ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Umorni vapaj Hrvata iz Irske

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Umorni vapaj Hrvata iz Irske - Page 2 Empty Re: Umorni vapaj Hrvata iz Irske

Post by £otk@ 9/8/2019, 15:37

Ma ljudi...nema nekih para od toga. Daleko su gasterbajterski dani. Plaće su više, ali najam stana, porezi, itd. su isto viši. Radiš kao rob, i ne ostane ti baš da kupiš kuću u Martha’s Vineyard. Ta su vremena prošla, svugdje. Samo je krvav rad zagarantiran. Što i nije tako loše.

Ono važnije, ti si vani stranac, i dati će ti odmah to do znanja. Imaš pravo da budeš kuš. Sve ovisi o stilu, protestanti su malo izravniji, ali tako je. Doma je doma, samo ti meni nešto napravi u Hrvatskoj, za par dana ćeš me zvati na kavu “da izgladimo stvari” i ljubiti mi ručicu.

£otk@

Posts : 1907
2019-02-12


Back to top Go down

Umorni vapaj Hrvata iz Irske - Page 2 Empty Re: Umorni vapaj Hrvata iz Irske

Post by Regoč 9/8/2019, 17:43

£otk@ wrote:
epikur37 wrote:
£otk@ wrote:
epikur37 wrote:
Regoč wrote:
lol! lol! lol!

srbalj, nisam ni primijetio

ZDS...prokletstvo kako mi je promaklo

Nema budnosti...nikad tako do HercegBosne.

viš kako regi, migrantima hebe mater chetnichku :D straža na uni

Dobro, napreduje prema realnosti, od straže na Drini.

Mogli bi završiti na Muri, kako je krenulo
Straža protiv džihadistah (eufemistički nazvanih migranti) trjeba biti na Srjedozemlju, milju iza teritorijalnih vodah, i sve što prieđe teritorijalne vode trjeba potopiti. A Srbija trjeba biti istočno od Drine, to je hrvatski nacionalni interes.

_________________
Umorni vapaj Hrvata iz Irske - Page 2 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Umorni vapaj Hrvata iz Irske - Page 2 Empty Re: Umorni vapaj Hrvata iz Irske

Post by aben 9/8/2019, 21:41

ljudi su ko stabla,  teško in je napuštiti svoj kroj, ali jedun naraštaj će se morati žrtvovati i odseliti jer se jedino tako more osloboditi od  smrtnog zagrljaja u kin ovu zemlju držu uhljebi epikur i regoč

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Umorni vapaj Hrvata iz Irske - Page 2 Empty Re: Umorni vapaj Hrvata iz Irske

Post by danni1 9/8/2019, 21:51

epikur37 wrote:
£otk@ wrote:Ja sam tu školu prošao, 6 godina školovanja i krvavog rada, od putovanja sam raspoložen eventualno za Trst. Do kraja života. Pustiti ću i putovnicu da mi istekne.


Amen, meni je do Bibinja i Nina.

Sve preko toga mi je tlaka i ne zanima me.

Trkeljanje, pakiraj torbe, pakiraj djecu , kmečanje.....more mrš u pm. Plus, mrzim voziti...


znači putovanje me ne zanima nikako,  izuzev u mom elite aranžmanu a to je krstarenje norveškim flordovima ili zapadnom obalom aljaske.s..am..ali to je već druga dimenzija.
Jbte, ko da sebe slušam.

Što jamrzim vozit i putovat.

ja do Labina prošli mjesec putovo skoro 6h.  Prevezem 50km i pun mi kurac i vožnje i prometa i ceste...

Al što velišza putovanje i ako baš onda negdje gdje je hladno, pun mi kurac i ljeta i vručina. samo da to sranje više prođe pa onda 6-7mj mir. jedva čekam jesen i zimu.

_________________
Umorni vapaj Hrvata iz Irske - Page 2 Comment_eYTostYMe28qO4zCPkZ25P5YRTpkR4rA,w400
danni1
danni1

Male
Posts : 5159
2014-04-16

Age : 52
Lokacija: : Dugo Selo

Back to top Go down

Umorni vapaj Hrvata iz Irske - Page 2 Empty Re: Umorni vapaj Hrvata iz Irske

Post by Hektorović 9/8/2019, 22:00

£otk@ wrote:Ali neovisno, neka malo razmažena Y generacija (ili millennials) vide da trava u susjedovom dvorištu nije tako zelena.

I neka se dobro napasu iste, da im više ne padne napamet da traže tko zna što i tko zna gdje.

Da je XIX. st. i peronospora a Amerika leži prazna i bogata, ajde de. Pitanje je izmedju gladi i američkog sna, tu dvojbe nema.

Ja sam tu školu prošao, 6 godina školovanja i krvavog rada, od putovanja sam raspoložen eventualno za Trst. Do kraja života. Pustiti ću i putovnicu da mi istekne.


Putovanja da... život zapadnije od Šentilja i istočnije od Jahorine ne haha
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Umorni vapaj Hrvata iz Irske - Page 2 Empty Re: Umorni vapaj Hrvata iz Irske

Post by IL Risorto 9/8/2019, 22:14

Ako su umorni u Irskoj,uvijek imaju alternativu vratit se na plodnu slavonsku zemlju,inače,ima dovoljno Indijaca koji će kopat umjesto njih.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Umorni vapaj Hrvata iz Irske - Page 2 Empty Re: Umorni vapaj Hrvata iz Irske

Post by AssadNaPodmornici 9/8/2019, 23:23

catabbath wrote:Baš sam napisao na temi nepalaca, frend radi gore nekoliko godina i mlati lovu. Naravno oni koji su na mainimalcu oni su u qrcu.
ići na minimalac vanka je sranje

zapravo i to je bila "OK opcija" , jer ja se sjećam prije par godina, u RH osim ako nisi bosanac sa HDZovom vezom, nisi mogao dobiti posao niti za minimalac od 400€ 

sada je OK jer se 400 000 mladih iselilo, pa posla ima ,
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20987
2018-06-14


Back to top Go down

Umorni vapaj Hrvata iz Irske - Page 2 Empty Re: Umorni vapaj Hrvata iz Irske

Post by epikur37 9/8/2019, 23:30

AssadNaPodmornici wrote:
catabbath wrote:Baš sam napisao na temi nepalaca, frend radi gore nekoliko godina i mlati lovu. Naravno oni koji su na mainimalcu oni su u qrcu.
ići na minimalac vanka je sranje

zapravo i to je bila "OK opcija" , jer ja se sjećam prije par godina, u RH osim ako nisi bosanac sa HDZovom vezom, nisi mogao dobiti posao niti za minimalac od 400€ 

sada je OK jer se 400 000 mladih iselilo, pa posla ima ,

ajde nek je i tebi svanulo :D
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Umorni vapaj Hrvata iz Irske - Page 2 Empty Re: Umorni vapaj Hrvata iz Irske

Post by £otk@ 10/8/2019, 01:55

Hektorović wrote:
£otk@ wrote:Ali neovisno, neka malo razmažena Y generacija (ili millennials) vide da trava u susjedovom dvorištu nije tako zelena.

I neka se dobro napasu iste, da im više ne padne napamet da traže tko zna što i tko zna gdje.

Da je XIX. st. i peronospora a Amerika leži prazna i bogata, ajde de. Pitanje je izmedju gladi i američkog sna, tu dvojbe nema.

Ja sam tu školu prošao, 6 godina školovanja i krvavog rada, od putovanja sam raspoložen eventualno za Trst. Do kraja života. Pustiti ću i putovnicu da mi istekne.


Putovanja da... život zapadnije od Šentilja i istočnije od Jahorine ne haha

Zapadnije od Mošćenićke drage i istočnije od Banskih vrata. :)

Ne, ozbiljno, gotov sam. Nisam volio putovati kao dijete, a onda se desilo da sam živio u ZG 7 god, u SAD 6 godina, obišao sam dobar dio svijeta.

Isplatilo se, ali sada samo uživam u šahu, briškuli, trešeti, šumu mora i mirisu borovine.
£otk@
£otk@

Male
Posts : 1907
2019-02-12

Age : 44

Back to top Go down

Umorni vapaj Hrvata iz Irske - Page 2 Empty Re: Umorni vapaj Hrvata iz Irske

Post by darth_vader 10/8/2019, 02:30

aben wrote:ljudi su ko stabla,  teško in je napuštiti svoj kroj, ali jedun naraštaj će se morati žrtvovati i odseliti jer se jedino tako more osloboditi od  smrtnog zagrljaja u kin ovu zemlju držu uhljebi epikur i regoč


:)
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19695
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Umorni vapaj Hrvata iz Irske - Page 2 Empty Re: Umorni vapaj Hrvata iz Irske

Post by Guest 10/8/2019, 05:20

by £otk@ Today at 09:37

Ono važnije, ti si vani stranac,
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Ma moj kurac si stranac,,kad imash lovu svi ti gmizu oko koljena isti kurac kao na Balkanu..Nekada se gledalo na neshto drugo od pichke do frenda,,,a danas,,gledaju kako da neko nekoga izjebe i prevari,,Nekada si ugoshcavao prijatelja kojega nisi upoznao sluchajno nego sa razlogom ,,,jer je imao odredjene ljudske kvalitete..Danas ..mjesto da te pichke gledaju u medjunozje ,,gledaju te u dupe jer tamo se drzi lisnica::))Lazni frendovi,,,lazne pichke ..sve je laz,,osim smrti,,Ima li uopce smisla zivjeti medju takvom bagrom??Ulizicama i dupeuvlakachima,,jebo te sinoc izashao u jedan restoran u koji izlazim svaku vecher,,naruchio buteljicu dobrog vina,,,sjedim na baru i oko mene neke mlade kuravice se kikocu,,Vidim u ogledalu da bi komunicirale,,,,ne jebem ih ni za suvu shljivu,,,ali takve su zene,,,bez obzira na rasu i vjeru,,,shto ih vishe ignorirash one se vishe pale,,Stice mi rakovi u vinskom sosu,,,umachem kruv i namjerno mljackam ,,,srchem vino ..sam se sebi gadim a sve u namjeri da tu gamad otjeram sa bara...Mosh se jebat,,kad kokoshi sebi nehsto umisle onda ti je bolje pobit cijeli kokoshinjac,,Elem ..nakon dugoga ishchekivanja evo glupih pitanja,,pa koje to vino pijesh ,,do sad ato nismo vidjele,,,ne razumijemo naslov na buteljici,,Shutim i gledam u ogledalo ,,slijedi opet pitanje,,,zashto cijedite limun na rakove ..gledali smo to nema na meniju ali dobro mirishe,,,,shutim,,i kuliram,,ev ih opet,,,pitanja za pitanjima,,,dok nisam puko i prostrijelo ih ochima sa spushtenim obrvama,,Reko,,,ne mirishu to rakovi nego moj kurac,,,ocete ga liznut>>??Ijuuuuu...ukopale se,,,daj da platimo ,,,idemo,,,a jedna ce ,,,ja bi ga liznula ovdje ako si hrabrisha,,sidjem sa stolice i pochnem otkopchavati tzieferschluss,,,jebo te bog ,,,stampedo,,,pa shta je pizda vam materina nikad pravi kurac niste vidjele osim hrenovki,,koje svakodnevno zderete..
U prevodu,,,kada imash lovu i kadate boli kurac,,,mozesh se ponashati svugdje na svijetu kako hocesh,,,Na zalost,,to je tako,,,a kada nemash onda te gledaju sa visoka chak i oni koji imaju neshto malo vishe,,Ljudi su otishli u sto pichki materinih,,i to ne samo u Cro,,,nego u cijelom svijetu,,,osim valjda u onim siromashnim zemljama gdje su ostali normalni zato shto nitko nema dovoljno da se kurchi sa zelenkastim papirima..Posebno su zene postale ovisnice o lovi,,,ali uglavnom frigidne kuje koje ne mogu dozivjeti orgazam ako ne vide bankovni rachun svoga jebacha,,Hvala bogu da ih prepoznam a one koje josh imaju neke kvalitetne emocije pripushatam sebi i uzivam u njihovoj blizini..
Irska,,imam par frendova tamo,,,znam sve o toj zemlji,,oni koji su pametni uspje ce a oni koji nisu i koji su pohlepni,,,potonut ce,,,nema nishta na brzaka osim sexa sa kuravom,,,koji je sigurno loshiji od drkanja,tak da,,u Irskoj ima jako puno pravih pichki koje znaju cijeniti svoga mushkarca,,,pa ce zato tamo biti rodjeno jako puno malih rvatica koji nece znzati hrvatski ni beknuti kada odrastu,,I onda ce doci neka budala i reci,,,to su nashi::)))
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Umorni vapaj Hrvata iz Irske - Page 2 Empty Re: Umorni vapaj Hrvata iz Irske

Post by £otk@ 10/8/2019, 12:19

frka wrote: by £otk@ Today at 09:37

Ono važnije, ti si vani stranac,
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Ma moj kurac si stranac,,kad imash lovu svi ti gmizu oko koljena isti kurac kao na Balkanu..Nekada se gledalo na neshto drugo od pichke do frenda,,,a danas,,gledaju kako da neko nekoga izjebe i prevari,,Nekada si ugoshcavao prijatelja kojega nisi upoznao sluchajno nego sa razlogom ,,,jer je imao odredjene ljudske kvalitete..Danas ..mjesto da te pichke gledaju u medjunozje ,,gledaju te u dupe jer tamo se drzi lisnica::))Lazni frendovi,,,lazne pichke ..sve je laz,,osim smrti,,Ima li uopce smisla zivjeti medju takvom bagrom??Ulizicama  i dupeuvlakachima,,jebo te sinoc izashao u jedan restoran u koji izlazim svaku vecher,,naruchio buteljicu dobrog vina,,,sjedim na baru i oko mene neke mlade kuravice se kikocu,,Vidim u ogledalu da bi komunicirale,,,,ne jebem ih ni za suvu shljivu,,,ali takve su zene,,,bez obzira na rasu i vjeru,,,shto ih vishe ignorirash one se vishe pale,,Stice mi rakovi u vinskom sosu,,,umachem kruv i namjerno mljackam ,,,srchem vino ..sam se sebi gadim a sve u namjeri da tu gamad otjeram sa bara...Mosh se jebat,,kad kokoshi sebi nehsto umisle onda ti je bolje pobit cijeli kokoshinjac,,Elem ..nakon dugoga ishchekivanja evo glupih pitanja,,pa koje to vino pijesh ,,do sad ato nismo vidjele,,,ne razumijemo naslov na buteljici,,Shutim i gledam u ogledalo ,,slijedi opet pitanje,,,zashto cijedite limun na rakove ..gledali smo to nema na meniju ali dobro mirishe,,,,shutim,,i kuliram,,ev ih opet,,,pitanja za pitanjima,,,dok nisam puko i prostrijelo ih ochima sa spushtenim obrvama,,Reko,,,ne mirishu to rakovi nego moj kurac,,,ocete ga liznut>>??Ijuuuuu...ukopale se,,,daj da platimo ,,,idemo,,,a jedna ce ,,,ja bi ga liznula ovdje ako si hrabrisha,,sidjem sa stolice i pochnem otkopchavati tzieferschluss,,,jebo te bog ,,,stampedo,,,pa shta je pizda vam materina nikad pravi kurac niste vidjele osim hrenovki,,koje svakodnevno zderete..
U prevodu,,,kada imash lovu i kadate boli kurac,,,mozesh se ponashati svugdje na svijetu kako hocesh,,,Na zalost,,to je tako,,,a kada nemash onda te gledaju sa visoka chak i oni koji imaju neshto malo vishe,,Ljudi su otishli u sto pichki materinih,,i to ne samo u Cro,,,nego u cijelom svijetu,,,osim valjda u onim siromashnim zemljama gdje su ostali normalni zato shto nitko nema dovoljno da se kurchi sa zelenkastim papirima..Posebno su zene postale ovisnice o lovi,,,ali uglavnom frigidne kuje koje ne mogu dozivjeti orgazam ako ne vide bankovni rachun svoga jebacha,,Hvala bogu da ih prepoznam a one koje josh imaju neke kvalitetne emocije  pripushatam sebi i uzivam u njihovoj blizini..
Irska,,imam par frendova tamo,,,znam sve o toj zemlji,,oni koji su pametni uspje ce a oni koji nisu i koji su pohlepni,,,potonut ce,,,nema nishta na brzaka osim sexa sa kuravom,,,koji je sigurno loshiji od drkanja,tak da,,u Irskoj ima jako puno pravih pichki koje znaju cijeniti  svoga mushkarca,,,pa ce zato tamo biti rodjeno jako puno malih rvatica koji nece znzati hrvatski ni beknuti kada odrastu,,I onda ce doci neka budala i reci,,,to su nashi::)))

Dobro, sve to stoji, ali nisam to napisao. Nije to tema, tako je svugdje.
£otk@
£otk@

Male
Posts : 1907
2019-02-12

Age : 44

Back to top Go down

Umorni vapaj Hrvata iz Irske - Page 2 Empty Re: Umorni vapaj Hrvata iz Irske

Post by £otk@ 10/8/2019, 12:22

aben wrote: uhljebi epikur i regoč

Eto slučajno znam da nisu, dapače iznimno su korisni za svoju zajednicu.
£otk@
£otk@

Male
Posts : 1907
2019-02-12

Age : 44

Back to top Go down

Umorni vapaj Hrvata iz Irske - Page 2 Empty Re: Umorni vapaj Hrvata iz Irske

Post by AssadNaPodmornici 10/8/2019, 12:45

nisam baš siguran ali eto

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20987
2018-06-14


Back to top Go down

Umorni vapaj Hrvata iz Irske - Page 2 Empty Re: Umorni vapaj Hrvata iz Irske

Post by aben 10/8/2019, 12:50

£otk@ wrote:
aben wrote: uhljebi epikur i regoč

Eto slučajno znam da nisu, dapače iznimno su korisni za svoju zajednicu.
uhljebništvo nemo veze s korišću

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Umorni vapaj Hrvata iz Irske - Page 2 Empty Re: Umorni vapaj Hrvata iz Irske

Post by epikur37 10/8/2019, 12:53

£otk@ wrote:
aben wrote: uhljebi epikur i regoč

Eto slučajno znam da nisu, dapače iznimno su korisni za svoju zajednicu.

nemos to mulariji objasniti, pomalo doći ce im u glavu
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Umorni vapaj Hrvata iz Irske - Page 2 Empty Re: Umorni vapaj Hrvata iz Irske

Post by £otk@ 10/8/2019, 12:54

aben wrote:
£otk@ wrote:
aben wrote: uhljebi epikur i regoč

Eto slučajno znam da nisu, dapače iznimno su korisni za svoju zajednicu.
uhljebništvo nemo veze s korišću

E, ovo je izjava za staviti u potpis  Umorni vapaj Hrvata iz Irske - Page 2 1f602  Umorni vapaj Hrvata iz Irske - Page 2 1f602  Umorni vapaj Hrvata iz Irske - Page 2 1f605
£otk@
£otk@

Male
Posts : 1907
2019-02-12

Age : 44

Back to top Go down

Umorni vapaj Hrvata iz Irske - Page 2 Empty Re: Umorni vapaj Hrvata iz Irske

Post by aben 10/8/2019, 13:23

£otk@ wrote:
aben wrote:
£otk@ wrote:
aben wrote: uhljebi epikur i regoč

Eto slučajno znam da nisu, dapače iznimno su korisni za svoju zajednicu.
uhljebništvo nemo veze s korišću

E, ovo je izjava za staviti u potpis  Umorni vapaj Hrvata iz Irske - Page 2 1f602  Umorni vapaj Hrvata iz Irske - Page 2 1f602  Umorni vapaj Hrvata iz Irske - Page 2 1f605
pa skroti sun da manje tipkan;

uhljebništvo nemo veze s korišću za zajednicu

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Umorni vapaj Hrvata iz Irske - Page 2 Empty Re: Umorni vapaj Hrvata iz Irske

Post by aben 10/8/2019, 13:24

epikur37 wrote:
£otk@ wrote:
aben wrote: uhljebi epikur i regoč

Eto slučajno znam da nisu, dapače iznimno su korisni za svoju zajednicu.

nemos to mulariji objasniti, pomalo doći ce im u glavu

odjebat će vas zajednica, ista ona kojoj ste na korist

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Umorni vapaj Hrvata iz Irske - Page 2 Empty Re: Umorni vapaj Hrvata iz Irske

Post by Šandor Winnetou 10/8/2019, 14:10

epikur37 wrote:
£otk@ wrote:
aben wrote: uhljebi epikur i regoč

Eto slučajno znam da nisu, dapače iznimno su korisni za svoju zajednicu.

nemos to mulariji objasniti, pomalo doći ce im u glavu
recimo kao i tebi da skužiš da je SDP i josipović otpad i mulj sa dna kace. Jebemti što smo se znali potjerati dok si navijao za taj ološ :bless

_________________
Umorni vapaj Hrvata iz Irske - Page 2 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19657
2017-12-31


Back to top Go down

Umorni vapaj Hrvata iz Irske - Page 2 Empty Re: Umorni vapaj Hrvata iz Irske

Post by Regoč 10/8/2019, 14:22

tre wrote:
epikur37 wrote:
£otk@ wrote:
aben wrote: uhljebi epikur i regoč

Eto slučajno znam da nisu, dapače iznimno su korisni za svoju zajednicu.

nemos to mulariji objasniti, pomalo doći ce im u glavu
recimo kao i tebi da skužiš da je SDP i josipović otpad i mulj sa dna kace. Jebemti što smo se znali potjerati dok si navijao za taj ološ :bless
Ima nade da shvati da je ekumena teška budalaština, a Srbija istočno od Drine jedina sigurnost za Hrvatsku.

_________________
Umorni vapaj Hrvata iz Irske - Page 2 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Umorni vapaj Hrvata iz Irske - Page 2 Empty Re: Umorni vapaj Hrvata iz Irske

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum