ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Šok i nevjerica: četnik kupio naš KRAŠ

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Šok i nevjerica: četnik kupio naš KRAŠ - Page 3 Empty Re: Šok i nevjerica: četnik kupio naš KRAŠ

Post by marcellus 19/9/2019, 13:54

Hektorović wrote:
marcellus wrote:
Hektorović wrote:
Brain32 wrote:Ma sviri taj lik kurcu već godinama ali ne bu puno vidio od Kraša. Uprava fura foru mi gradimo Kraš, Kraš gradi nas. Da nije bilo tih proleterskih sranja kupio bi ih Nestle svojevremeno, ovako će par šup...ovaj poduzetnika pobrat vrhnje a firma ode u qrac...
No kao što Marc reće...kbk

Ma što bi Kraš trebao Nestleu? Niti zbog tehnologije, niti zbog radne snage...

Kraš je zanimljiv Srbinu jer izvozi u BiH i Srbiju.

ko i škoda folcvagenu. Brand koji ima istočno tržište i pod kojim možeš jeftinije prodavat svoje proizvode a da sebi ne rušiš cijenu


Škoda je imala ogromnu tradiciju i donijela sa sobom na koncu i veliki potencijal inžinjeringa 

Kraš je puno manji, dosta toga danas proizvode u BiH

rumunji imaju bolje čokolade od kraša ("heidi"), švicarce da ne spominjem, od kraša kupujem samo dorine za kuhanje i domaćice naravno domaćice su zakon
jafe od crvenke, njihove su bolje od kraševih i svih ostalih
čokolade radije švicarske

inače kraš isto ima ogromnu tradiciju u exjugi i kontrolira velik dio tržišta

marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Šok i nevjerica: četnik kupio naš KRAŠ - Page 3 Empty Re: Šok i nevjerica: četnik kupio naš KRAŠ

Post by jastreb 19/9/2019, 14:06

Od Kraš-expressa nema boljeg kakao napitka. I to je brend koji traje više od 40 godina.

Bomboni Bronhi i Kiki su također nešto neusporedivo sa drugim sličnim stvarima. rečimo onaj Odžačar je druga liga naprama Bronhiju.

 Krišto Dijo!!! Nije ni da im čokolade ne valjaju. Pa Bajadera je svjetska!!! 

Mala djeca više vole čokoladice Životinjsko carstvo od bilo kakvih švicarki  i to treba iskoristiti. 

Pettit beure!!! neusporedivi sa sličnim keksima,osim možda sa Plazmom.

Kraš je svjetski igrač. Ima rijetko viđeni potencijal.

Da se pravi reprezentacija bivše Juge e sa 11 igrača,u prvom sastavu bili bi iz Kraša Brohni,Pettit,Kiki, Bajadera, Domaćica i Kraš-ekspress!!! Kakav bi to bio napad.

da se pravi slatka repka Hrvatske svih 11 igrača bili bi iz Kraša,na klupi iz Leda.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Šok i nevjerica: četnik kupio naš KRAŠ - Page 3 Empty Re: Šok i nevjerica: četnik kupio naš KRAŠ

Post by vuksadinare 19/9/2019, 14:14

meni bila smijesna ona reklama za ođačara iz subotickog pionira..mislim da se ta ista reklama godinama vrtila..dok je kraš za bronhi stancao svake godien novu reklamu...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99387
2015-09-08


Back to top Go down

Šok i nevjerica: četnik kupio naš KRAŠ - Page 3 Empty Re: Šok i nevjerica: četnik kupio naš KRAŠ

Post by vuksadinare 19/9/2019, 14:16

..najjaca reklama za bronhi mi ej bila ona sa glumcima borisom dvornikom i mladenom crnobrnjm gumbekom koja se pojavila predkraj osamdestih 1989 cini mi se...i ona se vrtila jedno vrijeme dosta dugo...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99387
2015-09-08


Back to top Go down

Šok i nevjerica: četnik kupio naš KRAŠ - Page 3 Empty Re: Šok i nevjerica: četnik kupio naš KRAŠ

Post by jastreb 19/9/2019, 14:26

vuksadinare wrote:..najjaca reklama za bronhi mi ej bila ona sa glumcima borisom dvornikom i mladenom crnobrnjm gumbekom koja se pojavila predkraj osamdestih 1989 cini mi se...i ona se vrtila jedno vrijeme dosta dugo...
Nije Dvornik nego Zdenko Jelčić(Ljubo iz Kap.kresova).
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Šok i nevjerica: četnik kupio naš KRAŠ - Page 3 Empty Re: Šok i nevjerica: četnik kupio naš KRAŠ

Post by vuksadinare 19/9/2019, 14:32

jastreb wrote:
vuksadinare wrote:..najjaca reklama za bronhi mi ej bila ona sa glumcima borisom dvornikom i mladenom crnobrnjm gumbekom koja se pojavila predkraj osamdestih 1989 cini mi se...i ona se vrtila jedno vrijeme dosta dugo...
Nije Dvornik nego Zdenko Jelčić(Ljubo iz Kap.kresova).
e da...ali mislim da je dvornik bio u jednoj reklami za bronhi..potrazit cu na youtube
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99387
2015-09-08


Back to top Go down

Šok i nevjerica: četnik kupio naš KRAŠ - Page 3 Empty Re: Šok i nevjerica: četnik kupio naš KRAŠ

Post by vuksadinare 19/9/2019, 14:35

vuksadinare wrote:
jastreb wrote:
vuksadinare wrote:..najjaca reklama za bronhi mi ej bila ona sa glumcima borisom dvornikom i mladenom crnobrnjm gumbekom koja se pojavila predkraj osamdestih 1989 cini mi se...i ona se vrtila jedno vrijeme dosta dugo...
Nije Dvornik nego Zdenko Jelčić(Ljubo iz Kap.kresova).
e da...ali mislim da je dvornik bio u jednoj reklami za bronhi..potrazit cu na youtube
nema..onda sam nesto pobrkao..da zdenko jelcic ej bio sa gumbekom...reklama se pojavila na jesen 1989 godine...kako pise...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99387
2015-09-08


Back to top Go down

Šok i nevjerica: četnik kupio naš KRAŠ - Page 3 Empty Re: Šok i nevjerica: četnik kupio naš KRAŠ

Post by vuksadinare 19/9/2019, 14:37

najgluplja reklama koju sam vidio bila je ona za ćipiripi...ćipiripiii..i gotovo pirat
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99387
2015-09-08


Back to top Go down

Šok i nevjerica: četnik kupio naš KRAŠ - Page 3 Empty Re: Šok i nevjerica: četnik kupio naš KRAŠ

Post by vuksadinare 19/9/2019, 14:39

janezi su u ono vrijeme radili dobre reklame...bosanskih se gotovo i ne sjecam...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99387
2015-09-08


Back to top Go down

Šok i nevjerica: četnik kupio naš KRAŠ - Page 3 Empty Re: Šok i nevjerica: četnik kupio naš KRAŠ

Post by vuksadinare 19/9/2019, 14:44

majburger iz bjelovara...isto kraj osamdesetih...prvi mesni hamburger na ovim prostorima..proizvodnja pocela 1988 godine...kad su se pojavili ti hamburgeri i prvi fast foodovi sa hamburgerima...ali bili su skupi...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99387
2015-09-08


Back to top Go down

Šok i nevjerica: četnik kupio naš KRAŠ - Page 3 Empty Re: Šok i nevjerica: četnik kupio naš KRAŠ

Post by jastreb 19/9/2019, 14:46

Mene su interesirale reklame od Diskosa.

Najjaca je bola ona od Šemse.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Šok i nevjerica: četnik kupio naš KRAŠ - Page 3 Empty Re: Šok i nevjerica: četnik kupio naš KRAŠ

Post by vuksadinare 19/9/2019, 14:49

80% losih je bilo tada reklama..na brzinu sklepanih...jer tada snimanje reklama skupo je kostalo..jer su se snimale kao filmovi ne ko danas...u biti filmskim kamerama su se snimale...koje je iznajmljivao jadran film i tv zagreb..pa su papreno naplacivali..pa statisti..pa rasvjeta...dosta je glumaca glumilo tada u reklamama koje ej trebalo dobro podmazat...pa se vecina reklama amaterski radila...jedino velike firme su si mogli priustiti kvalitetnije reklame
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99387
2015-09-08


Back to top Go down

Šok i nevjerica: četnik kupio naš KRAŠ - Page 3 Empty Re: Šok i nevjerica: četnik kupio naš KRAŠ

Post by Hektorović 19/9/2019, 16:49

marcellus wrote:rumunji imaju bolje čokolade od kraša ("heidi"), švicarce da ne spominjem, od kraša kupujem samo dorine za kuhanje i domaćice naravno domaćice su zakon
jafe od crvenke, njihove su bolje od kraševih i svih ostalih
čokolade radije švicarske

inače kraš isto ima ogromnu tradiciju u exjugi i kontrolira velik dio tržišta
Lindt 


Ova nova domaćica sa manje šečera im je dobar proizvod. Ove klasične vidim dosta proizvode u Prijedoru, kao i ostale kekse...


Jaki su kod generacije 50+, koja onda to kupuje unučadi... Zadnjih godina od kad Mondelez izdvojio od Milikem vidim da su krenuli agresivno sa Milka brandom... Iako je ova današnja Milka niti usporediva naspram one iz ranih 90tih...
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Šok i nevjerica: četnik kupio naš KRAŠ - Page 3 Empty Re: Šok i nevjerica: četnik kupio naš KRAŠ

Post by Guest 19/9/2019, 18:05

Milka je silom nametnuta trzistu,mada ne bih rekao da ima proizvode bolje od Kraš-a,samo potenciranije,i mozda malo veci izbor odurnih kombinacija..

ako tko zeli pravu čokoladu,najbolje su belgijske,kojima niti Lindt nije do kolina..

Kras je izvjesno vrijem proizvodio cokolade,po 200 grama,neku seriju,sa fvisokim postotkom kakaoa..doli na balkanu nije proslo,jerbo je balkancima bila "pregorka" i zatvarala im zavrsetke probavnog trakta..a stos..inace j bila vrhunski odradjena i kvalitetom i dizajnom..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Šok i nevjerica: četnik kupio naš KRAŠ - Page 3 Empty Re: Šok i nevjerica: četnik kupio naš KRAŠ

Post by marcellus 19/9/2019, 19:17

Hektorović wrote:
marcellus wrote:rumunji imaju bolje čokolade od kraša ("heidi"), švicarce da ne spominjem, od kraša kupujem samo dorine za kuhanje i domaćice naravno domaćice su zakon
jafe od crvenke, njihove su bolje od kraševih i svih ostalih
čokolade radije švicarske

inače kraš isto ima ogromnu tradiciju u exjugi i kontrolira velik dio tržišta
Lindt 


Ova nova domaćica sa manje šečera im je dobar proizvod. Ove klasične vidim dosta proizvode u Prijedoru, kao i ostale kekse...


Jaki su kod generacije 50+, koja onda to kupuje unučadi... Zadnjih godina od kad Mondelez izdvojio od Milikem vidim da su krenuli agresivno sa Milka brandom... Iako je ova današnja Milka niti usporediva naspram one iz ranih 90tih...

iskreno, danas ima i puno boljih čokolada od kraša na tržištu

kraš je nekad bio jak kad si mogo birat između njih i kandita i zvečeva, a od uvoznih čokolada si imao vrlo osrednju milku (u biti mislim da je bila rađena tu po licenci) i neki kinder kurac


_________________
Šok i nevjerica: četnik kupio naš KRAŠ - Page 3 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Šok i nevjerica: četnik kupio naš KRAŠ - Page 3 Empty Re: Šok i nevjerica: četnik kupio naš KRAŠ

Post by marcellus 19/9/2019, 19:19

da, belgijske jesu najbolje, donijela jednom žena iz brisela marcolini čokoladice, samo to ti je ono mala bombonjera košta sto eura

ima i dobrih belgijskih čoksi za manje novce

_________________
Šok i nevjerica: četnik kupio naš KRAŠ - Page 3 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Šok i nevjerica: četnik kupio naš KRAŠ - Page 3 Empty Re: Šok i nevjerica: četnik kupio naš KRAŠ

Post by veber 19/9/2019, 20:10

Nadam se da će prodat i da će kbk rođo u prvom naletu dobiti pedalu. 
U portfelju imam nekaj dionica na koje sam zaboravio. Kao i na bitcoin. Davno sam višak neke love potrošio na razne dionice. Kupio sam isto tako neke, mislim imperijal rab po 34kn, a u preuzimanju prodao po soma i sto. Bivšoj dao 1 od BMW a

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Šok i nevjerica: četnik kupio naš KRAŠ - Page 3 Empty Re: Šok i nevjerica: četnik kupio naš KRAŠ

Post by crvenkasti 20/9/2019, 12:53

jastreb wrote:Od Kraš-expressa nema boljeg kakao napitka. I to je brend koji traje više od 40 godina.


Jooj, sjećam se reklame:

Sa planete Kanca-Manca expres stigla tri neznanca. To su mali Ex i Pres i pametni robot Kres.
"Kako da brzo spremim nešto slatko?"
"Brzo spremut nešto slatko?"
"To baš ne če ići glatko."
"Zato kažem Ex i Pres, uvijek prija Kraš ekspres."
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28825
2014-04-17


Back to top Go down

Šok i nevjerica: četnik kupio naš KRAŠ - Page 3 Empty Re: Šok i nevjerica: četnik kupio naš KRAŠ

Post by Brain32 20/9/2019, 18:06

veber wrote:Nadam se da će prodat i da će kbk rođo u prvom naletu dobiti pedalu. 
U portfelju imam nekaj dionica na koje sam zaboravio. Kao i na bitcoin. Davno sam višak neke love potrošio na razne dionice. Kupio sam isto tako neke, mislim imperijal rab po 34kn, a u preuzimanju prodao po soma i sto. Bivšoj dao 1 od BMW a

Ako imaš dionica Kraša, pripazi malo, ovaj skok cijene je umjetan i jako privremen, realno je oko 300kn a poznajući opća kretanja u tvrtki ne predviđam rast vrijednosti kompanije. 
Naravno da se tako nešto ne može predvidjeti sa sigurnošću ali eto. Inače moja stara je svoje prodala, oni su ih morali kupovati po 400kn/kom pa kad se napokon vinula preko toga frknula je da si bar vrati pare, na kraju kak još ima dojave iz firme čak i zaradila nešto sitno...
Brain32
Brain32

Male
Posts : 1394
2014-04-15


Back to top Go down

Šok i nevjerica: četnik kupio naš KRAŠ - Page 3 Empty Re: Šok i nevjerica: četnik kupio naš KRAŠ

Post by jastreb 20/9/2019, 18:08

crvenkasti wrote:
jastreb wrote:Od Kraš-expressa nema boljeg kakao napitka. I to je brend koji traje više od 40 godina.


Jooj, sjećam se reklame:

Sa planete Kanca-Manca expres stigla tri neznanca. To su mali Ex i Pres i pametni robot Kres.
"Kako da brzo spremim nešto slatko?"
"Brzo spremut nešto slatko?"
"To baš ne če ići glatko."
"Zato kažem Ex i Pres, uvijek prija Kraš ekspres."
Ja se pak,sjećam one druge:

Bilo ljeto,ili zima
Kraš ekspres nam godi svima
Ujutro za dobar dan-dobar dan
Uveče za dobar san-dobar san!
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Šok i nevjerica: četnik kupio naš KRAŠ - Page 3 Empty Re: Šok i nevjerica: četnik kupio naš KRAŠ

Post by Hektorović 20/9/2019, 18:14

Brain32 wrote:
veber wrote:Nadam se da će prodat i da će kbk rođo u prvom naletu dobiti pedalu. 
U portfelju imam nekaj dionica na koje sam zaboravio. Kao i na bitcoin. Davno sam višak neke love potrošio na razne dionice. Kupio sam isto tako neke, mislim imperijal rab po 34kn, a u preuzimanju prodao po soma i sto. Bivšoj dao 1 od BMW a

Ako imaš dionica Kraša, pripazi malo, ovaj skok cijene je umjetan i jako privremen, realno je oko 300kn a poznajući opća kretanja u tvrtki ne predviđam rast vrijednosti kompanije. 
Naravno da se tako nešto ne može predvidjeti sa sigurnošću ali eto. Inače moja stara je svoje prodala, oni su ih morali kupovati po 400kn/kom pa kad se napokon vinula preko toga frknula je da si bar vrati pare, na kraju kak još ima dojave iz firme čak i zaradila nešto sitno...

Pa firma već godinama stagnira.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Šok i nevjerica: četnik kupio naš KRAŠ - Page 3 Empty Re: Šok i nevjerica: četnik kupio naš KRAŠ

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum