ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Milan Bandić objavio predsjedničku kandidaturu

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Milan Bandić objavio predsjedničku kandidaturu - Page 2 Empty Re: Milan Bandić objavio predsjedničku kandidaturu

Post by veber 18/9/2019, 21:40

ja ženskama velim da ziher nisu vidjele manjeg od mojeg.

u erekciji se sfrče.

veber

Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Milan Bandić objavio predsjedničku kandidaturu - Page 2 Empty Re: Milan Bandić objavio predsjedničku kandidaturu

Post by Hektorović 18/9/2019, 21:45

veber wrote:
max123 wrote:još kad čujem taj feminizirani zagrebački naglasak odma se čakije vaćam-refleks..
misliš bosančeros vulgaris vulgaris naglasak?

ili bosančero vulgaris qruptivis naglasak?

ono kada prevedeš ćera čoban ovčice pa ti gugl izbaci ajmo delat?

Dakle i veber ima zagej naglasak pa se osjetio prozvanim
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Milan Bandić objavio predsjedničku kandidaturu - Page 2 Empty Re: Milan Bandić objavio predsjedničku kandidaturu

Post by veber 18/9/2019, 21:45

a, iza teba što ostane?

jebeš auto, stan, kuću

djeca su moj odraz.

ovdje ekipa piše kako su ih roditelji maltretirali, tukli, bili ovakvi-onakvi.
moji roditelji su bili za 480, ne za 5.

i kod mene kao roditelja ne postoje zabrane, šamaranje i li lupanje.

ja bi si prije ruku odgrizao nego dijete lupio.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Milan Bandić objavio predsjedničku kandidaturu - Page 2 Empty Re: Milan Bandić objavio predsjedničku kandidaturu

Post by debotoijusto 23/9/2019, 20:02

Otkad je objavio kandidaturu, ne prestaju zvoniti mobiteli, gnjave novinari, gnjave simpatizeri, a čim se javi – uskače u predsjedničku ulogu.
 – Želim korumpirati Hrvatsku radeći kao konj za nju. To je moj program. Lišen sam stranačkih okova, slobodan kao feniks. Afirmirao bih Hrvatsku u svijetu kao mjesto korupcije i time brzo privukao kapital. Ja govorim naglas ono što svaki građanin ove države misli, a to je da nam treba još malo korupcije! Sada je korupcija u rukama privilegiranih, a ja je želim vratiti narodu – objašnjava.
- Znači, vaš program je lopovluk?
– Apsolutno. Spreman sam na svaku koruptivnu radnju i nadam se suradnji s Ivicom Todorićem i Miroslavom Kutlom. Imaju moje kontakte i jedva čekam da mi se jave da skupa surađujemo – govori.
Uvjeren je i da će lako prikupiti 10.000 potpisa, koliko je potrebno za isticanje predsjedničke kandidature.
Dok je još bio Dario Juričan, bio je potpisnik inicijative za osnivanje lijeve političke platforme "Možemo". Danas nije njihov kandidat, iako napominje kako je svaka potpora dobrodošla.
- Na koje birače računate?
– Zna se koji su moji birači, oni HDZ-ovi. Siguran sam da će prepoznati korist od moje namjere da korupcija bude legalna. Ovaj narod zaslužuje da se vrati na pravi, izvorni put koji je zacrtao još otac domovine Franjo Tuđman, put korupcije.
- Šta kažete na stanje u pravosuđu? Razvija li ono plodno tlo za ekspanziju vašege programa?
- Iznimno sam zadovoljan. Kad postanem predsjednik, založit ću se da predsjednici svih sudova, Vrhovnog, Ustavnog, županijskih i općinskih, budu birani doživotno. Nek doživotno uživaju u mandatu. Zašto ne?! Evo, pozivam da za mene glasa i predsjednik Vrhovnog suda Đuro Sessa, jamčim mu mandat do kraja života – kaže naš sugovornik.
Sva državna i javna poduzeća mladi bi Bandić stavio u jedan holding u kojem bi zapošljavao rodbinu i uhljebe, a umjesto isključivoga gospodarskog pojasa na moru, proglasio bi isključivi koruptivni pojas. 
Misli kako bi se svi u Zagrebu trebali zvati – Milan Bandić.
– Potičem to, jer to nije samo dobro ime za mušku, nego i za žensku osobu. Milan Bandić je put blagostanja ovoga grada i države. Glavno da je čovjek zdrav – bandićevski zaključuje kandidat Milan.
Izbacio je i svoje slogane: „Korupciju svima, a ne samo njima“ i „Što god vam ponude, ja nudim duplo“. Predsjednički protukandidat Miroslav Škoro izašao je sa sloganom „Sad ili nikad“, a ex. Juričan ima svoju verziju: „Korupcija: Sad il' nikad“
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30631
2014-04-12


Back to top Go down

Milan Bandić objavio predsjedničku kandidaturu - Page 2 Empty Re: Milan Bandić objavio predsjedničku kandidaturu

Post by debotoijusto 25/9/2019, 07:19

https://m.oe24.at/welt/weltpolitik/Kroatiens-Praesidentschaftskandidat-moechte-Korruption-legalisieren/398834299

:D
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30631
2014-04-12


Back to top Go down

Milan Bandić objavio predsjedničku kandidaturu - Page 2 Empty Re: Milan Bandić objavio predsjedničku kandidaturu

Post by vuksadinare 25/9/2019, 07:48

veber wrote:
max123 wrote:sin ti ima 27?tkalčiću bogteebo pa koliko ti brojiš?ja mislio ti nekih 40 i kusur...
eeee, a imam još kći. pa još jednu kći. obje tatine mezimice. zadnju ne viđam jer je u ny.
ali nisi fulao. pola stoljeća je tu.

a, kada si gledam djecu. to je jedino što vrijedi.
jebeš sve materjalno.


živiš koliko te se sjećaju.

sin inače završava magisterij. ne bolonjski već pravi.
pa kcerke su uvijek tatine mezimice...moja bez mene ne moze...mama ima autoritet ali bogami ja jok
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99155
2015-09-08


Back to top Go down

Milan Bandić objavio predsjedničku kandidaturu - Page 2 Empty Re: Milan Bandić objavio predsjedničku kandidaturu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum