ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Došao vrag po svoje: Biden stiže u Zagreb

Page 5 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Došao vrag po svoje: Biden stiže u Zagreb - Page 5 Empty Re: Došao vrag po svoje: Biden stiže u Zagreb

Post by epikur37 13/11/2015, 13:15

pizzon wrote:
kaja_333 wrote:Joj bas bezveze , bolje bi bilo da naši predsjednici putuju u Tuzlu i Beograd kao ranije a ne da Biden dolazi.

kad ne zove on vas, ko nas,  morate vi njega.
do sad je vec nekoliko putao zvao vucica,
telefonom i da ga poseti,
nadalje ce sve česce.


:D


gle ovog ....polako, doci cete na red i vi, prvo će izjabat ove u zagrebu pa će svratiti da mu vi popušite...ajme nestrpljena i ljubomore

epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Došao vrag po svoje: Biden stiže u Zagreb - Page 5 Empty Re: Došao vrag po svoje: Biden stiže u Zagreb

Post by Guest 13/11/2015, 13:16

@bogomdani...
mora tako, nismo samo mi. moramo da obezbedimo srbe na kosmetu,
zatim bastinu, crkve, manastire i imovinu. zatim ekonomska pitanja,
pre nego prihvatimo neko prelazno resenje sa šiptarima. zatim da
obezbedimo status r.srpske u skladu sa dejtonom, da se to pitanje
ne ponavlja kako se kom digne qita. pa zatim, smo mi na redu, da
povedemo racuna i o nama.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Došao vrag po svoje: Biden stiže u Zagreb - Page 5 Empty Re: Došao vrag po svoje: Biden stiže u Zagreb

Post by Guest 13/11/2015, 13:21

epikur37 wrote:
pizzon wrote:
kaja_333 wrote:Joj bas bezveze , bolje bi bilo da naši predsjednici putuju u Tuzlu i Beograd kao ranije a ne da Biden dolazi.

kad ne zove on vas, ko nas,  morate vi njega.
do sad je vec nekoliko putao zvao vucica,
telefonom i da ga poseti,
nadalje ce sve česce.


:D


gle ovog ....polako, doci cete na red i vi, prvo će izjabat ove u zagrebu pa će svratiti da mu vi popušite...ajme nestrpljena i ljubomore

ne bre, zar nisi cuo da desetak dana nakon bajdenove posete hrvatskoj, keri dolazi u beograd, po  recima
ambasadora. vode racuna o regionalnom balansiranju :}
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Došao vrag po svoje: Biden stiže u Zagreb - Page 5 Empty Re: Došao vrag po svoje: Biden stiže u Zagreb

Post by Guest 13/11/2015, 13:30

Došao vrag po svoje: Biden stiže u Zagreb - Page 5 1447372404_t


ne bih bas bio siguran. zapad zeli poslusnog coveka, a ne lidera,
koji ima  masovnu podrsku naroda. mozda je zapad lose sabrao,
pa sad ne znaju kako ?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Došao vrag po svoje: Biden stiže u Zagreb - Page 5 Empty Re: Došao vrag po svoje: Biden stiže u Zagreb

Post by marcellus 13/11/2015, 13:33

pizzon wrote: Došao vrag po svoje: Biden stiže u Zagreb - Page 5 1447372404_t


ne bih bas bio siguran. zapad zeli poslusnog coveka, a ne lidera,
koji ima  masovnu podrsku naroda. mozda je zapad lose sabrao,
pa sad ne znaju kako ?

Koji si ti bolid to je strava... pa zapad i ima u vučku poslušnog čovjeka, a ne lidera koji ima masovnu podršku naroda... al tebi to malo teže ide u glavu... podrška se lako osigura kod tupavih... zato su tu mediji i pranje mozga, za onog ko mozak ima, za onog ko nema ne treba, on sam po sebi nadođe
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Došao vrag po svoje: Biden stiže u Zagreb - Page 5 Empty Re: Došao vrag po svoje: Biden stiže u Zagreb

Post by epikur37 13/11/2015, 13:35

pizzon wrote:
epikur37 wrote:
pizzon wrote:
kaja_333 wrote:Joj bas bezveze , bolje bi bilo da naši predsjednici putuju u Tuzlu i Beograd kao ranije a ne da Biden dolazi.

kad ne zove on vas, ko nas,  morate vi njega.
do sad je vec nekoliko putao zvao vucica,
telefonom i da ga poseti,
nadalje ce sve česce.


:D


gle ovog ....polako, doci cete na red i vi, prvo će izjabat ove u zagrebu pa će svratiti da mu vi popušite...ajme nestrpljena i ljubomore

ne bre, zar nisi cuo da desetak dana nakon bajdenove posete hrvatskoj, keri dolazi u beograd, po  recima
ambasadora. vode racuna o regionalnom balansiranju :}
Tako ja a vas najvolu, volu vas više nego i hrvate...zapadni saveznici ste broj jedan...svako malo vas zovu i savjetuju i pomažu :D
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Došao vrag po svoje: Biden stiže u Zagreb - Page 5 Empty Re: Došao vrag po svoje: Biden stiže u Zagreb

Post by epikur37 13/11/2015, 13:37

marcellus wrote:Koji si ti bolid to je strava



pizzon je moderan srbin :D
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Došao vrag po svoje: Biden stiže u Zagreb - Page 5 Empty Re: Došao vrag po svoje: Biden stiže u Zagreb

Post by Guest 13/11/2015, 13:44

nisam bas siguran da postoji medjusobno poverenje. a drugo, ja sam
samo napisao činjenicu. i to : da Vučić ima masovnu podrsku, trenutno.
e sad, analiza takvog stanja, ko daje tu podrsku, to me ne interesuje.
svi imaju pravo glasa sa spiska, glupi, pametni i sl. glas je glas.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Došao vrag po svoje: Biden stiže u Zagreb - Page 5 Empty Re: Došao vrag po svoje: Biden stiže u Zagreb

Post by darla 13/11/2015, 14:02

Dolazi Biden reci teti Kolindi kako stvari trebaju ici  :D.

Offtopic, svraca li General, ili ima neki drugi nick? I di je Lotka, ocekivala sam vecu aktivnost od njega u ova teska vremena  :D.
darla
darla
Admin

Posts : 2709
2015-10-22


Back to top Go down

Došao vrag po svoje: Biden stiže u Zagreb - Page 5 Empty Re: Došao vrag po svoje: Biden stiže u Zagreb

Post by Ero 13/11/2015, 14:16

Ameri se vraćaju, što ja razumijem da je  Balkan na rubu sloma...Situacija me podsjeća na vrijeme tik pred početak zadnjega rata.Hoće li Ameri  dozvolit sličan razvoj situacije? 
Mislim da ne, jer i prilike nisu iste.
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Došao vrag po svoje: Biden stiže u Zagreb - Page 5 Empty Re: Došao vrag po svoje: Biden stiže u Zagreb

Post by Guest 13/11/2015, 14:19

Džo je veri tači fili, voli on ženskinje da šlatucka, samo da mu se da prilika ;D

Došao vrag po svoje: Biden stiže u Zagreb - Page 5 25C557F100000578-2957480-image-a-48_1424198954178

Došao vrag po svoje: Biden stiže u Zagreb - Page 5 25C4E02600000578-2957480-image-a-55_1424199382094

Došao vrag po svoje: Biden stiže u Zagreb - Page 5 Bidenpredator

A ako nema ženskinja, ni debeli 'maunti' nije na odmet :D

Došao vrag po svoje: Biden stiže u Zagreb - Page 5 Joe-Biden1

Samo da ga Kitugrabićka ne primi, kao što joj i ime kaže...;D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Došao vrag po svoje: Biden stiže u Zagreb - Page 5 Empty Re: Došao vrag po svoje: Biden stiže u Zagreb

Post by Guest 13/11/2015, 14:21

Ero wrote:Ameri se vraćaju, što ja razumijem da je  Balkan na rubu sloma...Situacija me podsjeća na vrijeme tik pred početak zadnjega rata.Hoće li Ameri  dozvolit sličan razvoj situacije? 
Mislim da ne, jer i prilike nisu iste.
Ero,boli Amere kita za bilo koga u Europi..poanta jest zadrzavanje njihovog uticaja u staroj Kurvi.. :clown
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Došao vrag po svoje: Biden stiže u Zagreb - Page 5 Empty Re: Došao vrag po svoje: Biden stiže u Zagreb

Post by Ero 13/11/2015, 14:33

bogomdani wrote:
Ero wrote:Ameri se vraćaju, što ja razumijem da je  Balkan na rubu sloma...Situacija me podsjeća na vrijeme tik pred početak zadnjega rata.Hoće li Ameri  dozvolit sličan razvoj situacije? 
Mislim da ne, jer i prilike nisu iste.
Ero,boli Amere kita za bilo koga u Europi..poanta jest zadrzavanje njihovog uticaja u staroj Kurvi.. :clown
Ameri imaju "kontrolni paket" i mimo toga se ne može...Uostalom i mi smo u Europi, a njena sudbina je i naša sudbina.
Ameri su  partneri bez kojih bih teško preživjeli. Problemi su nastali kad su neki , zbog sebičnih interesa, počeli
 zaobilaziti američke interese. Da ih sad ne spominjem.
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Došao vrag po svoje: Biden stiže u Zagreb - Page 5 Empty Re: Došao vrag po svoje: Biden stiže u Zagreb

Post by marcellus 13/11/2015, 14:34

Ništa, čekamo bijeli dim iznad Buzina da znamo tko je novi premijer

_________________
Došao vrag po svoje: Biden stiže u Zagreb - Page 5 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Došao vrag po svoje: Biden stiže u Zagreb - Page 5 Empty Re: Došao vrag po svoje: Biden stiže u Zagreb

Post by Sora 13/11/2015, 14:40

Čemu služe izbori onda ? Aha da .. Demokracija je booooolja od komunizma. A u pm

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

Došao vrag po svoje: Biden stiže u Zagreb - Page 5 Empty Re: Došao vrag po svoje: Biden stiže u Zagreb

Post by Ero 13/11/2015, 14:42

marcellus wrote:Ništa, čekamo bijeli dim iznad Buzina da znamo tko je novi premijer
Mislim da niste ni svjesni koliku su vam štetu napravili trenutno vladajući...Trebat će vam 10 godina da stvari ispravite barem na nulu.
Pa ne mislim tu na gospodarstvo. Najmanje na to.
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Došao vrag po svoje: Biden stiže u Zagreb - Page 5 Empty Re: Došao vrag po svoje: Biden stiže u Zagreb

Post by Guest 13/11/2015, 14:44

Ero wrote:
bogomdani wrote:
Ero wrote:Ameri se vraćaju, što ja razumijem da je  Balkan na rubu sloma...Situacija me podsjeća na vrijeme tik pred početak zadnjega rata.Hoće li Ameri  dozvolit sličan razvoj situacije? 
Mislim da ne, jer i prilike nisu iste.
Ero,boli Amere kita za bilo koga u Europi..poanta jest zadrzavanje njihovog uticaja u staroj Kurvi.. :clown
Ameri imaju "kontrolni paket" i mimo toga se ne može...Uostalom i mi smo u Europi, a njena sudbina je i naša sudbina.
Ameri su  partneri bez kojih bih teško preživjeli. Problemi su nastali kad su neki , zbog sebičnih interesa, počeli
 zaobilaziti američke interese. Da ih sad ne spominjem.
Ero,znas dobro da sam uvjek drzao stranu Amerima,sve dok nisu poceli raditi na stetu Europe,cisto iz razloga,jer je Europa prijetila da ce postati jaca od Amerike..Industrija u Europi,posebice u Svabiji,je po svemu pocela gaziti americku i po produkciji i po kvaliteti,i po plasmanu...Ameri su nakon krize jednostavno izvukli pare iz drzavne blagajne i pokrpali drzavne financije,dok je Europa isla tezim putem,da produkcijom nadoknati ,stetu koju su drljavi Ameri napravili..E kad se to polako sredilo,onda su Ameri roknuli sankcije Rusiji,opet,indirektno najvise pogadjajuci europsku ekonomiju,produkciju i industriju..... Mislis da su Ameri ko slucajno zakuhali u Ukrajini??Mauna,znali su da vce se Rusija navuci na provokaciju,barem dijelom,i onda to opravdavaju davanjem sankcija Rusiji,u biti sa ciljem da se efektom bumeranka oslabi Europska ekonomija...e kad se i i iz tih Ghovana,europa radom pocela izvlaciti,taman je sjelo kao kec na 10 stvaranje mora emigranata,i opet-po Europi..
Mislim,koji qurcev Kontrolni paket??

ameri su nesposobni za sve osim za prljave manipulacije,ucjene,izazivanje kriza i sranja...Nicim oni POSTENO ne mogu konkurirati Europi,Dalekom istoku..jedino koristeci svoje korporacije diljem svijeta kao proxyje za obavljanje svojih prljavih obavjestajnih aktivnosti..
Slobodno im se divi i voli ih Ero,..to jos mogu samo oni,koji su prodali im guzicu za sitnis,ili malo veci sitnis..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Došao vrag po svoje: Biden stiže u Zagreb - Page 5 Empty Re: Došao vrag po svoje: Biden stiže u Zagreb

Post by Ero 13/11/2015, 14:45

Sora wrote:Čemu služe izbori onda ? Aha da .. Demokracija je booooolja od komunizma. A u pm
Komunizam je volast samoprozvane bande, a u demokraciji dobijete vlast koju zaslužujemo.
Ako smo većinski lopine dobit ćemo i takvu vlast. Nema tu prevelike filozofije.
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Došao vrag po svoje: Biden stiže u Zagreb - Page 5 Empty Re: Došao vrag po svoje: Biden stiže u Zagreb

Post by Guest 13/11/2015, 14:45

marcellus wrote:Ništa, čekamo bijeli dim iznad Buzina da znamo tko je novi premijer
Ma nema frke-panike, sam mu ti zareveš onu svoju staru udbašku: - Amerika i Engleska, biće zemlja proleterska, pa da vidiš kako neće znat prepoznat Buzin od Buzeta i Pazina.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Došao vrag po svoje: Biden stiže u Zagreb - Page 5 Empty Re: Došao vrag po svoje: Biden stiže u Zagreb

Post by marcellus 13/11/2015, 14:45

Ero wrote:
marcellus wrote:Ništa, čekamo bijeli dim iznad Buzina da znamo tko je novi premijer
Mislim da niste ni svjesni koliku su vam štetu napravili trenutno vladajući...Trebat će vam 10 godina da stvari ispravite barem na nulu.
Pa ne mislim tu na gospodarstvo. Najmanje na to.

ma jasno je to meni nikad goreg udbaškog šljama

_________________
Došao vrag po svoje: Biden stiže u Zagreb - Page 5 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Došao vrag po svoje: Biden stiže u Zagreb - Page 5 Empty Re: Došao vrag po svoje: Biden stiže u Zagreb

Post by Ero 13/11/2015, 14:46

bogomdani wrote:
Ero wrote:
bogomdani wrote:
Ero wrote:Ameri se vraćaju, što ja razumijem da je  Balkan na rubu sloma...Situacija me podsjeća na vrijeme tik pred početak zadnjega rata.Hoće li Ameri  dozvolit sličan razvoj situacije? 
Mislim da ne, jer i prilike nisu iste.
Ero,boli Amere kita za bilo koga u Europi..poanta jest zadrzavanje njihovog uticaja u staroj Kurvi.. :clown
Ameri imaju "kontrolni paket" i mimo toga se ne može...Uostalom i mi smo u Europi, a njena sudbina je i naša sudbina.
Ameri su  partneri bez kojih bih teško preživjeli. Problemi su nastali kad su neki , zbog sebičnih interesa, počeli
 zaobilaziti američke interese. Da ih sad ne spominjem.
Ero,znas dobro da sam uvjek drzao stranu Amerima,sve dok nisu poceli raditi na stetu Europe,cisto iz razloga,jer je Europa prijetila da ce postati jaca od Amerike.
Opaaa, tu smo-na štetu Amerike. Budalaština par exellence.
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Došao vrag po svoje: Biden stiže u Zagreb - Page 5 Empty Re: Došao vrag po svoje: Biden stiže u Zagreb

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum