ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Šok i nevjerica: četnik kupio naš KRAŠ

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Šok i nevjerica: četnik kupio naš KRAŠ - Page 4 Empty Re: Šok i nevjerica: četnik kupio naš KRAŠ

Post by Hektorović 20/9/2019, 18:14

Brain32 wrote:
veber wrote:Nadam se da će prodat i da će kbk rođo u prvom naletu dobiti pedalu. 
U portfelju imam nekaj dionica na koje sam zaboravio. Kao i na bitcoin. Davno sam višak neke love potrošio na razne dionice. Kupio sam isto tako neke, mislim imperijal rab po 34kn, a u preuzimanju prodao po soma i sto. Bivšoj dao 1 od BMW a

Ako imaš dionica Kraša, pripazi malo, ovaj skok cijene je umjetan i jako privremen, realno je oko 300kn a poznajući opća kretanja u tvrtki ne predviđam rast vrijednosti kompanije. 
Naravno da se tako nešto ne može predvidjeti sa sigurnošću ali eto. Inače moja stara je svoje prodala, oni su ih morali kupovati po 400kn/kom pa kad se napokon vinula preko toga frknula je da si bar vrati pare, na kraju kak još ima dojave iz firme čak i zaradila nešto sitno...

Pa firma već godinama stagnira.

Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Šok i nevjerica: četnik kupio naš KRAŠ - Page 4 Empty Re: Šok i nevjerica: četnik kupio naš KRAŠ

Post by provocator 20/9/2019, 20:09

marcellus wrote:
£otk@ wrote:5 odsto.

Smeće od medija koje si citirao treba ionako zatvoriti, sve koji ga čitaju treba poslati na neuropsihijatriju, a specifično tebe prijaviti zbog širenja fake news.

a da kupi i većinski paket u čemu je problem?

Bogu hvala da se bilo što privatiziralo pa se danas kupuje i prodaje
Tak si govoril i za Konzum

_________________
Šok i nevjerica: četnik kupio naš KRAŠ - Page 4 Animated-flag-image-0024
provocator
provocator

Male
Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum