ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fk - c.zvezda nudi pomoć napadnutima kod knina

Go down

fk - c.zvezda nudi pomoć napadnutima kod knina Empty fk - c.zvezda nudi pomoć napadnutima kod knina

Post by Guest 22/8/2019, 21:59

http://rs.n1info.com/Vesti/a509796/FK-Crvena-zvezda-nudi-pomoc-napadnutima-kod-Knina.html
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

fk - c.zvezda nudi pomoć napadnutima kod knina Empty Re: fk - c.zvezda nudi pomoć napadnutima kod knina

Post by Guest 22/8/2019, 22:00

zvezda veliki klub
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

fk - c.zvezda nudi pomoć napadnutima kod knina Empty Re: fk - c.zvezda nudi pomoć napadnutima kod knina

Post by RayMabus 22/8/2019, 22:03

Četnici pomažu četnicima.

RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

fk - c.zvezda nudi pomoć napadnutima kod knina Empty Re: fk - c.zvezda nudi pomoć napadnutima kod knina

Post by RayMabus 22/8/2019, 22:08

Neće njima nikakva pomoć pomoć jer je to zadojeno mitomanijom preko SPC

https://www.slobodnadalmacija.hr/novosti/hrvatska/clanak/id/284792/manastir-krka-je-jos-jedan-mit-s-kojima-su-opjednuti-srpski-povjesnicari-politicari-i-vjerski-velikodostojnici

Radi se o prekajanju povijesti zbog čega je SPC ta sjeverna Dalmacija jako bitna kako bi napravila tezu da Hrvati ne postoje nego da smo mi pokatoličeni Srbi

Zato mu se i šetaju četnici po kafiću a njima je to normalno dok ne dobiju u jaketu.

Zato će to na kraju Hrvati sve potirat pa četujte u Srbiji.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

fk - c.zvezda nudi pomoć napadnutima kod knina Empty Re: fk - c.zvezda nudi pomoć napadnutima kod knina

Post by danni1 22/8/2019, 22:23

pizzon wrote:http://rs.n1info.com/Vesti/a509796/FK-Crvena-zvezda-nudi-pomoc-napadnutima-kod-Knina.html
Što bi to spadalo u svu neophodnu pomoć?

Hrana, lijekovi, deke, odjeća....

Možda traktore?

_________________
fk - c.zvezda nudi pomoć napadnutima kod knina Comment_eYTostYMe28qO4zCPkZ25P5YRTpkR4rA,w400
danni1
danni1

Male
Posts : 5159
2014-04-16

Age : 52
Lokacija: : Dugo Selo

Back to top Go down

fk - c.zvezda nudi pomoć napadnutima kod knina Empty Re: fk - c.zvezda nudi pomoć napadnutima kod knina

Post by Šandor Winnetou 22/8/2019, 22:24

svaka četkica u hrvatskoj treba dobiti po pički, to je svima jasno osim tupavim četkicama

_________________
fk - c.zvezda nudi pomoć napadnutima kod knina Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19653
2017-12-31


Back to top Go down

fk - c.zvezda nudi pomoć napadnutima kod knina Empty Re: fk - c.zvezda nudi pomoć napadnutima kod knina

Post by RayMabus 22/8/2019, 22:33

tre wrote:svaka četkica u hrvatskoj treba dobiti po pički, to je svima jasno osim tupavim četkicama
Isplivat će oni sami , ne triba njih puno tražit.

Odi na internet pa potraži kako SPC tumači povijest sjeverne Dalmacije, vekovna srpska zemlja.

Od tud ona teza od Vučica da šahovnica nikad nije bila u Kninu. To je njima politički program po kojem oni temelje sao Krajinu , veliku Srbiju , RS (zapadnu ) kao vekovna srpska zemlja.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

fk - c.zvezda nudi pomoć napadnutima kod knina Empty Re: fk - c.zvezda nudi pomoć napadnutima kod knina

Post by kaya 22/8/2019, 22:45

Kakvu pomoć nisu rekli, moralnu, novčanu, medicinsku ili u lajanju?
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

fk - c.zvezda nudi pomoć napadnutima kod knina Empty Re: fk - c.zvezda nudi pomoć napadnutima kod knina

Post by RayMabus 22/8/2019, 22:49

Poslat će im dresove Crvene zvezde tako da ih još bolje uočimo.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

fk - c.zvezda nudi pomoć napadnutima kod knina Empty Re: fk - c.zvezda nudi pomoć napadnutima kod knina

Post by kaya 22/8/2019, 22:55

RayMabus wrote:Poslat će im dresove Crvene zvezde tako da ih još bolje uočimo.
Koga da uočite, klince, goste u lokalu, žene ili sezonce. Najbolje bi vam bilo da uočite posao ili hobi...
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

fk - c.zvezda nudi pomoć napadnutima kod knina Empty Re: fk - c.zvezda nudi pomoć napadnutima kod knina

Post by vuksadinare 22/8/2019, 22:55

'Kada oni koji bi trebali sprovoditi pravdu i zelju zrtve zakazu onda smo mi ruka pravde koja je dostizna'

Torcidina poruka u Vukovaru kada su 2000 igrali prvenstvenu utakmicu sa Vukovarom '91
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99006
2015-09-08


Back to top Go down

fk - c.zvezda nudi pomoć napadnutima kod knina Empty Re: fk - c.zvezda nudi pomoć napadnutima kod knina

Post by RayMabus 22/8/2019, 22:59

kaya wrote:
RayMabus wrote:Poslat će im dresove Crvene zvezde tako da ih još bolje uočimo.
Koga da uočite, klince, goste u lokalu, žene ili sezonce. Najbolje bi vam bilo da uočite posao ili hobi...
To je bio sarkazam.

fk - c.zvezda nudi pomoć napadnutima kod knina Zvezdas-u-moru-split-ss-1-_5c5f071bcb20b_970xr

Nikakva pomoć in neće pomoć dok je god stav SCP da su Srbi ( kao narod ) tamo prije Hrvata i da je po tome to vekovna srpska zemlja ( dakle imaju pravo na veliku Srbiju ) a Hrvati su samo pokatoličeni Srbi.

Proći će par mjeseci neki njihov pop il političar će pričat o tome kako tamo Hrvati nikad nisu bili nego samo Srbi.

Oni to uče u školi i na vjeronauku.

To samo šaka u glavu rješava

RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

fk - c.zvezda nudi pomoć napadnutima kod knina Empty Re: fk - c.zvezda nudi pomoć napadnutima kod knina

Post by vuksadinare 22/8/2019, 23:01

Znate cega se bojim a more bit istina...kada drzava nije ucinkovita u sprovodjenju pravde,zakona i kada nakon dugo godina to mnogima dopizdi i popizde onda na zalost dolazi do toga da skupina ljudi odluci svoju pravdu provoditi onda to ne vodi nicem dobrom..a bojim se da je torcida uzela sprovodit pravdu na drastican nacin..kada je drzava trebala to ciniti a zakazala je..zbog politikanstva..zato sam se sjetio one gore poruke torcide u vukovaru...ocito je u osvetnickoj misiji...gdje vise nema idi mi dodjimi..lupam pa pitam
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99006
2015-09-08


Back to top Go down

fk - c.zvezda nudi pomoć napadnutima kod knina Empty Re: fk - c.zvezda nudi pomoć napadnutima kod knina

Post by RayMabus 22/8/2019, 23:06

vuksadinare wrote:Znate cega se bojim a more bit istina...kada drzava nije ucinkovita u sprovodjenju pravde,zakona i kada nakon dugo godina to mnogima dopizdi i popizde onda na zalost dolazi do toga da skupina ljudi odluci svoju pravdu provoditi onda to ne vodi nicem dobrom..a bojim se da je torcida uzela sprovodit pravdu na drastican nacin..kada je drzava trebala to ciniti a zakazala je..zbog politikanstva..zato sam se sjetio one gore poruke torcide u vukovaru...ocito je u osvetnickoj misiji...gdje vise nema idi mi dodjimi..lupam pa pitam
To šta se desilo je huliganstvo i nije za podršku....samo ja vidin njegovu priču da su ga napali samo zato jer je Srbin ( pored toliko drugih ) i onaj incident s Držaom Mihajlovičem od prije godinu dana u ovo doba.

Nije ode nitko debil , zna zbrojit dva i dva.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

fk - c.zvezda nudi pomoć napadnutima kod knina Empty Re: fk - c.zvezda nudi pomoć napadnutima kod knina

Post by RayMabus 22/8/2019, 23:21

To nikad neće biti mir upravo zbog SPC jer ako ti a jesi prekajaš povijest da su Srbi tu kao narod prije Hrvata ( a ne kad su Turci upali ) onda ti nisi došljak nego si vekovima tu.

Dakle Hrvati su njima oteli zemlju i zato Hrvate triba potirat.

To su mislili napravit i u ovom zadnjem ratu pa im se odbilo o glavu.

Sad su se opet osilili.

I sad će opet dobit po pički.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

fk - c.zvezda nudi pomoć napadnutima kod knina Empty Re: fk - c.zvezda nudi pomoć napadnutima kod knina

Post by Guest 23/8/2019, 02:07

vuksadinare wrote:'Kada oni koji bi trebali sprovoditi pravdu i zelju zrtve zakazu onda smo mi ruka pravde koja je dostizna'

Torcidina poruka u Vukovaru kada su 2000 igrali prvenstvenu utakmicu sa Vukovarom '91

pa da, posebno je onaj klinac
glavni krivac.
ne kenjaj
one premlacene tetke
garant prenose nesto vs hrvatske.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

fk - c.zvezda nudi pomoć napadnutima kod knina Empty Re: fk - c.zvezda nudi pomoć napadnutima kod knina

Post by Ringo10 23/8/2019, 04:27

Tim huliganima je trebalo stat na kraj jos odavno. Hrvatska treba biti slobodna zemlja i nek navija ko za koga hoce. Ja Zvezdu nikad nisam mogao smisliti ali mi nikad nije padalo na pamet da napadam one koji za nju navijaju.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21553
2015-09-24


Back to top Go down

fk - c.zvezda nudi pomoć napadnutima kod knina Empty Re: fk - c.zvezda nudi pomoć napadnutima kod knina

Post by vuksadinare 23/8/2019, 07:17

Ringo10 wrote:Tim huliganima je trebalo stat na kraj jos odavno. Hrvatska treba biti slobodna zemlja i nek navija ko za koga hoce. Ja Zvezdu nikad nisam mogao smisliti ali mi nikad nije padalo na pamet da napadam one koji za nju navijaju.
cuj..kad netko ne provodi zakone i pravdu tko bi trebao a zna se tko bi trebao...onda ovakvi preuzimaju d asprovode svoju 'pravdu i zakone'...drugo oni su najamnje licemjerni...kad je torcida napadala mamica i verbalno i fizicki kao i janicu onda su ljevicarske guzice navijale za njih i opravdavale ih..a kad rade sto ne pase ljevicarskim i inim guzicama inda su hulgani,kukavice i slicno..u suprotnom su za takve guzice heroji kad im pase i kad ide niz njihopve interese o tom se radi..i zato nek se svi znoje mislili su da ce proci oni lišo..oce kurac moj
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99006
2015-09-08


Back to top Go down

fk - c.zvezda nudi pomoć napadnutima kod knina Empty Re: fk - c.zvezda nudi pomoć napadnutima kod knina

Post by Ringo10 23/8/2019, 07:29

vuksadinare wrote:
Ringo10 wrote:Tim huliganima je trebalo stat na kraj jos odavno. Hrvatska treba biti slobodna zemlja i nek navija ko za koga hoce. Ja Zvezdu nikad nisam mogao smisliti ali mi nikad nije padalo na pamet da napadam one koji za nju navijaju.
cuj..kad netko ne provodi zakone i pravdu tko bi trebao a zna se tko bi trebao...onda ovakvi preuzimaju d asprovode svoju 'pravdu i zakone'...drugo oni su najamnje licemjerni...kad je torcida napadala mamica i verbalno i fizicki kao i janicu onda su ljevicarske guzice navijale za njih i opravdavale ih..a kad rade sto ne pase ljevicarskim i inim guzicama inda su hulgani,kukavice i slicno..u suprotnom su za takve guzice heroji kad im pase i kad ide niz njihopve interese o tom se radi..i zato nek se svi znoje mislili su da ce proci oni lišo..oce kurac moj
Nisu ti huligani ljevicari niti idoli ljevice nego upravo obratno. Njima je ustastvo izvor nadahnuca.  Zato ne prodavaj muda pod bubrege.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21553
2015-09-24


Back to top Go down

fk - c.zvezda nudi pomoć napadnutima kod knina Empty Re: fk - c.zvezda nudi pomoć napadnutima kod knina

Post by vuksadinare 23/8/2019, 07:32

Ringo10 wrote:
vuksadinare wrote:
Ringo10 wrote:Tim huliganima je trebalo stat na kraj jos odavno. Hrvatska treba biti slobodna zemlja i nek navija ko za koga hoce. Ja Zvezdu nikad nisam mogao smisliti ali mi nikad nije padalo na pamet da napadam one koji za nju navijaju.
cuj..kad netko ne provodi zakone i pravdu tko bi trebao a zna se tko bi trebao...onda ovakvi preuzimaju d asprovode svoju 'pravdu i zakone'...drugo oni su najamnje licemjerni...kad je torcida napadala mamica i verbalno i fizicki kao i janicu onda su ljevicarske guzice navijale za njih i opravdavale ih..a kad rade sto ne pase ljevicarskim i inim guzicama inda su hulgani,kukavice i slicno..u suprotnom su za takve guzice heroji kad im pase i kad ide niz njihopve interese o tom se radi..i zato nek se svi znoje mislili su da ce proci oni lišo..oce kurac moj
Nisu ti huligani ljevicari niti idoli ljevice nego upravo obratno. Njima je ustastvo izvor nadahnuca.  Zato ne prodavaj muda pod bubrege.
pa mamic i janica,kerum nisu ljevicari pa su napadnuti...drugo...torcida(a i druge navijacke skupine) imaju svoja pravila i zakone unutar grupe...oni istina zele pravdu ali njih ne zanima provođenej pravde kroz instituciej koje se ionako neuspjesno manje vise sprovode sto dodtano ptencira u glavama ovih da su oni jedini koji 6znaju provesti pravdu na svoj nacin ako ovi ne znaju ili ne zele a to je najcesce gola sila...njih ne jebe jesi ti hdz,sdp ili netko treci..ako ne ides niz dlaku sto oni traze ili en sprovodis meta si..makar se tisucu puta pokusao uguziti
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99006
2015-09-08


Back to top Go down

fk - c.zvezda nudi pomoć napadnutima kod knina Empty Re: fk - c.zvezda nudi pomoć napadnutima kod knina

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum