ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AAAAAAJMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

AAAAAAJMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO - Page 2 Empty Re: AAAAAAJMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

Post by muckodjubre 16/11/2015, 18:17

treba vratiti ćirin 3-5-2 s liberom haha

muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

AAAAAAJMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO - Page 2 Empty Re: AAAAAAJMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

Post by jalnirajko 16/11/2015, 19:16

Ja sam za 442
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

AAAAAAJMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO - Page 2 Empty Re: AAAAAAJMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

Post by Guest 16/11/2015, 19:56

najslabija točka naše reprezentacije su bekovi. s jedne strane srna s druge pranjić ili njegova alternativa pivarić, koliko vidim na strinića ne računaju obzirom da neigra, a leovac ne znam koliko je dobar da bi bio početni član prve postave. 

442 formacija u kojoj se najlakše braniti, koja pokriva bekove našu najslabiju točku, formacija u kojoj igrači ne moraju obavljati komplicirane taktičke zamisli, to su dvije linije obrana i veza koje sinkronizirano djeluju na određenom prostoru, a isto tako može biti i jako ofanzivna vjerujem da bi perišić i pjaca bili krila u tim situacijama igrači koji uvijek mogu istrčati kontru i napraviti razliku prema naprijed. ta formacija odgovara i mandžukiću, a kalinić neka samo nastavi ovako igrati on će biti novo pojačanje selekcije igrač kojeg smo neočekivano dobili na poklon uoči eura, igrač na kojeg se nije niti računalo, prije su bili mandžo i jelavić, a sad smo dobili upgrade s kalinićem koji je ovakav nekoliko razina iznad jelavića. 

može biti pjaca na krilu, a može to igrati i raketa, isti kurac bio na krilu ili na poziciji defanzivnog veznog, ili na poziciji ofanzivnog veznog njegov učinak u većini utakmica je prosječan nije igrač prema kojem se može graditi nešto, odigrat će svoje ali neće napraviti ključnu razliku što se uvijek očekuje.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

AAAAAAJMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO - Page 2 Empty Re: AAAAAAJMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

Post by End 16/11/2015, 20:38

perisic i pjaca nisu igraci obrane, nisu igraci posjeda i kreacije. Buduci da jedan od centranih veznjaka mora ostati na striktno defanzivnoj ulozi, ostaje samo 1 igrac koji ti eventualno omogucuje igru prema naprijed, a ako se uzme u obzir da je to Modrara onda znas da je to promasen slucaj. igra bez DM-a je danas nezamisliva, jednim pasem bi izbacio ovaj nas kompletni vezni red.
End
End

Posts : 21160
2015-08-25


Back to top Go down

AAAAAAJMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO - Page 2 Empty Re: AAAAAAJMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

Post by Guest 16/11/2015, 20:45

sve to u teoriji ima/nema smisla.

ključ svega  je modrić. ukoliko izostane njegov učinak, nećemo  ništa napraviti. igrač koji će nam dati ritam, mirnoću, posjed, koji će omogućiti konkretnu igru, a ima tu kvalitetu da sam nosi reprezentaciju da sam nosi igru bez obzira kako se protivnik zvao.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

AAAAAAJMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO - Page 2 Empty Re: AAAAAAJMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

Post by Guest 16/11/2015, 20:51

ono što je netko od stručnjaka primjetio, modrić u realu i modrić u reprezentaciji nisu dva ista igrača. u realu je dio ekipe, u reprezentaciji je ključ ekipe. u realu to savršeno funckionira, svatko od 11 igrača obavlja svoju ulogu, u reprezentaciji od njega se očekuje da sam preuzme na sebe cijelu momčad i odigra na vrhunskom nivou, iz više razloga tako nešto je teško ostvarit, a jedan od važniji je vjerojatno kvaliteta suigrača kojima je okružen. to modrić i čačke moraju sami pronaći najbolje riješenje, jer stvarno on je ključ reprezentacije bez njega to ne može funckionirati onako kako treba.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

AAAAAAJMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO - Page 2 Empty Re: AAAAAAJMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

Post by End 16/11/2015, 21:12

nista on ne odigra u lorealu drugacije nego u repki, uvijek odigra isto, to je osnovni problem jer nikad nije i nece iskociti iz svojih uobicajenih mogucnosti i preuzeti odgovornost na sebe sta se od njega godinama ocekuje i jos uvijek nije docekano. samo ga u lorealu stiti sustav i rezultat jer njima pase njegova skromna i povucenija rola s minimalno rizika sta ostavlja dojam da igra bez greske, a tko nista ne pokusa nece niti pogrijesiti. uloga potrcka nista vise, razotkrio sam modraru ne znam kako to ljudima nije jasno nakon svih ovih godina i 0 trofeja sa lorealom, jedino ima par nagrada marce sta su mu dali za utjehu ispod stola za najboljega veznjaka svijeta u konkurenciji sa samim sobom.
End
End

Posts : 21160
2015-08-25


Back to top Go down

AAAAAAJMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO - Page 2 Empty Re: AAAAAAJMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

Post by jalnirajko 16/11/2015, 21:20

naš osnovni problem na svakom ep-u ili sp-u je da nas u jačim utakmicama protivnik nadtrči, nadjjača ili je brži od nas. mislim da bi u tom smjeru trebao ići svaki izbornik. u jačim tekmama bi obavezno igrao 4-4-1-1. ovak otprilike:
subašić - vrsaljko čorluka vida pivarić - brozović modrić badelj perišić - rakitić - manđukić (ili trenutno po formi kalinić).
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

AAAAAAJMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO - Page 2 Empty Re: AAAAAAJMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

Post by jalnirajko 16/11/2015, 21:22

End1899 wrote:nista on ne odigra u lorealu drugacije nego u repki, uvijek odigra isto, to je osnovni problem jer nikad nije i nece iskociti iz svojih uobicajenih mogucnosti i preuzeti odgovornost na sebe sta se od njega godinama ocekuje i jos uvijek nije docekano. samo ga u lorealu stiti sustav i rezultat jer njima pase njegova skromna i povucenija rola s minimalno rizika sta ostavlja dojam da igra bez greske, a tko nista ne pokusa nece niti pogrijesiti. uloga potrcka nista vise, razotkrio sam modraru ne znam kako to ljudima nije jasno nakon svih ovih godina i 0 trofeja sa lorealom, jedino ima par nagrada marce sta su mu dali za utjehu ispod stola za najboljega veznjaka svijeta u konkurenciji sa samim sobom.
ok da i jest to tako, repka s njim ili bez njega nije ista, znači slabija je 30% minimalno
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

AAAAAAJMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO - Page 2 Empty Re: AAAAAAJMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

Post by Guest 17/11/2015, 01:41

ovom hrtu jebem mater licemjernu što ruše sportski program i oduzimaju gledateljima svaku mogućnost gledanja, podrške naših sportaša. 

jebem im mater, šefu televizije i onome tko odlučuje šta će se emitirati na tv-u

ako imaš sportski program, onda prenosi sport na njemu, a  ne pizdarije u vrijeme primea pa umjesto utakmice gledamo dokumentarne emisije. licemjeri.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

AAAAAAJMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO - Page 2 Empty Re: AAAAAAJMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

Post by Guest 17/11/2015, 01:43

kakva debilna država, šta drugo reći. država debila i licemjera. da netko svoje privatne ili bilo kakve druge interese stavlja ispred interesa nacije, gledatelja, u svrhu bilo čega jer ne znam šta se tamo događa.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

AAAAAAJMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO - Page 2 Empty Re: AAAAAAJMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

Post by Guest 17/11/2015, 01:47

kakvi kreteni. nebi se čudio ni da euro ne prenose. sve šta je valjalo na toj televiziji otišlo  je, ostao je drago, glupi balog, i onaj s promuklim glasom. 

jedini normalan sušec, pitanje vremena kad će otići.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

AAAAAAJMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO - Page 2 Empty Re: AAAAAAJMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

Post by Guest 17/11/2015, 01:49

da nema saše, nebi se nikad prenosio talijanski klub u ligi prvaka. uvijek bi gledali barcelonu i bayern, drago i balog nemaju pojma o nogometu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

AAAAAAJMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO - Page 2 Empty Re: AAAAAAJMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

Post by Guest 17/11/2015, 13:13

kuracodigraca wrote:Ja sam za 442
Ono što Atletico i Borussia Mönchengladbach rade u sustavu 4-4-2 je jednostavno brutalno. Kad imaš najjače igrače i znaš što želiš, možeš jednostavno gaziti sve pred sobom. Po potrebi igraš 4-4-1-1 i to je to.

Hrvatskoj nije bitan sustav, već igrači. Ili nemamo izbornika ili nemamo sve igrače potrebne za igrati ili smo limitirani. Četvrtog nema.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

AAAAAAJMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO - Page 2 Empty Re: AAAAAAJMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

Post by Guest 17/11/2015, 19:21

End1899 wrote:cim je brozovic na boku odma znas da slijedi jos jedna kurceva epizoda ove propale reprezentacije
Daj još koju pametnu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

AAAAAAJMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO - Page 2 Empty Re: AAAAAAJMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

Post by Guest 17/11/2015, 19:27

Odlična utakmica naših i to baš u 4-4-2 sustavu. Kakvo pišanje po "znalcima". Brozović najbolji, Šime na boku maestralan, Pivarić vrlo solidan. Kale i Mandža vrlo dobri u tandemu, još da se nismo toliko ispromašivali.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

AAAAAAJMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO - Page 2 Empty Re: AAAAAAJMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

Post by Guest 17/11/2015, 21:14

http://www.24sata.hr/nogomet/raketa-na-laptopu-gledao-kako-vatreni-gaze-ruse-u-rostovu-447482



raketa, laptop,twiter
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

AAAAAAJMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO - Page 2 Empty Re: AAAAAAJMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

Post by marin kurtela 17/11/2015, 21:28

Naime, usporedbe radi, za iznos koji je HNS odbio može se kupiti 20 klasičnih filmskih remek-djela, dvije se godine može emitirati neka emisija o kulturi ili znanosti, producirati čitava sezona emisije Opera box, odnosno približno 40 epizoda ili pak godinu dana emitirati emisija o klasičnoj glazbi", stoji u zaključku.

_________________
onda san ga cilin šucen opizdija šakon posrid čela, pa je ka da ga je pokosija mitraljez, i on je svršija u bolnicu. :sex1
marin kurtela
marin kurtela

Posts : 149
2014-04-19

Age : 52
Lokacija: : metropola

Back to top Go down

AAAAAAJMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO - Page 2 Empty Re: AAAAAAJMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

Post by Guest 17/11/2015, 22:04

obzirom na odnose koji vladaju unutar same strukture hrt-a, takav scenarij je bio očekivan. nisam ja član uprave hrta ali kao gledatelj mogu protestirati i reći da nije u redu da se sustavno izbjegava prenošenje sportskih sadržaja, to traje godinama, jedan po jedan otpadaju da bi na kraju i najveći sportski brend hrvatsku reprezentaciju isključili iz prijenosa. sportski program više ne postoji na nacinalnoj televiziji, sportska redakcija se može ukinut.

ili su nesposobni ljudi tamo, ili je nešto drugo u pitanju.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

AAAAAAJMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO - Page 2 Empty Re: AAAAAAJMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

Post by End 17/11/2015, 22:05

cuj ovu drtinu, ne znam od kad su prijateljske utakmice dobile na znacaju kao finale mundijala.
End
End

Posts : 21160
2015-08-25


Back to top Go down

AAAAAAJMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO - Page 2 Empty Re: AAAAAAJMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

Post by Guest 17/11/2015, 22:33

 

tominjo milkshake
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

AAAAAAJMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO - Page 2 Empty Re: AAAAAAJMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum