ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kljujić priznao:Mene nije smijenio Zagreb,nego Sarajevo i podržalo Matu Bobana

Go down

Kljujić priznao:Mene nije smijenio Zagreb,nego Sarajevo i podržalo Matu Bobana Empty Kljujić priznao:Mene nije smijenio Zagreb,nego Sarajevo i podržalo Matu Bobana

Post by vuksadinare 21/8/2019, 08:13

http://www.vijesti.ba/clanak/458046/kljujic-mene-nije-smijenio-zagreb-nego-sarajevo-i-podrzalo-matu-bobana
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99118
2015-09-08


Back to top Go down

Kljujić priznao:Mene nije smijenio Zagreb,nego Sarajevo i podržalo Matu Bobana Empty Re: Kljujić priznao:Mene nije smijenio Zagreb,nego Sarajevo i podržalo Matu Bobana

Post by vuksadinare 21/8/2019, 08:15

od kud sad to...pazi stjepane da ne odes na led carsije...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99118
2015-09-08


Back to top Go down

Kljujić priznao:Mene nije smijenio Zagreb,nego Sarajevo i podržalo Matu Bobana Empty Re: Kljujić priznao:Mene nije smijenio Zagreb,nego Sarajevo i podržalo Matu Bobana

Post by Sora 21/8/2019, 08:18

A je covjek smušen 
Sarajevo razorilo Bih a KARADZIC i Boban su fasisti ? 

Jadna Bosna 
A Hrvati Btw ti nece nauciti nikad nista iz svoje povijesti 
Oni samo trče za nekim..

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23718
2014-04-29


Back to top Go down

Kljujić priznao:Mene nije smijenio Zagreb,nego Sarajevo i podržalo Matu Bobana Empty Re: Kljujić priznao:Mene nije smijenio Zagreb,nego Sarajevo i podržalo Matu Bobana

Post by vuksadinare 21/8/2019, 08:22

Sora wrote:A je covjek smušen 
Sarajevo razorilo Bih a KARADZIC i Boban su fasisti ? 

Jadna Bosna 
A Hrvati Btw ti nece nauciti nikad nista iz svoje povijesti 
Oni samo trče za nekim..
što je vicka...ne sviđa ti se kljujicev zakljucak...da je alija mutio sa bobanom....kljujic je trazio pocetkom 1992 godine od tuđmana da posalje 1000 pusaka za sarajevo na sto ej tuđman pristao ali je stopirao alija...koji je kljujicu rekao 'kako ce na to reagirat armija'..a kljujic mu ej dogovorio..'gospodine predsjednice armiaj je po brdima oko sarajeva rasporedila stotene topoviskih cijevi to ej njihov odgovor'....
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99118
2015-09-08


Back to top Go down

Kljujić priznao:Mene nije smijenio Zagreb,nego Sarajevo i podržalo Matu Bobana Empty Re: Kljujić priznao:Mene nije smijenio Zagreb,nego Sarajevo i podržalo Matu Bobana

Post by Sora 21/8/2019, 08:23

Hrvati su toliko jadan narod da nisu u stanju osmisliti svoj identitet a kamoli voditi DOSLJEDNU POLITIKU 
recimo samo ovo : na referendumu se izjasne za NEOVISNOST BOSNE 
A POTOM sve rade da Bosnu razjebu 
Uzasno i nemoralno je raditi PROTIV SVOJE VLASTITE DOMOVINE 
ISTO SU RADILI SRBI U HRVATSKOJ 
i Hercegovci u bih

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23718
2014-04-29


Back to top Go down

Kljujić priznao:Mene nije smijenio Zagreb,nego Sarajevo i podržalo Matu Bobana Empty Re: Kljujić priznao:Mene nije smijenio Zagreb,nego Sarajevo i podržalo Matu Bobana

Post by Sora 21/8/2019, 08:26

Zato sto rade protiv svoje domovine BIH i Srbi i Hrvati su izdajice 
A da se to kakti pokrije i sakrije, krive muslimane 
I misle kak su vješti 
E jebote 
Koji reko da ce idioti i lazljivci dominirati politickom scenom u bih

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23718
2014-04-29


Back to top Go down

Kljujić priznao:Mene nije smijenio Zagreb,nego Sarajevo i podržalo Matu Bobana Empty Re: Kljujić priznao:Mene nije smijenio Zagreb,nego Sarajevo i podržalo Matu Bobana

Post by Sora 21/8/2019, 08:28

vuksadinare wrote:
Sora wrote:A je covjek smušen 
Sarajevo razorilo Bih a KARADZIC i Boban su fasisti ? 

Jadna Bosna 
A Hrvati Btw ti nece nauciti nikad nista iz svoje povijesti 
Oni samo trče za nekim..
što je vicka...ne sviđa ti se kljujicev zakljucak...da je alija mutio sa bobanom....kljujic je trazio pocetkom 1992 godine od tuđmana da posalje 1000 pusaka za sarajevo na sto ej tuđman pristao ali je stopirao alija...koji je kljujicu rekao 'kako ce na to reagirat armija'..a kljujic mu ej dogovorio..'gospodine predsjednice armiaj je po brdima oko sarajeva rasporedila stotene topoviskih cijevi to ej njihov odgovor'....
Aj mali ne lupetaj 

SUSAK JE ODREDIVAO TKO CE DIBITI PUŠKE 
KRIVOUSTI NIJE IMAL POJMA STA SUSAK RADI 
ZA VRIJEME DOK JE SUSAK VODIO RAT U bih

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23718
2014-04-29


Back to top Go down

Kljujić priznao:Mene nije smijenio Zagreb,nego Sarajevo i podržalo Matu Bobana Empty Re: Kljujić priznao:Mene nije smijenio Zagreb,nego Sarajevo i podržalo Matu Bobana

Post by vuksadinare 21/8/2019, 08:30

Sora wrote:Zato sto rade protiv svoje domovine BIH i Srbi i Hrvati su izdajice 
A da se to kakti pokrije i sakrije, krive muslimane 
I misle kak su vješti 
E jebote 
Koji reko da ce idioti i lazljivci dominirati politickom scenom u bih
Armin Pohara dozapovjednik obrane Bosanskog Broda dolazi nakon prvih sukoba u Bosanskom Brodu u sarajevo kod Alije trazeci pomoc jer je napadnut Bos.Brod(2 i 3.3.1992) ali i druga sela oko  bos.broda...govori aliji(svjedoci jure pelivan i mahmutcehajic) 'gospodine predjsednice cetnici su napali bos.brod trebamo pomoc malo nas je a oruzja nemamo dovoljno'..alija mu odgovara..'Pa zatrazite pomoc od Zagreba ja nemam tih mogucnosti'..na to mu armin pohara odgovara..'Gospodine predsjednice ali Bos.Brod je u Bosni ne u Hrvatskoj'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99118
2015-09-08


Back to top Go down

Kljujić priznao:Mene nije smijenio Zagreb,nego Sarajevo i podržalo Matu Bobana Empty Re: Kljujić priznao:Mene nije smijenio Zagreb,nego Sarajevo i podržalo Matu Bobana

Post by vuksadinare 21/8/2019, 08:31

Sora wrote:
vuksadinare wrote:
Sora wrote:A je covjek smušen 
Sarajevo razorilo Bih a KARADZIC i Boban su fasisti ? 

Jadna Bosna 
A Hrvati Btw ti nece nauciti nikad nista iz svoje povijesti 
Oni samo trče za nekim..
što je vicka...ne sviđa ti se kljujicev zakljucak...da je alija mutio sa bobanom....kljujic je trazio pocetkom 1992 godine od tuđmana da posalje 1000 pusaka za sarajevo na sto ej tuđman pristao ali je stopirao alija...koji je kljujicu rekao 'kako ce na to reagirat armija'..a kljujic mu ej dogovorio..'gospodine predsjednice armiaj je po brdima oko sarajeva rasporedila stotene topoviskih cijevi to ej njihov odgovor'....
Aj mali ne lupetaj 

SUSAK JE ODREDIVAO TKO CE DIBITI PUŠKE 
KRIVOUSTI NIJE IMAL POJMA STA SUSAK RADI 
ZA VRIJEME DOK JE SUSAK VODIO RAT U bih
ne ti nisi vic..ti si tragikomedija Basketball
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99118
2015-09-08


Back to top Go down

Kljujić priznao:Mene nije smijenio Zagreb,nego Sarajevo i podržalo Matu Bobana Empty Re: Kljujić priznao:Mene nije smijenio Zagreb,nego Sarajevo i podržalo Matu Bobana

Post by Eroo 21/8/2019, 09:12

Sora wrote:Hrvati su toliko jadan narod da nisu u stanju osmisliti svoj identitet a kamoli voditi DOSLJEDNU POLITIKU 
recimo samo ovo : na referendumu se izjasne za NEOVISNOST BOSNE 
A POTOM sve rade da Bosnu razjebu 
Uzasno i nemoralno je raditi PROTIV SVOJE VLASTITE DOMOVINE 
ISTO SU RADILI SRBI U HRVATSKOJ 
i Hercegovci u bih
To upravo sad rade Komšić, Bakir i Džaferović.
Htjeli bi poklopit cijelu BiH i poništit 2 naroda, ali im mali...nemaju šučin.

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74788
2016-07-22


Back to top Go down

Kljujić priznao:Mene nije smijenio Zagreb,nego Sarajevo i podržalo Matu Bobana Empty Re: Kljujić priznao:Mene nije smijenio Zagreb,nego Sarajevo i podržalo Matu Bobana

Post by jastreb 21/8/2019, 09:22

Meni je krivo samo to što su 91.umjesto Babe ustoličili Aliju.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Kljujić priznao:Mene nije smijenio Zagreb,nego Sarajevo i podržalo Matu Bobana Empty Re: Kljujić priznao:Mene nije smijenio Zagreb,nego Sarajevo i podržalo Matu Bobana

Post by Ringo10 21/8/2019, 11:18

vuksadinare wrote:
Sora wrote:A je covjek smušen 
Sarajevo razorilo Bih a KARADZIC i Boban su fasisti ? 

Jadna Bosna 
A Hrvati Btw ti nece nauciti nikad nista iz svoje povijesti 
Oni samo trče za nekim..
što je vicka...ne sviđa ti se kljujicev zakljucak...da je alija mutio sa bobanom....kljujic je trazio pocetkom 1992 godine od tuđmana da posalje 1000 pusaka za sarajevo na sto ej tuđman pristao ali je stopirao alija...koji je kljujicu rekao 'kako ce na to reagirat armija'..a kljujic mu ej dogovorio..'gospodine predsjednice armiaj je po brdima oko sarajeva rasporedila stotene topoviskih cijevi to ej njihov odgovor'....
Franjo je u Svibnju 1992 odredio Nijaza Batlaka daidzu da sprovede deblokadu Sarajeva i sve postrojbe HVO su bile upoznate sa tim planovima i upucene da se pripremaju za tu akciju.

Akciju je blokiralo Sarajevo a posebno Sefer Halilovic i ekipa oko njega koji su bili ogorceno protiv toga jer nisu htjeli da im hrvatske postrojbe oslobode grad posto bi s time isla i politicka moc.

Daidza je kod Konjica jedva zivu glavu izvukao. I tada je Tudjman morao odustati od te akcije.

Svi hrvatski i prohrvatski kadrovi su smjenjivani i razvlasceni po kratkome postupku onoga trenutka kad je ocijenjeno da se mogu zamijeniti podobnim kadrovima. Cak i oni koji su bili najlojalniji Aliji i njegovoj islamofasistickoj bratiji.

I I Fikret Abdic, Murat Sabanovic je ridikuliziran i marginaliziran, Jasmin Jaganjac, i tadasnji sef SDA za Hercegovinu Ismet Hadziosmanovic, i Armin Pohara, i Jusuf Juka Prazina, i Hrvati Jozo Andzic zapovjednik Lasti, i Dragan Vikic koji je vec u 8. mjesecu 1992 ostao samo figura a stvarni zapovjednik je bio Kemo Ademovic, i Zeljko Knez koji je postavio obranu Tuzle, i Ivan Mijacevic iz Gradacca, kasnije i Ivan Siber budaletina jedna koja je uvijek podrzavala Aliju  ... svi, a kasnije su nasli kretena Zeljka Komsica. A i on ce otici u kurac cim im ne bude trebao.

Bilo je njih jos mnogo ali ih se vise ne mogu sjetiti.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21562
2015-09-24


Back to top Go down

Kljujić priznao:Mene nije smijenio Zagreb,nego Sarajevo i podržalo Matu Bobana Empty Re: Kljujić priznao:Mene nije smijenio Zagreb,nego Sarajevo i podržalo Matu Bobana

Post by vuksadinare 21/8/2019, 11:34

Ringo10 wrote:
vuksadinare wrote:
Sora wrote:A je covjek smušen 
Sarajevo razorilo Bih a KARADZIC i Boban su fasisti ? 

Jadna Bosna 
A Hrvati Btw ti nece nauciti nikad nista iz svoje povijesti 
Oni samo trče za nekim..
što je vicka...ne sviđa ti se kljujicev zakljucak...da je alija mutio sa bobanom....kljujic je trazio pocetkom 1992 godine od tuđmana da posalje 1000 pusaka za sarajevo na sto ej tuđman pristao ali je stopirao alija...koji je kljujicu rekao 'kako ce na to reagirat armija'..a kljujic mu ej dogovorio..'gospodine predsjednice armiaj je po brdima oko sarajeva rasporedila stotene topoviskih cijevi to ej njihov odgovor'....
Franjo je u Svibnju 1992 odredio Nijaza Batlaka daidzu da sprovede deblokadu Sarajeva i sve postrojbe HVO su bile upoznate sa tim planovima i upucene da se pripremaju za tu akciju.

Akciju je blokiralo Sarajevo a posebno Sefer Halilovic i ekipa oko njega koji su bili ogorceno protiv toga jer nisu htjeli da im hrvatske postrojbe oslobode grad posto bi s time isla i politicka moc.

Daidza je kod Konjica jedva zivu glavu izvukao. I tada je Tudjman morao odustati od te akcije.

Svi hrvatski i prohrvatski kadrovi su smjenjivani i razvlasceni po kratkome postupku onoga trenutka kad je ocijenjeno da se mogu zamijeniti podobnim kadrovima. Cak i oni koji su bili najlojalniji Aliji i njegovoj islamofasistickoj bratiji.

I I Fikret Abdic, Murat Sabanovic je ridikuliziran i marginaliziran, Jasmin Jaganjac, i tadasnji sef SDA za Hercegovinu Ismet Hadziosmanovic, i Armin Pohara, i Jusuf Juka Prazina, i Hrvati Jozo Andzic zapovjednik Lasti, i Dragan Vikic koji je vec u 8. mjesecu 1992 ostao samo figura a stvarni zapovjednik je bio Kemo Ademovic, i Zeljko Knez koji je postavio obranu Tuzle, i Ivan Mijacevic iz Gradacca, kasnije i Ivan Siber budaletina jedna koja je uvijek podrzavala Aliju  ... svi, a kasnije su nasli kretena Zeljka Komsica. A i on ce otici u kurac cim im ne bude trebao.

Bilo je njih jos mnogo ali ih se vise ne mogu sjetiti.
Pazi malo...dođe armin pohara u sarajevo na sastanak sa izetbegovicem,pelivanom i mahmutcehajicem a bio je jos cini mi se tu i ejup ganic ali nisam siguran...dođe pohara direktno nakon borbi 2 i 3.3.1992 koji je u stavri pravi pocetak rata u bh-a jer su cetnici sa oko 1000 ljudi napali jedan bh-a grad bos.brod koji je branila  sacica dragovoljaca i hravta i bosnjaka njih osamdesetak koji su imali vecinom puske m-48 i pokoji kalasnjikov koji im je dao krizni stozer slavonskog broda...dođe on u sarajevo 5.3.1992 u predsjednistvo...i kaze aliji da cetnici otvoreno napadaju bos.brod i taj dio posavine i d aje premalo ljudi odnosno bilo bi ih vise ali nema oruzja...alija mu kaze da trazi zagreb da on nema...jure pelivan je kasnije rekao...da je rekao aliji da ima u skaldisti sarajevske polociji visak od pedesetak automata pa d aih se poslaje u bos.brod...alija odgovara pelivanu...da to ne daje nikom da su te puske rezervirane samo za patriotsku ligu u sarajevu...i da ako ovima treba u posavioni pomoc najbliza im je hravstka..armin pohara tvrdi ako tad nisam aliju poslao u t.p.m jer bosnu tog trenutka brani bos.brod a ne brani bos.brod hrvatsku...pohara s epokupio nije htio nista mada nakon tog sastanka pelivan i kljujic su mu nudili desetak kalasnjikova koje je hdz srajevo imao ajmo rec tajno dobijeno iz zagreba...ali nije uzeo nego pokupio se nazad u bos.brod i isti dan otisao u slavonski brod u krizni stozer koji je nazvao zagreb i opisao situaciju iu bos.brodu te zatrazio nesto oruzja...isti dan je dobio cetrdesetak kalaša,pedesetak pusaka m-48 desetak zolja i jedan torcjevac protuavionac 20 mm...tako da su odmah mogli mobilizirat stotinjak ljudi sto je na koncu spasilo bos.brod jer su cetnici opet izveli zestok napad na bos.brod 11.3....poslije je nakon desetak godina pohara rekao da je aliji u to vrijeme bilo samo vazno da sacuva sarajevo i da se ne zamjeri armiji i kukanjcu...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99118
2015-09-08


Back to top Go down

Kljujić priznao:Mene nije smijenio Zagreb,nego Sarajevo i podržalo Matu Bobana Empty Re: Kljujić priznao:Mene nije smijenio Zagreb,nego Sarajevo i podržalo Matu Bobana

Post by vuksadinare 21/8/2019, 11:58

realno treba gledati u stvari stjepan kljujic je spasio sarajevo...a ne alija?..kako?..pa kad je onomad jna ili tada ja zarobila aliju izetbegovica 3.5.1992 godine...sto neki pricaju da je taj cin bio neki inertni dogovor alije i kukanjca nesto prije jer je aliji trebala hitna popularnost a kukanjcu vracanje ugleda u beogradu gdje mu ej vec tada visjela smjena...sto dokazuje da alija nije odveden odmah u beograd ili na pale vec u vojarnu u kojoj je bio kukanjac a i sam ratko maldic je u nekom intervjuu rekao da je to hapsenje alije bilo u dogovoru između kukanjaca i alije...dakle...aliji je prijetio pad popularnosti mozda i smjena jer su muslimani docekali srpski napad totalno nespremni zbog alijinog ziherasenaj i tijekom travnja 1992 padali su gradovi i mjesta ko halve u bh-a narocito oni koji su muslimanski bili vecinski...dakle alija je uhapsen vrhovna komanda JA u Beogradu naređuje da se zauzme zgrada predsjednistva,televizija sarajevo i jos neke znacajne ustanove..u sarajevu i beograd salje niske specijalce kojima s eprikljucuju rezervisti koji polako napreduju prema centru grada i predsjednistvu otpora gotovo nikakvog ili je slab i sporadican..u predsjednistvu ostaju samo kljujic,ganic i jos poneko..ostali su otisli bolje receno pobjegli...dolazi do komunikacije alije i kljujica i ganica...telefonom..gdje alija neizravno trazi od kljujica i ganica da ne naapdaju armiju koja se vec nalazila kilometar od predsjednistva..kljujic na to ne pristaje nego kaze aliji da ce se braniti i napasti cetnike i niske specijalce i neke specijalce iz kukanjcevog zastitnog puka..alija vidi da je kljujic tvrdoglav i trazi ganica koji je na granici panike i alija ga imenuje njegovim zamjenikom i govori ganicu sto da radi..ovaj sve ok predsjednice..bice tako...i slicno..kljujic nezadovoljan ganicevim poltronstvom prema aliji opet uzima telefon i kaze branit cemo se...taj razgovor gleda se i slusa na tv sarajevo...odobrava se kljujiceve rijeci a negoduje se na ganiceve i alijine..i taj kljujicev govor kako je potvrdio jedan sarajevski branitelj je zapravio bio kljucni moment da ovi krenu u obranu zgrade predsjednistva i opcenito centar ...da je bilo po ganicu i aliji ovi bi s eusetali u zgradu predsjednistav i zauzeli centar i sarajevo pade..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99118
2015-09-08


Back to top Go down

Kljujić priznao:Mene nije smijenio Zagreb,nego Sarajevo i podržalo Matu Bobana Empty Re: Kljujić priznao:Mene nije smijenio Zagreb,nego Sarajevo i podržalo Matu Bobana

Post by Guest 21/8/2019, 12:30

Jao vučko, ne baljezgaj molim te... :facepalm
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kljujić priznao:Mene nije smijenio Zagreb,nego Sarajevo i podržalo Matu Bobana Empty Re: Kljujić priznao:Mene nije smijenio Zagreb,nego Sarajevo i podržalo Matu Bobana

Post by vuksadinare 21/8/2019, 12:36

Brat Brale wrote:Jao vučko, ne baljezgaj molim te... :facepalm
ne baljezgam sve imas lijepo u dokumentima ali i u video prilozima..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99118
2015-09-08


Back to top Go down

Kljujić priznao:Mene nije smijenio Zagreb,nego Sarajevo i podržalo Matu Bobana Empty Re: Kljujić priznao:Mene nije smijenio Zagreb,nego Sarajevo i podržalo Matu Bobana

Post by jastreb 21/8/2019, 12:57

vuksadinare wrote:
Brat Brale wrote:Jao vučko, ne baljezgaj molim te... :facepalm
ne baljezgam sve imas lijepo u dokumentima ali i u video prilozima..
Sta u to vrijeme kemijaju Martic i Mladic?
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Kljujić priznao:Mene nije smijenio Zagreb,nego Sarajevo i podržalo Matu Bobana Empty Re: Kljujić priznao:Mene nije smijenio Zagreb,nego Sarajevo i podržalo Matu Bobana

Post by vuksadinare 21/8/2019, 12:58

jastreb wrote:
vuksadinare wrote:
Brat Brale wrote:Jao vučko, ne baljezgaj molim te... :facepalm
ne baljezgam sve imas lijepo u dokumentima ali i u video prilozima..
Sta u to vrijeme kemijaju Martic i Mladic?
ne znam..ali imas razgovor karađića i babica zbog uhicenja mile martica u bos.krupi sto kemijaju..mislim imas na youtubeu
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99118
2015-09-08


Back to top Go down

Kljujić priznao:Mene nije smijenio Zagreb,nego Sarajevo i podržalo Matu Bobana Empty Re: Kljujić priznao:Mene nije smijenio Zagreb,nego Sarajevo i podržalo Matu Bobana

Post by vuksadinare 21/8/2019, 13:01

evo..

https://www.youtube.com/watch?v=u8ASx9coq8I
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99118
2015-09-08


Back to top Go down

Kljujić priznao:Mene nije smijenio Zagreb,nego Sarajevo i podržalo Matu Bobana Empty Re: Kljujić priznao:Mene nije smijenio Zagreb,nego Sarajevo i podržalo Matu Bobana

Post by vuksadinare 21/8/2019, 13:11

Moze i karađić i Veljko Đakula...

https://www.youtube.com/watch?v=ku7RPCiNcW0

pa ti sad jastrebe mozgaj i analiziraj sto su htjeli reci Basketball
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99118
2015-09-08


Back to top Go down

Kljujić priznao:Mene nije smijenio Zagreb,nego Sarajevo i podržalo Matu Bobana Empty Re: Kljujić priznao:Mene nije smijenio Zagreb,nego Sarajevo i podržalo Matu Bobana

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum