ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ne ubijajte komarce, oni našom krvlju hrane svoje bebe

Go down

Ne ubijajte komarce, oni našom krvlju hrane svoje bebe Empty Ne ubijajte komarce, oni našom krvlju hrane svoje bebe

Post by epikur37 4/8/2019, 18:30

[size=44]"Ne ubijajte komarce, oni našom krvlju hrane svoje bebe"
M.RaPrije 3 sata
 1051
[/size]

Ne ubijajte komarce, oni našom krvlju hrane svoje bebe 98930d36-10a0-487e-a585-22111a45c301-komarci
Screenshot: YouTube
VJEROJATNO najomraženija životinjska vrsta, komarci svakog ljeta maltretiraju ljude diljem svijeta. Ne postoji ništa gore od zvuka zujanja komarca blizu uha u mraku sobe, a kada krenu ugrizi, problemi su još veći. 
Ipak, i komarci su dobili svog zaštitnika među aktivistima. On se zove Aymeric Caron i želi da se komarci prestanu ubijati jer ženke komaraca ljudskom krvlju hrane svoje mlade, piše britanski Independent.

TEKST SE NASTAVLJA ISPOD OGLASA
[size][size]
"Ubojice komaraca lišavaju života majke koje pokušavaju skrbiti o svojoj dječici", poručio je i dodao da se sve vrste na Zemlji trebaju tretirati isto. Iznimka su, kaže, afrički komarci koji prenose malariju.
Umjesto da ubijaju komarce, Caron savjetuje ljudima da radije koriste prirodnu zaštitu poput ulja lavande ili češnjaka. Brojni britanski aktivisti za prava životinja osudili su njegov istup i smatraju da je pretjerao.[/size][/size]
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Ne ubijajte komarce, oni našom krvlju hrane svoje bebe Empty Re: Ne ubijajte komarce, oni našom krvlju hrane svoje bebe

Post by epikur37 4/8/2019, 18:31

Pošđteno, sve životinje trebaju imati jednaka ljudska prava. 

Pas, mačka, komarac, krava, prase, žaba....jednakopravnost.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Ne ubijajte komarce, oni našom krvlju hrane svoje bebe Empty Re: Ne ubijajte komarce, oni našom krvlju hrane svoje bebe

Post by catabbath 4/8/2019, 18:36

Ne ubiijajte bakterije, one se pomoću vašeg organizma razmnožavaju. Ne pravite dicu, to stvara CO2.... :)

_________________
Ne ubijajte komarce, oni našom krvlju hrane svoje bebe Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12390
2015-08-22


Back to top Go down

Ne ubijajte komarce, oni našom krvlju hrane svoje bebe Empty Re: Ne ubijajte komarce, oni našom krvlju hrane svoje bebe

Post by veber 4/8/2019, 18:40

bosanci čuvaju okoliš.

ne peru se.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Ne ubijajte komarce, oni našom krvlju hrane svoje bebe Empty Re: Ne ubijajte komarce, oni našom krvlju hrane svoje bebe

Post by epikur37 4/8/2019, 18:42

veber wrote:bosanci čuvaju okoliš.

ne peru se.

Švapče, bio sam danas s dijagramom...mogao bi i ti jednom  zaletit se.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Ne ubijajte komarce, oni našom krvlju hrane svoje bebe Empty Re: Ne ubijajte komarce, oni našom krvlju hrane svoje bebe

Post by Serbinho-3 4/8/2019, 18:43

Realno treba izbegavati ubijanje komaraca, jer kada ti se necija krv razlije onako fino, zapitas se kakvih li sve bolesti nema...
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26373
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Ne ubijajte komarce, oni našom krvlju hrane svoje bebe Empty Re: Ne ubijajte komarce, oni našom krvlju hrane svoje bebe

Post by veber 4/8/2019, 18:50

epikur37 wrote:
veber wrote:bosanci čuvaju okoliš.

ne peru se.

Švapče, bio sam danas s dijagramom...mogao bi i ti jednom  zaletit se.
u rujnu idem. iznajmio kaić. s kim idem nije za forum :D
kaić je u šibeniku tako da do tebe je 70ak litara nafte. ne bum nikaj obećavao jer kaj god isplaniram ne ide. osim poslovno. privat sam za kurac s planovima
i btw sam od zadra nekih 1500km. tako da se teško mogu zaletiti.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Ne ubijajte komarce, oni našom krvlju hrane svoje bebe Empty Re: Ne ubijajte komarce, oni našom krvlju hrane svoje bebe

Post by epikur37 4/8/2019, 18:52

veber wrote:
epikur37 wrote:
veber wrote:bosanci čuvaju okoliš.

ne peru se.

Švapče, bio sam danas s dijagramom...mogao bi i ti jednom  zaletit se.
u rujnu idem. iznajmio kaić. s kim idem nije za forum :D
kaić je u šibeniku tako da do tebe je 70ak litara nafte. ne bum nikaj obećavao jer kaj god isplaniram ne ide. osim poslovno. privat sam za kurac s planovima

isto mi je
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Ne ubijajte komarce, oni našom krvlju hrane svoje bebe Empty Re: Ne ubijajte komarce, oni našom krvlju hrane svoje bebe

Post by veber 4/8/2019, 18:56

epikur37 wrote:
veber wrote:
epikur37 wrote:
veber wrote:bosanci čuvaju okoliš.

ne peru se.

Švapče, bio sam danas s dijagramom...mogao bi i ti jednom  zaletit se.
u rujnu idem. iznajmio kaić. s kim idem nije za forum :D
kaić je u šibeniku tako da do tebe je 70ak litara nafte. ne bum nikaj obećavao jer kaj god isplaniram ne ide. osim poslovno. privat sam za kurac s planovima

isto mi je
dođem ovdje i mislim si kako imam 10 dana fraj, kurčina. pet dana je već prošlo. di si bio? s kim si bio? kod bivše na ručku i s frendom na cugi i fijuuu ode pola.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Ne ubijajte komarce, oni našom krvlju hrane svoje bebe Empty Re: Ne ubijajte komarce, oni našom krvlju hrane svoje bebe

Post by omni 4/8/2019, 19:15

Pazi ovoga rasiste, kaze iznimka su africki "komarci", njih treba ubijati zato sto su prenosnici malarije. A aids? Tip se sprda sa besposlicarima.  :rasta


Last edited by omni on 4/8/2019, 19:19; edited 1 time in total
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

Ne ubijajte komarce, oni našom krvlju hrane svoje bebe Empty Re: Ne ubijajte komarce, oni našom krvlju hrane svoje bebe

Post by veber 4/8/2019, 19:18

omni wrote:Pazi ovoga rasiste, kaze iznimka su africki "komarci", njih treba ubijati zato sto su prenosnici malarije.  A aids??
aids je multikulti i poželjan.

u eu i sad je kronična bolest.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Ne ubijajte komarce, oni našom krvlju hrane svoje bebe Empty Re: Ne ubijajte komarce, oni našom krvlju hrane svoje bebe

Post by Guest 4/8/2019, 23:30

Neku vecer sam na terasi mlatio satima onim elektrichnim reketom ,,u pizdu materinu koliko sam trenirao mogo bi Djokovica garant pobijediti .Jebo te te beshtije su ubile vishe ljudi nego shto ih je ubijeno u svim ratovima i saobracajnim nesrecama..To ubijam sa gushtom,,,bolje mi je od sexa,,,Sjecam se dok sam bio klinjo,,avanturista ..stopirao uzduz i poprijeko po Evropi,,,,u Dalmaciji kod Zadra,,majku ti jebem probudim se ujutro a na chelu chvoruge ko teniske loptice,,svrbi ko da su me srbi izujedali..Kaze mi jedna sa benzinske ..evo ti limun..namazi se i proce...od onda volim dalamtinke ..spasila me zena..bog te jebo ..nedaj boze da me ugrizlo za jaja..Nikoga ne mrzim ali te beshtije ubijam iz mrznje gdje god stignem,,,Sjecam se u Grchkoj Atina,,otvorili prozore idioti u hotelskoj sobi,,,sunce ti jebem,,,nigdje toliko komaraca nisam vidio na jednom mjestu,,,uzmem prtljagu i sjurim se na recepciju,,,reko malaka,,,otkazujem sobu,,,pa veli shto..koji ti je kurac,,,reko jarane idi ti spavat tamo placam duplo
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ne ubijajte komarce, oni našom krvlju hrane svoje bebe Empty Re: Ne ubijajte komarce, oni našom krvlju hrane svoje bebe

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum