ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

(Za)branitelji su budale, htjeli bismo da dođe Ceca

Page 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Go down

(Za)branitelji su budale, htjeli bismo da dođe Ceca Empty (Za)branitelji su budale, htjeli bismo da dođe Ceca

Post by debotoijusto 15/9/2019, 09:01

TINEJDŽERI koji su se naguravali što bliže pozornici obilježili su prvu večer zagrebačkog Rujanfesta. Razlog za njihovo guranje bili su Jala Brat i Buba Corelli, dvojac koji se već neko vrijeme ne skida s vrha YouTubeove ljestvice najslušanijih izvođača u Hrvatskoj.
Iako su neki na društvenim mrežama već tradicionalno pljuvanjem po izvođačima s istoka skupljali bodove, sudeći po gužvi na Bundeku, daleko je više onih koji su te večeri željeli slušati bosansko-hercegovački dvojac, ali i Željka Joksimovića te Dejana Matića. Dok su mlađi došli na Jalu i Bubu, stariju publiku privukli su Jole te Edo Maajka.
Zanimao nas je puls naroda pa smo proveli mini anketu, koja je pokazala da je posjetitelje Rujanfesta oduševilo to što i ove godine Rujanfestu mogu slušati i narodnu glazbu, s obzirom na to da upravo njom pune svoje playliste. Iako su im se svidjeli i hrvatski izvođači, na njihovom popisu želja za iduću godinu uglavnom su imena sa srpske glazbene scene, a otkrili su nam i koja su to.
(Za)branitelji su budale, htjeli bismo da dođe Ceca Nargpfdiklvwzaznoy0s

https://www.index.hr/magazin/clanak/mladi-na-rujanfestu-zabranitelji-su-budale-htjeli-bismo-da-dodje-ceca/2116217.aspx
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30515
2014-04-12


Back to top Go down

(Za)branitelji su budale, htjeli bismo da dođe Ceca Empty Re: (Za)branitelji su budale, htjeli bismo da dođe Ceca

Post by debotoijusto 15/9/2019, 09:02

narod koji ima ovakvu mladez ne treba brinuti za svoju buducnost  :20
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30515
2014-04-12


Back to top Go down

(Za)branitelji su budale, htjeli bismo da dođe Ceca Empty Re: (Za)branitelji su budale, htjeli bismo da dođe Ceca

Post by mutava baštarda 15/9/2019, 09:06

Ovako po slici čini se da su u nekom šatoru. Ciganski

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

(Za)branitelji su budale, htjeli bismo da dođe Ceca Empty Re: (Za)branitelji su budale, htjeli bismo da dođe Ceca

Post by crvenkasti 15/9/2019, 09:11

Zar je moguće da smo mi svi ustvari Srbi?
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28674
2014-04-17


Back to top Go down

(Za)branitelji su budale, htjeli bismo da dođe Ceca Empty Re: (Za)branitelji su budale, htjeli bismo da dođe Ceca

Post by mutava baštarda 15/9/2019, 09:19

crvenkasti wrote:Zar je moguće da smo mi svi ustvari Srbi?
Nije fer, mi vama ne šaljemo 'ovke cigane...

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

(Za)branitelji su budale, htjeli bismo da dođe Ceca Empty Re: (Za)branitelji su budale, htjeli bismo da dođe Ceca

Post by epikur37 15/9/2019, 09:30

Joksimovic je daleko bolji od Dejana Matica.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

(Za)branitelji su budale, htjeli bismo da dođe Ceca Empty Re: (Za)branitelji su budale, htjeli bismo da dođe Ceca

Post by jastreb 15/9/2019, 09:34

epikur37 wrote:Joksimovic je daleko bolji od Dejana Matica.
Braća Matić mi se nikako ne sviđaju. Skoro sve njihove pjesme odišu nekakvom beskrajnom tugom.

Ma sve u svemu ove novotarije mi se nimalo ne dopadaju.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

(Za)branitelji su budale, htjeli bismo da dođe Ceca Empty Re: (Za)branitelji su budale, htjeli bismo da dođe Ceca

Post by debotoijusto 15/9/2019, 09:35

kad je savez socijalisticke omladine s pocetka 80-ih organizira u starom domu gusara na matejusku , poluraspadnuta zgrada za snimat horor filmove , koncert discipline kicme s predgrupom strvinari s gropom na celu  koji je mahao sjekirom po prvim redovima rezeci nekontrolirano spominjem se izjava branitelja-partizana cuvara tradicija revolucije i misli iz 45 te razdragane mladezi koja odgovara tko vas jebe...
sto bi u HR moglo poci po zlu ?
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30515
2014-04-12


Back to top Go down

(Za)branitelji su budale, htjeli bismo da dođe Ceca Empty Re: (Za)branitelji su budale, htjeli bismo da dođe Ceca

Post by debotoijusto 15/9/2019, 09:37

epikur37 wrote:Joksimovic je daleko bolji od Dejana Matica.
mladez HDZ kaze da ceca bolja od svih navedenih
kako ti se svidjaju ove jabuke ?
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30515
2014-04-12


Back to top Go down

(Za)branitelji su budale, htjeli bismo da dođe Ceca Empty Re: (Za)branitelji su budale, htjeli bismo da dođe Ceca

Post by veber 15/9/2019, 09:53

epikur37 wrote:Joksimovic je daleko bolji od Dejana Matica.
ABB je daleko bolji od Fanuca

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53302
2014-12-30


Back to top Go down

(Za)branitelji su budale, htjeli bismo da dođe Ceca Empty Re: (Za)branitelji su budale, htjeli bismo da dođe Ceca

Post by kaya 15/9/2019, 10:17

Jednostavno rečeno, u sfrj u hr , znači do 90 ih u zagrebu se nisu slušali nsrodnjaci, skupali su ih možda građevinski radnici iz bosne 
Od 90 ih slušaju se. Jest da nema smisla da je baš to prelomna godina ali tako je. 90 ih su na narodnjake su osim građevinskih radnika krenuli i nogometaši i zg kremica pa onda i ova dječica . Slušali su oni i drugo, do 2 ali od 2 na narodnjake. Dok su mislim ova dječica na narodnjaku od starta, ne od 2.
Zabranitelji se mogu na glavu postaviti ali je tako.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

(Za)branitelji su budale, htjeli bismo da dođe Ceca Empty Re: (Za)branitelji su budale, htjeli bismo da dođe Ceca

Post by jastreb 15/9/2019, 11:01

kaya wrote:Jednostavno rečeno, u sfrj u hr , znači do 90 ih u zagrebu se nisu slušali nsrodnjaci, skupali su ih možda građevinski radnici iz bosne 
Od 90 ih slušaju se. Jest da nema smisla da je baš to prelomna godina ali tako je. 90 ih su na narodnjake su osim građevinskih radnika krenuli i nogometaši i zg kremica pa onda i ova dječica . Slušali su oni i drugo, do 2 ali od 2 na narodnjake. Dok su mislim ova dječica na narodnjaku od starta, ne od 2.
Zabranitelji se mogu na glavu postaviti ali je tako.
da,ali ovo što danas prezentiraju kao narodnjake to je teško smeće.

Nekad su narodnjaci opisivali nekakve (ne)sretne ljubavi,kafane, zaklinjanja u vječnu ljubav,opisivali ljepote pojedinih gradova,sela i krajeva,vjenčanja, rođenje djece,udaja kćerke ili ženidba sina,odlasci u armiju,ljubav prema zavičaju i sl.

A ovo danas??? Bože sačuvaj! Pištolji(utoke), belo, viski,tonik,skupa kola, tetovaže,smrt,suicidalne namjere,lova do krova....

Totalno smeće i totalna destrukcija.

Narodnjake nekad i sad možemo usporediti sa američkim glazbenim pravcima. Oni nekad slično kaubojskim pjesmama,a ovo danas kao pjesme crnačkih bandi ili meksičkih narko-kartela.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

(Za)branitelji su budale, htjeli bismo da dođe Ceca Empty Re: (Za)branitelji su budale, htjeli bismo da dođe Ceca

Post by kaya 15/9/2019, 11:06

jastreb wrote:
kaya wrote:Jednostavno rečeno, u sfrj u hr , znači do 90 ih u zagrebu se nisu slušali nsrodnjaci, skupali su ih možda građevinski radnici iz bosne 
Od 90 ih slušaju se. Jest da nema smisla da je baš to prelomna godina ali tako je. 90 ih su na narodnjake su osim građevinskih radnika krenuli i nogometaši i zg kremica pa onda i ova dječica . Slušali su oni i drugo, do 2 ali od 2 na narodnjake. Dok su mislim ova dječica na narodnjaku od starta, ne od 2.
Zabranitelji se mogu na glavu postaviti ali je tako.
da,ali ovo što danas prezentiraju kao narodnjake to je teško smeće.

Nekad su narodnjaci opisivali nekakve (ne)sretne ljubavi,kafane, zaklinjanja u vječnu ljubav,opisivali ljepote pojedinih gradova,sela i krajeva,vjenčanja, rođenje djece,udaja kćerke ili ženidba sina,odlasci u armiju,ljubav prema zavičaju i sl.

A ovo danas??? Bože sačuvaj! Pištolji(utoke), belo, viski,tonik,skupa kola, tetovaže,smrt,suicidalne namjere,lova do krova....

Totalno smeće i totalna destrukcija.

Narodnjake nekad i sad možemo usporediti sa američkim glazbenim pravcima. Oni nekad slično kaubojskim pjesmama,a ovo danas kao pjesme crnačkih bandi ili meksičkih narko-kartela.
Je, slažem se.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

(Za)branitelji su budale, htjeli bismo da dođe Ceca Empty Re: (Za)branitelji su budale, htjeli bismo da dođe Ceca

Post by marcellus 15/9/2019, 11:32

debotoijusto wrote:narod koji ima ovakvu mladez ne treba brinuti za svoju buducnost  :20

zna li itko od njih nabrojiti sve kontinente?

_________________
(Za)branitelji su budale, htjeli bismo da dođe Ceca 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

(Za)branitelji su budale, htjeli bismo da dođe Ceca Empty Re: (Za)branitelji su budale, htjeli bismo da dođe Ceca

Post by debotoijusto 15/9/2019, 11:36

marcellus wrote:
debotoijusto wrote:narod koji ima ovakvu mladez ne treba brinuti za svoju buducnost  :20

zna li itko od njih nabrojiti sve kontinente?
imaju google za te aktivnosti...zato znaju sve pjesme od cece jale & bube bate
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30515
2014-04-12


Back to top Go down

(Za)branitelji su budale, htjeli bismo da dođe Ceca Empty Re: (Za)branitelji su budale, htjeli bismo da dođe Ceca

Post by dzango 15/9/2019, 11:43

Zabranitelji su džaba krečili.

_________________
(Za)branitelji su budale, htjeli bismo da dođe Ceca Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

(Za)branitelji su budale, htjeli bismo da dođe Ceca Empty Re: (Za)branitelji su budale, htjeli bismo da dođe Ceca

Post by kic 15/9/2019, 11:44

jastreb wrote:
epikur37 wrote:Joksimovic je daleko bolji od Dejana Matica.
Braća Matić mi se nikako ne sviđaju. Skoro sve njihove pjesme odišu nekakvom beskrajnom tugom.

Ma sve u svemu ove novotarije mi se nimalo ne dopadaju.

kic
kic
Admin

Male
Posts : 48013
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

(Za)branitelji su budale, htjeli bismo da dođe Ceca Empty Re: (Za)branitelji su budale, htjeli bismo da dođe Ceca

Post by kaya 15/9/2019, 11:48

kic wrote:
jastreb wrote:
epikur37 wrote:Joksimovic je daleko bolji od Dejana Matica.
Braća Matić mi se nikako ne sviđaju. Skoro sve njihove pjesme odišu nekakvom beskrajnom tugom.

Ma sve u svemu ove novotarije mi se nimalo ne dopadaju.

Meni je ovo ok, ali ovo droga, kola, moji hedovi kad čujem poživčanim. Užas.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

(Za)branitelji su budale, htjeli bismo da dođe Ceca Empty Re: (Za)branitelji su budale, htjeli bismo da dođe Ceca

Post by kic 15/9/2019, 11:49


pa ovo je bas obiteljski spot, zena i djeca u njemu, i poanta je ljubavna i tradicionalna.. odlican
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48013
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

(Za)branitelji su budale, htjeli bismo da dođe Ceca Empty Re: (Za)branitelji su budale, htjeli bismo da dođe Ceca

Post by kaya 15/9/2019, 11:53

kic wrote:
pa ovo je bas obiteljski spot, zena i djeca u njemu, i poanta je ljubavna i tradicionalna.. odlican
Ma ok pjesmica, više ja volim rock ali može i ovo. A oni hedovi, bele kurve naprosto osjetim alergiju da se budi, moram van ili prebaciti  stanicu . To je nepodnošljivo.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

(Za)branitelji su budale, htjeli bismo da dođe Ceca Empty Re: (Za)branitelji su budale, htjeli bismo da dođe Ceca

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum