ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mrzni guzicu...

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Mrzni guzicu... - Page 2 Empty Re: Mrzni guzicu...

Post by veber 20/10/2019, 21:09

epikur37 wrote:Mrzni guzicu... - Page 2 72388368_2606552659366087_1962477820055650304_n.jpg?_nc_cat=106&_nc_oc=AQniTjCn0ye-Khi6zMSm7uG4vyYp0eSGoDqRcqQPGZ4xzlpO3OLX-vwv0QLt9K-35m8&_nc_ht=scontent-amt2-1

pogle što sam montirao vrata...tadam
štok si kupil u pevecu, dvije šarke. neka neka si vrijedan.
ali ona ftraljka od gkp će se savit pa buš zgubil 10 kn ili ćeš ju ravnat?

veber

Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Mrzni guzicu... - Page 2 Empty Re: Mrzni guzicu...

Post by epikur37 20/10/2019, 21:13

veber wrote:
epikur37 wrote:Mrzni guzicu... - Page 2 72388368_2606552659366087_1962477820055650304_n.jpg?_nc_cat=106&_nc_oc=AQniTjCn0ye-Khi6zMSm7uG4vyYp0eSGoDqRcqQPGZ4xzlpO3OLX-vwv0QLt9K-35m8&_nc_ht=scontent-amt2-1

pogle što sam montirao vrata...tadam
štok si kupil u pevecu, dvije šarke. neka neka si vrijedan.
ali ona ftraljka od gkp će se savit pa buš zgubil 10 kn ili ćeš ju ravnat?

komplet vrata 670 kn, štok i vrata, plus lajsne 70 kn.

Sve u livel...

kaj će se iskriviti?
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Mrzni guzicu... - Page 2 Empty Re: Mrzni guzicu...

Post by Guest 20/10/2019, 21:13

Weberu,,jebem ti onu kurvicu u Minken sto ce doci...a i Turcadija poslije... :rasta :rasta :rasta
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Mrzni guzicu... - Page 2 Empty Re: Mrzni guzicu...

Post by Guest 20/10/2019, 21:15

Weber je slika prosjecnog Svabe u malom..isfrustriran,iskompleksiran i vjecito nadrkan ćuko.. lol! lol! lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Mrzni guzicu... - Page 2 Empty Re: Mrzni guzicu...

Post by Guest 20/10/2019, 21:16

Weberu,zasto su svabi takvi kreteni,pa ne daju ljudima da idu u prirodu,osim one koju to zakon ne odredi..??Mislim ti si svabo pa bi trebo znati.. :clown
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Mrzni guzicu... - Page 2 Empty Re: Mrzni guzicu...

Post by Guest 20/10/2019, 21:17

e sad,dok se Wenber presalta iz algoritamskog moda u "normalni"..treba cekati njegov odgovor...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Mrzni guzicu... - Page 2 Empty Re: Mrzni guzicu...

Post by Guest 20/10/2019, 21:22

Weberu...sto ti nije jasno u Priboru za kampiranje???...Da ti objasnim.. :rasta :rasta :rasta
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Mrzni guzicu... - Page 2 Empty Re: Mrzni guzicu...

Post by Guest 20/10/2019, 21:31

Mrzni guzicu... - Page 2 Inside_altai
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Mrzni guzicu... - Page 2 Empty Re: Mrzni guzicu...

Post by Guest 20/10/2019, 21:34

Mrzni guzicu... - Page 2 Information_items_1290
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Mrzni guzicu... - Page 2 Empty Re: Mrzni guzicu...

Post by veber 20/10/2019, 21:34

pismejker wrote:Weberu...sto ti nije jasno u Priboru za kampiranje???...Da ti objasnim.. :rasta :rasta :rasta
sereš, lažeš.
opet mi kći spominješ.
nemoj, zdravije ti je.

a, ti konstantno lažeš. i lažeš nekonzistentno. toliki ti je džonobraz da te ne jebe kada te se uhvati u laži.

od inžinjera pa do menadžera. jedine osobne fotke koje si stavio bile su mob od tvoje sestre.

da ne spavaš kod mame, ne bi ti imao za lebac.

ja u ruksaku imam: nož, multikombinirke, iglu i konac, nepropusni upaljač. u nožu je kompas i kremen. dva para čarapa, majica i najlonska vreća u kojoj je termofolija. dvije energetske štangice, sprej za dezifekciju i jaki flaster. gps lokator.

i to nosim svaki dan sa sobom, sjeo u auto na bicikl ili u tebi zabranjene šume.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Mrzni guzicu... - Page 2 Empty Re: Mrzni guzicu...

Post by Guest 20/10/2019, 21:35

Mrzni guzicu... - Page 2 Rudi-moerkl-priroda-peizazh-zima-sneg-park-derevia-rechka-mo
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Mrzni guzicu... - Page 2 Empty Re: Mrzni guzicu...

Post by Guest 20/10/2019, 21:36

Mrzni guzicu... - Page 2 Priroda-zima-skamya-park
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Mrzni guzicu... - Page 2 Empty Re: Mrzni guzicu...

Post by veber 20/10/2019, 21:40

pismejker wrote:e sad,dok se Wenber presalta iz algoritamskog moda u "normalni"..treba cekati njegov odgovor...
ti kao inžinjer bi trebao znati što je algoritam.
ali s dopunskom školom za pomoćnog brata u staračkom domu, naravno da ne znaš.

algoritam je samo slijed, na svaki algoritam utječeš s osam osnovnih komandi, ali isto tako sa skupom algoritama koje onda vežeš uz neku radnju.

ja bez problema napišem osnovn algoritam za tebe od 0-24. to su pasivni i predvidljivi algoritmi.

ono čime se bavi IR4 je utjecaj nepredviljivih algoritama na više nepredvidljivih.

primjerice, da se mi ne bavimo time ti ne bi mogao igrati igre koje se danas vrte jer se vrte u rudimentalnom nepostojanom algoritmu.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Mrzni guzicu... - Page 2 Empty Re: Mrzni guzicu...

Post by Guest 20/10/2019, 21:41

veber wrote:
pismejker wrote:Weberu...sto ti nije jasno u Priboru za kampiranje???...Da ti objasnim.. :rasta :rasta :rasta
sereš, lažeš.
opet mi kći spominješ.
nemoj, zdravije ti je.

a, ti konstantno lažeš. i lažeš nekonzistentno. toliki ti je džonobraz da te ne jebe kada te se uhvati u laži.

od inžinjera pa do menadžera. jedine osobne fotke koje si stavio bile su mob od tvoje sestre.

da ne spavaš kod mame, ne bi ti imao za lebac.

ja u ruksaku imam: nož, multikombinirke, iglu i konac, nepropusni upaljač. u nožu je kompas i kremen. dva para čarapa, majica i najlonska vreća u kojoj je termofolija. dvije energetske štangice, sprej za dezifekciju i jaki flaster. gps lokator.

i to nosim svaki dan sa sobom, sjeo u auto na bicikl ili u tebi zabranjene šume.
Kretenu,ne ravna se svijet po tebi,pa tak oi ne pakira za logor..kreten si jer bi to shvatio i ranije..

Kci ti spominjem i spominjat cu ti je sve dok se kacis za mene psu smrdljivi,jel ti to jasno..TI ne odredjujes tko koga smije spominjati a koga ne..dakle,jebem ti sve po spisku...Pobjek+go si uplaseno pseto pred Erom,a ja ti garantirtam da sam nesto gore bar deset puta nego Ero i njegova bratija..

Cuvaj se covjeka koji smatra da je sve prosao i da nema sto izgubiti,pametnije ti je..ostalo tvoje,sve nesuvislo,daleko od ikakve logike..

P.S. dugo ti je trebalo za odgovor..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Mrzni guzicu... - Page 2 Empty Re: Mrzni guzicu...

Post by Guest 20/10/2019, 21:46

veber wrote:
pismejker wrote:e sad,dok se Wenber presalta iz algoritamskog moda u "normalni"..treba cekati njegov odgovor...
ti kao inžinjer bi trebao znati što je algoritam.
ali s dopunskom školom za pomoćnog brata u staračkom domu, naravno da ne znaš.

algoritam je samo slijed, na svaki algoritam utječeš s osam osnovnih komandi, ali isto tako sa skupom algoritama koje onda vežeš uz neku radnju.

ja bez problema napišem osnovn algoritam za tebe od 0-24. to su pasivni i predvidljivi algoritmi.

ono čime se bavi IR4 je utjecaj nepredviljivih algoritama na više nepredvidljivih.

primjerice, da se mi ne bavimo time ti ne bi mogao igrati igre koje se danas vrte jer se vrte u rudimentalnom nepostojanom algoritmu.

ahhh...pa ti trazis pozornost od menea Weberu..moju potvrdu..??..

reko bih da sam polaskan,ali daje u pitanju normalna osoba,sve oke..ovako..išššš od menea,da ljudi ne pomisle sa sam opaljen u glavu kao ti..ajd zdravo.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Mrzni guzicu... - Page 2 Empty Re: Mrzni guzicu...

Post by YekeYeke 20/10/2019, 21:50

Tanak zid...sta je to tako...
YekeYeke
YekeYeke

Male
Posts : 627
2019-05-13


Back to top Go down

Mrzni guzicu... - Page 2 Empty Re: Mrzni guzicu...

Post by Guest 20/10/2019, 21:53

odoh nesh pojesti...jbtg,dobar sam covjek,pa mi sad ža Webera sto sam ga onako išuta...lik je dificitaran u razmisljanju i izrazavanju,a ja navalijo... No
lik je samo malo iskompleksiran pa bi ravno svijet po sebi..jbg,to ipak ne ide..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Mrzni guzicu... - Page 2 Empty Re: Mrzni guzicu...

Post by veber 20/10/2019, 21:54

pismejker wrote:
veber wrote:
pismejker wrote:Weberu...sto ti nije jasno u Priboru za kampiranje???...Da ti objasnim.. :rasta :rasta :rasta
sereš, lažeš.
opet mi kći spominješ.
nemoj, zdravije ti je.

a, ti konstantno lažeš. i lažeš nekonzistentno. toliki ti je džonobraz da te ne jebe kada te se uhvati u laži.

od inžinjera pa do menadžera. jedine osobne fotke koje si stavio bile su mob od tvoje sestre.

da ne spavaš kod mame, ne bi ti imao za lebac.

ja u ruksaku imam: nož, multikombinirke, iglu i konac, nepropusni upaljač. u nožu je kompas i kremen. dva para čarapa, majica i najlonska vreća u kojoj je termofolija. dvije energetske štangice, sprej za dezifekciju i jaki flaster. gps lokator.

i to nosim svaki dan sa sobom, sjeo u auto na bicikl ili u tebi zabranjene šume.
Kretenu,ne ravna se svijet po tebi,pa tak oi ne pakira za logor..kreten si jer bi to shvatio i ranije..

Kci ti spominjem i spominjat cu ti je sve dok se kacis za mene psu smrdljivi,jel ti to jasno..TI ne odredjujes tko koga smije spominjati a koga ne..dakle,jebem ti sve po spisku...Pobjek+go si uplaseno pseto pred Erom,a ja ti garantirtam da sam nesto gore bar deset puta nego Ero i njegova bratija..

Cuvaj se covjeka koji smatra da je sve prosao i da nema sto izgubiti,pametnije ti je..ostalo tvoje,sve nesuvislo,daleko od ikakve logike..

P.S. dugo ti je trebalo za odgovor..
spominješ mi kći jer je to jedino što možeš.
ako si ti nekaj gore od ere deset puta, moram počet vježbat mali prst.

i daj budaletine ne prijetite praznim puškama jer bi vam ih netko mogao uzet iz ruku, staviti metak u nju, pa vama u šupak i opalit,

ja ti ne prijetim, samo sam ti napomenuo, ne želiš li slušat ok.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Mrzni guzicu... - Page 2 Empty Re: Mrzni guzicu...

Post by Guest 20/10/2019, 21:59

veber wrote:
pismejker wrote:
veber wrote:
pismejker wrote:Weberu...sto ti nije jasno u Priboru za kampiranje???...Da ti objasnim.. :rasta :rasta :rasta
sereš, lažeš.
opet mi kći spominješ.
nemoj, zdravije ti je.

a, ti konstantno lažeš. i lažeš nekonzistentno. toliki ti je džonobraz da te ne jebe kada te se uhvati u laži.

od inžinjera pa do menadžera. jedine osobne fotke koje si stavio bile su mob od tvoje sestre.

da ne spavaš kod mame, ne bi ti imao za lebac.

ja u ruksaku imam: nož, multikombinirke, iglu i konac, nepropusni upaljač. u nožu je kompas i kremen. dva para čarapa, majica i najlonska vreća u kojoj je termofolija. dvije energetske štangice, sprej za dezifekciju i jaki flaster. gps lokator.

i to nosim svaki dan sa sobom, sjeo u auto na bicikl ili u tebi zabranjene šume.
Kretenu,ne ravna se svijet po tebi,pa tak oi ne pakira za logor..kreten si jer bi to shvatio i ranije..

Kci ti spominjem i spominjat cu ti je sve dok se kacis za mene psu smrdljivi,jel ti to jasno..TI ne odredjujes tko koga smije spominjati a koga ne..dakle,jebem ti sve po spisku...Pobjek+go si uplaseno pseto pred Erom,a ja ti garantirtam da sam nesto gore bar deset puta nego Ero i njegova bratija..

Cuvaj se covjeka koji smatra da je sve prosao i da nema sto izgubiti,pametnije ti je..ostalo tvoje,sve nesuvislo,daleko od ikakve logike..

P.S. dugo ti je trebalo za odgovor..
spominješ mi kći jer je to jedino što možeš.
ako si ti nekaj gore od ere deset puta, moram počet vježbat mali prst.

i daj budaletine ne prijetite praznim puškama jer bi vam ih netko mogao uzet iz ruku, staviti metak u nju, pa vama u šupak i opalit,

ja ti ne prijetim, samo sam ti napomenuo, ne želiš li slušat ok.

weberu,,kak da ti kazem,ne impresioniras me niti pozitivno niti negativno..sto ti je pobogu,pa sam ispadas isfrustrirani kompleksas kaceci se ljudima za vrat..
jebote,pa istresi to sto te muci,podijeli problem,ljudi ce te razumiti..a ti ko nadrkano nehranjeno pseto samo grickas po gleznjevima...
koji je tvoj problem..?? mislim TVOJ...problemi drugih ljudi te se ne tice,vodi svoj zivot..jebate,pa ovako da kazem i najtulavijem,shvatio bi pokrio se usima i zasutao zauvijek..
jebote,on se zakacio za vikend pack u paktregeru...pa to samo govori koliko paznje od menea trebas,koda si ovisan o mojoj paznji..pša mene bi vec bio sram u obrnutom slucaju se ikome okaciti na post,ali ti nit srama nit stida,a bogami,nit pameti...nema ni od ovog korist,nego onako pisem...bezveze.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Mrzni guzicu... - Page 2 Empty Re: Mrzni guzicu...

Post by Guest 20/10/2019, 22:00

Weber puko ko kokica...hajmat dobro ne djeluje na njega... No
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Mrzni guzicu... - Page 2 Empty Re: Mrzni guzicu...

Post by epikur37 20/10/2019, 22:01

Pimejkeru ipak je on Nijemac a ti napola židov u Njemačkoj...iskaži mu poštovanje.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Mrzni guzicu... - Page 2 Empty Re: Mrzni guzicu...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum