ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

(Za)branitelji su budale, htjeli bismo da dođe Ceca

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

(Za)branitelji su budale, htjeli bismo da dođe Ceca - Page 2 Empty Re: (Za)branitelji su budale, htjeli bismo da dođe Ceca

Post by kaya Sun 15 Sep - 11:53

kic wrote:
pa ovo je bas obiteljski spot, zena i djeca u njemu, i poanta je ljubavna i tradicionalna.. odlican
Ma ok pjesmica, više ja volim rock ali može i ovo. A oni hedovi, bele kurve naprosto osjetim alergiju da se budi, moram van ili prebaciti  stanicu . To je nepodnošljivo.

kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

(Za)branitelji su budale, htjeli bismo da dođe Ceca - Page 2 Empty Re: (Za)branitelji su budale, htjeli bismo da dođe Ceca

Post by kic Sun 15 Sep - 11:56


to su autotuneasi, sto bi rekao Ajs Nigrutin..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

(Za)branitelji su budale, htjeli bismo da dođe Ceca - Page 2 Empty Re: (Za)branitelji su budale, htjeli bismo da dođe Ceca

Post by debotoijusto Sun 15 Sep - 11:59

kic wrote:
to su autotuneasi, sto bi rekao Ajs Nigrutin..


:D
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30595
2014-04-12


Back to top Go down

(Za)branitelji su budale, htjeli bismo da dođe Ceca - Page 2 Empty Re: (Za)branitelji su budale, htjeli bismo da dođe Ceca

Post by kic Sun 15 Sep - 12:04

debotoijusto wrote:
kic wrote:
to su autotuneasi, sto bi rekao Ajs Nigrutin..


:D

nije izasla, ali hvala ti

kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

(Za)branitelji su budale, htjeli bismo da dođe Ceca - Page 2 Empty Re: (Za)branitelji su budale, htjeli bismo da dođe Ceca

Post by marcellus Sun 15 Sep - 12:06

https://www.newsbar.hr/bmw-predstavio-novi-model-za-balkansko-trziste-koji-blokira-otvaranje-prozora-kad-je-upaljen-radio/

BMW predstavio novi model za balkansko tržište koji blokira otvaranje prozora dok je upaljen radio


(Za)branitelji su budale, htjeli bismo da dođe Ceca - Page 2 BMW_M340i_Genf_2019_1Y7A6006

Njemački proizvođač premium automobila BMW odlučio je stati na kraj balkanskim vozačima koji mu svojim izborom glazbe već desetljećima uništavaju reputaciju. Rješenje su pronašli u novoj tehnologiji koja će preventivno automatski zatvarati prozore prlikom reprodukcije medijskih sadržaja. BMW M340i Balkan, koji u prodaju kreće u rujnu, u osnovnom paketu sigurnosne opreme imati će ‘ZSVG’ (Zwischen seinen vier Gläsern) sigurnosni sustav.

-Postojala je ideja da u putno računalo instaliramo software koji će prepoznavati i onemogućavati reprodukciju trash glazbe, ali iz nekog razloga taj filter bi uvijek blokirao i Nickelback, pa smo se odlučili ipak omogućiti svakome da sluša što želi – ali neka to radi unutar svoja četiri stakla – izjavio je Rolf Dehummer, šef razvojnog tima BMW-a.

Sofisticirani ZSVG sustav će sam prepoznati kada treba zatvoriti prozore prema vrsti glazbe koju slušate, no, zbog dobro poznate činjenice kako vozačima s balkana nije nepoznata praksa da u vozila instaliraju i svoje zvučnike sa samostalnim uređajima za reprodukciju, ZSVG će iz predostrožnosti automatski prozore zatvarati na semaforima, ispred škola, ispred lokalnih birtija te ispred crkve za vrijeme nedjeljnje mise. Zapravo, mogli bi reći kako će područja gdje ćete moći otvoriti prozore biti ograničena eventualno na autoceste.

Ukoliko se se ZSVG pokaže uspješnim u smanjenju emisije štetnih zvukova, BMW će od siječnja sljedeće godine krenuti s ugradnjom tog sustava u sve modele koji se prodaju na balkanskom tržištu.


_________________
(Za)branitelji su budale, htjeli bismo da dođe Ceca - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

(Za)branitelji su budale, htjeli bismo da dođe Ceca - Page 2 Empty Re: (Za)branitelji su budale, htjeli bismo da dođe Ceca

Post by kaya Sun 15 Sep - 12:10

dzango wrote:Zabranitelji su džaba krečili.
Malo se bedasto osjećaju ziher kada na joksimovićevo - svi, uglas drekne par tisuća mladih hrvata  - neka ti oči sevaju ko varnice 😄...al jbg. Neka pronađu posao bolje im je. Kužim da im je dosadno jer su u penziji od 25 e al.. 
Nisu to svi branitelji, nego ovi, koje žele reći da i sada brane hrvatsku da dobiju kakvu poziciju ili koju kunu ekstra...
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

(Za)branitelji su budale, htjeli bismo da dođe Ceca - Page 2 Empty Re: (Za)branitelji su budale, htjeli bismo da dođe Ceca

Post by veber Sun 15 Sep - 12:22

marcellus wrote:
debotoijusto wrote:narod koji ima ovakvu mladez ne treba brinuti za svoju buducnost  :20

zna li itko od njih nabrojiti sve kontinente?
a, znaš li ti nabrojat amg mercedese?

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

(Za)branitelji su budale, htjeli bismo da dođe Ceca - Page 2 Empty Re: (Za)branitelji su budale, htjeli bismo da dođe Ceca

Post by Šandor Winnetou Sun 15 Sep - 13:06

marcellus wrote:
debotoijusto wrote:narod koji ima ovakvu mladez ne treba brinuti za svoju buducnost  :20

zna li itko od njih nabrojiti sve kontinente?
:tu

_________________
(Za)branitelji su budale, htjeli bismo da dođe Ceca - Page 2 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19655
2017-12-31


Back to top Go down

(Za)branitelji su budale, htjeli bismo da dođe Ceca - Page 2 Empty Re: (Za)branitelji su budale, htjeli bismo da dođe Ceca

Post by £otk@ Sun 15 Sep - 14:38

veber wrote:
marcellus wrote:
debotoijusto wrote:narod koji ima ovakvu mladez ne treba brinuti za svoju buducnost  :20

zna li itko od njih nabrojiti sve kontinente?
a, znaš li ti nabrojat amg mercedese?
 On?

Ja sam mislio da se vi poznajete. Taj ih zna nabrojat po serijskim brojevima šasije :)
£otk@
£otk@

Male
Posts : 1907
2019-02-12

Age : 44

Back to top Go down

(Za)branitelji su budale, htjeli bismo da dođe Ceca - Page 2 Empty Re: (Za)branitelji su budale, htjeli bismo da dođe Ceca

Post by £otk@ Sun 15 Sep - 15:00

Dakle, moja generacija je najprije slušala ono o čemu malo tko vodi računa, a to je dječja glazba (Klinci sa Ribnjaka, Trešnjevački mališani, Muzički tobogan, Šibenski dječji festival). Baš i ne vidim djecu da to pjevaju, a upravo tako se gradi nekakav osjećaj za standarde u glazbi. Mama me usput navukla na Beatlese i Nove fosile (ne pitajte).

Onda je došla satelitska i MTV, ali onaj pravi MTV. Pa se slušalo par godina Michaela Jacksona, Madonnu, Princa, itd. itd.

Onda sam već ušao u tinejdžerske godine, a svirali su Gunsi...jednu godinu i Nirvana pa smo se svi pravili da je grunge cool.

I onda - tako je. Dance era. Tada sam mislio da je ET, Tony, Sandy...svemirski trash, kao i njihovi pandani, one-hit wonders na svjetskoj sceni, a i bili su, ali prema ovome danas bili su jazz klasici. Znam da je Kasandra nešto pjevala, ali to nisam slušao, nju sam samo gledao.

Onda je zavladala soTonika, ali ja sam već tada formirao neki svoj ukus. Johnny Cash, Bruce Springsteen, otkrio sam i jazz, reggae, tek onda novi val, Oliver, Gibonni, klape ima svega...žao mi je bilo Aviciia, recimo. Ili Georgea Michaela.

Volim i talijanske kancone, francuske šansone, ali i Two Steps from Hell i slično. Ima svega, ali to je priča mojeg godišta.

Narodnu glazbu mogu otrpiti pasivno u pozadini, a cajke se ili gase ili ja odlazim.
£otk@
£otk@

Male
Posts : 1907
2019-02-12

Age : 44

Back to top Go down

(Za)branitelji su budale, htjeli bismo da dođe Ceca - Page 2 Empty Re: (Za)branitelji su budale, htjeli bismo da dođe Ceca

Post by £otk@ Sun 15 Sep - 15:03

marcellus wrote:https://www.newsbar.hr/bmw-predstavio-novi-model-za-balkansko-trziste-koji-blokira-otvaranje-prozora-kad-je-upaljen-radio/

BMW predstavio novi model za balkansko tržište koji blokira otvaranje prozora dok je upaljen radio


(Za)branitelji su budale, htjeli bismo da dođe Ceca - Page 2 BMW_M340i_Genf_2019_1Y7A6006

Njemački proizvođač premium automobila BMW odlučio je stati na kraj balkanskim vozačima koji mu svojim izborom glazbe već desetljećima uništavaju reputaciju. Rješenje su pronašli u novoj tehnologiji koja će preventivno automatski zatvarati prozore prlikom reprodukcije medijskih sadržaja. BMW M340i Balkan, koji u prodaju kreće u rujnu, u osnovnom paketu sigurnosne opreme imati će ‘ZSVG’ (Zwischen seinen vier Gläsern) sigurnosni sustav.

-Postojala je ideja da u putno računalo instaliramo software koji će prepoznavati i onemogućavati reprodukciju trash glazbe, ali iz nekog razloga taj filter bi uvijek blokirao i Nickelback, pa smo se odlučili ipak omogućiti svakome da sluša što želi – ali neka to radi unutar svoja četiri stakla – izjavio je Rolf Dehummer, šef razvojnog tima BMW-a.

Sofisticirani ZSVG sustav će sam prepoznati kada treba zatvoriti prozore prema vrsti glazbe koju slušate, no, zbog dobro poznate činjenice kako vozačima s balkana nije nepoznata praksa da u vozila instaliraju i svoje zvučnike sa samostalnim uređajima za reprodukciju, ZSVG će iz predostrožnosti automatski prozore zatvarati na semaforima, ispred škola, ispred lokalnih birtija te ispred crkve za vrijeme nedjeljnje mise. Zapravo, mogli bi reći kako će područja gdje ćete moći otvoriti prozore biti ograničena eventualno na autoceste.

Ukoliko se se ZSVG pokaže uspješnim u smanjenju emisije štetnih zvukova, BMW će od siječnja sljedeće godine krenuti s ugradnjom tog sustava u sve modele koji se prodaju na balkanskom tržištu.


To i da onako iritantno zasvira ko za pojas, ako kreneš izaći van, a zaboraviš utoku. :20
£otk@
£otk@

Male
Posts : 1907
2019-02-12

Age : 44

Back to top Go down

(Za)branitelji su budale, htjeli bismo da dođe Ceca - Page 2 Empty Re: (Za)branitelji su budale, htjeli bismo da dođe Ceca

Post by melkior Sun 15 Sep - 15:18

£otk@ wrote:
, ali i Two Steps from Hell i slično. Ima svega, ali to je priča mojeg godišta.
Kolega, s tobom ću se jednom napit  drink   :musick 




Kad smo kod Aviciia:





Inače, čuj ovo:

avatar
melkior

Posts : 17203
2015-08-09


Back to top Go down

(Za)branitelji su budale, htjeli bismo da dođe Ceca - Page 2 Empty Re: (Za)branitelji su budale, htjeli bismo da dođe Ceca

Post by veber Sun 15 Sep - 15:18

£otk@ wrote:
veber wrote:
marcellus wrote:
debotoijusto wrote:narod koji ima ovakvu mladez ne treba brinuti za svoju buducnost  :20

zna li itko od njih nabrojiti sve kontinente?
a, znaš li ti nabrojat amg mercedese?
 On?

Ja sam mislio da se vi poznajete. Taj ih zna nabrojat po serijskim brojevima šasije :)
očito ne zna.

šteta kaj sam vezan ugovorom pa ne mugu novi s63 objaviti.
i novi RR.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

(Za)branitelji su budale, htjeli bismo da dođe Ceca - Page 2 Empty Re: (Za)branitelji su budale, htjeli bismo da dođe Ceca

Post by veber Sun 15 Sep - 15:25

£otk@ wrote:Dakle, moja generacija je najprije slušala ono o čemu malo tko vodi računa, a to je dječja glazba (Klinci sa Ribnjaka, Trešnjevački mališani, Muzički tobogan, Šibenski dječji festival). Baš i ne vidim djecu da to pjevaju, a upravo tako se gradi nekakav osjećaj za standarde u glazbi. Mama me usput navukla na Beatlese i Nove fosile (ne pitajte).

Onda je došla satelitska i MTV, ali onaj pravi MTV. Pa se slušalo par godina Michaela Jacksona, Madonnu, Princa, itd. itd.

Onda sam već ušao u tinejdžerske godine, a svirali su Gunsi...jednu godinu i Nirvana pa smo se svi pravili da je grunge cool.

I onda - tako je. Dance era. Tada sam mislio da je ET, Tony, Sandy...svemirski trash, kao i njihovi pandani, one-hit wonders na svjetskoj sceni, a i bili su, ali prema ovome danas bili su jazz klasici. Znam da je Kasandra nešto pjevala, ali to nisam slušao, nju sam samo gledao.

Onda je zavladala soTonika, ali ja sam već tada formirao neki svoj ukus. Johnny Cash, Bruce Springsteen, otkrio sam i jazz, reggae, tek onda novi val, Oliver, Gibonni, klape ima svega...žao mi je bilo Aviciia, recimo. Ili Georgea Michaela.

Volim i talijanske kancone, francuske šansone, ali i Two Steps from Hell i slično. Ima svega, ali to je priča mojeg godišta.

Narodnu glazbu mogu otrpiti pasivno u pozadini, a cajke se ili gase ili ja odlazim.
svaka generaciju sluša drugo. da nije tako još uvijek bi natezali mačje crijevo preko tikve, lupali po drvetu presvučenim u koži i frulili u trstiku.
bitno je dobar ukus.

uz cajke ja nemrem smisliti jazz ni blues mi nije nekaj, a obožavam stonese koji su u biti krenuli s bles notom.

gdje je granica imeđu etna kada oni ličani plaše vukove i cajki?

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

(Za)branitelji su budale, htjeli bismo da dođe Ceca - Page 2 Empty Re: (Za)branitelji su budale, htjeli bismo da dođe Ceca

Post by £otk@ Sun 15 Sep - 15:36

melkior wrote:
£otk@ wrote:
, ali i Two Steps from Hell i slično. Ima svega, ali to je priča mojeg godišta.
Kolega, s tobom ću se jednom napit  drink   :musick 




Kad smo kod Aviciia:





Inače, čuj ovo:


More, more, javi se na PP kad si blizu RI.
£otk@
£otk@

Male
Posts : 1907
2019-02-12

Age : 44

Back to top Go down

(Za)branitelji su budale, htjeli bismo da dođe Ceca - Page 2 Empty Re: (Za)branitelji su budale, htjeli bismo da dođe Ceca

Post by £otk@ Sun 15 Sep - 15:38

veber wrote:
£otk@ wrote:
veber wrote:
marcellus wrote:
debotoijusto wrote:narod koji ima ovakvu mladez ne treba brinuti za svoju buducnost  :20

zna li itko od njih nabrojiti sve kontinente?
a, znaš li ti nabrojat amg mercedese?
 On?

Ja sam mislio da se vi poznajete. Taj ih zna nabrojat po serijskim brojevima šasije :)
očito ne zna.

šteta kaj sam vezan ugovorom pa ne mugu novi s63 objaviti.
i novi RR.

Dobro, i ti znaš masu, čuo sam tako.

Osim kako da auto držiš čistim. :)
£otk@
£otk@

Male
Posts : 1907
2019-02-12

Age : 44

Back to top Go down

(Za)branitelji su budale, htjeli bismo da dođe Ceca - Page 2 Empty Re: (Za)branitelji su budale, htjeli bismo da dođe Ceca

Post by £otk@ Sun 15 Sep - 15:41

veber wrote:
£otk@ wrote:Dakle, moja generacija je najprije slušala ono o čemu malo tko vodi računa, a to je dječja glazba (Klinci sa Ribnjaka, Trešnjevački mališani, Muzički tobogan, Šibenski dječji festival). Baš i ne vidim djecu da to pjevaju, a upravo tako se gradi nekakav osjećaj za standarde u glazbi. Mama me usput navukla na Beatlese i Nove fosile (ne pitajte).

Onda je došla satelitska i MTV, ali onaj pravi MTV. Pa se slušalo par godina Michaela Jacksona, Madonnu, Princa, itd. itd.

Onda sam već ušao u tinejdžerske godine, a svirali su Gunsi...jednu godinu i Nirvana pa smo se svi pravili da je grunge cool.

I onda - tako je. Dance era. Tada sam mislio da je ET, Tony, Sandy...svemirski trash, kao i njihovi pandani, one-hit wonders na svjetskoj sceni, a i bili su, ali prema ovome danas bili su jazz klasici. Znam da je Kasandra nešto pjevala, ali to nisam slušao, nju sam samo gledao.

Onda je zavladala soTonika, ali ja sam već tada formirao neki svoj ukus. Johnny Cash, Bruce Springsteen, otkrio sam i jazz, reggae, tek onda novi val, Oliver, Gibonni, klape ima svega...žao mi je bilo Aviciia, recimo. Ili Georgea Michaela.

Volim i talijanske kancone, francuske šansone, ali i Two Steps from Hell i slično. Ima svega, ali to je priča mojeg godišta.

Narodnu glazbu mogu otrpiti pasivno u pozadini, a cajke se ili gase ili ja odlazim.
svaka generaciju sluša drugo. da nije tako još uvijek bi natezali mačje crijevo preko tikve, lupali po drvetu presvučenim u koži i frulili u trstiku.
bitno je dobar ukus.

uz cajke ja nemrem smisliti jazz ni blues mi nije nekaj, a obožavam stonese koji su u biti krenuli s bles notom.

gdje je granica imeđu etna kada oni ličani plaše vukove i cajki?

Da, Stonesi su zakon. Sa Stonesima ne možeš fulati, toliko dugo sviraju, a uglavnom drže isti standard.

Nisu mi prva linija, čak ću i U2 staviti prije njih (makar su mi oni prestali postojati 1989).
£otk@
£otk@

Male
Posts : 1907
2019-02-12

Age : 44

Back to top Go down

(Za)branitelji su budale, htjeli bismo da dođe Ceca - Page 2 Empty Re: (Za)branitelji su budale, htjeli bismo da dođe Ceca

Post by veber Sun 15 Sep - 16:03

£otk@ wrote:Osim kako da auto držiš čistim. :)
to zaboravi.

mislim da mi marc održao predavanje o čistoći vozila.
mislim da je zadnji komentar bio. neki otkidaju od ustiju da kupe mercedes, ti ga jedeš. tako nekako.

na suvozaćevoj strani smetlište kojeg se ne bi ni bandić postidio.
bivša je odavno odustala od čišćenja vozila.

ja misli da vozim RR da bi mogao ići u kategoriju najprljavijeg auta.
a, s druge strane. stan mi izgleda kao apoteka.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

(Za)branitelji su budale, htjeli bismo da dođe Ceca - Page 2 Empty Re: (Za)branitelji su budale, htjeli bismo da dođe Ceca

Post by £otk@ Sun 15 Sep - 16:37

veber wrote:
a, s druge strane. stan mi izgleda kao apoteka.

Za to ne znam. Ali auto ti je tehnički uvijek besprijekoran, toliko znam.
£otk@
£otk@

Male
Posts : 1907
2019-02-12

Age : 44

Back to top Go down

(Za)branitelji su budale, htjeli bismo da dođe Ceca - Page 2 Empty Re: (Za)branitelji su budale, htjeli bismo da dođe Ceca

Post by Leviathan2 Sun 15 Sep - 16:38

veber wrote:
£otk@ wrote:Osim kako da auto držiš čistim. :)
to zaboravi.

mislim da mi marc održao predavanje o čistoći vozila.
mislim da je zadnji komentar bio. neki otkidaju od ustiju da kupe mercedes, ti ga jedeš. tako nekako.

na suvozaćevoj strani smetlište kojeg se ne bi ni bandić postidio.
bivša je odavno odustala od čišćenja vozila.

ja misli da vozim RR da bi mogao ići u kategoriju najprljavijeg auta.
a, s druge strane. stan mi izgleda kao apoteka.
u mene se u bunkeru vec uhvatio pokrov malte, kazu operi, jbtepa kupio sam auto da ga koristim a ne da ga mazim

_________________
(Za)branitelji su budale, htjeli bismo da dođe Ceca - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

(Za)branitelji su budale, htjeli bismo da dođe Ceca - Page 2 Empty Re: (Za)branitelji su budale, htjeli bismo da dođe Ceca

Post by marcellus Sun 15 Sep - 17:03

£otk@ wrote:
veber wrote:
marcellus wrote:
debotoijusto wrote:narod koji ima ovakvu mladez ne treba brinuti za svoju buducnost  :20

zna li itko od njih nabrojiti sve kontinente?
a, znaš li ti nabrojat amg mercedese?
 On?

Ja sam mislio da se vi poznajete. Taj ih zna nabrojat po serijskim brojevima šasije :)

:D

_________________
(Za)branitelji su budale, htjeli bismo da dođe Ceca - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

(Za)branitelji su budale, htjeli bismo da dođe Ceca - Page 2 Empty Re: (Za)branitelji su budale, htjeli bismo da dođe Ceca

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum