ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Željko Komšić: Postoji opasnost da Evropa okrene glavu od BiH

Go down

Željko Komšić: Postoji opasnost da Evropa okrene glavu od BiH Empty Željko Komšić: Postoji opasnost da Evropa okrene glavu od BiH

Post by Eroo 22/8/2019, 12:45

GLAS: Zalažete se za građansku BiH i princip jedan čovjek jedan glas. Da li je to udar na ustavnu strukturu ove zemlje, što Vam poručuju zvaničnici hrvatskog i srpskog naroda?

KOMŠIĆ: Da, zalažem i uvijek ću se zalagati. To je politička ideja za koju živim i od nje nikada neću odustati. Osim što je u skladu sa zapadnoevropskim uređenjem, osim što to izričito nalaže Mišljenje Evropske komisije, kao i presude Evropskog suda za ljudska prava, to je i civilizacijska vrijednost. Demokratija je vladavina većine. Dosta je više tih izlizanih fraza o preglasavanju. Da bi nešto bilo izglasano, nešto mora biti i preglasano. A što se tiče tih optužbi, milo mi je bilo gledati da mene za udar na ustavnu strukturu optužuju oni koji se dvadeset godina u politici ne bave ničim drugim nego time. Pozvao sam se na presude Evropskog suda za ljudska prava u kojima jasno stoji to u kojem pravcu se trebaju vršiti izmjene Ustava (od etničkog ka građanskom), a onda se digla kuka i motika na mene. Čuo sam i to da zazivaju pomoć OHR-a da ih  brani od mene. Pa zamislite tog apsurda.

GLAS: U BiH ne dolaze odavno bitniji zvaničnici iz Evrope i svijeta. Šta to govori o ovoj zemlji?


KOMŠIĆ: Nažalost, nismo centar svijeta. Ponekad svi mi u BiH, bez izuzetka, nismo svjesni koliko sebi previše uobražavamo. Moramo se suočiti sa tom realnošću.

https://www.glassrpske.com/lat/novosti/vijesti_dana/zeljko-komsic-predsjedavajuci-predsjednistva-bih-postoji-opasnost-da-evropa-okrene-glavu-od-bih/291025


 Željko Komšić: Postoji opasnost da Evropa okrene glavu od BiH 1f602 
Eroo
Eroo

Posts : 74496
2016-07-22


Back to top Go down

Željko Komšić: Postoji opasnost da Evropa okrene glavu od BiH Empty Re: Željko Komšić: Postoji opasnost da Evropa okrene glavu od BiH

Post by Guest 22/8/2019, 12:46

I vreme je da vide sa kakvim talibanima imaju posla... Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Željko Komšić: Postoji opasnost da Evropa okrene glavu od BiH Empty Re: Željko Komšić: Postoji opasnost da Evropa okrene glavu od BiH

Post by Eroo 22/8/2019, 12:50

Po Ustavu je predsjedništvo moralo u roku od 15 dana nakon izbora  imenovati predsjednika Vijeća ministara, a uskoro 10 mjeseci od izbora. Kako ono kaže, zakon ove zemlje se mora poštovati. U Ustavu ne spominju nikakav ANP kao uvjet za to. 
Ovaj čovjek je kreten erste klase...
Eroo
Eroo

Posts : 74496
2016-07-22


Back to top Go down

Željko Komšić: Postoji opasnost da Evropa okrene glavu od BiH Empty Re: Željko Komšić: Postoji opasnost da Evropa okrene glavu od BiH

Post by Guest 22/8/2019, 12:51

krajnje je vreme
dosta je bilo
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Željko Komšić: Postoji opasnost da Evropa okrene glavu od BiH Empty Re: Željko Komšić: Postoji opasnost da Evropa okrene glavu od BiH

Post by Eroo 22/8/2019, 12:53

Brat Brale wrote:I vreme je da vide sa kakvim talibanima imaju posla... Basketball
Nepismeni krezubi talibani.
Kmeče samo da bi na sebe skrenili pozornost, slično kako to rade mala djeca.
Kad su to radila moja, samo sam ih ignorirao, dok ih ne prođe... :D
Eroo
Eroo

Posts : 74496
2016-07-22


Back to top Go down

Željko Komšić: Postoji opasnost da Evropa okrene glavu od BiH Empty Re: Željko Komšić: Postoji opasnost da Evropa okrene glavu od BiH

Post by vuksadinare 22/8/2019, 12:55

..meni se cini da eu tj brisel dize ruke od kompletne regije...vide..nema tu ni dogovora...ni mogucih kompromisa..ni suradnje...ponasanje polticira je na primitivnoj razini..a mogucnost sukoba nije nemoguca...jer kako se kaze kad između politicara vise nema diplomatske komunikacije,razgovora i normalnijeg ophođenja jezik politike preuzimaju topovi...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99036
2015-09-08


Back to top Go down

Željko Komšić: Postoji opasnost da Evropa okrene glavu od BiH Empty Re: Željko Komšić: Postoji opasnost da Evropa okrene glavu od BiH

Post by Guest 22/8/2019, 12:56

samo cekas neki rat
idi u afriku
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Željko Komšić: Postoji opasnost da Evropa okrene glavu od BiH Empty Re: Željko Komšić: Postoji opasnost da Evropa okrene glavu od BiH

Post by vuksadinare 22/8/2019, 12:58

pizzon wrote:samo cekas neki rat
idi u afriku
ne cekam ja..pokucat ce ti...ja se samo pripremam da ga sto spremnije docekam po onom..a ne po onoj 'da sam znao..' pa se cesi..imam iskustva  Basketball
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99036
2015-09-08


Back to top Go down

Željko Komšić: Postoji opasnost da Evropa okrene glavu od BiH Empty Re: Željko Komšić: Postoji opasnost da Evropa okrene glavu od BiH

Post by vuksadinare 22/8/2019, 13:01

uglavnom nista neocekivano...tu vlada politika birtije..a komsic je jedan od proizvoda takve politike...tako da mi se bez zajebancije tuđman,kucan,alija,slobo,vllasi za ove danas cine gospoda i doktori..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99036
2015-09-08


Back to top Go down

Željko Komšić: Postoji opasnost da Evropa okrene glavu od BiH Empty Re: Željko Komšić: Postoji opasnost da Evropa okrene glavu od BiH

Post by Eroo 22/8/2019, 13:01

Dodik ih voza ko cigo mečku na vašaru.
Za razliku od drugih političara tamo on uz znanje ima i nepogrješivu intuiciju, zato je uvijek korak ispred svojih protivnika.
Eroo
Eroo

Posts : 74496
2016-07-22


Back to top Go down

Željko Komšić: Postoji opasnost da Evropa okrene glavu od BiH Empty Re: Željko Komšić: Postoji opasnost da Evropa okrene glavu od BiH

Post by Sora 22/8/2019, 13:32

Eroo wrote:
Brat Brale wrote:I vreme je da vide sa kakvim talibanima imaju posla... Basketball
Nepismeni krezubi talibani.
Kmeče samo da bi na sebe skrenili pozornost, slično kako to rade mala djeca.
Kad su to radila moja, samo sam ih ignorirao, dok ih ne prođe... :D
Jebite ti i politika iz dječjeg vrtica 
Kome ti seres 
Sudbina sva 3 naroda je povezana i ulazak u EU JE VAZAN ZA SVE NARODE BIH

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

Željko Komšić: Postoji opasnost da Evropa okrene glavu od BiH Empty Re: Željko Komšić: Postoji opasnost da Evropa okrene glavu od BiH

Post by Sora 22/8/2019, 13:33

Eroo wrote:Dodik ih voza ko cigo mečku na vašaru.
Za razliku od drugih političara tamo on uz znanje ima i nepogrješivu intuiciju, zato je uvijek korak ispred svojih protivnika.
Intuiciju ubojice

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

Željko Komšić: Postoji opasnost da Evropa okrene glavu od BiH Empty Re: Željko Komšić: Postoji opasnost da Evropa okrene glavu od BiH

Post by Eroo 22/8/2019, 13:39

Sora wrote:
Eroo wrote:
Brat Brale wrote:I vreme je da vide sa kakvim talibanima imaju posla... Basketball
Nepismeni krezubi talibani.
Kmeče samo da bi na sebe skrenili pozornost, slično kako to rade mala djeca.
Kad su to radila moja, samo sam ih ignorirao, dok ih ne prođe... :D
Jebite ti i politika iz dječjeg vrtica 
Kome ti seres 
Sudbina sva 3 naroda je povezana i ulazak u EU JE VAZAN ZA SVE NARODE BIH
Bakir nikad nije ni razmišljao o nekakvom ulasku u EU. Ne prodajite Muju pod jaja.
Eroo
Eroo

Posts : 74496
2016-07-22


Back to top Go down

Željko Komšić: Postoji opasnost da Evropa okrene glavu od BiH Empty Re: Željko Komšić: Postoji opasnost da Evropa okrene glavu od BiH

Post by Eroo 22/8/2019, 13:41

Sora wrote:
Eroo wrote:Dodik ih voza ko cigo mečku na vašaru.
Za razliku od drugih političara tamo on uz znanje ima i nepogrješivu intuiciju, zato je uvijek korak ispred svojih protivnika.
Intuiciju ubojice
Tko? Džaferović? Srbi kažu da je "operiro" po Vozuči.

PS: Komšić nije bio na Vozuči, tako da se njemu ne može pripisivati obredno odrubljivanje srpskih glava.
      On je ratovao po srednjoj Bosni sa Hrvatima...mislim protiv Hrvata, jelda.
Eroo
Eroo

Posts : 74496
2016-07-22


Back to top Go down

Željko Komšić: Postoji opasnost da Evropa okrene glavu od BiH Empty Re: Željko Komšić: Postoji opasnost da Evropa okrene glavu od BiH

Post by £otk@ 22/8/2019, 13:52

Eroo wrote:Da bi nešto bilo izglasano, nešto mora biti i preglasano. 
:facepalm
£otk@
£otk@

Male
Posts : 1907
2019-02-12

Age : 44

Back to top Go down

Željko Komšić: Postoji opasnost da Evropa okrene glavu od BiH Empty Re: Željko Komšić: Postoji opasnost da Evropa okrene glavu od BiH

Post by £otk@ 22/8/2019, 13:54

Sora wrote:
Eroo wrote:Dodik ih voza ko cigo mečku na vašaru.
Za razliku od drugih političara tamo on uz znanje ima i nepogrješivu intuiciju, zato je uvijek korak ispred svojih protivnika.
Intuiciju ubojice

Apsolutno.

I presuditi će BiH kad joj dodje krajnji čas.
£otk@
£otk@

Male
Posts : 1907
2019-02-12

Age : 44

Back to top Go down

Željko Komšić: Postoji opasnost da Evropa okrene glavu od BiH Empty Re: Željko Komšić: Postoji opasnost da Evropa okrene glavu od BiH

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum