapravo vi ste svi kolektivno isfalivali, pa onda kolektivno i čoporski napadate mene. još čekam da mi netko kaže i izvadi post koji sam falio.. falio sam ono što sam rekao da će Rusi napasti ISIL a ne FSA, a rusi su napravili obrnuto..

čekam da mi vi nađete moje postove
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Libanonski junak: u trgovini bacio se na bombaša samoubojicu - Page 3 Empty Re: Libanonski junak: u trgovini bacio se na bombaša samoubojicu

Post by Regoč 16/11/2015, 13:46

ostrakon wrote:Luku Ritza komu je netko prosuo mozak dok je ovaj bio napušen i pijan
Nije mu prosut mozak, već je pretučen. Odakle ti uopće da je bio napušen i pijan? Čak i da je bio, je li to razlog da ga pretuku zbog mobitela?

_________________
Libanonski junak: u trgovini bacio se na bombaša samoubojicu - Page 3 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Libanonski junak: u trgovini bacio se na bombaša samoubojicu - Page 3 Empty Re: Libanonski junak: u trgovini bacio se na bombaša samoubojicu

Post by michaellcmacha 16/11/2015, 13:47

Fénix wrote:
michaellcmacha wrote:u školama diljem hrvatske učitelji i profesori danas u 12 sati prisiljavali djecu da odaju počast žrtvama imperijalističke grabežne politike...
To se zove globalistička grabežna politika i počela je od 15. stoljeća. Nemoj dedi rušiti teze.
veli mi klinac kako se njegova učiteljica naljutila na njega jer joj je rekao da on  ne želi u tom sudjelovati i pokušala mu objasniti koristeći opet spike o snošljivosti i toleranciji i bla bla nebulozama... a on je priupitao zna li ona da li je francuska izrazila sućut hrvatskoj za 3000 ubijenih u vukovaru... jebiga ostade drugarica bez teksta i zamolila ga samo da sjedne i da ih ne ometa dok odaju počast bratskoj francuskoj....

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Libanonski junak: u trgovini bacio se na bombaša samoubojicu - Page 3 Empty Re: Libanonski junak: u trgovini bacio se na bombaša samoubojicu

Post by Guest 16/11/2015, 13:48

asilovski wrote:
heheheh Đoda ti samo šuti ti si drukao za umjerene pacove i kanibale,.
gdje sam to rekao, nađi mi 1 post gdje sam ja rekao da navijam za ove, inače te blokiram opet na forumu


asilovski wrote:
govorio kako će Assad pasti za dva dana.
gdje sam to rekao, nađi mi 1 post gdje sam ja rekao da , inače te blokiram opet na forumu


asilovski wrote:
da neće biti nikakvog izbjegličkog vala,.
gdje sam to rekao, nađi mi 1 post gdje sam ja rekao da , inače te blokiram opet na forumu




asila?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Libanonski junak: u trgovini bacio se na bombaša samoubojicu - Page 3 Empty Re: Libanonski junak: u trgovini bacio se na bombaša samoubojicu

Post by Kermit 16/11/2015, 13:48


a ovako reagira prosječni francuz na zvuk petarde...gaze preko cvijeća i svijeća, a ovi medvjedići to je ono van pameti
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Libanonski junak: u trgovini bacio se na bombaša samoubojicu - Page 3 Empty Re: Libanonski junak: u trgovini bacio se na bombaša samoubojicu

Post by Guest 16/11/2015, 13:49

michaellcmacha wrote:
Fénix wrote:
michaellcmacha wrote:u školama diljem hrvatske učitelji i profesori danas u 12 sati prisiljavali djecu da odaju počast žrtvama imperijalističke grabežne politike...
To se zove globalistička grabežna politika i počela je od 15. stoljeća. Nemoj dedi rušiti teze.
veli mi klinac kako se njegova učiteljica naljutila na njega jer joj je rekao da on  ne želi u tom sudjelovati i pokušala mu objasniti koristeći opet spike o snošljivosti i toleranciji i bla bla nebulozama... a on je priupitao zna li ona da li je francuska izrazila sućut hrvatskoj za 3000 ubijenih u vukovaru... jebiga ostade drugarica bez teksta i zamolila ga samo da sjedne i da ih ne ometa dok odaju počast bratskoj francuskoj....
tako treba, svaka čast tvom sinu, on je otvorio oči i ostalima koji su spržena mozga ..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Libanonski junak: u trgovini bacio se na bombaša samoubojicu - Page 3 Empty Re: Libanonski junak: u trgovini bacio se na bombaša samoubojicu

Post by udba 16/11/2015, 13:50

Pustite sad to Francuska i danas tvrdi da je Nemačka preuranjeno priznala Sloveniju i Hrvatsku, pa neće zbog toga da razbijamo bractvo i jedinstvo evropskih naroda i narodnosti.

_________________
Libanonski junak: u trgovini bacio se na bombaša samoubojicu - Page 3 Plenki10
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Libanonski junak: u trgovini bacio se na bombaša samoubojicu - Page 3 Empty Re: Libanonski junak: u trgovini bacio se na bombaša samoubojicu

Post by Guest 16/11/2015, 13:51

neoliberalni_placenik wrote:
Eva wrote:Joj Jodica, koliko si ti imao falš prognoza,.
pa čekam cilo vrime da mi se kaže šta sam falio.. zapravo vi ste svi kolektivno isfalivali, pa onda kolektivno i čoporski napadate mene. još čekam da mi netko kaže i izvadi post koji sam falio.. falio sam ono što sam rekao da će Rusi napasti ISIL a ne FSA, a rusi su napravili obrnuto..

čekam da mi vi nađete moje postove
Ma da, nemam pametnija posla nego tvoje kompilacije tražit. Pa samo na Ukrajini si naprvil 800 gafova. Jedino u čemu si u pravu je MOST. Ostalo ti je sve ajme meni.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Libanonski junak: u trgovini bacio se na bombaša samoubojicu - Page 3 Empty Re: Libanonski junak: u trgovini bacio se na bombaša samoubojicu

Post by Kermit 16/11/2015, 13:51

neoliberalni_placenik wrote:
asilovski wrote:
heheheh Đoda ti samo šuti ti si drukao za umjerene pacove i kanibale,.
gdje sam to rekao, nađi mi 1 post gdje sam ja rekao da navijam za ove, inače te blokiram opet na forumu


asilovski wrote:
govorio kako će Assad pasti za dva dana.
gdje sam to rekao, nađi mi 1 post gdje sam ja rekao da , inače te blokiram opet na forumu


asilovski wrote:
da neće biti nikakvog izbjegličkog vala,.
gdje sam to rekao, nađi mi 1 post gdje sam ja rekao da , inače te blokiram opet na forumu




asila?
Pa pogledaj temu Sirija tamo si izbljucko jedno 30-tak puta prvo vezano za Assad, pa tkz. FSA to i ne trebam dokazivati to je notorna činjenica, a vezano za emigraciju to si sa svojim drugarom degenerikom Ksekrsom tvrdio na bivšem forumu, naravno kad je počeo val onda si počeo stavljati neke statistike i grafove a ignorirao ono što je očigledno, ako i obično...
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Libanonski junak: u trgovini bacio se na bombaša samoubojicu - Page 3 Empty Re: Libanonski junak: u trgovini bacio se na bombaša samoubojicu

Post by michaellcmacha 16/11/2015, 13:51

a nakon sata svi su mu vani povlađivali kako joj je dobro odgovorio, ali su svejedno radili kako im je ona rekla... toliko o usađivanju patvorene svijesti i hrabrosti i držanju do svog stajališta i uvjerenja...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Libanonski junak: u trgovini bacio se na bombaša samoubojicu - Page 3 Empty Re: Libanonski junak: u trgovini bacio se na bombaša samoubojicu

Post by Regoč 16/11/2015, 13:52

michaellcmacha wrote:
Fénix wrote:
michaellcmacha wrote:u školama diljem hrvatske učitelji i profesori danas u 12 sati prisiljavali djecu da odaju počast žrtvama imperijalističke grabežne politike...
To se zove globalistička grabežna politika i počela je od 15. stoljeća. Nemoj dedi rušiti teze.
veli mi klinac kako se njegova učiteljica naljutila na njega jer joj je rekao da on  ne želi u tom sudjelovati i pokušala mu objasniti koristeći opet spike o snošljivosti i toleranciji i bla bla nebulozama... a on je priupitao zna li ona da li je francuska izrazila sućut hrvatskoj za 3000 ubijenih u vukovaru... jebiga ostade drugarica bez teksta i zamolila ga samo da sjedne i da ih ne ometa dok odaju počast bratskoj francuskoj....
Bravo za maloga, dobro odgojeno diete!

_________________
Libanonski junak: u trgovini bacio se na bombaša samoubojicu - Page 3 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Libanonski junak: u trgovini bacio se na bombaša samoubojicu - Page 3 Empty Re: Libanonski junak: u trgovini bacio se na bombaša samoubojicu

Post by Guest 16/11/2015, 13:52

neoliberalni_placenik wrote:
Fénix wrote:
neoliberalni_placenik wrote:
ostrakon wrote:
asilovski wrote:
dawson wrote:Kakve veze ima ovaj iz Bejruta sa svime?
Pa dotični se bacio na isil-ovca samoubojicu u Bejrutu i tako spriječio još 150 mrtvih, kako vidimo u Francuskoj specijalci bježe od napadača, a ljudi begaju od petardi, znači ne bruka nego...
koliko vidim on nije spasio nikog, a 150 ljudi nije moglo poginuti ni u najluđem akcijskom filmu

bombe koje samoubice koriste imaju ograničeno djelovanje i relativno malu snagu, tako da tijela najbližih žrtava pokupe većinu šrapnela, prosječni broj mrtvih pri bombaškim napadima je oko 10ak 15 mrtvih, što odgovara i ovom napadu, u dvije eksplozije 37 mrtvih, po bombašu 18

iskompleksirani asila hvali i veliča kozojebe kako bi europljane prikazao kukavicama i jadnicima
a marksizmom zadojenom mozgu naravno pored svega uvijek je kriva Amerika

no eto, za glupost i idijotizam nema lijeka

isto forumaš fenix govori da mu nije toliko žao "ateista zapadnjaka/europljana pobijenih" koji su ubijeni na koncertu, da mu je više žao vjernika muslimana ubijenih u siriji..

tako i ja pričao sa jednim Hrvatom katolikom , desničarom 41-91, njemu je isto draži musliman arap vjernik, nego plavokosi njemac ateist - kaže "ovaj barem vjeruje u nešto"..
Prvo nauči čitati s razumijevanjem. Sramotiš se da to nije normalno i to ne kad odgovaraš par forumaša, već općenito svima.

Da bi ti to razumio što sam htio reći, ne bi ovakvu brutalno tešku glupost i budalaštinu ispalio.

dobro ,istina malo sam te krivo optužio pa ću se ispričati, sada sam pročitao ponovo temu, neću biti kao ovi ostali pijanci pa optuživati druge što nisu napisali.. ti si napisao da u FR "ionako nema vjernika" , a jedan ispod toga je napisao ovo što sam tebe optužio..

Što misliš? Jel to sarkazam, ispaljena glupost od mene? Ne prepoznaješ to i uzrok toga zašto sam napisao?

Oni su u nebu, a mi smo u pički materini. Samo se sjeti kurdskog dječaka i paralelno 40 silovane i zaklane kršćanske djece. Onda se sjeti ruskog aviona u Egiptu i francuskog napada i Charlie Hebdoa.

Možemo vrtiti i kojekakve iračke svatove i s druge strane 2009. i Gruziju te one slike ruskih napada.

Eeee, o tome se radi i to sad 98% ljudi na portalima vidi. Vidi isto tako i Hrvatsku 1991. i embargo na oružje, a i Hrvatsku 500 godina klanja dok su se valceri i simfonije izvodile, klalo i ubijalo po svijetu Cherokeeije, Apače i Komanče kako bi drugi živjeti na njihovoj zemlji.

Ima toga... Dok isti ti Francuzići prodaju solidarnost, toleranciju, ravnopravnost, jednakost a drugima se rugaju, ubijaju i rade upravo suprotno od onoga što propagiraju.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Libanonski junak: u trgovini bacio se na bombaša samoubojicu - Page 3 Empty Re: Libanonski junak: u trgovini bacio se na bombaša samoubojicu

Post by Guest 16/11/2015, 13:53

asilovski wrote:
neoliberalni_placenik wrote:
asilovski wrote:
heheheh Đoda ti samo šuti ti si drukao za umjerene pacove i kanibale,.
gdje sam to rekao, nađi mi 1 post gdje sam ja rekao da navijam za ove, inače te blokiram opet na forumu


asilovski wrote:
govorio kako će Assad pasti za dva dana.
gdje sam to rekao, nađi mi 1 post gdje sam ja rekao da , inače te blokiram opet na forumu


asilovski wrote:
da neće biti nikakvog izbjegličkog vala,.
gdje sam to rekao, nađi mi 1 post gdje sam ja rekao da , inače te blokiram opet na forumu




asila?
Pa pogledaj temu Sirija tamo si izbljucko jedno 30-tak puta prvo vezano za Assad, pa tkz. FSA to i ne trebam dokazivati to je notorna činjenica, a vezano za emigraciju to si sa svojim drugarom degenerikom Ksekrsom tvrdio na bivšem forumu, naravno kad je počeo val onda si počeo stavljati neke statistike i grafove a ignorirao ono što je očigledno, ako i obično...

pa jebote te onaj u dupe, nađi tih mojih 30puta, lipo odeš na te teme, na moj profil, nađeš te moje postove, i klikneš print screen ili staviš link.

još čekam
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Libanonski junak: u trgovini bacio se na bombaša samoubojicu - Page 3 Empty Re: Libanonski junak: u trgovini bacio se na bombaša samoubojicu

Post by Guest 16/11/2015, 13:53

asilovski wrote:
a ovako reagira prosječni francuz na zvuk petarde...gaze preko cvijeća i svijeća, a ovi medvjedići to je ono van pameti
A ti ne bi? Ti bi čekao svoj metak?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Libanonski junak: u trgovini bacio se na bombaša samoubojicu - Page 3 Empty Re: Libanonski junak: u trgovini bacio se na bombaša samoubojicu

Post by Guest 16/11/2015, 13:53

asilovski wrote:
ostrakon wrote:
asilovski wrote:
hahaha pa evropljani i jesu kukavice zbog nevidljive ruke tržište, pederastrije, materijalizmam multikultija i liberalnog kapitalizma i sl. drkeža i proljeva važniji su im njihovi geđeti od općeg dobra, rase, nacije i žrtvovanja, dobro ti si samo sociopata to ti je kategorija ispod kozojeba vjerojatno i u doslovnom smislu ne samo prenesenom
neka sam sociopat, bar nisam žrtva marksističke ideologije

tebi u glavi nije ostalo 2 grama zdravog tkiva
dođe mi da ti kažem odi se liječi, no onda se sjetim da je to neizlječivo
ja marskista heheh znači ako netko upire prstom u problem i govori da je to problem i pokazuje kako se nešto čini suprotno od problema je dio problema, e moj deda taj predmet na autodidaktici vjerojatno nisi imai, osim toga ja jako sumnjam da ti znaš išta o marksizmu, ali no...
a tko drobi tu non stop o strahotama slobodne trgovine, zlim korporacijama, zloj americi i inim zavjerama krupnih kapitalista, masonskih loža itd.?

pa sad ovo, junak iz Bejruta, a Francuzi pičke...

:rain


Last edited by ostrakon on 16/11/2015, 13:54; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Libanonski junak: u trgovini bacio se na bombaša samoubojicu - Page 3 Empty Re: Libanonski junak: u trgovini bacio se na bombaša samoubojicu

Post by michaellcmacha 16/11/2015, 13:53

Eva wrote:
neoliberalni_placenik wrote:
Eva wrote:Joj Jodica, koliko si ti imao falš prognoza,.
pa čekam cilo vrime da mi se kaže šta sam falio.. zapravo vi ste svi kolektivno isfalivali, pa onda kolektivno i čoporski napadate mene. još čekam da mi netko kaže i izvadi post koji sam falio.. falio sam ono što sam rekao da će Rusi napasti ISIL a ne FSA, a rusi su napravili obrnuto..

čekam da mi vi nađete moje postove
Ma da, nemam pametnija posla nego tvoje kompilacije tražit. Pa samo na Ukrajini si naprvil 800 gafova. Jedino u čemu si u pravu je MOST. Ostalo ti je sve ajme meni.
tek po pitanju Mosta nije u pravu, ali dobro...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Libanonski junak: u trgovini bacio se na bombaša samoubojicu - Page 3 Empty Re: Libanonski junak: u trgovini bacio se na bombaša samoubojicu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum