ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AAAAAAJMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

AAAAAAJMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO Empty AAAAAAJMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

Post by Guest 14/11/2015, 23:50

ante sprema svoje trupe na pohod ka rusiji.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

AAAAAAJMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO Empty Re: AAAAAAJMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

Post by Guest 14/11/2015, 23:50

442
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

AAAAAAJMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO Empty Re: AAAAAAJMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

Post by Guest 16/11/2015, 12:31

http://www.goal.com/hr/news/7081/hrvatska-reprezentacija/2015/11/16/17376632/definitivno-bez-tv-prijenosa-iz-rusije-%C5%A1uker-odbio-20000-eura-od-?ICID=HP_HN_1
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

AAAAAAJMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO Empty Re: AAAAAAJMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

Post by Guest 16/11/2015, 15:17

radosna vijest za demu. eduardo u širem kadru reprezentacije, ne za rusiju ali u planovima za euro.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

AAAAAAJMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO Empty Re: AAAAAAJMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

Post by Guest 16/11/2015, 15:20

Hrvatska će igrati 4-4-jebena-2

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

AAAAAAJMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO Empty Re: AAAAAAJMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

Post by Guest 16/11/2015, 15:29

osnovna varijatna je poznata. 

a ključno je da se isprobaju i druge formacije, ono što kovač i štico nisu radili protekle 4 godine.

bilić je jako uspiješno s 442 igrao velike utakmice, ne znam zašto su se kasnije ostali izbornici odrekli iste.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

AAAAAAJMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO Empty Re: AAAAAAJMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

Post by Guest 16/11/2015, 15:33

Moderniji stil igre bez modernih igrača. Perišić je jedino krilo koje može igrati sve sustave, a ostali uopće nisu krila.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

AAAAAAJMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO Empty Re: AAAAAAJMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

Post by Guest 16/11/2015, 15:38

nisu, mogu se prilagodit koliko je potrebno.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

AAAAAAJMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO Empty Re: AAAAAAJMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

Post by Guest 16/11/2015, 15:42

Da, samo to nam i nije jača stvar. Jel da?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

AAAAAAJMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO Empty Re: AAAAAAJMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

Post by Guest 16/11/2015, 15:49

ne znam ivane šta ti želiš, koju formaciju koje igrače koji sustav. 

niti jedna formacija nije idealna, svakoj se treba prilagodit, puno se toga pita i protivnika. sustav koji forsiramo protekle 3 godine se u više navrata pokazao lošim, tako da je potrebno i ključno isto tako logično isprobati i pripremiti druge opcije, dali je to 442 ili neka druga brojka, ovisi o izborniku, bilić je igrao 442 i dobro ga je igrao nema razloga da se opet ne vratimo oprobanom receptu i opet složimo jednu back up formaciju, ili možda kao prvu ovisno o karakteristikama i snazi protivnika.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

AAAAAAJMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO Empty Re: AAAAAAJMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

Post by Guest 16/11/2015, 15:58

Pa ništa ja ne želim. Samo kažem što su neki htjeli, a sve je ostalo na pokušaju ili nisu znali kako ili ih igrači nisu doživjeli.

Svaki sustav je dobar sustav ukoliko trener ili izbornik točno zna što sve želi vidjeti u igri ekipe, ako ima igrače za takvo nešto i ako može izvući iz istih igrača maksimum.
Svaka formacija se može igrati ako trener ima igrače sposobne koji će odraditi zadane uloge na terenu. Ako nema ili ako je ekipa limitirana talentom ili fali neki igrač na nekoj poziciji, onda mora se služiti s onim što ima. Samo to znači kako će protiv jačih ekipa morati se prilagoditi, neće biti u mogućnosti nadmetati se i što će određene slabosti možda znači poraz, ali protiv ravnopravnih i slabijih ekipa to znači kako ne može stalno igrati kriminalno i potpuno sterilno. To je cijela bit.
Jedino što je važno je da ima razvijen sustav, da zna što hoće i kako doći do toga, da igrači to onda demonstriraju i to je to. Kad se dosegne maksimum, onda ne može nitko realan zamjeriti bilo kome.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

AAAAAAJMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO Empty Re: AAAAAAJMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

Post by kic 16/11/2015, 16:00

švabe su imale užasnu formaciju zadnju tekmu, tako da, nije sve za svakog i taktika je bitna..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48020
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

AAAAAAJMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO Empty Re: AAAAAAJMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

Post by Guest 16/11/2015, 16:07

Slažem se, sve je bitno.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

AAAAAAJMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO Empty Re: AAAAAAJMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

Post by muckodjubre 16/11/2015, 16:10

Fénix wrote:Moderniji stil igre bez modernih igrača. Perišić je jedino krilo koje može igrati sve sustave, a ostali uopće nisu krila.
može i pjaca

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

AAAAAAJMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO 6b8efe2f85c2b63406b2AAAAAAJMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500AAAAAAJMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

AAAAAAJMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO Empty Re: AAAAAAJMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

Post by muckodjubre 16/11/2015, 16:10

formaciju treba prilagoditi igračima,a ne obratno

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

AAAAAAJMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO 6b8efe2f85c2b63406b2AAAAAAJMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500AAAAAAJMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

AAAAAAJMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO Empty Re: AAAAAAJMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

Post by Guest 16/11/2015, 16:18

sve je bitno, a najbitnije je da se pripremi i back up formacija. obzirom na naše igrače i njihove karakteristike, 442 je dobar odabir, formacija koja dobro pokriva teren, formacija na koju se igrači lako prilagodavaju, formacija koju smo igrali ranije koju znamo igrati i koja nam je dala rezultat. sad kako će čačke pripremit euro, kako će pripremit utakmice, vidjet ćemo, meni je samo drago da isprobava i dodatne opcije uoči eura da isprobava i tandem mandžo kalinić jer vrlo  lako da ćemo ih morati skupa koristiti u jednoj varijanti.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

AAAAAAJMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO Empty Re: AAAAAAJMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

Post by End 16/11/2015, 17:04

cim je brozovic na boku odma znas da slijedi jos jedna kurceva epizoda ove propale reprezentacije
End
End

Posts : 21160
2015-08-25


Back to top Go down

AAAAAAJMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO Empty Re: AAAAAAJMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

Post by Guest 16/11/2015, 17:39

Slažem se da je 4-4-2 dobra formacija za našu reprezentaciju i treba je isprobati. Za tu formaciju nam ne trebaju neka klasična krila, ne znam što ste zabrijali. Još bi bilo bolje da nije Srna zabetoniran na svojoj poziciji. S Vrsaljkom bi to puno bolje.izgledalo. A Brozović je u toj formaciji znao igrat u Dinamu skroz desno i bilo tje to jako dobro.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

AAAAAAJMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO Empty Re: AAAAAAJMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

Post by End 16/11/2015, 18:14

4-4-2 je najgluplja moguca formacija u ovom trenutku za reprezentaciju, opet bespotrebno kemijanje koje nece uspjeti, niti postoje igraci za to niti nitko zivi u klupskom nogometu to ne igra, osim Atletica, a oni su svijet za sebe.
Imas najbolje moguce uvjete za igrati 4-2-3-1, 4-3-3, sustave koje prakticira 99% normalnoga svijeta, a i igracki kadar ti to jednostavno nalaze, bilo bi uzaludno trositi vrijeme i kociti igrace tom formacijom. u cuvanju rezultata i bunkeru bi jedino mogla posluziti ako napadacki dvojac misli sudjelovati u obrani.
End
End

Posts : 21160
2015-08-25


Back to top Go down

AAAAAAJMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO Empty Re: AAAAAAJMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

Post by muckodjubre 16/11/2015, 18:17

treba vratiti ćirin 3-5-2 s liberom haha

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

AAAAAAJMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO 6b8efe2f85c2b63406b2AAAAAAJMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500AAAAAAJMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

AAAAAAJMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO Empty Re: AAAAAAJMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum