ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

VW u Hrvatskoj

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

VW u Hrvatskoj - Page 2 Empty Re: VW u Hrvatskoj

Post by AssadNaPodmornici 22/10/2019, 09:06

Kakve jebena tvornica. Nema radne snage. Meni u četvrtak dok sam još radio sam sezoni, ja kažem idem pogledati ponudu poslova, za raditi zimi. Poslao 3 emails, na dva me odmah zvali na razgovor (to odradio jučer) i na oba razgovora nude posao, kukaju da nema radne snage i ako imam koga da ga mogu dovesti. Kakva jebena tvornica, to je trebalo otvarati 2011 kada je bilo pola milijuna nezaposlenih, sada nemaš nikoga bez posla

AssadNaPodmornici

Posts : 21066
2018-06-14


Back to top Go down

VW u Hrvatskoj - Page 2 Empty Re: VW u Hrvatskoj

Post by vuksadinare 22/10/2019, 09:12

AssadNaPodmornici wrote:Kakve jebena tvornica. Nema radne snage. Meni u četvrtak dok sam još radio sam sezoni, ja kažem idem pogledati ponudu poslova, za raditi zimi. Poslao 3 emails, na dva me odmah zvali na razgovor (to odradio jučer) i na oba razgovora nude posao, kukaju da nema radne snage i ako imam koga da ga mogu dovesti. Kakva jebena tvornica, to je trebalo otvarati 2011 kada je bilo pola milijuna nezaposlenih, sada nemaš nikoga bez posla
ako otvore..otvorit ce na onom prostoru gdje nema toliko iseljavanja..dakle međimurje,podravina,istra,zagrebacko podrucje gdje ima potencijalno radne snage...ali mislim da ako je koji kraj u igri sa najvise izgleda to je međimurje i zagrebacko podrucje elem zbog povoljne prometne komunikacije i blizine njemackoj elem zbog srđenog infrastrukturnog,poslovnog okruzenja...tesko da ce otvoriti firmu u slavoniji,lici,dalmaciji mada sada tamo ima povoljnih zemljisnih i komunalnih rjesenja a i dobra je povezanost ali nema radne snage..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

VW u Hrvatskoj - Page 2 Empty Re: VW u Hrvatskoj

Post by AssadNaPodmornici 22/10/2019, 09:15

vuksadinare wrote:
AssadNaPodmornici wrote:Kakve jebena tvornica. Nema radne snage. Meni u četvrtak dok sam još radio sam sezoni, ja kažem idem pogledati ponudu poslova, za raditi zimi. Poslao 3 emails, na dva me odmah zvali na razgovor (to odradio jučer) i na oba razgovora nude posao, kukaju da nema radne snage i ako imam koga da ga mogu dovesti. Kakva jebena tvornica, to je trebalo otvarati 2011 kada je bilo pola milijuna nezaposlenih, sada nemaš nikoga bez posla
ako otvore..otvorit ce na onom prostoru gdje nema toliko iseljavanja..dakle međimurje,podravina,istra,zagrebacko podrucje gdje ima potencijalno radne snage...ali mislim da ako je koji kraj u igri sa najvise izgleda to je međimurje i zagrebacko podrucje elem zbog povoljne prometne komunikacije i blizine njemackoj elem zbog srđenog infrastrukturnog,poslovnog okruzenja...tesko da ce otvoriti firmu u slavoniji,lici,dalmaciji mada sada tamo ima povoljnih zemljisnih i komunalnih rjesenja a i dobra je povezanost ali nema radne snage..
Nema niti gore radne snage vidiš međimurci nudili ovima iz uljanika da dođu kod njih raditi da im fali radne snage. Ništa od toga, 300 000 su domoljubi i antifašisti ekonomskom nacional socijalizmom iselili vanka i nema šanse da će se itko od njih vratiti na posao u tvornici za 4000 kn
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21066
2018-06-14


Back to top Go down

VW u Hrvatskoj - Page 2 Empty Re: VW u Hrvatskoj

Post by vuksadinare 22/10/2019, 09:18

AssadNaPodmornici wrote:
vuksadinare wrote:
AssadNaPodmornici wrote:Kakve jebena tvornica. Nema radne snage. Meni u četvrtak dok sam još radio sam sezoni, ja kažem idem pogledati ponudu poslova, za raditi zimi. Poslao 3 emails, na dva me odmah zvali na razgovor (to odradio jučer) i na oba razgovora nude posao, kukaju da nema radne snage i ako imam koga da ga mogu dovesti. Kakva jebena tvornica, to je trebalo otvarati 2011 kada je bilo pola milijuna nezaposlenih, sada nemaš nikoga bez posla
ako otvore..otvorit ce na onom prostoru gdje nema toliko iseljavanja..dakle međimurje,podravina,istra,zagrebacko podrucje gdje ima potencijalno radne snage...ali mislim da ako je koji kraj u igri sa najvise izgleda to je međimurje i zagrebacko podrucje elem zbog povoljne prometne komunikacije i blizine njemackoj elem zbog srđenog infrastrukturnog,poslovnog okruzenja...tesko da ce otvoriti firmu u slavoniji,lici,dalmaciji mada sada tamo ima povoljnih zemljisnih i komunalnih rjesenja a i dobra je povezanost ali nema radne snage..
Nema niti gore radne snage vidiš međimurci nudili ovima iz uljanika da dođu kod njih raditi da im fali radne snage. Ništa od toga, 300 000 su domoljubi i antifašisti ekonomskom nacional socijalizmom iselili vanka i nema šanse da će se itko od njih vratiti na posao u tvornici za 4000 kn
imaju puno vise radne snage nego dalamcija i slavonija..a sto ce onaj iz istre ici u međimurje...ili dal,acije..lakse je dovuc bosance,nepalce nego ove nase...i kad je bilo radne snage i kad su međimurci nudili posao...nisu dolazili...jedino mogu u zagreb..zato sto je velik grad,ima se gdje za izaci...ta nece u selo nedelisce...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

VW u Hrvatskoj - Page 2 Empty Re: VW u Hrvatskoj

Post by AssadNaPodmornici 22/10/2019, 09:21

Mi smo preskočili sve te ekonomske šanse z ozbiljan razvoj ekonomije. Usput unatoč tome što fali radna snaga u privatnom sektoru, država (HDZ) trpa uhljebe u državni sektor kao da ne postoji sutra.

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21066
2018-06-14


Back to top Go down

VW u Hrvatskoj - Page 2 Empty Re: VW u Hrvatskoj

Post by catabbath 22/10/2019, 09:31

Doći će qurac kao i do sad. Nama trebaju sobarice i čistačice i konobari u sezoni, uvozni naravno.

_________________
VW u Hrvatskoj - Page 2 Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12407
2015-08-22


Back to top Go down

VW u Hrvatskoj - Page 2 Empty Re: VW u Hrvatskoj

Post by RayMabus 22/10/2019, 09:50

AssadNaPodmornici wrote:Kakve jebena tvornica. Nema radne snage. Meni u četvrtak dok sam još radio sam sezoni, ja kažem idem pogledati ponudu poslova, za raditi zimi. Poslao 3 emails, na dva me odmah zvali na razgovor (to odradio jučer) i na oba razgovora nude posao, kukaju da nema radne snage i ako imam koga da ga mogu dovesti. Kakva jebena tvornica, to je trebalo otvarati 2011 kada je bilo pola milijuna nezaposlenih, sada nemaš nikoga bez posla
Upravo tako. Stvarno nikome normalnome više ne triba njihova tvornica za koju triba 4000 radnika a nemamo ih pa će dovest Nepalce da rade u Hrvatskoj. Hvala al ne hvala. Kasno Marko na Kosovo stiže. Sad ćemo im utrpat miljon Arapa. To je bolje za Hrvatsku.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

VW u Hrvatskoj - Page 2 Empty Re: VW u Hrvatskoj

Post by veber 22/10/2019, 09:58

kaj nije nedavno bilo da dolazi hyundai, tako nekaj

je, ko ludi su za nama. ekipa čoporativno ide van. kaj buju stare babe delale u tvornici?

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

VW u Hrvatskoj - Page 2 Empty Re: VW u Hrvatskoj

Post by RayMabus 22/10/2019, 09:59

veber wrote:kaj nije nedavno bilo da dolazi hyundai, tako nekaj

je, ko ludi su za nama. ekipa čoporativno ide van. kaj buju stare babe delale u tvornici?
Još sad kad Austrija otvori to je gotovo. Pa stvarno tko će radit u toj tvornici ?!?!?!
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

VW u Hrvatskoj - Page 2 Empty Re: VW u Hrvatskoj

Post by mutava baštarda 22/10/2019, 10:01

veber wrote:kaj nije nedavno bilo da dolazi hyundai, tako nekaj

je, ko ludi su za nama. ekipa čoporativno ide van. kaj buju stare babe delale u tvornici?
Mogu umirovljenici... Oni što su - 50 godina i polovat nešto onih što završe srednju, prije nego pobignu vani...

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

VW u Hrvatskoj - Page 2 Empty Re: VW u Hrvatskoj

Post by Guest 22/10/2019, 10:12

http://www.tanjug.rs/full-view.aspx?izb=514903

altmajer danas u poseti regionu.
moja greska !
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

VW u Hrvatskoj - Page 2 Empty Re: VW u Hrvatskoj

Post by RayMabus 22/10/2019, 10:13

pizzon wrote:http://www.tanjug.rs/full-view.aspx?izb=514903

altmajer danas u poseti regionu.
moja greska !
A kog brige za njega. Ionako mu šefica Merkel leti ća za dvi godine.

AfD. :tu
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

VW u Hrvatskoj - Page 2 Empty Re: VW u Hrvatskoj

Post by Eroo 22/10/2019, 10:16

Rimac o Volkswagenovoj tvornici: Otvorili smo komunikacijski kanal Vlade i velikih igrača
Volkswagen je novu tvornicu namjeravao graditi u Turskoj, no od toga se odustalo zbog turske vojne operacije u Siriji


https://www.vecernji.hr/auti/rimac-o-volkswagenovoj-tvornici-otvorili-smo-komunikacijski-kanal-vlade-i-velikih-igraca-1353952

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 75060
2016-07-22


Back to top Go down

VW u Hrvatskoj - Page 2 Empty Re: VW u Hrvatskoj

Post by vuksadinare 22/10/2019, 10:17

preduhitrio me ero ovaj put :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

VW u Hrvatskoj - Page 2 Empty Re: VW u Hrvatskoj

Post by Eroo 22/10/2019, 10:17

RayMabus wrote:
veber wrote:kaj nije nedavno bilo da dolazi hyundai, tako nekaj

je, ko ludi su za nama. ekipa čoporativno ide van. kaj buju stare babe delale u tvornici?
Još sad kad Austrija otvori to je gotovo. Pa stvarno tko će radit u toj tvornici ?!?!?!
Bosanci i Srbi, oli je to problem?

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 75060
2016-07-22


Back to top Go down

VW u Hrvatskoj - Page 2 Empty Re: VW u Hrvatskoj

Post by RayMabus 22/10/2019, 10:18

Eroo wrote:
RayMabus wrote:
veber wrote:kaj nije nedavno bilo da dolazi hyundai, tako nekaj

je, ko ludi su za nama. ekipa čoporativno ide van. kaj buju stare babe delale u tvornici?
Još sad kad Austrija otvori to je gotovo. Pa stvarno tko će radit u toj tvornici ?!?!?!
Bosanci i Srbi, oli je to problem?
Normalno da je.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

VW u Hrvatskoj - Page 2 Empty Re: VW u Hrvatskoj

Post by Guest 22/10/2019, 11:00

Ma naravno,otvoriti pogon za motanje kabla za sensorsku elektroniku..to mogu i babe i djeca raditi..i Yoda i Longi... lol! lol! lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

VW u Hrvatskoj - Page 2 Empty Re: VW u Hrvatskoj

Post by RayMabus 22/10/2019, 11:08

pismejker wrote:Ma naravno,otvoriti pogon za motanje kabla za sensorsku elektroniku..to mogu i babe i djeca raditi..i Yoda i Longi... lol! lol! lol!
Ja više ne radim. Ležim doma i živim od stanova. Samo mi šalju poruke sa zavoda , samo ih fino pogledam i priskočim. Samo gledan di kome fali ljudi. Nema radne snage. Čekan da Austrija otvori svoje tržište rada pa da vidin koliku plaću nude.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

VW u Hrvatskoj - Page 2 Empty Re: VW u Hrvatskoj

Post by vuksadinare 22/10/2019, 11:08

pismejker wrote:Ma naravno,otvoriti pogon za motanje kabla za sensorsku elektroniku..to mogu i babe i djeca raditi..i Yoda i Longi... lol! lol! lol!
yoda i longi su za fine poslove...di si vidio dalmose u tvornici..to bilo nesto malo za juge jer su imali pistolj prisoljen na glavu ako nece raditi..inace sve inzinjeri,doturi,turizam ili administarcija lol!
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

VW u Hrvatskoj - Page 2 Empty Re: VW u Hrvatskoj

Post by Guest 22/10/2019, 11:16

vuksadinare wrote:
pismejker wrote:Ma naravno,otvoriti pogon za motanje kabla za sensorsku elektroniku..to mogu i babe i djeca raditi..i Yoda i Longi... lol! lol! lol!
yoda i longi su za fine poslove...di si vidio dalmose u tvornici..to bilo nesto malo za juge jer su imali pistolj prisoljen na glavu ako nece raditi..inace sve inzinjeri,doturi,turizam ili administarcija lol!
gle,ima hrpetina poslova koji su vrlo lagani,ali monotoni i dosadni u picku mater..evo Audi radi kablove za senzorsku elektroniku u Tunisu..jbtg..tamo umotane sjede cjeli dan i rezu kablove,spajaju konektore,motaju to i pakiraju..lovica,kakva god ide....oni zajenbani dijelovi posla oko karoserije,motora,konacnog sklapanja,to nikad nece doci na balkan..samo sitniji,logisticki poslovi,
kazem,Longija i Yodu treba zaposliti..Longi nesh njurga,ali treba se malo trgnuti.. lol! lol! lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

VW u Hrvatskoj - Page 2 Empty Re: VW u Hrvatskoj

Post by RayMabus 22/10/2019, 11:17

vuksadinare wrote:
pismejker wrote:Ma naravno,otvoriti pogon za motanje kabla za sensorsku elektroniku..to mogu i babe i djeca raditi..i Yoda i Longi... lol! lol! lol!
yoda i longi su za fine poslove...di si vidio dalmose u tvornici..to bilo nesto malo za juge jer su imali pistolj prisoljen na glavu ako nece raditi..inace sve inzinjeri,doturi,turizam ili administarcija lol!
Pa šta će mi ta tvornica. Ni ove postojeće ne mogu nać radnike. Nek digne Plenkovic minimalac na 3500 kuna il nek odjebe i on i njegove Švabe.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

VW u Hrvatskoj - Page 2 Empty Re: VW u Hrvatskoj

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum