ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tihomir Dujmović: MOST i njihovi birači ne spadaju u hrvatsku političku 'ljevicu'

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Tihomir Dujmović: MOST i njihovi birači ne spadaju u hrvatsku političku 'ljevicu' - Page 2 Empty Re: Tihomir Dujmović: MOST i njihovi birači ne spadaju u hrvatsku političku 'ljevicu'

Post by marcellus 10/11/2015, 15:07

stenjalica wrote:
marcellus wrote:
Fénix wrote:I HDZ je lijevo - po potrebi. Zna se i kako i na koji način je HDZ lijevo.

Usput prodaja magle o desnici a čisti centar, još se qrče Merkelicom koja je dokazani centar u Europi i to sami Nijemci koji su glasovali za nju su rekli. Imamo mi i više problema u glavi nešto što smo svjesni.

Da, HDZ nije desno, to stoji, HDZ je čisti centar.
i onda u ekipu uzmeš 40% deklariranih fašista i šoviniista

jebiga glavaš je esdepeov

marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Tihomir Dujmović: MOST i njihovi birači ne spadaju u hrvatsku političku 'ljevicu' - Page 2 Empty Re: Tihomir Dujmović: MOST i njihovi birači ne spadaju u hrvatsku političku 'ljevicu'

Post by udba 10/11/2015, 15:09

nevjestin_razbojnik wrote:sdp nema mjera, ali ima populističke poteze i populističku retoriku...ja ne vidim sdp u ikakvim reformama državne i javne uprave, smanjenju pdv-a kada su poreze smao pojačali za svoga mandata i razmišljaju samo o novima...ne vdiim ništa što povezuje SDP i Most, osim Petrine i Tite i to što kažeš mržnju prema adezeu
Švabo je napiso antipopulistički reformski ekonomski program po kojem svako novorođeno dete dobiva po iljadu evra, onda je sdp ukro taj nepopulistički reformski program i nude iljadu sto
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Tihomir Dujmović: MOST i njihovi birači ne spadaju u hrvatsku političku 'ljevicu' - Page 2 Empty Re: Tihomir Dujmović: MOST i njihovi birači ne spadaju u hrvatsku političku 'ljevicu'

Post by n_razbojnik 10/11/2015, 15:09

ne volim ni ja Roglića jer me nisu primili u Orbico

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11432
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Tihomir Dujmović: MOST i njihovi birači ne spadaju u hrvatsku političku 'ljevicu' - Page 2 Empty Re: Tihomir Dujmović: MOST i njihovi birači ne spadaju u hrvatsku političku 'ljevicu'

Post by Guest 10/11/2015, 15:10

marcellus wrote:ja vidim, SDP je i do sad pogodovao tajkunčinama i banditima pa ne vidim zašto ne bi išao s mostom

Dobro da HDZ nije. ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Tihomir Dujmović: MOST i njihovi birači ne spadaju u hrvatsku političku 'ljevicu' - Page 2 Empty Re: Tihomir Dujmović: MOST i njihovi birači ne spadaju u hrvatsku političku 'ljevicu'

Post by n_razbojnik 10/11/2015, 15:11

Fénix wrote:
nevjestin_razbojnik wrote:sdp nema mjera, ali ima populističke poteze i populističku retoriku...ja ne vidim sdp u ikakvim reformama državne i javne uprave, smanjenju pdv-a kada su poreze smao pojačali za svoga mandata i razmišljaju samo o novima...ne vdiim ništa što povezuje SDP i Most, osim Petrine i Tite i to što kažeš mržnju prema adezeu
Petrov i Prgomet katolici, konzervativci. Prgomet još k tome ex-HDZ igrač. Gdje ćeš gore, ali da jako boli mnoge nikakav pomak - boli.

15 godina nisu reformirali javnu upravu, a 4 godine nisu uspjeli Sanaderove i Kosoričine kadrove izbrisati s lista za izbore. Vidi se tko nije radio. To što je Milijan Brkić Vaso pitbull i radoholičar vrijedi kurca kad imaš 200 drugih kretena preostalih od Kosorice.

Treba podsjetiti - 8 stranaka nije uspjelo formirati vlast. OSAM STRANAKA!
ja sma za da zapadnobalkasni cirkus ode u nove izbore, pa u još jedne, i tako dok nek raspišemo natječaj za Vladu i Sabor...ako prijeti ne uleti plavocrvena koalicija, što je i prirodni slijed stvari...

uhljebu ekber!
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11432
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Tihomir Dujmović: MOST i njihovi birači ne spadaju u hrvatsku političku 'ljevicu' - Page 2 Empty Re: Tihomir Dujmović: MOST i njihovi birači ne spadaju u hrvatsku političku 'ljevicu'

Post by marcellus 10/11/2015, 15:16

zgdosada wrote:
marcellus wrote:ja vidim, SDP je i do sad pogodovao tajkunčinama i banditima pa ne vidim zašto ne bi išao s mostom

Dobro da HDZ nije. ;)

od deset najbogatijih u hrvatskoj, koji nije povezan s sdp-om i hns-om?
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Tihomir Dujmović: MOST i njihovi birači ne spadaju u hrvatsku političku 'ljevicu' - Page 2 Empty Re: Tihomir Dujmović: MOST i njihovi birači ne spadaju u hrvatsku političku 'ljevicu'

Post by Guest 10/11/2015, 15:26

nevjestin_razbojnik wrote:ja sma za da zapadnobalkasni cirkus ode u nove izbore, pa u još jedne, i tako dok nek raspišemo natječaj za Vladu i Sabor...ako prijeti ne uleti plavocrvena koalicija, što je i prirodni slijed stvari...

uhljebu ekber
Bit će svoji na svome. Barem će prestati lagati ovaj napaćeni narod. farao
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Tihomir Dujmović: MOST i njihovi birači ne spadaju u hrvatsku političku 'ljevicu' - Page 2 Empty Re: Tihomir Dujmović: MOST i njihovi birači ne spadaju u hrvatsku političku 'ljevicu'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum