ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pucano na zrakoplov Croatia airlinesa na letu Zagreb - Sarajevo

Go down

Pucano na zrakoplov Croatia airlinesa na letu Zagreb - Sarajevo Empty Re: Pucano na zrakoplov Croatia airlinesa na letu Zagreb - Sarajevo

Post by vuksadinare 23/6/2022, 10:12

netko pucao na patke pa promasio... :)
vuksadinare
vuksadinare

2015-09-08

Back to top Go down

Pucano na zrakoplov Croatia airlinesa na letu Zagreb - Sarajevo Empty Re: Pucano na zrakoplov Croatia airlinesa na letu Zagreb - Sarajevo

Post by marcellus 23/6/2022, 11:08

Bila svadba mujo se malo raspucao...

2014-04-16

Back to top Go down

Post by Hektorović 23/6/2022, 11:45

Ma sigurno je UDBA
Hektorović
Hektorović

2018-04-10

Back to top Go down

Post by prckov 23/6/2022, 11:48

ofarbat avion u dugine boje i tuzit ih americkoj ambasadi

You have wealthy elites sitting in some of the most powerful institutions, at taxpayer expense, push a hyper-paranoid form of intellectual sadism. They openly explain that the goal is to start with predetermined conclusions to produce “destabilizing” lies that cause damage. This isn’t scholarship. It’s psychopathic sadism being pushed at taxpayer expense by conspiracy theorists.
prckov
prckov

2014-04-19

Hektorović likes this post

Back to top Go down

Post by crvenkasti 23/6/2022, 11:49

Opet počinju.

A Pupovac mirno šeta i kurči se po Zagrebu ...
crvenkasti
crvenkasti

Male
2014-04-17

Back to top Go down

Post by Hektorović 23/6/2022, 12:37

Hektorović
Hektorović

2018-04-10

Back to top Go down

Post by RayMabus 23/6/2022, 12:41

Ptica selica.

Nema tragova baruta a laste lete sad u jatima naokolo. Moguće lako. Vataju bube po zraku i ima ih masu. Evo meni ispri kuće samo te lastavice pilotiraju ujutro i predvećer. Ko avijacija neka u jurišu vamo tamo non stop.
RayMabus
RayMabus

2014-04-11

Back to top Go down

Post by Hektorović 23/6/2022, 12:43

RayMabus wrote:Ptica selica.

Nema tragova baruta a laste lete sad u jatima naokolo. Moguće lako. Vataju bube po zraku i ima ih masu. Evo meni ispri kuće samo te lastavice pilotiraju ujutro i predvećer. Ko avijacija neka u jurišu vamo tamo non stop.

Sarajevski aerodrom već neko vrijeme ima problema sa pticama.
Hektorović
Hektorović

2018-04-10

Back to top Go down

Post by RayMabus 23/6/2022, 12:51

A ne znam. Ja imam vrane, crvendaće i vrapce al oni su tu cilu godinu dok ove laste one dođu na proliće i onda ličinke se izlegu i onda to vataju ujutro i predvečer a to bude sto lasta meni poviše kuće i to ko jurišni avioni lete, paraju nebom i love te bube da ne bude puno komaraca. Čak i šišmiša bude.

Imaš pojačan promet aviona sad plus na nebu puno više ptica jer uz ove lokalne dođu i te laste i druge ptice selice tako da me ne bi uopće čudilo ako in se koja ptica zabila u avion. Ništa to čudno nije s obzirom na ovo gore napisano tj pojačan promet aviona i pojačan broj ptica u zraku jer dolaze i te ptice selice i lovaju bube po zraku.
RayMabus
RayMabus

2014-04-11

Back to top Go down

Post by RayMabus 23/6/2022, 13:11

Izaša malo na teracu i gledan šta se dešava gore. Lete i sad. Proša jedna golub. Ima golubova i ima jedan par grlica tu negdi ode oko mene.

Sad san izborja jedno 20 - 30 lasta gore , znači jedan je u gnjizdu a drugi love al to je ništa kako ujutro i predvečer bude jer onda izađu svi i muški i ženski i sjure se van gore i da vidiš šta je to. Prekiriju nebo koliko ih bude.

Zato mi nema komaraca nikad ode. To su korisne beštije. Pojedu sve te bube koje se usude uć u ovaj zračni prostor oko kuće mi.

Nema komaraca, nema muva, oni to sve počiste prije nego šta uopće dođe do mene. lol!
RayMabus
RayMabus

2014-04-11

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics