ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bio je to jedan od najvećih zločina Nemaca u II svetskom ratu

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

Bio je to jedan od najvećih zločina Nemaca u II svetskom ratu - Page 5 Empty Re: Bio je to jedan od najvećih zločina Nemaca u II svetskom ratu

Post by Šandor Winnetou 21/10/2019, 18:30

jastreb wrote:
Eroo wrote:
Ringo10 wrote:
kaya wrote:
Ringo10 wrote:Ovo u Kragujevcu je stvarno bio veliki zločin.
A gdje oni nisu napravili zločin.
JA Nijemce poštivam kao narod ali stvarno mi nije jasna tolika divljačka brutalnost na okupiranim područjima. Šta je njih tako obuzelo, ta ideologija germanske nad-rase pa da tako ubijaju ... neshvatljivo.
Jesu li iz čista mira strijeljali? Nisu, ako ja dobro razumijem situaciju.
Ne qrtschi se ako nemaš šučin.
A jesu li partizani strijeljali iz čista mira zarobljene ustaše,Švabe,četnjake...?

Nisu,ako ja razmem situaciju.
domobrane se i puštalo, ustaše su ubijali po kratkom postupku, četnike su primali u svoje redove a njemce ako ih ne uspiju vrbovati ubiju kao i ustaše.

Šandor Winnetou

Posts : 19654
2017-12-31


Back to top Go down

Bio je to jedan od najvećih zločina Nemaca u II svetskom ratu - Page 5 Empty Re: Bio je to jedan od najvećih zločina Nemaca u II svetskom ratu

Post by Šandor Winnetou 21/10/2019, 18:32

kaya wrote:
tre wrote:
kaya wrote:
tre wrote:
kaya wrote:
A gdje oni nisu napravili zločin.
gdje nisu ubijali njemačke vojnike i gvje nije bilo žida i ciganije.
Pa kako da ih ne ubijaju kad su okupirali pola europe, nije njih nitko u njemačku došao ubijati, ubijali su ih kad su im okupirali teritorij..to je normalna stvar
u čemu je razlika nekom xy građaninu tko je na vlasti ako ga nitko ne dira i pušta da radi svoj posao? 
Pa razlika je, taj tko te okupira nameće svoje, uvijek je prisutan otpor protiv toga, nekom ne nekom da. Pa hrvatima su nametali i mađarski i njemački kao službeni jezik pa su se bunili. Da se nitko ne buni ne bi bilo normalno..
naravno da je u tom pogledu uvijek otpor no hoćeš li zbog toga riskirati da ti ubiju pola obitelji zato što mrkneš jednog njemačkog vojnika koji je silom prilika mimo svoje volje završio u vukojebini daleko od svoga doma obitelji i prijatelja?

_________________
Bio je to jedan od najvećih zločina Nemaca u II svetskom ratu - Page 5 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19654
2017-12-31


Back to top Go down

Bio je to jedan od najvećih zločina Nemaca u II svetskom ratu - Page 5 Empty Re: Bio je to jedan od najvećih zločina Nemaca u II svetskom ratu

Post by veber 21/10/2019, 18:44

kaya wrote:
veber wrote:
kaya wrote:
tre wrote:
kaya wrote:
Tema su švabi, ne znam zašto neki čude ko pura dreku jer ih je netko ubio, nakon što su im okupirali teritorij.
Realno htjeli su dominaciju i vlast nad pola europe ako  ne ii cijelom nakon svađe sa rusijom oko pljenai  priključenje nekih zemalja koje smatraju svojima.
Okupatora kad vidiš u dvorištu pucaš. Tako da, ne znam što su očekivali, kavu?!
kod tebe je averzija prema nijemcima.
jer da ste malo proučili povijest znali bi zašto dolazi do njemačkog expanzionizma.

plastično da ti objasnim. zamisli patuljke s brkovima oko sebe. jedan te štipne za guzu, drugi za bedro, treći za sisu, četvrti za obraz, peti bi ti uvalio patuljka, kaj bi ti napravila?

pustila petog ili bi im jebala mater.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Bio je to jedan od najvećih zločina Nemaca u II svetskom ratu - Page 5 Empty Re: Bio je to jedan od najvećih zločina Nemaca u II svetskom ratu

Post by kaya 21/10/2019, 18:45

tre wrote:
kaya wrote:
tre wrote:
kaya wrote:
tre wrote:
gdje nisu ubijali njemačke vojnike i gvje nije bilo žida i ciganije.
Pa kako da ih ne ubijaju kad su okupirali pola europe, nije njih nitko u njemačku došao ubijati, ubijali su ih kad su im okupirali teritorij..to je normalna stvar
u čemu je razlika nekom xy građaninu tko je na vlasti ako ga nitko ne dira i pušta da radi svoj posao? 
Pa razlika je, taj tko te okupira nameće svoje, uvijek je prisutan otpor protiv toga, nekom ne nekom da. Pa hrvatima su nametali i mađarski i njemački kao službeni jezik pa su se bunili. Da se nitko ne buni ne bi bilo normalno..
naravno da je u tom pogledu uvijek otpor no hoćeš li zbog toga riskirati da ti ubiju pola obitelji zato što mrkneš jednog njemačkog vojnika koji je silom prilika mimo svoje volje završio u vukojebini daleko od svoga doma obitelji i prijatelja?
Ne znam, bi li ti srpskog 90 ih?
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Bio je to jedan od najvećih zločina Nemaca u II svetskom ratu - Page 5 Empty Re: Bio je to jedan od najvećih zločina Nemaca u II svetskom ratu

Post by kaya 21/10/2019, 18:47

veber wrote:
kaya wrote:




Tema su švabi, ne znam zašto neki čude ko pura dreku jer ih je netko ubio, nakon što su im okupirali teritorij.
Realno htjeli su dominaciju i vlast nad pola europe ako  ne ii cijelom nakon svađe sa rusijom oko pljenai  priključenje nekih zemalja koje smatraju svojima.
Okupatora kad vidiš u dvorištu pucaš. Tako da, ne znam što su očekivali, kavu?!
kod tebe je averzija prema nijemcima.
jer da ste malo proučili povijest znali bi zašto dolazi do njemačkog expanzionizma.

plastično da ti objasnim. zamisli patuljke s brkovima oko sebe. jedan te štipne za guzu, drugi za bedro, treći za sisu, četvrti za obraz, peti bi ti uvalio patuljka, kaj bi ti napravila?

pustila petog ili bi im jebala mater.
A kom su jebali mater? Gdje ih je poljska štipala na primjer?
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Bio je to jedan od najvećih zločina Nemaca u II svetskom ratu - Page 5 Empty Re: Bio je to jedan od najvećih zločina Nemaca u II svetskom ratu

Post by Šandor Winnetou 21/10/2019, 18:52

kaya wrote:
tre wrote:
kaya wrote:
tre wrote:
kaya wrote:
Pa kako da ih ne ubijaju kad su okupirali pola europe, nije njih nitko u njemačku došao ubijati, ubijali su ih kad su im okupirali teritorij..to je normalna stvar
u čemu je razlika nekom xy građaninu tko je na vlasti ako ga nitko ne dira i pušta da radi svoj posao? 
Pa razlika je, taj tko te okupira nameće svoje, uvijek je prisutan otpor protiv toga, nekom ne nekom da. Pa hrvatima su nametali i mađarski i njemački kao službeni jezik pa su se bunili. Da se nitko ne buni ne bi bilo normalno..
naravno da je u tom pogledu uvijek otpor no hoćeš li zbog toga riskirati da ti ubiju pola obitelji zato što mrkneš jednog njemačkog vojnika koji je silom prilika mimo svoje volje završio u vukojebini daleko od svoga doma obitelji i prijatelja?
Ne znam, bi li ti srpskog 90 ih?
mješaš kruške i jabuke, ja nisam ostao na okupiranom području pa ubijao srbe, fajt je fajt ali trovati bunare, dizati putnike vlakova u zrak i ubijati nekog s leđa je nešto sasvim drugo meni potpuno strano.

_________________
Bio je to jedan od najvećih zločina Nemaca u II svetskom ratu - Page 5 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19654
2017-12-31


Back to top Go down

Bio je to jedan od najvećih zločina Nemaca u II svetskom ratu - Page 5 Empty Re: Bio je to jedan od najvećih zločina Nemaca u II svetskom ratu

Post by veber 21/10/2019, 18:52

poljska je imala viziju do rajne pa je pvo najebala pruska, tj poljaci.
francuska je stalno grickala rurhsku oblast, na istoku dolje česi bi malo svratili.

jedino je au imala otvorene pretenzije pripojenja slobodne države bavarske

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Bio je to jedan od najvećih zločina Nemaca u II svetskom ratu - Page 5 Empty Re: Bio je to jedan od najvećih zločina Nemaca u II svetskom ratu

Post by veber 21/10/2019, 18:55

pobjednici kroje povijest.
nema tu pomoći. realnosti su nekaj drugo.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Bio je to jedan od najvećih zločina Nemaca u II svetskom ratu - Page 5 Empty Re: Bio je to jedan od najvećih zločina Nemaca u II svetskom ratu

Post by Ringo10 21/10/2019, 18:55

tre wrote:
jastreb wrote:
Eroo wrote:
Ringo10 wrote:
kaya wrote:
A gdje oni nisu napravili zločin.
JA Nijemce poštivam kao narod ali stvarno mi nije jasna tolika divljačka brutalnost na okupiranim područjima. Šta je njih tako obuzelo, ta ideologija germanske nad-rase pa da tako ubijaju ... neshvatljivo.
Jesu li iz čista mira strijeljali? Nisu, ako ja dobro razumijem situaciju.
Ne qrtschi se ako nemaš šučin.
A jesu li partizani strijeljali iz čista mira zarobljene ustaše,Švabe,četnjake...?

Nisu,ako ja razmem situaciju.
domobrane se i puštalo, ustaše su ubijali po kratkom postupku, četnike su primali u svoje redove a njemce ako ih ne uspiju vrbovati ubiju kao i ustaše.
Domobrane uglavnom nisu dirali a ustaše su strijeljali ali bilo je i tu izuzetaka jer se znalo da su ustaše od kraja 1944 objedinili sve u ustaše i da su silom mobilizirali mlade ljude na kraju rata. Znam ja takvih koji su pušteni ili mobilizirani u partizansku vojsku. 

A četnike su itekako strijeljali ukoliko su ostali četnici do kraja rata i nisu se odazvali amnestiji i da prijeđu u partizane. AKo je ostao četnik do kraja i bio zarobljen imao je izvrsne šanse da bude stavljen pred streljački stroj.
A i nakon rata su četničke odmetnike progonili po planinama ko zvjerad i likvidirali ih.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21553
2015-09-24


Back to top Go down

Bio je to jedan od najvećih zločina Nemaca u II svetskom ratu - Page 5 Empty Re: Bio je to jedan od najvećih zločina Nemaca u II svetskom ratu

Post by immortal 21/10/2019, 19:25

Serbinho-3 wrote:Bio je to jedan od najvećih zločina Nemaca u II svetskom ratu - Page 5 16669981115dad5f3510a53790582647_v4_big


https://www.b92.net/zivot/vesti.php?yyyy=2019&mm=10&dd=21&nav_id=1606247


Je li ovo srpska poduka o njemačkom ratnom djelovanju i njihovoj krivnji
Forum se ugasio radi zabrana  tema o ww2 na vijestima, a ovo je već druga tema o ww2 koja se ne briše niti trpa pod povijest a postavljaju je srbi
Kad je Metilda postavila sličnu iz ww2 tema je maknuta

???
ovo doživljavam kao svrstavanje Hrvata u narod drugog reda po pravima koja nam daju ili oduzimaju na ovom forumu
mijenjajte pravila
immortal
immortal

Female
Posts : 23125
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Bio je to jedan od najvećih zločina Nemaca u II svetskom ratu - Page 5 Empty Re: Bio je to jedan od najvećih zločina Nemaca u II svetskom ratu

Post by immortal 21/10/2019, 19:26

veber wrote:pobjednici kroje povijest.
nema tu pomoći. realnosti su nekaj drugo.
:tu :tu :tu :tu
immortal
immortal

Female
Posts : 23125
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Bio je to jedan od najvećih zločina Nemaca u II svetskom ratu - Page 5 Empty Re: Bio je to jedan od najvećih zločina Nemaca u II svetskom ratu

Post by Serbinho-3 21/10/2019, 21:01

Nego, niko da spomene lika Partizan, digao u vazduh Nemacku kompoziciju voza u Smederevu i srusio dobar deo Tvrdjave u istom.

Voz bio natovaren eksplozivom...
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26384
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Bio je to jedan od najvećih zločina Nemaca u II svetskom ratu - Page 5 Empty Re: Bio je to jedan od najvećih zločina Nemaca u II svetskom ratu

Post by Guest 21/10/2019, 21:12

kaya wrote:
veber wrote:
kaya wrote:
tre wrote:
kaya wrote:
A gdje oni nisu napravili zločin.
gdje nisu ubijali njemačke vojnike i gvje nije bilo žida i ciganije.
Pa kako da ih ne ubijaju kad su okupirali pola europe, nije njih nitko u njemačku došao ubijati, ubijali su ih kad su im okupirali teritorij..to je normalna stvar
kayo dušo, znaš li kako je nastala istočna britanska kompanija?
zašto južna amerika govori dio portugalski, a dio španjolski?

zašto je sjever afrike francuski?

i onda švabe pokoravaju, a drugi su prosvjetitelji.

daj molim te. jel ti znaš kaj su briti, portugalci, španjolci radili radnoj snazi iz afrike, kako bi stigla na posjede, ne znaš.
Znam, ali briti nisu sad tema. O njima mislim isto, još malo gore u stvari.
Tema su švabi, ne znam zašto neki čude ko pura dreku jer ih je netko ubio, nakon što su im okupirali teritorij.
Realno htjeli su dominaciju i vlast nad pola europe ako  ne ii cijelom nakon svađe sa rusijom oko pljenai  priključenje nekih zemalja koje smatraju svojima.
Okupatora kad vidiš u dvorištu pucaš. Tako da, ne znam što su očekivali, kavu?!
weber samo pokusava opravdati koljacinu i agresiju,koja je svabija napravila u Europi ali i dalje...

NITKO nikog ne moze isprovocirati toliko ,da ovaj,pozeli odmah vladati cijelim svijetom,prozvati se Ubermenschom,druge manje vrijednim bicima,prozvati se arijevskom rasom,i odluciti pobiti miljune drugih ljudi,samo jer su druga nacija ili vjera...

BITI TOLIKO ISKOMPLEKSIRAN nadmoci drugih,pa ih potrpati u logore,vrsiti eksperimente okrutne na njima,okupirati druge zemlje,po svom nahodjenju...

Iduci puta,nek se ta famozna rasa u skladu sa starim dobrim vrmenima pokolje i pobije izmedju sebea..Kajzera nema,pa ce tako moci da se potracaju do koljena...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Bio je to jedan od najvećih zločina Nemaca u II svetskom ratu - Page 5 Empty Re: Bio je to jedan od najvećih zločina Nemaca u II svetskom ratu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum