ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vucko malo o HR...

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Vucko malo o HR... Empty Vucko malo o HR...

Post by Serbinho-3 Tue 12 Nov - 17:49

Vucko malo o HR... 12808912585d6c36774772d718440935_v4_big


https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2019&mm=11&dd=12&nav_category=11&nav_id=1616106
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26376
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Vucko malo o HR... Empty Re: Vucko malo o HR...

Post by Serbinho-3 Tue 12 Nov - 17:50

Kazao je da je Nezavisna država Hrvatska (NDH) bila druga autonomna nacistička država u Evropi, i da je, dok su sve ostale, navodi Adem Vuchiqi, bile fašističke, NDH bila nacistička tvorevina. 
Adem Vuchiqi je naveo da je Hrvatska nacisti Mili Budaku podigla spomenike, dala mu ulice u 12 hrvatskih gradova, podsetivši da je to čovek koji je govorio da trećinu Srba treba pobiti, trećinu proterati, a trećinu pokatoličiti. 
"Ja sad treba da ćutim i da ne umem da vam ogovorim da biste me voleli, da biste rekli 'evo ga srpski Vili Brant. Nisam Vili Brant, ja sam Aleksandar Adem Vuchiqi i znam ko je Mile Budak, i izvinite što sam vam rekao istinu", zaključio je Adem Vuchiqi.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26376
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Vucko malo o HR... Empty Re: Vucko malo o HR...

Post by Serbinho-3 Tue 12 Nov - 17:50

Eto, izvinio se covek...
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26376
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Vucko malo o HR... Empty Re: Vucko malo o HR...

Post by RayMabus Tue 12 Nov - 17:55

Šta kaže Bruno Bušić terorista ? Ajde neka.

https://www.dalmacijadanas.hr/studentski-dom-bruno-busic-otvara-se-na-ljeto-uredenje-vrijedno-62-milijuna-kuna
RayMabus
RayMabus

Posts : 175384
2014-04-11


Back to top Go down

Vucko malo o HR... Empty Re: Vucko malo o HR...

Post by £otk@ Tue 12 Nov - 18:02

Serbinho-3 wrote:Kazao je da je Nezavisna država Hrvatska (NDH) bila druga autonomna nacistička država u Evropi, i da je, dok su sve ostale, navodi Adem Vuchiqi, bile fašističke, NDH bila nacistička tvorevina. 

Zahvaljujemo, i trudili smo se biti autentični, lijepo da je prepoznao i osjetio razliku između kalkulantskih, kukavičkih i fašističkih wannabe režima i dvije originalne nacističke organske zajednice krvi i tla: Treći Reich i NDH.

Čak smo za razliku od Švaba se odbili predati, a u nekim utvrđenjima se držali do kraja srpnja 1945, jer lugari i tifusari nisu bili u stanju zauzeti ni Drežnicu bez Crvene armije.

A i njoj smo se odbili predati kod Staljingrada, kad je to napravila 6. armija.

Neka ti toten kaže, odeš na Sturmfront i kažeš da si Hrvat,klanjaju ti se do poda.

Hitler je spekulirao da Hrvati nipošto nisu Slaveni već Goti, i namijenio im je ulogu nadzora slavenske robovske rase u Novoj Europi.
£otk@
£otk@

Male
Posts : 1907
2019-02-12

Age : 44

Back to top Go down

Vucko malo o HR... Empty Re: Vucko malo o HR...

Post by Eroo Tue 12 Nov - 18:03

Samo ga pratite kad će najednom početi mijenjati retoriku. Nećete dugo čekati. :)
Eroo
Eroo

Posts : 74401
2016-07-22


Back to top Go down

Vucko malo o HR... Empty Re: Vucko malo o HR...

Post by AssadNaPodmornici Tue 12 Nov - 18:06

kako rekoh bolesni srbi opsjednuti sa nama.. skinite nam se sa kurca.. nije vam dosta i 41 i 91

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20867
2018-06-14


Back to top Go down

Vucko malo o HR... Empty Re: Vucko malo o HR...

Post by RayMabus Tue 12 Nov - 18:08

Eroo wrote:Samo ga pratite kad će najednom početi mijenjati retoriku. Nećete dugo čekati. :)
Ne minja taj retoriku.

https://www.google.com/amp/s/dnevnik.hr/amp/vijesti/hrvatska/aleksandar-Suljo-u-govoru-u-glini-1995-ipak-je-spominjao-veliku-srbiju-iako-danas-kaze-da-nije---506627.html

S njima dok im je god Vučic na vlasti najbolje zahladit odnose. Fala kurcu pa ih je Macron odjeba od primanja u EU. Jedna briga manje.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175384
2014-04-11


Back to top Go down

Vucko malo o HR... Empty Re: Vucko malo o HR...

Post by £otk@ Tue 12 Nov - 18:09

Ali on kao Šiptar nema razloga da nas se plaši, on treba da služi Talijanima, mi njegove ne diramo :cleanteeth
£otk@
£otk@

Male
Posts : 1907
2019-02-12

Age : 44

Back to top Go down

Vucko malo o HR... Empty Re: Vucko malo o HR...

Post by debotoijusto Tue 12 Nov - 18:09

Serbinho-3 wrote:Eto, izvinio se covek...
djijas djilas i jos jednom djilas


debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30567
2014-04-12


Back to top Go down

Vucko malo o HR... Empty Re: Vucko malo o HR...

Post by £otk@ Tue 12 Nov - 18:12

RayMabus wrote:
Eroo wrote:Samo ga pratite kad će najednom početi mijenjati retoriku. Nećete dugo čekati. :)
Ne minja taj retoriku.

https://www.google.com/amp/s/dnevnik.hr/amp/vijesti/hrvatska/aleksandar-Suljo-u-govoru-u-glini-1995-ipak-je-spominjao-veliku-srbiju-iako-danas-kaze-da-nije---506627.html

S njima dok im je god Vučic na vlasti najbolje zahladit odnose. Fala kurcu pa ih je Macron odjeba od primanja u EU. Jedna briga manje.

Da, ali tek će sad uslijediti kmečanje, đenosajd i to.

U BiH rekli da Macronu Kolinda napunila uši, kao da Francuska nije država sa obavještajnim i diplomatskim sustavom nego se oslanja na rekla-kazala.

I ovo će svaliti na nas, da smo mi to potakli, ovome se već otrov pjeni na usta.
£otk@
£otk@

Male
Posts : 1907
2019-02-12

Age : 44

Back to top Go down

Vucko malo o HR... Empty Re: Vucko malo o HR...

Post by RayMabus Tue 12 Nov - 18:18

£otk@ wrote:
RayMabus wrote:
Eroo wrote:Samo ga pratite kad će najednom početi mijenjati retoriku. Nećete dugo čekati. :)
Ne minja taj retoriku.

https://www.google.com/amp/s/dnevnik.hr/amp/vijesti/hrvatska/aleksandar-Suljo-u-govoru-u-glini-1995-ipak-je-spominjao-veliku-srbiju-iako-danas-kaze-da-nije---506627.html

S njima dok im je god Vučic na vlasti najbolje zahladit odnose. Fala kurcu pa ih je Macron odjeba od primanja u EU. Jedna briga manje.

Da, ali tek će sad uslijediti kmečanje, đenosajd i to.

U BiH rekli da Macronu Kolinda napunila uši, kao da Francuska nije država sa obavještajnim i diplomatskim sustavom nego se oslanja na rekla-kazala.

I ovo će svaliti na nas, da smo mi to potakli, ovome se već otrov pjeni na usta.
Ne zanima me mišljenje ljudi koji uzimaju Hrvatima pravo glasa u BiH. Kao šta me ne zanima mišljenje Vučica o Hrvatskoj jer da se mene pita taj bi dobija optužnicu za huškanje na rat u drugoj državi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175384
2014-04-11


Back to top Go down

Vucko malo o HR... Empty Re: Vucko malo o HR...

Post by debotoijusto Tue 12 Nov - 18:20

£otk@ wrote:
Serbinho-3 wrote:Kazao je da je Nezavisna država Hrvatska (NDH) bila druga autonomna nacistička država u Evropi, i da je, dok su sve ostale, navodi Adem Vuchiqi, bile fašističke, NDH bila nacistička tvorevina. 

Zahvaljujemo, i trudili smo se biti autentični, lijepo da je prepoznao i osjetio razliku između kalkulantskih, kukavičkih i fašističkih wannabe režima i dvije originalne nacističke organske zajednice krvi i tla: Treći Reich i NDH.

Čak smo za razliku od Švaba se odbili predati, a u nekim utvrđenjima se držali do kraja srpnja 1945, jer lugari i tifusari nisu bili u stanju zauzeti ni Drežnicu bez Crvene armije.

A i njoj smo se odbili predati kod Staljingrada, kad je to napravila 6. armija.

Neka ti toten kaže, odeš na Sturmfront i kažeš da si Hrvat,klanjaju ti se do poda.

Hitler je spekulirao da Hrvati nipošto nisu Slaveni već Goti, i namijenio im je ulogu nadzora slavenske robovske rase u Novoj Europi.
Vucko malo o HR... 200
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30567
2014-04-12


Back to top Go down

Vucko malo o HR... Empty Re: Vucko malo o HR...

Post by Noor Tue 12 Nov - 18:25

AssadNaPodmornici wrote:kako rekoh bolesni srbi opsjednuti sa nama.. skinite nam se sa kurca.. nije vam dosta i 41 i 91
sad ce opet onaj klokan iz Australije reci ... opet su kiflari opsjednuti srbima :)
Ili ce mozda reci istinu? Aha, evo saće...samo što nije

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Vucko malo o HR... Empty Re: Vucko malo o HR...

Post by Guest Tue 12 Nov - 23:34

AssadNaPodmornici wrote:kako rekoh bolesni srbi opsjednuti sa nama.. skinite nam se sa kurca.. nije vam dosta i 41 i 91

tebi nije jasno da ste vi na qurcu
od vas ameri zahtevaju posvecanost istini vezano
za ndh.
nemamo slicnih zahteva.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vucko malo o HR... Empty Re: Vucko malo o HR...

Post by Counter-Strike Tue 12 Nov - 23:36

reci im ti pizone da neđikaju

_________________
Vucko malo o HR... Americ10
Counter-Strike
Counter-Strike

Posts : 4231
2018-03-12


Back to top Go down

Vucko malo o HR... Empty Re: Vucko malo o HR...

Post by £otk@ Tue 12 Nov - 23:44

pizzon wrote:
AssadNaPodmornici wrote:kako rekoh bolesni srbi opsjednuti sa nama.. skinite nam se sa kurca.. nije vam dosta i 41 i 91

tebi nije jasno da ste vi na qurcu
od vas ameri zahtevaju posvecanost istini vezano
za ndh.
nemamo slicnih zahteva.

Hitler i mi smo male bebe naspram njih. Kad se oni posvete istini, posvetiti ćemo se i mi.

A realno, ništa oni ni ne traže od nas, naročito otkad smo intenzivirali suradnju sa Izraelom. Malo dignu dreku zbog židovskog lobija, unaprijed riješeno. ;)
£otk@
£otk@

Male
Posts : 1907
2019-02-12

Age : 44

Back to top Go down

Vucko malo o HR... Empty Re: Vucko malo o HR...

Post by AssadNaPodmornici Wed 13 Nov - 0:19

pizzon wrote:
AssadNaPodmornici wrote:kako rekoh bolesni srbi opsjednuti sa nama.. skinite nam se sa kurca.. nije vam dosta i 41 i 91

tebi nije jasno da ste vi na qurcu
od vas ameri zahtevaju posvecanost istini vezano
za ndh.
nemamo slicnih zahteva.
boli nas kurac . nezanimate nas. možete li jednostavno odjebati od nas. za dobrobit nas i vas najviše. samo nam se skinute sa kurca. što patite za nama i nakon svih sranja što ste prošli, i mi a više još više, nije li vam dosta?
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20867
2018-06-14


Back to top Go down

Vucko malo o HR... Empty Re: Vucko malo o HR...

Post by vuksadinare Wed 13 Nov - 5:02

znaci nece doci....
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99001
2015-09-08


Back to top Go down

Vucko malo o HR... Empty Re: Vucko malo o HR...

Post by vuksadinare Wed 13 Nov - 5:05

,...sad slijedi tracanje kod epp-a kako mu su ujke sve cinile da ga sprijece da dodje i cak mu prijetile novim jasenovcem Basketball
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99001
2015-09-08


Back to top Go down

Vucko malo o HR... Empty Re: Vucko malo o HR...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum