ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Osnovan Mali Schengen, balkanska integracija je počela

Page 7 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Osnovan Mali Schengen, balkanska integracija je počela - Page 7 Empty Re: Osnovan Mali Schengen, balkanska integracija je počela

Post by AssadNaPodmornici 12/11/2019, 19:00

£otk@ wrote:Da, to je ono što je trebalo biti Juga -Slovenija +Albanija.

Sad će biti Juga -Hrvatska&Slovenija +Albanija, možda i Turska.

Dakle, nije ono blokiranje otvaranje pregovora baš bio Macronov kapric jer mu nisu onu pičku potvrdili za povjerenicu.

Ovo bi se moglo zvati, sad su te geografske odrednice popularne, Južna Jugoslavija. Pitko je, mladi će to odmah prihvatiti. To mogu kolokvijalno zvati 2*J Slavija, ili Dupla Yuga, ili Yuga na kvadrat.

Tu se onda otvara prostor za brendiranje.

Predsjednik bi morao biti Komšić.
ispalo super što su nas guzili iz EU i što smo ušli bez pogovora.. tek sada vidim.. jer da smo ostali vanka slijedilo bi pravo guženje, baš to , 

sada Srbe uvalilo u ekonomski i politički savez sa ovim divljacima, eto im

AssadNaPodmornici

Posts : 20933
2018-06-14


Back to top Go down

Osnovan Mali Schengen, balkanska integracija je počela - Page 7 Empty Re: Osnovan Mali Schengen, balkanska integracija je počela

Post by Eroo 12/11/2019, 19:18

AssadNaPodmornici wrote:
£otk@ wrote:Da, to je ono što je trebalo biti Juga -Slovenija +Albanija.

Sad će biti Juga -Hrvatska&Slovenija +Albanija, možda i Turska.

Dakle, nije ono blokiranje otvaranje pregovora baš bio Macronov kapric jer mu nisu onu pičku potvrdili za povjerenicu.

Ovo bi se moglo zvati, sad su te geografske odrednice popularne, Južna Jugoslavija. Pitko je, mladi će to odmah prihvatiti. To mogu kolokvijalno zvati 2*J Slavija, ili Dupla Yuga, ili Yuga na kvadrat.

Tu se onda otvara prostor za brendiranje.

Predsjednik bi morao biti Komšić.
ispalo super što su nas guzili iz EU i što smo ušli bez pogovora.. tek sada vidim.. jer da smo ostali vanka slijedilo bi pravo guženje, baš to , 

sada Srbe uvalilo u ekonomski i politički savez sa ovim divljacima, eto im
Treba i dalje biti na oprezu.
Reče onaj bivši od CIA-e da je za očekivati nekakvo preslagivanje južno od Save
i da je moguće da neki problemi isplivaju na površinu i sjeverno od Save.
Eroo
Eroo

Posts : 74754
2016-07-22


Back to top Go down

Osnovan Mali Schengen, balkanska integracija je počela - Page 7 Empty Re: Osnovan Mali Schengen, balkanska integracija je počela

Post by Guest 12/11/2019, 19:43

Ima bre lepo da krčkaju.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Osnovan Mali Schengen, balkanska integracija je počela - Page 7 Empty Re: Osnovan Mali Schengen, balkanska integracija je počela

Post by AssadNaPodmornici 12/11/2019, 20:35

moran priznati da sam pogriješio kako sam bio tada jako protiv EU..i mrzio našu vladu(i SDP i HDZ) koji su se uvlačili u šupak ovima u EU.. naravno da se HDZ/SDP nisu uvlačili njima u šupak radi našeg interesa nego svoga(šuica, plenki, picula, borzović i ostali uhljebi), ali ulazak u EU je ispao super..

slobodno putovanje u EU, možeš otići kada hoćeš i gdje hoćeš bez ikakvih papira, i sada zamisli da smo ostali.. sada bi sa Vučićem bili u nekoj krnjoj srpsko-islamskoj yugoslaviji.. i više nebi bio moguć ulazak u EU

tako je lijepo biti dio EU

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20933
2018-06-14


Back to top Go down

Osnovan Mali Schengen, balkanska integracija je počela - Page 7 Empty Re: Osnovan Mali Schengen, balkanska integracija je počela

Post by epikur37 12/11/2019, 20:36

AssadNaPodmornici wrote:moran priznati da sam pogriješio kako sam bio tada jako protiv EU..


Zato imaju stariji i iskusniji koji drže timun državne politike....
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Osnovan Mali Schengen, balkanska integracija je počela - Page 7 Empty Re: Osnovan Mali Schengen, balkanska integracija je počela

Post by RayMabus 12/11/2019, 20:41

epikur37 wrote:
AssadNaPodmornici wrote:moran priznati da sam pogriješio kako sam bio tada jako protiv EU..


Zato imaju stariji i iskusniji koji drže timun državne politike....
Imaš ti kurac. Ja nisam glasa a nije ni 56,5% Hrvatske i imamo zakonsko pravo da ga proglasimo nezakonitim kad god to hoćemo.

https://hr.m.wikipedia.org/wiki/Referendum_o_pristupanju_Hrvatske_Europskoj_uniji
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

Osnovan Mali Schengen, balkanska integracija je počela - Page 7 Empty Re: Osnovan Mali Schengen, balkanska integracija je počela

Post by AssadNaPodmornici 12/11/2019, 20:44

isusami da se neka stranka pojavi i kaže da će nas izvesti iz EU, digao bi oružje na njih.. jebe me se što HDZ sve popljačka i uništi , boli me kurac, uvik mogu uteć i ja i frendovi i familija i pička materina iz HDZove vukojebine i startati novi život negdje u Germaniji.. 

a ovako da dođe neka stranka i kaže , e sada izlazimo iz EU, pa da nam ovi zatvore granice, digao bi oružje na njih, to su stvari preko kojih nebih prešao.. zato neka samo HDZ pljačka i razjebava ali neka stojimo u EU :tu

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20933
2018-06-14


Back to top Go down

Osnovan Mali Schengen, balkanska integracija je počela - Page 7 Empty Re: Osnovan Mali Schengen, balkanska integracija je počela

Post by epikur37 12/11/2019, 20:46

RayMabus wrote:
epikur37 wrote:
AssadNaPodmornici wrote:moran priznati da sam pogriješio kako sam bio tada jako protiv EU..


Zato imaju stariji i iskusniji koji drže timun državne politike....
Imaš ti kurac. Ja nisam glasa a nije ni 56,5% Hrvatske i imamo zakonsko pravo da ga proglasimo nezakonitim kad god to hoćemo.

https://hr.m.wikipedia.org/wiki/Referendum_o_pristupanju_Hrvatske_Europskoj_uniji


Možete ali ako vas 50% +1 izađe i to proglasi :p
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Osnovan Mali Schengen, balkanska integracija je počela - Page 7 Empty Re: Osnovan Mali Schengen, balkanska integracija je počela

Post by epikur37 12/11/2019, 20:48

AssadNaPodmornici wrote:isusami da se neka stranka pojavi i kaže da će nas izvesti iz EU, digao bi oružje na njih.. jebe me se što HDZ sve popljačka i uništi , boli me kurac, uvik mogu uteć i ja i frendovi i familija i pička materina iz HDZove vukojebine i startati novi život negdje u Germaniji.. 

a ovako da dođe neka stranka i kaže , e sada izlazimo iz EU, pa da nam ovi zatvore granice, digao bi oružje na njih, to su stvari preko kojih nebih prešao.. zato neka samo HDZ pljačka i razjebava ali neka stojimo u EU :tu

hdz nije ni blizu sjajan ali je najjača stranka koja ovako ili onako savjetuje se i pretače nacionalnu prošlost, iskustvo i inteligenciju.

Svi bi mi da smo pametniji i uspješniji i britkiji ali...budimo realni.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Osnovan Mali Schengen, balkanska integracija je počela - Page 7 Empty Re: Osnovan Mali Schengen, balkanska integracija je počela

Post by RayMabus 12/11/2019, 20:50

epikur37 wrote:
RayMabus wrote:
epikur37 wrote:
AssadNaPodmornici wrote:moran priznati da sam pogriješio kako sam bio tada jako protiv EU..


Zato imaju stariji i iskusniji koji drže timun državne politike....
Imaš ti kurac. Ja nisam glasa a nije ni 56,5% Hrvatske i imamo zakonsko pravo da ga proglasimo nezakonitim kad god to hoćemo.

https://hr.m.wikipedia.org/wiki/Referendum_o_pristupanju_Hrvatske_Europskoj_uniji


Možete ali ako vas 50% +1 izađe i to proglasi :p
Točno. To sad nije opcija al poanta je da sam ja i slični a ne ti i Yoda koji ste glasali kako god da ste glasali omogućili danas sutra ako želimo da izađemo da imamo pravni osnov. Netriba to očekivat no ipak bolje je imat nego neimat tu opciju. Nikad ne znaš šta sutra donosi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

Osnovan Mali Schengen, balkanska integracija je počela - Page 7 Empty Re: Osnovan Mali Schengen, balkanska integracija je počela

Post by RayMabus 12/11/2019, 21:07

AssadNaPodmornici wrote:isusami da se neka stranka pojavi i kaže da će nas izvesti iz EU, digao bi oružje na njih.. jebe me se što HDZ sve popljačka i uništi , boli me kurac, uvik mogu uteć i ja i frendovi i familija i pička materina iz HDZove vukojebine i startati novi život negdje u Germaniji.. 

a ovako da dođe neka stranka i kaže , e sada izlazimo iz EU, pa da nam ovi zatvore granice, digao bi oružje na njih, to su stvari preko kojih nebih prešao.. zato neka samo HDZ pljačka i razjebava ali neka stojimo u EU :tu
Sad je tako no sad kad su svi iselili pa dobiju papire ja i ti ostanemo i onda zapadni Balkan uđe u EU i sutra imaš Kosovo u Splitu.

Ne brzaj sa zaključcima. To šta je danas sunce ne znači da sutra neće kiša.

Za sada eto im Sinčić u EU parlamentu da ne misle da ne postoji i takva opcija politički u Hrvatskoj.

Hvala Macronu šta nam je učinija uslugu pa odjeba klošare sa zapadnog Balkana dok se sama Eu ne dovede u red.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

Osnovan Mali Schengen, balkanska integracija je počela - Page 7 Empty Re: Osnovan Mali Schengen, balkanska integracija je počela

Post by RayMabus 12/11/2019, 21:43

Euroskepticizam. Kod nas je to HSP i Živi zid s tim da je Žz od mekog do tvrdog skepticizma dakle nije poput HSP koji je čisto samo tvrdi skepticizam.

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Euroscepticism

Tako imamo recimo za Španjolsku je to stranka Vox koja je prikjučer postala treća politkčka stranka u Španjolskoj.

Vjetar piri euroskepticizam se širi a onda ga je još Macron zapaprija Merkelici i njenim idejama koji su njemački planovi a nisu francuski i od ostalih.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

Osnovan Mali Schengen, balkanska integracija je počela - Page 7 Empty Re: Osnovan Mali Schengen, balkanska integracija je počela

Post by AssadNaPodmornici 12/11/2019, 21:49

živi zid je propa, HSPovci su propali.

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20933
2018-06-14


Back to top Go down

Osnovan Mali Schengen, balkanska integracija je počela - Page 7 Empty Re: Osnovan Mali Schengen, balkanska integracija je počela

Post by RayMabus 12/11/2019, 21:58

AssadNaPodmornici wrote:živi zid je propa, HSPovci su propali.
Kako je propa kad eno ga idući pet godina u eu parlamentu. Tu je ne brini se. Euroskepticizam.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

Osnovan Mali Schengen, balkanska integracija je počela - Page 7 Empty Re: Osnovan Mali Schengen, balkanska integracija je počela

Post by Eroo 12/11/2019, 22:39

Znači da projekt "Zapadni Balkan" ulazi u fazu realizacije.
Jebote, samo zamislite da bi vam Džaferović bio predsjenik...na primjer. :D
Eroo
Eroo

Posts : 74754
2016-07-22


Back to top Go down

Osnovan Mali Schengen, balkanska integracija je počela - Page 7 Empty Re: Osnovan Mali Schengen, balkanska integracija je počela

Post by RayMabus 12/11/2019, 22:49

Eroo wrote:Znači da projekt "Zapadni Balkan" ulazi u fazu realizacije.
Jebote, samo zamislite da bi vam Džaferović bio predsjenik...na primjer. :D
Ulazi samo ....iz nekih svojih razloga Hr će morat gurnit Cg u EU pošto nema nekog razloga da ju se ne primi kad zaključi sve one točke koje Brisel traži jer CG ima samo 650 tisuća stanovnika i tu nema neke opasnosti da će navalit neka masa radnika plus obalni pojas , povezivanje , ulaženje u trbuh zapadnog Balkana , odvajanje Cg do Srbije ( Srbi u Cg su euroskeptici ) itd itd itd pa vrlo vjerojatno oni su idući a ostali će morat pričekat.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

Osnovan Mali Schengen, balkanska integracija je počela - Page 7 Empty Re: Osnovan Mali Schengen, balkanska integracija je počela

Post by £otk@ 12/11/2019, 23:36

AssadNaPodmornici wrote:moran priznati da sam pogriješio kako sam bio tada jako protiv EU..i mrzio našu vladu(i SDP i HDZ) koji su se uvlačili u šupak ovima u EU.. naravno da se HDZ/SDP nisu uvlačili njima u šupak radi našeg interesa nego svoga(šuica, plenki, picula, borzović i ostali uhljebi), ali ulazak u EU je ispao super..

slobodno putovanje u EU, možeš otići kada hoćeš i gdje hoćeš bez ikakvih papira, i sada zamisli da smo ostali.. sada bi sa Vučićem bili u nekoj krnjoj srpsko-islamskoj yugoslaviji.. i više nebi bio moguć ulazak u EU

tako je lijepo biti dio EU

Sve je u redu Yoda.

Ti barem pošteno priznaš kad pogriješiš u procjeni.

Da, bilo je jako teško, 2011 je bila kritična, ali smo uspjeli, posve sami, ući u EU. Puno je tu ljudi zaslužno, a naravno i građani. Pokazalo se, povijesno postignuće. Sada se u najvećoj mjeri razotkriva na što je upozoravao Tuđman, do točke da je inzistirao na promjeni Ustava.
£otk@
£otk@

Male
Posts : 1907
2019-02-12

Age : 44

Back to top Go down

Osnovan Mali Schengen, balkanska integracija je počela - Page 7 Empty Re: Osnovan Mali Schengen, balkanska integracija je počela

Post by £otk@ 12/11/2019, 23:37

RayMabus wrote:
Eroo wrote:Znači da projekt "Zapadni Balkan" ulazi u fazu realizacije.
Jebote, samo zamislite da bi vam Džaferović bio predsjenik...na primjer. :D
Ulazi samo ....iz nekih svojih razloga Hr će morat gurnit Cg u EU pošto nema nekog razloga da ju se ne primi kad zaključi sve one točke koje Brisel traži jer CG ima samo 650 tisuća stanovnika i tu nema neke opasnosti da će navalit neka masa radnika plus obalni pojas , povezivanje , ulaženje u trbuh zapadnog Balkana , odvajanje Cg do Srbije ( Srbi u Cg su euroskeptici ) itd itd itd pa vrlo vjerojatno oni su idući a ostali će morat pričekat.

I ja mislim da Crna Gora ima šansu.
£otk@
£otk@

Male
Posts : 1907
2019-02-12

Age : 44

Back to top Go down

Osnovan Mali Schengen, balkanska integracija je počela - Page 7 Empty Re: Osnovan Mali Schengen, balkanska integracija je počela

Post by red wolf 12/11/2019, 23:38

Osnovan Mali Schengen, balkanska integracija je počela - Page 7 Acnt?_=1573598254943&did=21&tag=tier1_2&r=http%253A%252F%252Fwww.ex-iskon-pleme.com%252Ft37313p120-osnovan-mali-schengen-balkanska-integracija-je-pocela&ua=Mozilla%2F5.0%20(Windows%20NT%206.3%3B%20Win64%3B%20x64%3B%20rv%3A70.0)%20Gecko%2F20100101%20Firefox%2F70Hvale vrijedan projekt...

Osnovan Mali Schengen, balkanska integracija je počela - Page 7 Acnt?_=1573598326241&did=21&tag=tier1_2&r=http%253A%252F%252Fwww.ex-iskon-pleme.com%252Fpost%253Fp%253D1508979%2526mode%253Deditpost&ua=Mozilla%2F5.0%20(Windows%20NT%206.3%3B%20Win64%3B%20x64%3B%20rv%3A70.0)%20Gecko%2F20100101%20Firefox%2F70
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15940
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Osnovan Mali Schengen, balkanska integracija je počela - Page 7 Empty Re: Osnovan Mali Schengen, balkanska integracija je počela

Post by Counter-Strike 12/11/2019, 23:40

podrzavam ove besmislene projekte

_________________
Osnovan Mali Schengen, balkanska integracija je počela - Page 7 Americ10
Counter-Strike
Counter-Strike

Posts : 4231
2018-03-12


Back to top Go down

Osnovan Mali Schengen, balkanska integracija je počela - Page 7 Empty Re: Osnovan Mali Schengen, balkanska integracija je počela

Post by red wolf 12/11/2019, 23:41

Unimatrix_Zero wrote:podrzavam ove besmislene projekte
Nije besmislen...Na tragu je stvaranja novog svjetskog poretka...Vi kurca ne shvaćate...
Osnovan Mali Schengen, balkanska integracija je počela - Page 7 Acnt?_=1573598469497&did=21&tag=tier1_2&r=http%253A%252F%252Fwww.ex-iskon-pleme.com%252Fpost%253Fp%253D1508982%2526mode%253Dquote&ua=Mozilla%2F5.0%20(Windows%20NT%206.3%3B%20Win64%3B%20x64%3B%20rv%3A70.0)%20Gecko%2F20100101%20Firefox%2F70
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15940
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Osnovan Mali Schengen, balkanska integracija je počela - Page 7 Empty Re: Osnovan Mali Schengen, balkanska integracija je počela

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 7 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum