ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Milan Bandić objavio predsjedničku kandidaturu

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Milan Bandić objavio predsjedničku kandidaturu Empty Milan Bandić objavio predsjedničku kandidaturu

Post by debotoijusto Wed 18 Sep - 17:13

Dario Juričan dobio je potvrdu Ministarstva uprave da smije promijeniti ime u Milan Bandić i s njim ide u bitku za Pantovčak jer kaže da želi korumpirati zemlju. Za njegovu kandidaturu nema pravne prepreke, pišu 24sata.
Točke predizbornog programa su među ostalim osnivanje Ministarstva korupcije, ukidanje USKOK-a, te ustavna zaštita korupcije.
Iako se čini da se radi o lažnom imenu i lažnoj kampanji, kandidat je zaista Milan Bandić. Samo što je on rođen 1976. za razliku od puno poznatijeg imenjaka i prezimenjaka koji je gradonačelnik Zagreba i rođen je 1955. godine.
Novi Bandić se donedavno zvao Dario Juričan, filmski je redatelj i pod tim imenom je snimio filmove o Ivici Todoriću 'Gazda' i Miroslavu Kutli 'Gazda: Početak'. Sljedeće godine bi trebao biti gotov i film o gradonačelniku Zagreba 'Kumek'.
'Lišen stranačkih okova, slobodan kao feniks, kao ptica, kandidiram se za predsjednika Republike Hrvatske. Ja sam običan čovjek u službi malog korumpiranog čovjeka i želim korumpirati Hrvatsku radeći kao konj. To je moj program. Nije budućnost Hrvatske kopanje po ideološkim rovovima i ja ću se zalagati za korupciju kao zajedništvo svih', rekao je novi Milan Bandić, najvaljući kandidaturu i parafrazirajući program svog poznatijeg imenjaka i prezimenjaka.

https://www.tportal.hr/vijesti/clanak/milan-bandic-objavio-predsjednicku-kandidaturu-sa-sloganom-korupcija-svima-a-ne-samo-njima-foto-20190918
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30575
2014-04-12


Back to top Go down

Milan Bandić objavio predsjedničku kandidaturu Empty Re: Milan Bandić objavio predsjedničku kandidaturu

Post by veber Wed 18 Sep - 17:16

jel i tebe plaćaju kao pižona ili je u rvackoj tarifa viša?

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Milan Bandić objavio predsjedničku kandidaturu Empty Re: Milan Bandić objavio predsjedničku kandidaturu

Post by debotoijusto Wed 18 Sep - 17:25

veber wrote:jel i tebe plaćaju kao pižona ili je u rvackoj tarifa viša?
zavija li vuk ?
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30575
2014-04-12


Back to top Go down

Milan Bandić objavio predsjedničku kandidaturu Empty Re: Milan Bandić objavio predsjedničku kandidaturu

Post by veber Wed 18 Sep - 17:29

ne bi znao. u petak idem u lov.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Milan Bandić objavio predsjedničku kandidaturu Empty Re: Milan Bandić objavio predsjedničku kandidaturu

Post by max123 Wed 18 Sep - 17:34

darinko nisi duhovit a bogami nisi ni ercegovac.u agramu će i dalje gruntovnice djelit milanče iz donjih mamića.pa kom krivo kom pravo..
max123
max123

Posts : 2853
2015-10-28

Lokacija: : Zemun,Hrvatska

Back to top Go down

Milan Bandić objavio predsjedničku kandidaturu Empty Re: Milan Bandić objavio predsjedničku kandidaturu

Post by RayMabus Wed 18 Sep - 17:34

Dobra mu je baza. :tu
RayMabus
RayMabus

Posts : 175461
2014-04-11


Back to top Go down

Milan Bandić objavio predsjedničku kandidaturu Empty Re: Milan Bandić objavio predsjedničku kandidaturu

Post by debotoijusto Wed 18 Sep - 17:37

Milan Bandić objavio predsjedničku kandidaturu Jurican_bandic1-180919
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30575
2014-04-12


Back to top Go down

Milan Bandić objavio predsjedničku kandidaturu Empty Re: Milan Bandić objavio predsjedničku kandidaturu

Post by debotoijusto Wed 18 Sep - 17:38

debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30575
2014-04-12


Back to top Go down

Milan Bandić objavio predsjedničku kandidaturu Empty Re: Milan Bandić objavio predsjedničku kandidaturu

Post by max123 Wed 18 Sep - 17:43

još kad čujem taj feminizirani zagrebački naglasak odma se čakije vaćam-refleks..
max123
max123

Posts : 2853
2015-10-28

Lokacija: : Zemun,Hrvatska

Back to top Go down

Milan Bandić objavio predsjedničku kandidaturu Empty Re: Milan Bandić objavio predsjedničku kandidaturu

Post by veber Wed 18 Sep - 17:45

max123 wrote:još kad čujem taj feminizirani zagrebački naglasak odma se čakije vaćam-refleks..
misliš bosančeros vulgaris vulgaris naglasak?

ili bosančero vulgaris qruptivis naglasak?

ono kada prevedeš ćera čoban ovčice pa ti gugl izbaci ajmo delat?

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Milan Bandić objavio predsjedničku kandidaturu Empty Re: Milan Bandić objavio predsjedničku kandidaturu

Post by max123 Wed 18 Sep - 17:55

veber wrote:
max123 wrote:još kad čujem taj feminizirani zagrebački naglasak odma se čakije vaćam-refleks..
misliš bosančeros vulgaris vulgaris naglasak?

ili bosančero vulgaris qruptivis naglasak?

ono kada prevedeš ćera čoban ovčice pa ti gugl izbaci ajmo delat?
digne mi se kurac kad slušam zagrebčanke.majke mi.ali,kad mi dodje neki dvometraš pa počne sa tim pederskim naglaskom moram bizat.zato sam se i lično odreka pola rodbine iz agrama...
max123
max123

Posts : 2853
2015-10-28

Lokacija: : Zemun,Hrvatska

Back to top Go down

Milan Bandić objavio predsjedničku kandidaturu Empty Re: Milan Bandić objavio predsjedničku kandidaturu

Post by veber Wed 18 Sep - 18:12

to je domicilni govor.
sada u biti prevlavdava sančo vulgaris purgiensis.


ovdje izvorno nema purgera. ja sam tek treća generecija v zagrebju.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Milan Bandić objavio predsjedničku kandidaturu Empty Re: Milan Bandić objavio predsjedničku kandidaturu

Post by max123 Wed 18 Sep - 18:25

veber wrote:to je domicilni govor.
sada u biti prevlavdava sančo vulgaris purgiensis.


ovdje izvorno nema purgera. ja sam tek treća generecija v zagrebju.
meni je čak kajkavski simpa.mislim onaj izvorni sa dudekom i regicom.al taj zagrebački pa još kad  spreha neki glavonja nemogu svarit i zdrao.curke su mi simpa i seksi...
max123
max123

Posts : 2853
2015-10-28

Lokacija: : Zemun,Hrvatska

Back to top Go down

Milan Bandić objavio predsjedničku kandidaturu Empty Re: Milan Bandić objavio predsjedničku kandidaturu

Post by veber Wed 18 Sep - 18:33

meni sin, danas samnom u autu i na radio sljeme iza 10 pustili Arsena Dedića, po meni genij. iza od balaševića. obe pjesme o jelu.

i sin mi veli; znam da voliš dedića, ali ove narodnjake...


sin mi ima 27 i balašević s pjesmom al se nekad dobro jelo, za njega je narodnjak.



nisam fulal u odgoju.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Milan Bandić objavio predsjedničku kandidaturu Empty Re: Milan Bandić objavio predsjedničku kandidaturu

Post by max123 Wed 18 Sep - 18:39

sin ti ima 27?tkalčiću bogteebo pa koliko ti brojiš?ja mislio ti nekih 40 i kusur...
max123
max123

Posts : 2853
2015-10-28

Lokacija: : Zemun,Hrvatska

Back to top Go down

Milan Bandić objavio predsjedničku kandidaturu Empty Re: Milan Bandić objavio predsjedničku kandidaturu

Post by veber Wed 18 Sep - 18:45

max123 wrote:sin ti ima 27?tkalčiću bogteebo pa koliko ti brojiš?ja mislio ti nekih 40 i kusur...
eeee, a imam još kći. pa još jednu kći. obje tatine mezimice. zadnju ne viđam jer je u ny.
ali nisi fulao. pola stoljeća je tu.

a, kada si gledam djecu. to je jedino što vrijedi.
jebeš sve materjalno.


živiš koliko te se sjećaju.

sin inače završava magisterij. ne bolonjski već pravi.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Milan Bandić objavio predsjedničku kandidaturu Empty Re: Milan Bandić objavio predsjedničku kandidaturu

Post by max123 Wed 18 Sep - 19:02

veber wrote:
max123 wrote:sin ti ima 27?tkalčiću bogteebo pa koliko ti brojiš?ja mislio ti nekih 40 i kusur...
eeee, a imam još kći. pa još jednu kći. obje tatine mezimice. zadnju ne viđam jer je u ny.
ali nisi fulao. pola stoljeća je tu.

a, kada si gledam djecu. to je jedino što vrijedi.
jebeš sve materjalno.


živiš koliko te se sjećaju.

sin inače završava magisterij. ne bolonjski već pravi.
fino fino.ti si onda rano zabio koplje.ima i to svoje prednosti.mlad si,zaljubiš se ponovno,zivot traje dok te ne ukopaju.a to što će te pamtit,nikakve vajde ti od toga nemaš.kad bi pitali ljude na umoru,jel im išta zao ca su radili u zivotu!?odgovor je skoro uvik bio.nije,samo ono ća nisu uradili...
max123
max123

Posts : 2853
2015-10-28

Lokacija: : Zemun,Hrvatska

Back to top Go down

Milan Bandić objavio predsjedničku kandidaturu Empty Re: Milan Bandić objavio predsjedničku kandidaturu

Post by veber Wed 18 Sep - 19:15

max123 wrote:
veber wrote:
max123 wrote:sin ti ima 27?tkalčiću bogteebo pa koliko ti brojiš?ja mislio ti nekih 40 i kusur...
eeee, a imam još kći. pa još jednu kći. obje tatine mezimice. zadnju ne viđam jer je u ny.
ali nisi fulao. pola stoljeća je tu.

a, kada si gledam djecu. to je jedino što vrijedi.
jebeš sve materjalno.


živiš koliko te se sjećaju.

sin inače završava magisterij. ne bolonjski već pravi.
fino fino.ti si onda rano zabio koplje.ima i to svoje prednosti.mlad si,zaljubiš se ponovno,zivot traje dok te ne ukopaju.a to što će te pamtit,nikakve vajde ti od toga nemaš.kad bi pitali ljude na umoru,jel im išta zao ca su radili u zivotu!?odgovor je skoro uvik bio.nije,samo ono ća nisu uradili...
sve nosi svoje. ne žalim za ničim, osim za jugoslavijom :D

djeca mi imaju razliku 12g


kod mene dođu cure od kćeri. prvo im je bio neugodnjak zapalit ili uzet pivo, vino.
srećom s ex ok, srećom živim u velikom stanu.


i onda mala i cure dođu kod tate. i kada je tata u njemčiji.

nitko ih ne maltretira.

u djeci imam svoj odraz. moja su. ne u onom posesivnom smislu.
ok neki pate za sinovima.
moj je.

ali kada si vidim kći, moja.


ne kužim ljude koji žele sinove. neka prime moju kći tri dana pa će vidjet kaj je sin.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Milan Bandić objavio predsjedničku kandidaturu Empty Re: Milan Bandić objavio predsjedničku kandidaturu

Post by max123 Wed 18 Sep - 19:28

nedaj se tkalčicu.vidm da si veliki emotivac.to je simpatično ali zna bit zajebano.ti si rvat i diplomirani strojar, to je već ubitačno dobra kombinacija.uz to si podiga dicu i još si u dobrim godinama.sad nadji neku dobru njemačku polovnjaču i skrasi se u pradidovini do penzije.a onda curik u rvacku na neki otočic,okupi unučiće i gledaj kako stasaju.nemre idealnije...
max123
max123

Posts : 2853
2015-10-28

Lokacija: : Zemun,Hrvatska

Back to top Go down

Milan Bandić objavio predsjedničku kandidaturu Empty Re: Milan Bandić objavio predsjedničku kandidaturu

Post by veber Wed 18 Sep - 19:40

ja ženskama velim da ziher nisu vidjele manjeg od mojeg.

u erekciji se sfrče.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Milan Bandić objavio predsjedničku kandidaturu Empty Re: Milan Bandić objavio predsjedničku kandidaturu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum